Kvitová předpokládá, že v Prostějově nastoupí. Stav její ruky se lepší a možná zasáhne i do dvouher

  • Petra Kvitová by se mohla při druhém dílu charitativní série družstev Tipsport Elite Trophy objevit na kurtu s raketou v ruce. Dvojnásobná vítězky Wimbledonu plánuje, že začátkem příštího týdne aktivně zasáhne v Prostějově do zápasů v souboji s černým týmem Karolíny Plíškové.
    23. 6., 14:31 | Aktuality |  3 komentáře
    Petra KvitováPetra Kvitová 
     
  • Profil hráče

"Stav mé ruky se lepší, a tak předpokládám, že se jako kapitánka růžového týmu zapojím do hry o body. Když půjde vše podle předpokladů, mohlo by to být dokonce ve dvouhře," uvedla Kvitová v tiskové zprávě pořadatele soutěže.

Třicetiletá Kvitová hrála po koronavirové pauze dvouhru zatím jen jednou. Koncem května ovládla turnaj O pohár prezidenta ČTS, ale na Spartě podle svých slov od začátku nastupovala s obnoveným problémem s předloktím. Od té doby převážně trénovala a zkusila čtyřhru s Barborou Strýcovou na svazové Top lize.

V prvním klání Elite Trophy před týdnem plnila jen roli kapitánky a na Štvanici radila svým hráčkám na lavičce. Její růžový tým prohrál 4-7 na zápasy.

Teoreticky by Kvitová mohla nastoupit také v utkání o Pohár přátelství mezi Českem a Slovenskem, v kterém se fedcupové výběry utkají 4. a 5. července na tvrdém povrchu v Bratislavě. Elite Trophy pak pokračuje 11. července na Štvanici.

Světová dvanáctka Kvitová má také v plánu exhibiční turnaje v Berlíně - od 13. července na trávě v areálu stadionu Steffi Grafové a další od 17. července na tvrdém povrchu v hangáru na bývalém letišti Tempelhof.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
24.06.2020 05:12Od: FulnekUltras Šafi v pohodě
tak nějak by to mělo vypadat... ;-)

https://www.super.cz/707277-lucie-safarova-zverejnila-rozkosny-snimek-taty-plekance-s-malou-leontynkou-a-takto-dojemne-mu-vyznala-lasku.html#utm_content=trendingnews&utm_term=Tom%C3%A1%C5%A1%20Plekanec&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
[ Reagovat ]
23.06.2020 14:50Od: tommr Petra Kvitová
tak snad všechno půjde podle plánu a Petru zase brzy uvidíme na kurtu. Jen ty exhibice v Německu by si mohla odpustit ...
[ Reagovat ]
23.06.2020 19:56Od: FulnekUltras
k virovým ohniskům daleko - ale obavy mám pořád o to předloktí
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist