Kyrgios nebude hrát na French Open. Důvodem je zranění, které utrpěl při přepadení

  • Nicka Kyrgiose vyřadilo z letošního Roland Garros zranění chodidla, které utrpěl na začátku května během loupežného přepadení. Původně se předpokládalo, že důvodem jeho neúčasti na pařížském grandslamu jsou potíže po lednové operaci kolena, jeho agent Daniel Horsfall dnes ale informace upřesnil.
    18. 5., 10:38 | Aktuality |  4 komentáře
    Nick KyrgiosNick Kyrgios 
     
  • Profil hráče

"V jejich domě došlo 1. května k ozbrojené loupeži. Při všem tom zmatku utrpěl Nick tržnou ránu na chodidle levé nohy. Nevíme přesně, jak se mu to stalo," řekl Horsfall agentuře Reuters.

Při pokusu ukrást Kyrgiosův vůz Tesla mířil lupič zbraní před domem na Kyrgiosovu matku. Finalista loňského Wimbledonu jí zevnitř spěchal na pomoc, když slyšel křik, a při tom si zřejmě nohu roztrhl. "V podstatě ho to stálo jen dva týdny v přípravě na návrat, který byl ale plánovaný právě na grandslam," uvedl Horsfall, že kvůli výpadku v tréninku Australan antukové Roland Garros nestihne.

Tržná rána Kyrgiosovi výrazně zkomplikovala závěrečnou přípravu. "Nemohl se klouzat a v podstatě nemohl vůbec na kurt, protože když si obul boty, rána se mu vždycky znovu otevřela,"řekl agent. "Jeho koleno je už zcela v pořádku, operace se povedla. Fyzicky na tom byl také skvěle. Ten šílený incident se prostě stal právě v době, kdy končila rehabilitace a mělo se jít na kurt," dodal. Na turnaje na trávě by měl být Kyrgios připraven.

Lupiče se policii v Canbeře podařilo krátce po činu dopadnout. Kyrgios vyšetřovatelům pomohl díky aplikaci v telefonu svůj vůz lokalizovat.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
18.05.2023 18:34Od: Mantra takže
byl vožralej a rozthnul si nohu vo flašku, tak to sfoukli nejprve tajemnem, pak emohrou n a přepadení (to se dobře prodává) a je to. Detaily jsou neznáme. Bodejť, kdo si to má pamatovat, to bylo mejdlo. smile
[ Reagovat ]
18.05.2023 10:52Od: Vlk-v-trave
Někdo se zraní během zápasu, někdo stíháním lupičů.
Velká ztráta pro Paříž.

Doufám, že se Nick vrátí s prvním turnajem na trávě...
[ Reagovat ]
18.05.2023 12:01Od: gigin
Jestli už nebude v řadách Canberrské policie v jednotce rychlého nasazení.
[ Reagovat ]
18.05.2023 12:19Od: Vlk-v-trave
:D
I to je možné.
To smrdí také dalším rozchodem, ta jeho chtěla nakupovat v Paříži, a teď nic... jinak by tam ani nejel.

Spíš by se ale mohl rozejít se svým trenérem Kyrgiosem, neboť Gulbis je už volný...a ten by ho mohl klidně trénovat :D To by bylo slušné kombo...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist