Lehečka si na challengeru v -Salcburku připsal nejhorší letošní porážku a čtvrtfinále si nezahraje

  • ATP CHALLENGER SALCBURK - Jiří Lehečka na velkém antukovém challengeru v rakouském Salcburku překvapivě skončil už ve druhém kole a dál čeká na první vítěznou sérii od začátku května. Dvacetiletý Čech v něm nestačil dvakrát 4-6 na Pola Martína ze Španělska a proti 289. hráči světa si připsal svou nejhorší letošní porážku.
    6. 7., 12:41 | Aktuality |  2 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Jiří Lehečka v únoru zazářil postupem z kvalifikace do semifinále halového podniku ATP v Rotterdamu a debutoval v Top 100, ale od té doby se na hlavní tour dočkal jediného vítězství v hlavních soutěžích a na turnaj přijel se sérií pěti nezdarů po finále na challengeru v Mauthausenu.

Na dalším rakouském podniku stejné kategorie v Salcburku skončil už ve druhém kole. V tom úvodním sice přetlačil domácího Sebastiana Ofnera (#222), ale dnes byl nad jeho síly hráč až z konce třetí stovky Pol Martín (#289).

V úvodním dějství nedokázal Španělovi sebrat jediný servis, ve druhém se sice dostal do vedení 2-0, ale pak ztratil čtyři hry v řadě a manko už dohnat nedokázal. Dvacetiletý rodák z Mladé Boleslavi, který byl poslední českou singlovou nadějí na probíhajících challengerech, si připsal svou žebříčkově nejhorší letošní porážku.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
06.07.2022 12:44Od: Ela-fon-isi
J2rko?smile
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:55Od: Tomas_Smid_fan
Salcburk je prý moc pěkný, tak si ho chtěl třeba taky trochu prohlídnout. Dyť už musí mít tenisu za letošek plný zubysmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist