Macháč na challengeru v Bratislavě vyhrál souboj kvalifikantů a zahraje si o čtvrtfinále

  • ATP CHALLENGER BRATISLAVA - Tomáš Macháč na challengeru v Bratislavě v souboji kvalifikantů ve dvou setech porazil kanadského tenistu Braydena Schnura a postoupil do druhého kola. V něm 20letý Čech vyzve nasazenou trojku Kamila Majchrzaka, nebo domácí divokou kartu Alexe Molčana.
    9. 11., 15:24 | Aktuality |  4 komentáře
    Tomáš Macháč (© cztenis.cz)Tomáš Macháč (© cztenis.cz) 
     
  • Profil hráče

Tomáš Macháč v únoru vyhrál halový challenger v německém Koblenzu a pod střechou si znovu zahrál až před týdnem na jiném německém challengeru v Eckentalu. Tam měl však smůlu na los a v prvním kole narazil na pozdějšího šampiona Sebastiana Kordu.

Mnohem lépe si 20letý český talent vede v Bratislavě. Ve slovenské metropoli bez větších potíží prošel dvoukolovou kvalifikací a set neztratil ani v souboji kvalifikantů s Kanaďanem Braydenem Schnurem.

Aktuálně 205. hráči světa za hodinu a čtvrt hry nenabídl jediný brejkbol, v obou setech mu jednou sebral podání a vyhrál dvakrát 6-4.

Macháč se svého dalšího soupeře dozví nejdříve zítra. O postup do čtvrtfinále si zahraje s nasazenou trojkou Kamilem Majchrzakem, nebo domácí divokou kartou Alexem Molčanem.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
09.11.2020 20:56Od: EllNino Tomáš
Pěkně, jsem rád, že rychle zapomněl na tu prohru se Sebem minulý týden a jede dál :) Další kolo nejspíš Kamil Majchrzak, těžké, ale stále si mslím, že hratelné ...
[ Reagovat ]
09.11.2020 20:59Od: Dobry-den
Je to dobrý. Kvalda na AO by mu neměla uniknout. smile
[ Reagovat ]
09.11.2020 20:29Od: darek.vrana
Jonáš má první set, hezky! Příjemné překvapení, ať už to dopadne jakkoliv. Teď tam myslím ukazovali Slávu Doseděla, on ho koučuje?
[ Reagovat ]
09.11.2020 20:37Od: EllNino
No nevím, koučoval ho Honza Mertl, tak nevím, jestli je nějaká změna?
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist