Pořadatelé turnaje v Madridu se omluvili deblistkám, které po finále nenechali promluvit

  • Pořadatelé tenisového turnaje v Madridu se omluvili za to, že po finále čtyřhry žen nenechali hráčky při závěrečném ceremoniálu navzdory zaběhlým zvyklostem promluvit k divákům. Za tento krok organizátoři sklidili kritiku nejen od aktérek zápasu, ale i od fanoušků na sociálních sítích.
    11. 5., 19:03 | Aktuality |  6 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

Zatímco finalisté dvouher i čtyřhry mužů v Madridu dostali při předávání trofejí tradičně šanci promluvit a poděkovat za podporu, deblové vítězky Viktoria Azarenková z Běloruska s Brazilkou Beatriz Haddadovou Maiaovou ani poražené Američanky Cori Gauffová a Jessica Pegulaová tuto možnost neměly.

"Upřímně se omlouváme všem hráčkám i fanouškům, kteří od Madrid Open očekávali víc. Nedat šanci finalistkám dámské čtyřhry promluvit po zápase k fanouškům bylo nepřijatelné," uvedl čtyři dny po finále v prohlášení na Twitteru výkonný ředitel turnaje Gerard Tsobanian. Přímo se prý omluvil i všem čtyřem tenistkám. "Udělali jsme chybu a už se to nebude opakovat," dodal.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (6)
13.05.2023 18:17Od: Klenot_mezi_muzi
No a? Vždyť to jsou jen chodící rodidla, jejich kvákání nikoho nezajímá.
[ Reagovat ]
12.05.2023 06:15Od: elsky
Ocas vrtí psem..
[ Reagovat ]
12.05.2023 10:50Od: Stan_Borowitz
Tak ono je to pro tenhle typ zbabělců v dnešním světě složité. Oni si mysleli, že budou pochválení za to, že nenechali mluvit Bělorusku a "kamarádku dikátora", ale nedomysleli to.

Správně měli nechat promluvit ty poražené Američanky, a Bělorusku s Brazilkou ne. To by bylo v dnešním světě správně...smile
[ Reagovat ]
12.05.2023 11:34Od: Krisboy
Třeba jí nenechali mluvit v zájmu ochrany duševního zdraví diváků smile
[ Reagovat ]
12.05.2023 15:44Od: elsky
Aha, tak ono je to komplikovanější smile, za vším hledej Ukrajinu. Myslel jsem, že v tom je jen malá sledovanost čtyřher..
[ Reagovat ]
13.05.2023 18:43Od: Stan_Borowitz
Ukrajina, feminismus, black lives matter... je to holt dnes pro toho, kdo se chce za každou cenu zavděčit režimu, fakt složitý. smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist