Radwaňská si titulem z Tianjinu zajistila postup na Turnaj mistryň

  • WTA TIANJIN - Polka Agnieszka Radwaňská ve finále turnaje v čínském Tianjinu smetla Danku Koviničovou z Černé Hory a získala druhý letošní a celkově 16. titul. Zároveň si jako pátá tenistka zajistila účast na letošním Turnaji mistryň, na kterém nebude chybět pátý rok po sobě.
    18. 10. 2015, aktualizováno | Aktuality |  317 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

Agnieszce Radwaňské se vůbec nepovedla první polovina sezony. Z prvních deseti turnajů udělala pouze jedno semifinále na menším domácím turnaji v Katovicích. V druhé půlce ale dává na špatné období zapomenout. A to především slušnými výsledky na trávě a povedeným podzimem v Asii.

V červnu a v červenci si Radwaňská zahrála semifinále v Nottinghamu, finále v Eastbourne a semifinále ve Wimbledonu. V Americe se sice znovu dostala do útlumu, po US Open však vyhrála 14 ze 16 zápasů. V Pekingu došla do semifinále, turnaje v Tokiu a tento týden Tianjinu ovládla bez ztráty setu.

Při premiéře v Tianjinu narazila na nejtěžší soupeřku v semifinále, ale Karolíně Plíškové nedala po velmi dobrém výkonu šanci a v dnešním finále potvrdila roli favorita. Dvacetiletou Danku Koviničovou z Černé Hory, která ve svém prvním finále na okruhu WTA doplatila na nervozitu, smetla i díky odvrácení vech pěti brejkbolů za pouhých 58 minut hry 6-1 6-2.

"Vůbec jsem nečekala snadný zápas. Viděla jsem ji tady a hrála opravdu skvělý tenis. Ale já dnes byla od začátku velmi silná a lépe jsem využila dnešních podmínek. A to je důvod, proč je dnešní výsledek tak jednoznačný," komentovala Radwaňská. 

"Ona je hráčkou Top 10, bývalou grandslamovou finalistkou, je to zkrátka skvělá tenistka. Viděla jsem spoustu jejích zápasů v televizi a je to úplně něco jiného, když pak jdete na kurt a stojíte proti ní," uvedla Koviničová po první finálové zkušenosti.

Radwaňská si popáté zahraje na Turnaji mistryň
Šestadvacetiletá Polka tak vybojovala svou 16. trofej, z toho druhou v této sezoně. Zároveň získala definitivní jistotu, že se od 25. října zúčastní prestižního Turnaje mistryň. Na akci pro osm nejlepších tenistek sezony se kvalifikovala posledních pátý let po sobě, což dokázala už jen Petra Kvitová.

"Jsem nadšená, že si letos v Singapuru opět zahraju. Mám z loňska hezké vzpomínky - fanoušci jsou úžasní, takže se už nemůžu dočkat, až tam budu a budu hrát proti nejlepší teistkám světa," řekla rodačka z Krakowa.

"Před odletem do Asie jsem nečekala, že bych mohla mít šanci se do Singapuru dostat, ale odehrála jsem opravdu pár dobrých týdnů. Výhra v Tokiu mě vrátila zpět do hry a tady v Tianjinu jsem věděla, že mi titul postup zajistí. Ale tlak jsem na sobě necítila a dokázala jsem tady hrát svůj nejlepší tenis," dodala bývalá světová dvojka a wimbledonská finalistka Radwaňská.

Nejlepším výsledkem Radwaňské na Turnaji mistryň jsou semifinále z let 2012 a 2014. Prestižní soutěže se zúčastnila také v letech 2008 a 2009, kdy jako náhradnice odehrála po jednom utkání.Příští týden by polská tenistka měla startovat ještě v Moskvě, ale dá se očekávat, že se na poslední chvíli odhlásí a bude se soustředit na vrchol sezony.

Letenku do Singapuru si před Radwaňskou letos zajistily Maria Šarapovoá, Simona Halepová, Garbiñe Muguruzaová a Petra Kvitová. Další tři volné pozice drží Angelique Kerberová, Lucie Šafářová a Flavia Pennettaová, na které budou ještě příští týden v Moskvě útočit Karolína Plíšková a Carla Suárezová.

 

• WTA INTERNATIONAL TIANJIN •
Čína, tv. povrch, 500.000 dolarů
nedělní výsledky (18. 10. 2015)
• Dvouhra - finále •
A. Radwaňská (2-Pol.) - Koviničová (Č. Hora) 6-1 6-2
• Čtyřhra - finále •
Yi-Fan Xu/Saisai Zheng (2-Čína) - Juraková/Melicharová (Chorv./USA) 6-2 3-6 10-8
Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (317)
19.10.2015 11:31Od: gigin iqe
Jinak Jirko omluva, nebylo to o absolutním výdechu, jak jsem uváděl dole, ale o tom, že část vzduchu právě zůstane v plících. Nicméně jde fakt o techniku dýchání no.
[ Reagovat ]
19.10.2015 13:11Od: George_Renel
Takže kdyby měly větší před našima, nemusely by tak řvát? U Rusky tomu docela věřím, je taková plošší. ;-)
[ Reagovat ]
19.10.2015 18:47Od: FulnekUltras
SW si v případě potřeby zařve mnohdy i víc...a nikdo jen trochu soudný si při tom na nějakou techniku dýchání ani nevzpomene... ;)...a zrovna tak Mařa svůj zvukový projev variuje velmi často naprosto rozdílně od prováděných úderů...čili poznatky vědeckého výzkumu se dají pro potřebné vysvětlení jakéhokoliv záměrného vyřvávání extrémně ambiciozních jedinců dobře zneužít i v tenise... ;)
[ Reagovat ]
19.10.2015 10:37Od: gigin Fandina
Ty mi říkáš, že jsem hloupý, málo inteligentní, oslovuješ mne chlapče... Jako ty si ani neuvědomuješ jak si drzá. Pak se nediv, že tak reaguju--
[ Reagovat ]
19.10.2015 10:37Od: gigin Re: Nicméně k tomu křiku hráček:
Těsně před Wimbledonem britští vědci zjistili, proč a především z jakých důvodů křičí tenistky během úderu do míčku. Po prvé se o ženském křiku na tenisových kurtech začalo mluvit v roce 1992, když jedna z hvězd, tenistka Monika Selešová prohrála ve finálovém souboji Wimbledonu s další hvězdou ? Steffi Grafovou. Rozhodčí na kurtu požádal Selešovou, aby během úderu nekřičela. Monika trochu přitlumila, o svou hru ale přišla. Od té doby přestal být ženský tenis tichou sportovní disciplínou. Je známo, že ruská tenistka Maria Šarapová řve při úderu jako malé letadlo při přistávání. Její křik má sílu 100 decibelů. Nynější vítězka Wimbledonu Serena Wiliamsová je slabší o pouhých 10 decibelů. Asi jako pneumatické kladivo.

Cožpak ?tenisový křik?, kterým se proslavily téměř všechny dámy s raketou, jim pomáhá fyzicky? Anebo má jen zastrašit soupeřku?

Svou variantou odpovědi nabízejí vědci. Tak například profesorka Alison McConnellová z Brunelovy univerzity prohlásila: kontrolovaný křik pomáhá hráčům, aby do úderu vložili maximální sílu. Když hráč vdechne vzduch před úderem a poté ho během výkřiku vydechne, jeho hrdlo se zúží a část vzduchu zůstane v plicích a člověk si tak lépe udrží rovnováhu těla. Nedojde tak k poškození páteře při vynaložení velkého úsilí při pohybu, - vysvětluje profesorka McConnellová. Dnešní tenisté uplatňují techniku, která je nutí křičet, - soudí expertka.

Každý trenér vám řekne, že hlavní tajemství dobrého úderu je v uvolněném rytmu hry, tento rytmus se ale dá zajistit jen v tom případě, že se dýchání a úder nacházejí na stejné vlně, - tvrdí expert na sportovní lékařství. Mnohé mladé tenistky proto učí křičet při úderu, aby se daly snáz kontrolovat. No a proč křičí ženy na kurtu hlasitěji než muži, to se dá také snadno vysvětlit: horní část ženského těla je od přírody slabší než mužská, a tenistky proto musí vynakládat větší úsilí při uplatňování dýchací techniky.
[ Reagovat ]
19.10.2015 10:40Od: Fandina Re: gigin
A co jsi čekal. V diskusi o tenistkách, jak řvou na kurtu napíšeš, že Fandina je páčko, že s ní se bavit nebudeš. Nebo tady píšeš, že jsem tě oslovila ve vzkazníku, přitom jsi to byl první ty, kdo na mě reagoval. A x dalších miliony věcí, které tu o mně píšeš a urážíš mě.
Ano, považuji tě za hloupého, kvůli tomu, co a jak tu o mně píšeš. Samé nesmysly.
[ Reagovat ]
19.10.2015 10:47Od: gigin
Ano protože se tu nadhodilo téma křiku hráček a ty píšeš:

"Já se válím smíchy, to je případ ten gigin."

"Kdyby byly naučeny, tak nebudou jednou řvát a příště ne. Píšeš nesmysly."

Atd, atd jen urážíš, zesměšnuješ Fandino. Ty s tím začínáš. Ale to je fuk, nikdy jiná nebudeš. Mysli si o sobě co chceš, jak si moudrá, hodná, spravedlivá, ale pravda to není.
[ Reagovat ]
19.10.2015 11:00Od: Fandina Re: gigin
Neuraž se, ale z toho, co tu o mně píšeš, na jedné straně hloupá, na druhé že zesměšňují a myslím si, jak jsem moudrá a vlastně nic z toho není pravda, mi vyplývá jediné. Že ti vůbec nejde o to, jaká jsem, ale potřebuješ si do mě kopnout. Nic jiného mě nenapadá.
[ Reagovat ]
19.10.2015 11:04Od: gigin
Z toho co píšu, jasně vyplývá, že si myslím, že jsi hloupá. Nevím, co na tom nechápeš. Ale že mne to vůbec udivuje. Nebudu už na tebe nikdy reagovat, protože to fakt nemá za mák smyslu.
[ Reagovat ]
19.10.2015 11:14Od: Fandina
Nereaguj na mě, já o to nestojím a nikdy jsem nestála.
[ Reagovat ]
19.10.2015 11:24Od: slacker
zla a prolhana
[ Reagovat ]
19.10.2015 11:31Od: Fandina
Pro zlé zlá a pro lháře prolhaná.
[ Reagovat ]
19.10.2015 11:40Od: slacker
pro tluste tlusta, pro popelare popelka
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:24Od: FulnekUltras Radši to ještě dám sem nahoru... ;))) [ Reagovat ]
19.10.2015 00:25Od: Fandina
Joooooooooooooooooooo. To je úžasné. To je něco pro gigina. Brzdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:26Od: Fandina
Nádhera. Já pořád o jaké to brzdě gigin mluví. To je ono. Nádheraaaaaaaaaaaaa!!!!
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:16Od: Fandina gigine
viděl jsi někdy v životěv dementa?
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:26Od: gigin
Dětského jenom. Stařeckého ne.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:28Od: Fandina
Jo ták. Nechci být protivná, tak se podívej nahoru na Švejka. Určitě tě to pobaví.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:31Od: gigin
Já jsem ale Švejka viděl mockrát.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:32Od: Fandina
Vážně, tak to bys měl být nad věcí.
[ Reagovat ]
19.10.2015 08:48Od: mrafe
A copak není? Kdybys byla tak geniální znalec lidí, jak o sobě tvrdíš, tak už do dávno víš. :-o
[ Reagovat ]
19.10.2015 09:49Od: Fandina
Není nad věcí, člověk nad věcí nemá potřebu druhému sdělovat, že je dement, jak to psal on dole, navíc, když není důvod to do diskusi o dřvaní tenistkách na kurtu vůbec zmiňovat.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:30Od: Fandina Re: gigin
To víš, stáří je moudrost, také to jednou pochopíš. To přijde neboj.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:37Od: gigin
Jsi o pár let starší než já a mluvíš se mnou jak se soplem. Ale to tady děláš s každým. Navic vek není měřítem moudrosti. Ale to už jsme tu plkali xkrat. Nemá to cenu. Dobrou..
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:43Od: Fandina
Není to o pár let. Je to o věk mého vnoučka a to je dost.
[ Reagovat ]
19.10.2015 01:02Od: Fandina
Trochu si protiřečíš, na jedné straně píšeš, jak jsem hloupá na druhé straně cítím respekt, obavy, že se chován nadneseně. Tak až si to ujasníš, tak se ozvi. Zatím je to ve fázi že hledáš co a jak. Dobrou noc chlapče.
[ Reagovat ]
19.10.2015 07:04Od: gigin
Nechápeš vůbec nic. Jsi namyšlený troubelín.
[ Reagovat ]
19.10.2015 09:50Od: Fandina
Chápu, že máš potřebu o mně psát jako o dementovi. To je jediné co chápu. A je to tvůj problém.
[ Reagovat ]
19.10.2015 10:17Od: Fandina
A přitom si mě v životě neviděl, nevíš kdo jsem a ani z psaní tady není důvod se o mně domnívat, že jsem jakkoli dementní. Přesto to o mně tvrdíš, píšeš, nic nevíš, ale machruješ tu. Tak se mi nediv, že z tebe a ostatních máme s manželem srandu.
[ Reagovat ]
19.10.2015 15:19Od: Smazaný účet Re: fandina
U tebe je podle mě problém, že nemáš žádné pořádné vyžití v důchodu. U nás 90% důchodkyň vytváří nějaké hodnoty, pracují ve vinohradě, v ovocnářství, a tam se realizují. Ty asi nemáš co na práci a pak svoje roupy, které si ostatní vybijou tam, přenášíš sem.
[ Reagovat ]
19.10.2015 15:26Od: Fandina
Podívej, každý má nějaký koníček. Já sleduji tenis a TP je jediný specializovaný protál v ČR a je to super zdroj informací o tenise. Takže se nediv, že když si na internetu zadáš tenis, lehce se sem dostaneš a pak je celkem blízko i k diskusi tady. Já vlastně tenis sleduji celý život, občas i rekreačně pinknu, ale jinak s různými obměnami jsem tenisu vždycky fandila. Hlavně, když jsem měla malé děti, tak jsem dost chodila i s nimi fandit třeba na Štvanici. A teď mám zase dost času. Jezdím po turnajích, pokud je to možné, kupuji si kanály v televizi ke sledování tenisu. Je to můj koníček. Jako pro někoho zahradničení, tak pro mě tohle.
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:51Od: Mayo
Pekne Radwa, ide na titul na TM
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:56Od: VlS
Fakt je, že hraje moc pěkně teď, ale doufám, že jí Petra, Lucka nebo Mugu zatrhnou tipec.
[ Reagovat ]
18.10.2015 17:56Od: Smazaný účet
To sotva, na TM bude trochu jinší kalibr než s kým v poslední době hrála.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:41Od: A.R.R.
Jiný kalibr možná, ale jaká je forma hráček kvalifikovaných na TM je otázka. Maria nehraje skoro půl roku, Simona i zde visí otázka nad jejím zdravotním stavem, Petra to je otazník vždy, Angie sice hraje v poslední době dobře, ale také je schopná odehrát hodně mizerný zápas, Flávia to je to samé a Lucka, to je další velká neznámá. Takže snad jen Garbine bych dokázal odhadnout.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:46Od: Smazaný účet
Já si netroufám odhadovat radši nic. Bude to hodně vyrovnané. A zajímavé.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:51Od: A.R.R.
Můj názor je ten, že každá z těch holek může prohrát všechny tři zápasy v základní skupině, a každá z těch holek může TM vyhrát, letos těžko tipovat vítězku. Hlavně, aby to nebyl jeden velký lazaret :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:57Od: Smazaný účet
Souhlasím.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:49Od: Pedronegro
hm, výstižné ... a kdo ví, co to udělá s koťátkem ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:54Od: A.R.R.
Jasně, koťátko může chytit Evženka syndrom a na TM klidně úplně vyhořet, ale taky klidně vyhrát....
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:56Od: blixa
Koťátko má svůj vlastní syndrom ;-) Na to nepotřebuje Evženu :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:58Od: A.R.R.
Už mlčím, už mlčím :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:58Od: Pedronegro
máš pravdu, je na tom vlastně stejně jako ostatní, ale přál bych jí to druhé :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:00Od: A.R.R.
Tak já si samozřejmě přeji, aby vyhrála Aga, ale známe své lidi.....dneska mi to nejde, tak na to hodím bobek :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:52Od: gigin
Halep win.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:55Od: A.R.R.
Aga win :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:57Od: blixa
Čertvíkdo win ;-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:01Od: A.R.R.
na tu si jdu vsadit :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:06Od: Pedronegro
Maria to uřve, teda win :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:10Od: A.R.R.
třeba jí při té herní pauze zakrněly hlasivky :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:16Od: Pedronegro
to by bylo fajn, ale spíš to má jako součást tréninku, takže o řev nepřijdeme :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:27Od: A.R.R.
nevím,ale loni jsem byl ve Stuttgartu, tam při tréninku byla tichoučko jako myška, ale možná na to má nějaké speciální tréninky a techniky :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:56Od: Pedronegro
takhle tedy, já to ale tušil, že je to vlastně vyčůraná a vysoce sprostá taktika, kterou konkrétně některé sviňky na okruhu s alibistickou pomocí rozhodčích už delší dobu používají, proto Mašu, Viku, Serenu a Francesku nemohu ani cítit, bohužel to od nich okoukaly i některé další a mladé, hnus :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:19Od: A.R.R.
No bohužel se to dost rozmáhá, hlavně že bylo řečí, že za to budou hráčky trestány :-(
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:20Od: Smazaný účet
Maruš je chráněnej druh, tu nikdo trestat nebude..
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:23Od: A.R.R.
Nejen ona, bohužel už začíná i Simona a některá z Rusek zdatně konkuruje Mášeně, tuším Gavrilová....teď si přesně nevzpomínám.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:22Od: gigin
Technika absolutního vydechu? Prostě správné dýchání. Však to tu už bylo vysvětleno. Jako si myslíte, že to dělají jen tak z plezíru?
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:26Od: A.R.R.
Hele já Mášenu uznávám jako skvělou hráčku, ačkoliv nejsem její fanda. Beru, že při zátěži si ty holky heknou, to k tenisu patří, ale Mášena, Vika občas i Serena, řvou dle toho jaký je vývoj zápasu, když se jim zrovna nedaří, tak jsou prostě mnohem hlasitější....
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:31Od: Smazaný účet
Co má jejich řvaní společného s technikou absolutního výdechu?
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:34Od: gigin Re: iqe
Si to zkus. Jednoduché jak facka. Nechápu, proč se na to vůbec ptáš.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:35Od: Fandina
To myslíš vážně?
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:40Od: Smazaný účet
Protože je to kravina.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:34Od: Fandina
Já se válím smíchy, to je případ ten gigin.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:36Od: gigin
Mimochodem o tom psala tady sojka. Je to spojeno s technikou dýchání.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:38Od: Fandina
Neuraž se, ale to je nesmysl. Tak si zkus zařvat a při tom výdechnout.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:41Od: Smazaný účet
Jde to.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:42Od: Smazaný účet
Ale jo, asi jde, ale to ječení, co předvádí Maria nebo Vika nemá s technikou absolutního výdechu nic společného.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:42Od: Fandina
A musíš to dělat, nebo to nemusíš dělat, když hraješ tenis?
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:46Od: gigin
Když řveš, tak se nadechuješ? Vydechuješ absolutně.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:48Od: Smazaný účet
Ale řvát u toho nemusíš. Nebo alespoň ne tolik.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:53Od: gigin
Samozřejmě, že nemusíš, ale tím, že zařveš máš jistotu. Tak byly naučené, já jsem samozřejmě toho názoru, že je to pro protihráčku obtěžujícící, zase mne neberte tak, že se jich zastávám. Ale tak byly naučeny.

Na Fandinu reagovat nebudu. Ta vůbec neví, která páčka.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:56Od: Fandina
Kdyby byly naučeny, tak nebudou jednou řvát a příště ne. Píšeš nesmysly.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:58Od: gigin
Kdy ne? Na practice? Fandino nemáš pravdu. Promiň.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:02Od: Fandina
Tak proč, když jsou rychlé situace, tak neřvou. Proč řvou jen po podání a po míčích, které mají pod kontrolou? Když nechtějí tak neřvou. A nikomu nevykládej, že tak jsou naučené. Kdyby nechtěly, tak řváta nebudou. Píšeš nessmysly.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:06Od: gigin
Tak se asi nestačí tak rychle nadechnout a už vůbec né dokonale vydechnout, to znamená řvát, když je nějaký fofr. Já fakt nevím Fandi. Psala to tu sojka, bavili jsme se o tom, a dává to určitou logiku.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:12Od: Fandina
Nevím, co tu psala sojka, ale každý normální člověk ví, že se při hře a hraní řvát nemusí, přesto se to děje. Tím bych diskusi s tebou uzavřela. Každopádně to není nutnost při dýchaní, ani věc, která se nedá odnaučit.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:10Od: Smazaný účet
Tak byly naučeny? Tak se někdy podívej na nějaký Mariin zápas někdy před 10 lety. Ani náhodou u toho nedělala takový kravál jako dneska..
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:14Od: Fandina
Vyhrála Wimbledon v 16 letech a všude se psalo, jak je super, že neřve.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:20Od: Smazaný účet
No právě.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:23Od: Fandina
Mně vždycky fascinují řeči, že to má naučené. Přirozené to není a musela se to učit. Proč. Navrátilová má všechny možné rekordy a nikdy neřvala. Kim neřvala, NaLi neřvala. A tady se bude pořád říkat, že to má někdo naučené a omlouvat řev.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:30Od: gigin
Panebože, každý je jiný.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:31Od: Fandina
A někdo pako.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:48Od: gigin
Ty jsi hlavně přinejmenším divná. Na plnou hubu - fakt si blbá, hloupá, tupá. Takoví lidi, jak si ty jsou neštěstí. Mor.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:50Od: Fandina
V životě jsi mě neviděl a jsem hloupá a tupá. Milý chlapče, hloupý a tupý jsi sám. Už jen proto, že to píšeš někomu na veřejném webu, aniž bys ho znal.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:56Od: gigin
Podle písemného projevu poznáš hodně. Ty jsi brzda. Každý to tu ví. Nebo to, že tě tu nazývají dementem je náhoda?
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:03Od: Fandina
Já nejsem žádný dement a pokud to někdo o mně píše, tak si samozřejmě z toho nic nedělám. Je mi to jedno. Člověka se dá poznat i na veřejném webu. Ale hlupák to neumí.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:18Od: Fandina
A abych si s kohokoli na TP mohla něco dělat, tak by to musela být autorita a to bohužel tu nevidím. Neuraž se, ale ty to nejsi, ani RF ani ti ostatní, co tu o mně píší, že jsem dement. Ti opravdu to nejsou.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:32Od: Fandina
A na závěr. Jestli mě nějaký xyz jako ty na veřejném webu nazve dementem, tak z toho mám legraci. Pochop to. Sranda. Nic jiného to není.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:36Od: Fandina
S manželem se válíme smíchy, při představě, jak si mě představujete. Sranda na entou.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:42Od: FulnekUltras
Ke mně chodíval nějakej Hofman a ten vždycky říkal, že tyhlety záchranný brzdy nikdy nefungujou... ;)))
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:47Od: Fandina
To mě také pobavilo, že jsem brzda a každý to ví. Jo jo. Tak hlavně, aby se, až bude potřeba nespletl v použití brzdy a třeba nepřišlápl plyn, to by bylo nepříjemné ... úsměv
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:53Od: FulnekUltras
Na nádraží v Táboře mu stejně lítačka napíše nový papíry... ;)
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:12Od: Fandina
Sice jsem to moc nepochopila, ale dovedu si to představit, že lítačka v Táboře mu to napíše. Super.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:25Od: Fandina Re: :-)))
Nádhera!!!!!
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:42Od: gigin
Bože ty si fakt chudák.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:47Od: Fandina Re: gigine
Život je krásný. A není to TP. Sorry. Moc to tady prožíváš.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:43Od: Fandina
Takže milý gigine. Ty si tu piš pořád dokola o brzdě Fandině a o čem chceš. Já ti na to kašlu. I na tvé dementy. Neživíš mě, jsi mladší než já, nemáš mi co radit ani poučovat. Piš si co chceš.
[ Reagovat ]
18.10.2015 22:56Od: FulnekUltras
pouhá zvukově přibarvovaná snaha o psychologickou dominanci...u těchto dvou rádobydomin celkem obvyklá... ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:51Od: Fandina
Samozřejmě. Když zařveš na druhého, tak on podvědomě bere zpátečku, já myslím, že to je hlavní důvod, proč tohle holčiny dělají.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:55Od: FulnekUltras
U žen to prostě mívá větší efekt, tak to ty "schopnější" logicky zkoušejí... ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:59Od: Fandina
Určitě, já myslím, že to je ten hlavní důvod. A funguje to, bohužel.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:03Od: FulnekUltras
Světlou výjimkou z poslední doby je Bobina v sf USO... ;)
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:06Od: Fandina
Bobina je zkušená holčina, mění rytmus, hraje šlajz. Ale Pennetta také neřve ne.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:08Od: FulnekUltras
Otázka, jak by si Flavia poradila s gorilím řevem... ;)
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:10Od: Fandina
To nebylo potřeba, gorilí řev vyřešila Bobina. Pak už šlo o to, že Flávia jí umlátila.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:21Od: FulnekUltras
No to byla právě v tom sf ta světlá výjimka... ;)
[ Reagovat ]
19.10.2015 01:20Od: Fandina
Ale stalo se to a to se počítá. Ostatně ještě teď se asi z toho někdo nevzpamatoval.
[ Reagovat ]
19.10.2015 01:23Od: FulnekUltras
Hlavně nikoho nejmenovat... ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:49Od: Fandina
Tady jde o to, že když hraješ tenis tak nepotřebuješ řvát. Můžeš ho hrát bez toho. Tak mi nevykládej, že to je nutné k dýchání při tenise. Není.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:42Od: VlS Re: Gigin
jo, myslím si to. Taktika vyučovaná v Boletieriho akademii.
[ Reagovat ]
18.10.2015 23:59Od: gigin
Jasně, je o tom iks článků. Ale to je fuk, místním to prostě nevysvětlíš.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:05Od: FulnekUltras
Stejně jako každoroční jarní zdražování benzínu... ;)
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:08Od: Fandina
gigine, co chceš vysvětlovat. Jasně že to vyučuje on. Ale proč to dělá, toť otázka.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:15Od: gigin
Aby měly dokonalou techniku dýchání a navíc byly protivné na kurtu. 2 v 1.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:35Od: FulnekUltras
On v roce 1992 taky kdejaký finanční analytik ;))) sliboval, že peníze se mezi Českou a Slovenskou republiku budou dělit v dosavadním obvyklém poměru 2 ku 1... ;)))
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:37Od: Fandina Re: gigin
Dokonalou techniku dýchání řvaním? To si nech pro někoho jiného.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:43Od: gigin
Ano. Tak to sojka vysvětlovala. Jenomže ty, která sis dvakrát pinkla bílým Optimitem Artiskou o zeď, ty to nepochopíš. Nerozumíš tomu a kafráš nesmysly.
[ Reagovat ]
19.10.2015 00:51Od: Fandina
Milý chlapče, je mi jedno, co říká sojka. Mám vlastní rozum a ty o mně nic nevíš, abys mohl posuzovat, jak jsem k svým závěrům došla. Na to zjevně nejsi dost inteligentní. Sorry. Ale život není to, co kdo o sobě napíše na TP, jak si to představuješ ty. Život je o něčem jiném. Ne o tom, co člověk o sobě píše, ale co ví a prožívá.
[ Reagovat ]
19.10.2015 07:06Od: gigin
Dement. Zase se to potvrdilo.
[ Reagovat ]
19.10.2015 09:59Od: Fandina
Postav se na hlavu a pořád to vykřikuj. Třeba se ti uleví.
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:11Od: Smazaný účet
Angie win :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:13Od: A.R.R.
Tssssssssss :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:46Od: sprchon
+1
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:14Od: Smazaný účet
Petra win :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:19Od: Pedronegro
není nad pozitivní přístup +5 :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:23Od: Fandina
Jooooooooooooooooooooo Petraaaaaaaaaaaaa
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:30Od: A.R.R.
Petra má už prý nádobí dost, tak to letos nechá chudším holkám :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:32Od: Fandina
Nádobí není nikdy dost :-))))))))))
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:18Od: A.R.R.
Ale tak Petra je hodná holka, prostě soucitná :-D
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:32Od: Smazaný účet
Trofejí není nikdy dost - taková Serena by tím "nádobím" mohla vybavit závodní jídelnu a pořád jí je to málo. ;-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:48Od: Fandina
Jo je děsná :-)))
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:52Od: gigin
Tak jako potencionální nevěsta potřebuje pořádnú výbavu, víš jak.
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:35Od: Smazaný účet
Prý si koupila novou kuchyň, tak potřebuje zaplnit poličky. ;DD
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:42Od: Smazaný účet tommr
jak to vypadá s Jelenou a její šancí na ET? Hodil bys sem prosím žebříček? :) Předem díky
[ Reagovat ]
18.10.2015 17:48Od: Fandina
Než to sem dá, tak jsem našla tohle a tady je na posledním postupovém místě, tedy, pokud nebude udělena WC.
https://en.wikipedia.org/wiki/2015_WTA_Elite_Trophy
[ Reagovat ]
18.10.2015 18:47Od: Smazaný účet
Podle wiki WC udělena bude, ale to taky není 100% zdroj. Já nevím, komu by ji dali. Nejlepší Číňanka je na 76. místě, to by byl dost úlet. Ale možný je všechno.
[ Reagovat ]
18.10.2015 18:51Od: Smazaný účet
Na TŠ taky dostala divočáka domácí hráčka.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:06Od: Fandina
A mezitím jsem se na ten odkaz znovu podívala a oni tam Jelenu na 21 místě oddělili a je tam teď napsáno Qualifiable as a WC.
Asi to tu čtou :-)))
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:28Od: tommr Re: onndra
Jankovicová je momentálně na 12. tj. prvním nepostupovým místě. Na ET se dostane pokud:
1) postoupí v Lucemburku do finále
2) některá z hráček před ní se ET nezúčastní (mluví se o tom, že Venus předčasně ukončí sezónu)
3) dostane od pořadatelů WC (vzhledem k popularitě jakou v Číně požívá je to docela reálný)
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:43Od: A.R.R.
Jelena by si to určitě moc zasloužila, poslední dobou hraje dost dobře,jsem rád, že loni neukončila kariéru :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:27Od: VlS
WC si nezaslouží nikde nikdo a zvlášť na TM a tady tom podivným turnaji, kde se holky kvalifikují výsledky za sezonu. To totiž znamená, že někomu zaslouženou účast ukradli a můžeme se jen bavit, co v tom může udělat korupce.
Účast si zaslouží ty, které na to mají body.
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:50Od: Smazaný účet
To Jelena momentálně má - v případě neudělení WC je na posledním postupovém místě :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:21Od: A.R.R.
Já nemyslel, že by si zasloužila WC, ale kvalifikaci na ET. WC na TM nebo ET je blbost, tam by se rozdávat neměly, buď si to holky uhrají nebo ne.
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:39Od: Smazaný účet
Gratuluji mé životní lásce Agnieszce k titulu a TM :) Snad to příští rok bude lepší už v první polovině roku a nebudeme muset čekat tak dlouho jako letos :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:41Od: misa
Myslel jsem, že tvá láska je Serenka :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:43Od: Smazaný účet
Ta je druhá :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:27Od: Pedronegro
to je takový ... hezky kontrastní až perverzní :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:58Od: VlS
pokud si zas nenajde hvězdnou trenérku:-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:54Od: freeteepek výměna roku!
Tak tady je ta zmiňovaná výměna roku ze zápasu Jeleny s Venus https://www.youtube.com/watch?v=MCV90iSM4DY
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:06Od: sprchon
Dobrá, ale ještě není konec. ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:48Od: tommr Road to Singapore
Road to Singapore - průběžnej žebříček k dnešnímu dni - po kompletně odehraných turnajích v HongKongu a v Tianjinu. Turnaj v Linci už pořadí neovlivní ...
V závorkách jsou uvedeny maximální body, který hráčka ještě může v příštím týdnu získat v Moskvě (MOS). Body z Luxembourgu (LUX) neuvádím, protože body tam získaný se do Race nebudou počítat ...
Křížek místo pořadovýho čísla znamená, že hráčka na TM určitě nebude startovat ...

x. Williams, S. 9945 (-)
-------------------------------------------------
1. Halep 5790 (-)
2. Muguruza 4511 (-)
3. Sharapova 4321 (-)
4. Kvitová 3491 (-)
5. Radwanska, A. 3425 (-)
-------------------------------------------------
6. Kerber 3400 (MOS 290)
-------------------------------------------------
7. Šafářová 3221 (MOS 469)
8. Pennetta 3153 (MOS 469)
-------------------------------------------------
x. Bacsinszky 3133 (LUX)
x Williams, V. 3091 (-)
-------------------------------------------------
9. Suarez Navarro 3030 (MOS 370)
10. Plíšková, Karolína 2955 (MOS 360)
------------------------------------------------
x. Bencic 2900 (-)
x. Vinci 2655 (LUX)
x. Wozniacki 2641 (-)
x. Ivanovic 2616 (LUX)
x. Errani 2525 (LUX)
x. Keys 2495 (-)
x. Svitolina 2410 (-)
x. Azarenka 2276 (-)
...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:49Od: tommr
Po dnešku se situace v boji o TM opět o něco zjednodušila ...

Serena Williams si sice účast na letošním TM zajistila s předstihem, ale nakonec na něm startovat nebude ...

Halepová, Sharapova, Muguruza, Petra Kvitová a Aga Radwanska už mají účast na TM jistou ...

Kerberová už má skoro jistotu postupu, protože CSN jí už může jen dotáhnout a obvyklý kritéria při rovnosti bodů mluví ve prospěch Kerberový ...

O zbývající 2 místa ještě bojujou 4 hráčky: Lucka Šafářová, Pennetta, CSN a Karolína Plíšková. O tom, který dvě z těchto 4 postoupí rozhodnou jejich výsledky v Moskvě. Po poslední úpravě pavouka je možný cokoli ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:52Od: misa
Bude to napínavé, možná až do posledního zápasu.
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:06Od: tommr
jj budou to nervy až do konce. Ještě štěstí, že se letos hraje ET takže i v případě neúspěchu v boji o TM bude dál o co hrát ... :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:08Od: misa
Sice se mi ten turnaj moc nelíbí, ale když Lucii nevyjde TM, tak má aspoň co dělat :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:33Od: Frick
No nevim. Měl bych obavu, že by se Lucka v tomto případě už v klidu připravovala na FC... místo Zhuai...

U Káji se nebojim.
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:54Od: misa
Lucka chce v Číně hrát. Tento týden s ní byl krátký rozhovor ve sportovních zprávách ČT, kde říkala, že když nevyjde Singapur, tak pojede na turnaj "menších" šampionek. Nejdříve hledala termín, jak vůbec ten turnaj ET označit :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:04Od: Smazaný účet
Ono se jí to hodí, zahrála by si aspoň 2 zápasy proti kvalitním soupeřkám, před FC je každá herní praxe dobrá.
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:09Od: misa
Navíc by získala nějaké body do žebříčku jen za účast.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:16Od: tommr
přesně tak. Lucka ted nepotřebuje odpočívat, ale získat zpátky herní praxi. Na TM nebo na ET navíc získá cenný body i kdyby nic nevyhrála a naopak při vynechání těchto turnajů by se jí do žebříčku počítala nula. Jak TM tak ET jsou totiž pro hráčky, který se na ně kvalifikujou povinný turnaje ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:26Od: Smazaný účet
Na ET jsou body naprosto směšný, to by musela alespoň hrát finále, aby si nějak přilepšila.
[ Reagovat ]
18.10.2015 20:30Od: VlS
Kdyby teď měla o směšnejch 100 bodů víc, tak tady neřešíme periperie jejího postupu.
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:39Od: tommr
Lucka si na ET bodově polepší i když vypadne se dvěma porážkama ve skupině a získá jen 80 bodů. Za postup ze skupiny se dvěma výhrama získá 240 bodů což je téměř tolik jako za titul na Internacionalu. Takový bodový ohodnocení mi jako směšný rozhodně nepříjde ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 21:41Od: Smazaný účet
80 bodů ti nepřijde směšný? Mě jo.
[ Reagovat ]
19.10.2015 01:12Od: tommr
jinde se za porážku nedává nic ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:10Od: Frick Ale pokud by Kerber neletěla
Tak už se pavouk nezmění, co?
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:11Od: EllNino
no změní, nějaká LL bude nasazená do 2. kola :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:11Od: Smazaný účet
Kája by dostala asi 1.kolo volno ,ale těžší soupeřku než Kerber do 1/4
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:13Od: EllNino
Kerber je pro Karolína hodně těžká soupeřka ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:15Od: Smazaný účet
ale po Honkongu vyřízená
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:16Od: EllNino
Kerber byla spíš malátná, než vyřízená, jinak její fyzická kondice, to je opravdu něco, oč nemám strach :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:08Od: Frick Kerber v Moskvě?
Musela by udělat SF, aby měla aspoň vůbec nějaký zápis.

Takže ne zcela fit poletí do Mosky (jet lag, jiné podnebí i povrch), tam bude muset odehrát tři zápasy )aby to mělo smysl a pak do Singapuru (další jet lag, jiné podnebí i povrch)....

Co tak asi uhraje na TM, v takovémto případě?

Místo toho by tam mohla letět rovnou, dát dva dny relax a věřit, že ta velmi nepravděpodobná varianta nenastane...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:10Od: Smazaný účet
vždyt je vedená jako jistá postupující
http://live-tennis.eu/wta-race
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:13Od: Frick
Tohle je ofiko? Neni.
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:16Od: Smazaný účet
tam ale umí dobře počítat
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:39Od: HayashiM
Neumí, mají tam často chyb jak máku.
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:01Od: EllNino
Lucka Hradecká se odhlásila ze singlu z Lucemburku, takže Denisa dostane kvalifikantku
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:03Od: Smazaný účet
že by WC do debla v Moskvě??
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:04Od: EllNino
ten už je ale rozlosovanej ...a holky tam nejsou
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:05Od: Smazaný účet
škoda
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:07Od: Smazaný účet
to raději měla kamarádce Denise po 1 gamu pustit,taky by si potřebovala odpočnout
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:10Od: EllNino
proč ? hrála naposledy v pátek a předtím hrála naposledy v Kantonu ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:14Od: Smazaný účet
ale ten pátek s Bárou stál za to
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:16Od: EllNino
byl to čtvrtek
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:21Od: Smazaný účet
jo pátek byla rychlovka,no jo
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:06Od: tommr
to už bohužel nejde když WTA dneska oficiálně uzavřela nominaci na deblovej TM ... :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:08Od: Smazaný účet
kde to je?
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:10Od: Smazaný účet
http://www.wtatennis.com/news/article/5076756/title/the-doubles-field-is-set-for-singapore
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:20Od: Smazaný účet
to ted HH asi brečí v šatně v Linci,proto se Lucka odhlásilaz Lux.
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:21Od: Smazaný účet
Jak píši níže, je celkem velká pravděpodobnost, že si Háčka na TM zahrají. Makarova není zdravá, odhlásila se z Moskvy a je velmi nepravděpodobné, že nastoupí v Singapuru ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:24Od: Smazaný účet
snad HH vědí víc..ta odhláška Lucky je divná, ale u holek míň překvapující
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:22Od: Smazaný účet
https://twitter.com/maxav/status/655123992504848384

z twitteru Lucčiného trenéra, moc to nechápu, ale to očividně podle dalšího tweetu ani on ne :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:23Od: EllNino
doporučili jí odhlásit se i z Lucemburku ...nechápu
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:25Od: Smazaný účet
logika WTA :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:30Od: Smazaný účet
To jsem pochopila, že jí doporučili se odhlásit, ale nechápu proč... každopádně samo o sobě je divný, že Moskva se počítá a Lucemburk ne, ikdyž je to ve stejný týden... holky si to asi neuvědomily dřív nebo si myslely, že už touhle dobou budou mít postup na TM jistý, a na Moskvu se vykašlaly, ale teď už je hold pozdě :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:45Od: Fandina
Jestli se třeba Moskva nepočítá proto, že se tam končí u holek v sobotu a v neděli začíná TM. V Lucemburku se hraje až do neděle, viz přehled nákupu vstupenek.

http://www.bglbnpparibas-open.lu/tic_en.html
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:47Od: Smazaný účet
To je možné :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:54Od: Smazaný účet
hlavně je sportovnější si to rozdat na 1 turnaji a nekalkulovat
[ Reagovat ]
18.10.2015 18:59Od: VlS
No, tak ony se trochu nepochopitelně vykašlaly na kde co. Mohly spolu odehrát řadu turnajů a každá hrála jinde. Teď už je pozdě brečet.
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:19Od: Fandina
Odehrály spolu 16 turnajů, s Vídní 17. Ostatní páry spolu odehrály míň. Některé před nima na žebříčku i polovinu.
http://www.wtatennis.com/road-doubles-leaderboard
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:20Od: Fandina
Linz ne Vídeň
[ Reagovat ]
18.10.2015 16:13Od: Smazaný účet
z toho plyne jen,že Lucka chtěla zaplatit pokutu a odhlásit se z Lux. ,zřejmě v domění,že jí bude umožněna WC v deblu v Moskvě .To ale WTA zatrhla ,proto tvrdí Fencl, že od Singapuru odrazují hráčky,které jsou i singlistky . Navíc v Sin. i náhradnice musí být už v neděli ráno,proto jí řekli aby se odhlásila i z Lux(tomu nerozumím)
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:15Od: Smazaný účet
Možná už ví, že pojede na debla do Singapuru místo páru Makarova/Vesnina ... :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:15Od: EllNino
jo to je možný, Ekaterina je asi stále zraněná, nehraje ani v Moskvě, což je divný
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:17Od: Smazaný účet
To teda je. Nehraje tam ani debla na lehčí rozehrání. A i kdyby jela do Singapuru, stejně si myslím, že by skrečovaly po prvním zápase ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:18Od: EllNino
už nehraje dost dlouho ...takže bych se nedivil, kdyby tam vubec nejely
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:21Od: Smazaný účet
A no jo, v deblu nejsou skupiny :D No, tka to je blbý, to si tam můžou jet opravdu jen pro money a po prvním gamu skrečnout :D Ale tak snad ne :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:41Od: HayashiM
V deblu letos poprvé skupiny jsou ;) Já si myslím, že k tomu odhlášení musel dojít proto, že H+H už jsou jistými náhradnicemi, které chce mít WTA na místě včas a proto nenechá nic náhodě.
[ Reagovat ]
18.10.2015 15:43Od: Smazaný účet
Fakt jsou skupiny jo? :D Loni tam sice taky bylo 8 párů, ale měly normálního pavouka. V tom případě je to úplně super a rovnocenné :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:49Od: Smazaný účet Wta emoji challenge
Pokud jste ještě neviděli... :)

https://www.youtube.com/watch?v=C4PrLASRv58
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:55Od: Smazaný účet
dobrý
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:33Od: Smazaný účet :D
https://twitter.com/_Tatinka_/status/655679826481815552
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:35Od: misa
Výhoda pro returnující hráčku je zjevná :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:32Od: adalv87
A vy někdo věříte že udělá titul?
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:25Od: adalv87
CSN musí dojít do semi a tam nedojde
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:28Od: Smazaný účet
musí titul,pokud v semi konkurentky
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:29Od: Smazaný účet
hlavně fandi Gavrilový a Cibulce,to stačí
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:23Od: adalv87
Tak pro TM se rozhodne mezi Luckou a Penne,kdo dojde dál je tam
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:23Od: Smazaný účet
můžou obě,dokonce je to nejpravděpodobnější
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:23Od: EllNino
můžou tam být obě najednou :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:57Od: Smazaný účet
pavouk pro Moskvu už je překopaný a pro Káju optimističtější - je ve 1/4 s Kerberovou ,Lucka by šla na CSN v SF,nevím,která by měla navrch při vítězství CSN a jejím titulu(bude to těsné), horší v tom, že Pennettaová se zbavila těžké soupeřky v Cibulce
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:59Od: EllNino
tak Pennetta tam má Dashu nebo Alize do 1. kola a to je taky těžký :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:00Od: Smazaný účet
kdyby odtoupila i Angie, tak by snad v 1. kole dostala volno i Kája(hodně by to po té šnuře potřebovala)
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:07Od: tommr
změny jsou to bohužel výrazně k horšímu, protože byly zvýhodněny největší konkurentky Lucky. Pennetta se vyhne Cibulkový a CSN dokonce dostane v prvním kole volnej los ... :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:09Od: EllNino
no CSN se nevyhne Cibulkový ne ? :) ta ji nedávno porazila taky
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:22Od: tommr
to je sice pravda, ale CSN ted odpadne těžká soupeřka (Mladenovic) v prvním kole, která jí klidně mohla vyřadit ...
A hlavní problém je navíc v tom, že ted můžou Lucku předstihnout jak Pennetta tak CSN. V předchozí verzi losu by se střetly už v semifinále ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:23Od: EllNino
ale Carla má s Dominikou bilanci 0:3 a ještě s ní neuhrála ani set, navíc pri případný prohře stejně nebude brát body ...a Flavie minulej tejden prohrála s Kichenok, takže může klidně prohrát i s Gavrilovou nebo Alize ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:31Od: tommr
Cornet a Gavrilova hrály tento týden v HongKongu a obě tam dostaly ve čtvrtfinále těžkej výprask (dvakrát 6:1). To o dobrý formě moc nesvědčí ... :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:37Od: misa
Pennetta byla extrémně zvýhodněna, je z ní vlastně jednička turnaje, wc do Moskvy dostala na poslední chvíli, a kdyby to nevyšlo, tak má WTA v záloze pořád kartu na TM :-(
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:53Od: tommr
pro Lucku to začíná vypadat dost špatně. Pokud si to nevybojuje sama tak asi o TM příjde ... :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:53Od: EllNino
ale prd :) Flavia už vubec nevypadá ve formě, viděl jsi vibec ten zápas s Kichenok ?
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:58Od: Smazaný účet
viděl,Kichenok do toho šla naplno a vyšlo to,Flavii neodepisuj
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:59Od: misa
Kičenok ji přestřílela, den, kdy jí míčky padaly do kurtu.
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:00Od: EllNino
já vím, ale Flavia není žádná neporazitelná mašina :))
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:59Od: tommr
viděl jsem závěr zápasu a Pennetta v něm nehrála nijak špatně. Kichenok hrála na maximální riziko a vycházelo jí to ...
Vzhledem k příznivýmu losu může Pennetta v Moskvě dojít daleko. K předstižení Lucky by jí navíc mohla stačit i pouhá jedna výhra pokud Lucka vypadne už v prvním zápase ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:01Od: EllNino
no tak prostě Lucka taky vyhraje, už bylo na čase aby si taky něco musela uhrát sama :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:23Od: Smazaný účet
hlavně Flavie a CSN jsou v jiných půlkách a nevymlátí se,to Lucce na jistotě nepřidalo.
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:15Od: Smazaný účet
SF:Penett.-Plíšková,CSN-Šafářová.Finále CSN-Plíšková, pokud finále,vyhraje Kája,máme 3 češky na TM,pokud CSN !!-pouze Petru
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:17Od: Smazaný účet
kecám ,Lucka je na tom líp,než Flavie, předběhla by jí pouze CSN a to stačí pro Lucku ,ne pro Káju
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:19Od: Smazaný účet
nejhorší by bylo vítězství CSN ve finále nad Penettaovou, to by měla smůlu i Lucka
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:27Od: tommr
otázka je ale jestli bude oslabená Lucka schopná do toho SF dojít. Já se obávám, že nad její síly bude už soupeřka v prvním zápase at už to bude Pavlyuchenkova nebo Niculescu ... :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:29Od: EllNino
uvidíme :) se hecne
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:12Od: sprchon
Nasťa je kámoška. :D Ale Moskva je Moskva, no. :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:14Od: Frick
Třeba už bude mít Nasťa dost. Chtělo by to, aby jí Friedsam trochu prohnala.
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:14Od: EllNino
já doufám, že po Moskvě bude indoor bilance Nasti v hale 20:0 :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:17Od: misa
Tahle taktická varianta se mi líbí čím dál víc :-))
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:18Od: EllNino
myslím, že by to bylo fajn :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:18Od: Smazaný účet
+1
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:19Od: sprchon
:)
[ Reagovat ]
18.10.2015 14:57Od: tommr
pokud vyřadí Lucku tak jí budu samozřejmě taky přát co nejdelší šnůru ledaže by ve finále narazila na Karolínu. Pořád ale ještě doufám, že se Lucka včas vzpamatuje a úvodní zápas v Moskvě vyhraje ... :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:45Od: kada.tom
Gratulace Jeleně, jsem rád, že vyhrála, i když Kerberová byla patrně limitovaná. Nicméně i tak je to pro Jelenu dobrý výsledek, získala titul a ještě porazila hráčku, proti které se jí nedaří.
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:41Od: EllNino Gratulace Jeleně
Chytrý tenis, skvělé výměny ve druhém setu od obou, co doběhnou obě dvě je neskutčný ...bohužel Angie letos poprvé prohrála ve finále, i tak je bilanci 4:1 super, navíc když jsou to všechno premier turnaje :D ...Pro Jelenu je to obrovská satisfakce, neboť loni touto dobou uvažovala o konci kariery kvůli bolavým zádům ...letošní druhý titul, navíc opět z čínského prostředí :) Moc jí to přeju :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:40Od: sprchon Angie
Achjo, to mě mrzí, vidět ji takhle. :( Doufal jsem, že to dneska dá a že si před TM odpočine...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:42Od: Cico93
Už je teda dosť vyčerpaná to je vidieť.
Aby tie sily potom nechýbali na TM. Ja by to riskol a na Moskvu sa vykašlal.
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:43Od: EllNino
přesně ...zbytečnej risk a podle mě už to má beztak jistý
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:45Od: sprchon
Taky to tak vidím... Zas tak velkej risk to asi nebude. Carla nebo Timea by musely získat titul, aby se dostaly před Angii.
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:47Od: sprchon
A zároveň by musela Lucka a Flavia udělat nějakej lepší výsledek...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:48Od: Smazaný účet
Timea to s plánováním nezvládla, Luxemburg se proTM nepočítá,tudíž je ze hy
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:49Od: sprchon
Ne? A co ty dva tituly z Mexika?
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:53Od: EllNino
ale to joooo :D jen ten Lucemburk se jako jedinej turnaj nepočítá do TM .) nevím proč, ale je to tak
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:56Od: sprchon
Jo tak... Zvláštní. :D
No každopádně se současným složením top 8 jsem docela spokojenej. Jen je škoda, že tam dost hráček mělo v poslední době nějaký zdravotní problémy. Nechť se na TM všechny předvedou v plné síle. :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:57Od: tommr
nepočítá se asi kvůli tomu, že končí až po uzávěrce přihlášek na TM ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:58Od: EllNino
ahaaa :) ale jindy se počítal, tak to moc nechápu
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:45Od: Smazaný účet
asi taky proto ,aby hráčky nekalkulovaly jako my,a rozdaly si to mezi sebou, což je asi správné
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:55Od: tommr
při současným rozlosování Mosky má Kerberová postup na TM jistej. Pokud by ale ted z Moskvy odstoupila bud ona nebo Aga případně obě tak by se moh ještě los Moskvy změnit tak, že by Kerberová mohla být teoreticky předstižená třema hráčkama (Lucka, Pennetta, CSN) ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:57Od: sprchon
No... A to je dost nepravděpodobný. ;) Řekl bych, že to takhle zůstane. Carle nevěřím a u Flavie a Lucky taky nevím.
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:01Od: sprchon
Ještě jedna otázka na tebe. Kdyby Carla vyhrála Moskvu, měla by 3400 bodů (stejně jako Angie). Za předpokladu, že by byly obě na 8. místě (za Luckou a Flavií), která z nich by jela na TM?
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:13Od: tommr
na normálních turnajích se to určuje podle následujících kritérií:

If players? rankings are tied at the time of Tournament acceptances (or Tournament seeding), the following tie-break procedures will be used in the following order:
a) player with the highest ranking from the previous week; b) player with the fewest number of Tournaments played over the previous 52-week period (including any Premier Mandatory Tournaments, if the player qualified for acceptance); and c) flip a coin; and d) for entries of players with Special Rankings, in the event of a tie between two (2) players with Special Rankings, the 1st tie-break procedure is the player?s actual current ranking, the 2nd tie-break procedure is the highest actual ranking from the previous week and the 3rd tie-break procedure shall be the highest ranking from the week prior to the start of each player?s out of competition

takže přednost by měla dostat Kerberová. Nejsem si ale úplně jistej jestli to platí i pro TM ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 13:19Od: sprchon
OK, díky. ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:44Od: COMEON
človek jej začne fandiť a ona to prehraje :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:46Od: sprchon
Ale Jeleně patří pochvala a gratulace, od 2. setu hrála fakt dobře. ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:25Od: tommr MTO Kerber
pokud Kerberová dneska prohraje tak ještě nebude mít jistej postup na TM a jen těžko odstoupí z Moskvy ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:26Od: Smazaný účet
už tu jistotu má,ale asi to neví..http://live-tennis.eu/wta-race
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:32Od: tommr
zatím ještě nic jistýho nemá, protože pavouk Moskvy se může ještě překopat ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:40Od: Smazaný účet
v Moskvě asi nastoupí, ale každý by si ji ted asi přál za soupeřku
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:58Od: tommr
do začátku Moskvy se ještě může dát do pořádku ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:26Od: EllNino
no pokud bude zraněná, tak odstoupí určitě, turnaj neturnaj
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:33Od: tommr
kdyby odstoupila už dneska tak by tím dost riskovala. Myslím si, že pokud bude zraněná tak odstoupí až v Moskvě ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:15Od: Fandina
Angie teď dvěma krásnými kraťasy zachraňuje podání, ale Jelena je úžasná hráčka s poctivým bezchybným tenisem, nakonec jí podání vzala a vede 2:0 ve třetím.
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:18Od: misa
3:0
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:18Od: sprchon
3:0, Angie má nějakej problém, už ke konci 2. setu tam něco bylo. :(
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:20Od: misa
Přišla mi v začátku 3. setu nějaká zvadlá.
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:21Od: Smazaný účet
Mně taky :/
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:21Od: EllNino
to na tu Moskvu moc nevypadá ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:01Od: misa Jelena
nebyla světovou jedničkou jen tak, hodně chytrá hráčka.
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:03Od: EllNino
ještě by měla víc hrát ten bh po lajně, ten už teď moc nepoužívá :( :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:57Od: Smazaný účet Kerber x Jankovic
V tiebreaku za stavu 3:2 pro Jelenu krásný úder od Jeleny :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:56Od: EllNino
No tykráso Jelena ta má furt tak rychlý nohy :D ...
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:56Od: COMEON
teraz to zvladla bravúrne :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:57Od: sprchon
To bylo fakt něco. :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:53Od: Smazaný účet LuX.kvalda
Martincová zvládla i druhé drama proti americké vycházející Hvězdičce
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:53Od: EllNino Martincová - Chirico 3:6 6:2 7:6(5)
No tak ufff ....holkám teď ty koncovky vycházej, včera Jesika, dneska Tereza, navíc odvracela servis soupeřky na výhru a ve 3. setudotahovala ztrátu :) ...gratulace ...navíc ve 3. kole hratelné Francouzsky Julie Coin nebo Mathilde Johansson :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:01Od: Smazaný účet
Cirico 5:4.30:0 ..pak 2 dvojchyby a velká pomoc Tereze
[ Reagovat ]
18.10.2015 12:05Od: Smazaný účet
snad do zítřka zas o něco zestárnou francouzké babičky
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:47Od: COMEON Kerber
asi prvýkrát jej fandím, chcem aby sa dostala na TM lebo si to fakt zaslúži a na druhu stranu chcem aby sa odhlasila (spolu s Agou) z Moskvy aby mala Kaja väčšiu šancu
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:52Od: sprchon
:)
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:36Od: Smazaný účet
Moc nerozumim tomu, ze tahle holka muze byt nekomu sympaticka..
Pro me totálně nesympaticka,
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:42Od: matesdc
Mně také, taková nijaká....nedomrlá :-D Nic na ní není....
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:10Od: Smazaný účet
No, chytrá holka, spočítá si, kde má hrát a kde má největší šanci a podle toho se zařídí a klaplo to. Jinak fanda jejího stylu hry nejsem, ale budiž, být na TM si zaslouží.
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:06Od: sprchon
Gratulace Aze! :) A teď doufám, že si to Angie podrží, hraje skvěle. ;)
[ Reagovat ]
18.10.2015 10:56Od: EllNino
Gratulace jak k titulu, tak k TM ...hra Agy je zpestřením pro tenis jako takový, jinou podobně hrající hráčku neznám :) a to je dobře, je originál
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:19Od: Lunej..
Hodně podobně hrála s Vinci Bethanie, to byl opravdu skvost. :) Jinak souhlasím s tím co jsi napsal.
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:27Od: sprchon
Jo, Beth je taky super. :) A teď sice fandím Angie, ale na Jeleně se mi líbí, že se nebojí těch volejů. Furt je na síti a vychází jí to. :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 10:13Od: Smazaný účet
Gratuluji a ted se odhlas z Moskvy :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 10:11Od: milik254
Tak co, bude zase zápas Petra-Aga? :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 10:18Od: Smazaný účet
Radši ne :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:30Od: Smazaný účet
Jasně, a opět jako první zápas :D To by bylo, aby to nebylo :D
[ Reagovat ]
18.10.2015 11:41Od: Fandina
Jen to ne. Aga je rozehraná a Petra ne. To by nemuselo dobře dopadnout. Raději až druhý třetí zápas :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 09:48Od: Fandina
OT ... na Slovak Sportu právě běží WTA All Access.

Gratulka Agně. Viděla jsem semi a finále a hrála super.!
[ Reagovat ]
18.10.2015 09:35Od: kada.tom
Juchůůů, veliká gratulace k titulu, ale především k pátý účasti na TM v řadě :-)
Doufám, že Aga něco uhraje i v Singapuru :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 09:54Od: Lunej..
gratulka a jsem rada, ze se ji zase dari. Na TM urcite patri :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 10:03Od: A.R.R.
však je to i tvoje zásluha, fandíš a jak nám to hned jde :-)
[ Reagovat ]
18.10.2015 10:06Od: Lunej..
dekuju:) a ted to hlavni - jaka bude odmena? :)
[ Reagovat ]
18.10.2015 19:13Od: A.R.R.
Jo tak ono to bylo za zištných důvodů a já už myslel, že z čistého přátelství :-D No jo,tak to já budu muset nějakou spešl odměnu teda vymyslet :-D
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist