Siniaková se zranila v tréninku a dá na doporučení lékaře. V Linci se nakonec nepředstaví

  • Světová deblová jednička Kateřina Siniaková se nepředstaví kvůli zranění na halovém turnaji v Linci. Šestadvacetiletá Češka a vítězka sedmi grandslamů ve čtyřhře s Barborou Krejčíkovou měla dnes nastoupit v prvním kole proti Rumunce Irině Beguové, ale na Instagramu oznámila, že si v tréninku přivodila menší zranění.
    8. 2., 10:42 | Aktuality |  4 komentáře
    Kateřina Siniaková (© AFP)Kateřina Siniaková (© AFP) 
     
  • Profil hráče

"Po dlouhém zvažování jsme se s týmem rozhodli poslechnout radu lékaře, abych podstoupila další vyšetření a dala tomu klid. Proto bohužel nebudu moci tento týden hrát," uvedla Siniaková. Její místo v pavouku zabrala šťastná poražená z kvalifikace Clara Tausonová z Dánska.

Siniaková byla jednou ze tří českých účastnic v Linci. V úterý si postup do druhého kola vybojovala Markéta Vondroušová, naopak Linda Nosková vypadla.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
09.02.2023 09:05Od: Alien
Nééééé! Tak to je obrovská a velice bolestivá ztráta a pro nás její věrné fanoušky i obrovské zklamání! dej se Kačko brzy dohromady - jsme s tebou!
[ Reagovat ]
08.02.2023 14:05Od: makro99 Parks
prohrála smile
[ Reagovat ]
08.02.2023 13:02Od: tommr Katka Siniaková
je to škoda protože Katka měla poměrně dobrej los a mohla v Linci dojít daleko ... smile
Hlavně aby to ale nebylo nic vážnýho aby se nám KrejSi nerozpadly kvůli zranění před FO jako loni kdy to postihlo Báru ...
[ Reagovat ]
08.02.2023 16:26Od: GaelM
Přišlo to v dobrou dobu, kdy se toho tolik nehraje a navíc holky stejně neměly v plánu teď hrát spolu. Snad bude Katka brzy OK.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist