Vyzkoušejte nový TenisPortal – moderní, přehledný a optimalizovaný i pro mobily
Vyzkoušet

Sinner se i na US Open může spolehnout na své Carota Boys

  • Každý tenista má při zápasech v hledišti svůj větší či menší fanklub a někteří oddaní fanoušci své oblíbence následují na turnajích po celém světě. Nově mezi nimi vynikají Carota Boys Jannika Sinnera. Nezaměnitelná skupinka fanoušků italského tenisty u kurtů vyčnívá, neboť přesně jak název napovídá, tvoří ji mladíci v kostýmech mrkve. Naposledy byli k vidění v New Yorku na stadionu Louise Armstronga, kde slavili Sinnerův úspěšný boj ve 3. kole US Open s bývalým šampionem Švýcarem Stanem Wawrinkou.
    4. 9., 12:22 | Aktuality |  3 komentáře
    Jannik Sinner a Carota BoysJannik Sinner a Carota Boys 
     
  • Profil hráče

Inspirovat se nechali výraznou mrkvově oranžovou barvou jeho vlasů a také slavným momentem z turnaje ve Vídni v roce 2019, kde Sinner při pauze mezi gamy pojídal na lavičce mrkev.

Carota Boys se poprvé zjevili letos v květnu na turnaji Masters v Římě, na italských hranicích se ale nezastavili. Svého oblíbence pak následovali i do Paříže a na Roland Garros se poprvé představili na grandslamu. Pětice mužů převlečených za mrkev fandila i ve Wimbledonu, kde Sinner došel až do semifinále a nyní zamířili také za oceán.

Sinner jejich podporu v New Yorku ocenil a při rozhovoru na kurtu po čtyřsetové výhře nad Wawrinkou jim děkoval. "Znamená to pro mě hodně. Ještě jsme se nikdy osobně nesetkali, ale myslím, že bude fajn, až se konečně potkáme," řekl předtím, než Carota Boys seběhli v hledišti dolů ke kurtu, kde se společně vyfotili.

Na tiskové konferenci Sinner přiznal, že už je při svých zápasech v hledišti vždy hledá a má radost, když tam jsou. "Je fajn vidět je, vždycky když hraju. Sleduju je i na sociálních sítích, dělají legrační videa a další věci," řekl. "Náš vztah právě začal. Tím, že dělají tohle všechno, jsou trochu jiní než všichni ostatní fanoušci. Jsem rád, že je mám," dodal.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
04.09.2023 23:04Od: Fandina Jooooooooooooooooo
To je úžasné, mrkvoví chlapci. Janík je sympoš, ani se nedivím, že zrovna on má takové extra fanoušky, kteří za ním jezdí na navíc vtipných, vlasy a pojídání mrkve. Super!!! Je to moc super!!!!!!smilesmilesmile
[ Reagovat ]
05.09.2023 07:14Od: annah
Koukám na jeho zápas se Zverevem. Zverev vypadal ve ctvrtem na ručník a vida - najednou vede v pátém 3:0.
Skvělý zápas. Přála bych to Sinnerovi, ale nevypadá to...
[ Reagovat ]
04.09.2023 12:48Od: Krisboy
smile
To je super. Připomínají Berdych Army, ale ti nevytáhli paty z Austrálie.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist