Srichaphan se po třech letech rozvádí s Miss Universe

25. 2. 2011, 17:16
Aktuality 0
Manželství bývalé thajské tenisové hvězdy Paradorna Srichaphana a Miss Universe z roku 2005 Natalie Glebové se po třech letech rozpadlo. Prominentní pár oznámil, že se rozvádí kvůli jejich pracovnímu vytížení.
Profily hráčů
Natalie Glebová a Paradorn Srichaphan

"Práce a závazky v minulých letech nasměrovaly naše manželství jinam. Přesto nám na nás stále záleží a zůstáváme přáteli," oznámili bývalý devátý hráč světa a kanadská kráska ruského původu. 

Společně provozují firmu na výrobu kosmetiky a potravinových doplňků a také restauraci v Bangkoku. Na tom se prý po jejich rozchodu nic nezmění.

Podle Srichaphanova otce spolu vítěz pěti turnajů ATP a Glebová nadále bydlí v jednom domě, i když už nějaký čas nežijí jako manželé.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK

Komentáře

0
Přidat komentář
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist