Tsitsipas na dovolené čerpal inspiraci u hvězdy NBA Adetokunba

  • Stefanos Tsitsipas nabíral síly před závěrem sezony a obhajobou prvenství na Turnaji mistrů na dovolené s basketbalovou hvězdou Janisem Adetokunbem. S dvojnásobným nejužitečnějším hráčem NBA strávil několik dní v Aténách a pochvaloval si, že šlo o velmi inspirativní setkání.
    2. 11. 2020, 21:42 | Aktuality |  2 komentáře
    Stefanos Tsitsipas (© Instagram)Stefanos Tsitsipas (© Instagram) 
     
  • Profil hráče

"Byla to možnost naučit se od něj hodně věcí. Tím, že oba hrajeme v různých sportech na tak vysoké úrovni, můžeme mít hodně společného. Jsem moc rád, že jsme mohli probrat, co je v našich sportech jinak, pracovní morálku i normální život. Bylo to prima," pochvaloval si Tsitsipas v Paříži před turnajem Masters.

Dovolenou si dopřál poté, co si v semifinále Roland Garros obnovil zranění přitahovače levé nohy. Na okruh ATP se vrátil minulý týden ve Vídni, kde vypadl ve čtvrtfinále s Bulharem Grigorem Dimitrovem.

Před obhajobou titulu na londýnském Turnaji mistrů, který se bude hrát od 15. listopadu, se cítí dobře. "Nejsem unavený, protože jsem letos nehrál tolik turnajů, takže není důvod. Únavnější je každopádně ten virus a všechny věci okolo něj. To je pro nás momentálně nejtěžší," uvedl šestý hráč světa.

V Paříži vykročí za obhajobou loňského čtvrtfinále v úterý večer proti šest zápasů neporaženému Francouzi Ugu Humbertovi.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
02.11.2020 23:18Od: paddy ty doskoky pod košem
se mu budou hodit hlavně na GS smile smile
[ Reagovat ]
02.11.2020 22:34Od: FulnekUltras už doktor Holub
u Mašukulumbů tvrdě narazil - takže věřím, že místní dámy si přijdou na své též. smile smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist