Veselý v Hamburku skončil ve druhém kole na Francouzi Humbertovi

• ATP HAMBURK - Jiří Veselý vypadl na turnaji v Hamburku ve druhém kole. V generálce na Roland Garros podlehl Ugovi Humbertovi z Francie 4-6 3-6 a po dvou výhrách v kvalifikaci a následné v hlavní soutěži už na německé antuce další postup nepřidal.
    24. 9., 18:44 | Aktuality |  6 komentářů
    Ilustrační fotografie

• Profily hráčů

Veselý v Hamburku prošel do druhého kola na okruhu ATP poprvé od února, kdy ovládl turnaj v Puné. Proti Humbertovi, jenž v úvodním duelu vyřadil nejvýše nasazeného Daniila Medveděva, sice začal úspěšným brejkem, nedokázal ho ale potvrdit a soupeř mu v prvním setu další šanci nenabídl.

Francouz pak lépe vstoupil i do druhého setu a ujal se vedení 3-0. Veselý měl příležitost k vyrovnání v osmé hře, tu ale nevyužil a Humbert vzápětí zápas dopodával.