18. 1. 2011, 14:08
Aktuality 5
Uzdravená Agnieszka Radwaňská při svém návratu na okruh WTA tenisové fanoušky rozhodně nenudila. Světová čtrnáctka sehrála v Melbourne napínavý třísetový zápas s japonskou veteránou Dateovou-Krummovou, před jehož koncem udělala nepříliš dobrou reklamu výrobci svých raket...
Překvapená Agnieszka Radwaňská

Radwaňská v souboji s o devatenáct let starší japonskou veteránkou Kimiko Dateovou prohrávala v rozhodujícím setu 3-5, čtyřmi vyhranými gamy v řadě si však postup zajistila Polka. Té chyběly k vítězství dva míče, když jí po returnu praskla raketa těsně nad rukojetí a zbytek rakety odletěl směrem k síti. Ani to ale 14. hráčku světa nerozhodilo a chvíli na to utkání ukončila.