VIDEO: Malý pozér jako doprovod Čiliče

  • Na vybraných turnajích doprovází tenisty na kurt děti. Některé jsou z blízkosti světových hvězd viditelně nervózní a stydí se, jiné si naopak z chvil po boku tenisových idolů odnesou životní zážitek. A pak je tu jeden francouzský mladík jménem Sascha, který vzal roli 'maskota' se vší vážností. Na halovém Masters v Paříži doprovodil k zápasu druhého kola Marina Čiliče jako ostřílený mazák a od první do poslední chvíle nezapomínal pečlivě mávat fanouškům a pózovat před kameramany a fotografy. Až nakonec skoro 'zamrzl' v póze zády k fotografům... :)
    1. 11. 2018, aktualizováno | Video dne |  2 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     


Dnes se Čilič se svým malým fanouškem setkal znovu a po výhře nad Dimitrovem mu věnoval tričko se svým podpisem. Když se ho zeptal, zda se půjde podívat na zápas Novaka Djokoviče, tak mu Sascha odpověděl. "Ano, ale ty jsi můj oblíbenec."

"Bylo to úžasné. Přišel se mnou na můj první zápas a viděl jsem ho, jak moc si to užívá a mává publiku. Je skvělé vidět děti, jak si užívají tyhle zkušenosti. Když mohu aspoň trochu pomoct, moc rád to udělám," řekl Čiliče, které v pátečním čtvrtfinále čeká duel s Djokovičem.

 

Luboš Zabloudil, YouTube
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
01.11.2018 19:43Od: Gogiska
haha aky zlaty :D
[ Reagovat ]
01.11.2018 19:47Od: Gogiska
https://twitter.com/tennistv/status/1058010675333791744?s=21
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist