VIDEO: Nadalovy rychlé nohy a 'zlatá' ruka

  • Rafael Nadal ve včerejším finále French Open předváděl dominantní výkon proti Novaku Djokovičovi. Body získával i ve výměnách, v nichž se ho srbský soupeř snažil rozhodit z rytmu liftovaných úder solidně zahranými dropshoty. I ve 34 letech má totiž španělský tenista nejen skvělý cit v ruce, ale stále i bleskové zrychlení a rychlé nohy.
    12. 10., 10:40 | Video dne |  4 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     

Luboš Zabloudil, YouTube
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
16.10.2020 14:15Od: turista
Rovněž Rafova likvidace Novakových stopballů z BH byla překvapivá. Rafa místo úderu DTL zvolil jednoručný BH s dolní rotací a s neuvěřitelným úhlem téměř podél sítě do FH strany Novaka, který se snažil míč doklouznout, ale už neměl naději ho přehodit přes síť.
[ Reagovat ]
16.10.2020 13:38Od: turista
Koukal jsem se ještě včera na záznam finále RG. Nadal Djokoviče víckrát nalákal dopředu čopem k téčku odkud Novak nemohl zahrát bekhend ani forhend drive po lajně, musel zahrát křížem Rafovi do FH a ten ho pak banánovým FH po lajně prohodil. Jindy mu zase zahrál lift event. topspin zak aby ho něšlo vrátit plochou pumelicí. Tak ho honil dopředu a pak hned dozadu. Vytáhl takNovaka z jeho komfortní zóny na základní čáře, kde je zvyklý lítat doprava nebo doleva a pálit FH a BH drive. Ještě k tomu výborně returnoval a skvěle likvidoval Novakovy stopboly. Tím vším takticky rozložil Novákův herní systém. A než se Djokovič přizpůsobil tak prohrával 0:2 na sety a nedalo se s tím v podstatě už nic udělat. Navíc se Novakovi nedařilo. To vše byl pro něj kámen úrazu a asi důvod té hrozné porážky.
[ Reagovat ]
13.10.2020 20:23Od: turista
Proti soupeři, který měl černý den to měl ulehčené.
[ Reagovat ]
12.10.2020 11:42Od: peek
Někdo přeje Nadalovi rychlé nohy? Já myslím, že Nadalovy nohy už rychlé jsou.smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist