Wawrinka se po loňské operaci nohy vrátí v dubnu v Monte Carlu

  • Po více než roční pauze plánuje trojnásobný grandslamový šampion Stan Wawrinka návrat na tenisové turnaje. Šestatřicetiletý Švýcar by se měl představit v dubnu na Masters v Monte Carlu. Bývalý třetí hráč světa to potvrdil listu L'Équipe.
    2. 3., 11:06 | Aktuality |  3 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Wawrinka se loni v březnu podrobil operaci nohy a od té doby nehrál. Na kurty se vrátí krátce po 37. narozeninách v Monte Carlu, kde v roce 2014 získal jeden ze svých 16 titulů na okruhu ATP.

"Lidé se mě často ptají, proč se ještě snažím o návrat po zranění. Miluju tenis i diváky," svěřil se Wawrinka nedávno webu Roland Garros, které vyhrál v roce 2015. Grandslamové tituly má také z Australian Open a US Open.

Ondřej Jirásek, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
02.03.2022 12:24Od: Krisboy
No konečně!!! Chybí moc, ať to Rafa v Paříži nemá tak jednoduchý smile
Ale ještě potřebujeme Thiem, dá bůh, aby našel ztracenou motivaci.
[ Reagovat ]
03.03.2022 14:44Od: Rafaeoli25
No Stan je bezpochyby výborný, ale přece jen v poslední době už tak konkurenceschopný není, tedy ne tak, aby mohl prohánět Nadala na antuce. A jestli toho bude ještě někdy schopný Thiem to je obrovský otazník, spíš si to nemyslím. To už spíš Alcaraz.
[ Reagovat ]
03.03.2022 16:05Od: Krisboy
Taky se obávám, že už se na dřívější úroveň nevrátí. Ale přál bych mu/si, aby ještě jednou něco uhrál. Třeba vyřadil v Paříži Rafu. Pak už ať si to převezmou Alcaraz a spol. a dělají si s tím, co chtějí.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist