Gjorcheska Lina - profil

Gjorcheska Lina 

Gjorcheska Lina

Stát: Makedonie
Narození: 3. 8. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 469. / 170.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 487. / 116.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 251/125 215/94 32/24 4/6 0/1 -
2017 19/14 15/8 2/2 2/3 0/1 -
2016 51/21 43/15 8/4 0/2 - -
2015 52/18 46/15 4/2 2/1 - -
2014 53/22 43/15 10/7 - - -
2013 34/20 32/18 2/2 - - -
2012 25/17 19/11 6/6 - - -
2011 17/13 17/12 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 198/61 182/47 16/11 0/2 0/1 -
2017 10/5 10/3 - 0/1 0/1 -
2016 46/12 45/10 1/2 - - -
2015 51/9 43/8 8/0 0/1 - -
2014 27/16 27/10 0/6 - - -
2013 42/10 37/9 5/1 - - -
2012 22/9 20/7 2/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Fett J. - Gjorcheska L. 1K 6-4, 6-0 1.16 4.06
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Kleybanova A. - Gjorcheska L. F 6-3, 6-4 1.30 2.90
14.11.   Gjorcheska L. - Nazarova G. SF 6-3, 6-0 1.10 4.95
13.11.   Gjorcheska L. - Vdovenco A. ČF 6-1, 6-2 1.04 6.70
12.11.   Gjorcheska L. - Fomina A. OF 6-0, 4-6, 6-0 1.27 3.10
11.11.   Gjorcheska L. - Wessel A. 1K 6-1, 6-4 1.02 7.65
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Gjorcheska L. - Pospelova A. F 6-3, 4-6, 6-0 1.47 2.32
07.11.   Gjorcheska L. - Sun X. SF 6-2, 6-4 1.38 2.60
06.11.   Gjorcheska L. - Tishchenko I. ČF 6-3, 3-0    
05.11.   Gjorcheska L. - Miklova B. OF 6-2, 6-4    
03.11.   Gjorcheska L. - Comlek A. 1K 6-2, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Gjorcheska L. - Palkina K. Q-OF 7-5, 6-2    
24.10.   Gjorcheska L. - Takunyaci D. Q-1K 6-2, 6-1    
  Bol 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Vajdova N. - Gjorcheska L. SF 6-2, 6-4    
25.09.   Gjorcheska L. - Wagemaker M. ČF 6-4, 6-2 1.07 5.65
23.09.   Gjorcheska L. - Giangreco Cam OF 6-2, 6-0 1.08 5.40
22.09.   Gjorcheska L. - Ivanova D. 1K 7-5, 6-4 1.10 4.95
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Eric D. - Gjorcheska L. OF 6-3, 6-1 2.21 1.53
15.09.   Gjorcheska L. - Oberson X. 1K 6-0, 6-1 1.01 9.42
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Gjorcheska L. - Potocnik N. F 64-7, 6-1, 6-0 1.40 2.50
05.09.   Gjorcheska L. - Horackova G. SF 6-1, 6-3    
04.09.   Gjorcheska L. - Estable J. ČF 7-65, 6-3 1.35 2.70
03.09.   Gjorcheska L. - Tomic D. OF 6-2, 6-2 1.01 8.25
02.09.   Gjorcheska L. - Van De Graaf 1K 6-1, 6-1 1.05 6.30
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Oyen S. - Gjorcheska L. 1K 6-3, 7-65    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Oprandi R. - Gjorcheska L. ČF 6-3, 6-1 1.16 4.10
13.08.   Gjorcheska L. - Ferro F. OF 6-4, 7-64 2.98 1.29
12.08.   Gjorcheska L. - Woerle K. 1K 6-1, 4-6, 6-2 1.40 2.50
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Vinogradova P - Gjorcheska L. 1K 1-6, 7-64, 6-3 1.58 2.08
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Pous-Tio L. - Gjorcheska L. 1K 6-2, 6-0 1.36 2.70
06.07.   Gjorcheska L. - Dascalu N. Q-ČF 3-6, 6-4, 6-3    
05.07.   Gjorcheska L. - Gabueva A. Q-OF 6-2, 6-3    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Spremo M. - Gjorcheska L. ČF 7-65, 6-1 2.90 1.31
25.06.   Gjorcheska L. - Gobbi Monllau OF 6-3, 6-3    
24.06.   Gjorcheska L. - Zovincova V. 1K 7-5, 6-0    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Gjorcheska L. - Wienerova L. F 6-2, 6-4 1.45 2.36
20.06.   Gjorcheska L. - Niedmers N. SF 6-2, 6-3 1.09 5.15
19.06.   Gjorcheska L. - Njoze M. ČF 6-1, 6-4 1.20 3.60
17.06.   Gjorcheska L. - Popivoda M. OF 6-0, 6-3    
16.06.   Gjorcheska L. - Soylu I. 1K 6-0, 6-1    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Dinu C. - Gjorcheska L. SF 3-6, 6-0, 6-0 1.44 2.49
12.06.   Gjorcheska L. - Mayr P. ČF 6-3, 6-4 1.60 2.07
11.06.   Gjorcheska L. - Remondina A. OF 6-1, 62-7, 6-3 1.59 2.09
09.06.   Gjorcheska L. - Caregaro M. 1K 6-1, 6-4 2.40 1.44
  Bol 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Komardina A. - Gjorcheska L. F 6-3, 1-6, 6-3    
23.05.   Gjorcheska L. - Lukas T. SF 3-6, 6-4, 6-0 1.84 1.75
21.05.   Gjorcheska L. - Estable J. ČF 6-2, 6-4 1.60 2.06
20.05.   Gjorcheska L. - Farfan D. OF 6-0, 6-1 1.12 4.60
18.05.   Gjorcheska L. - Jablonovska J 1K 6-4, 2-6, 6-3 1.27 3.10
  Bol 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Komardina A. - Gjorcheska L. F 6-3, 6-3 1.72 1.88
15.05.   Gjorcheska L. - Bukta A. SF 2-6, 6-2, 7-5 1.80 1.80
14.05.   Gjorcheska L. - Vajdova N. ČF 3-6, 7-5, 7-66 1.33 2.80
13.05.   Gjorcheska L. - Zidansek T. OF 6-4, 2-6, 6-2 1.88 1.72
12.05.   Gjorcheska L. - Pantuckova M. 1K 7-69, 6-2 1.15 4.15
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Luknarova Z. - Gjorcheska L. ČF 6-1, 6-0 2.16 1.55
06.05.   Gjorcheska L. - Spremo M. OF 6-2, 6-4 1.30 2.90
05.05.   Gjorcheska L. - Vdovenco A. 1K 6-0, 6-3 1.10 4.95
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Bolkvadze M. - Gjorcheska L. F 6-1, 6-4 2.24 1.50
04.04.   Gjorcheska L. - Terziyska J. SF 6-2, 6-2 3.45 1.22
03.04.   Gjorcheska L. - Bryzgalova Y. ČF 6-2, 6-3 1.40 2.50
02.04.   Gjorcheska L. - Siedliska N. OF    
01.04.   Gjorcheska L. - Michiels M. 1K 7-64, 6-3 1.35 2.70
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Kushkhova A. - Gjorcheska L. OF 7-5, 6-1 1.50 2.24
25.03.   Gjorcheska L. - Pradova M. 1K 6-4, 6-2 1.01 8.25
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Dinu C. - Gjorcheska L. ČF 63-7, 6-4, 12-10    
27.02.   Gjorcheska L. - Szupper M. OF 3-6, 6-1, 10-6    
26.02.   Gjorcheska L. - Lemmens E. 1K 6-2, 6-2 1.10 4.95
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Enache D. - Gjorcheska L. ČF 64-7, 6-2, 6-3 1.80 1.80
19.02.   Gjorcheska L. - Lister C. OF 6-4, 6-0 1.36 2.65
18.02.   Gjorcheska L. - Kolb N. 1K 6-4, 7-5 1.28 3.05
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Szupper M. - Gjorcheska L. 1K 6-4, 3-6, 6-4 4.95 1.10
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Kania / Kerkh - Erayd / Gjorc OF 6-4, 6-2    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Gjorc / Primo - Fomin / Shako F 6-4, 4-6, 13-11    
13.11.   Gjorc / Primo - Folts / Pospe SF 6-2, 4-6, 10-7    
12.11.   Gjorc / Primo - Li Y. / Sun X ČF 6-4, 6-3    
10.11.   Gjorc / Primo - He J. / Kakuy OF 6-3, 6-0    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Gjorc / Primo - Nazar / Pospe F 6-4, 6-3    
06.11.   Gjorc / Primo - Michi / Vanla SF 6-2, 6-3    
05.11.   Gjorc / Primo - Dijkm / Hemme ČF 6-0, 6-0    
03.11.   Gjorc / Primo - Oral / Ozgur OF 6-0, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Aksu / Sezer - Gjorc / Shini OF    
  Bol 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Drazi / Gjorc - Wacha / Wagem F 7-65, 6-3    
25.09.   Drazi / Gjorc - Carru / Cioba SF 6-2, 6-0    
23.09.   Drazi / Gjorc - Melan / Turat ČF 6-4, 6-4    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Gjorc / Sezer - Bulat / Kalez F 6-0, 6-0    
17.09.   Gjorc / Sezer - Marci / Marci SF 6-2, 6-0    
16.09.   Gjorc / Sezer - Marin / Pigos ČF 6-2, 6-3    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Gjorc / Skaml - Lazic / Marin F 6-4, 6-0    
03.09.   Gjorc / Skaml - Curov / Kneze SF 6-4, 3-0    
02.09.   Gjorc / Skaml - Jovan / Makho ČF 6-2, 7-63    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Minne / Oyen - Gjorc / Remon ČF 6-1, 6-2    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Heise / Lehne - Enach / Gjorc ČF 6-2, 6-3    
11.08.   Enach / Gjorc - Dinu / Eric OF    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Koras / Strak - Gjorc / Pogre ČF 6-4, 6-4    
04.08.   Gjorc / Pogre - Makho / Tolib OF 6-0, 6-2    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Melni / Pous - Gjorc / Sezer SF 3-6, 7-5, 10-6    
08.07.   Gjorc / Sezer - Buyuk / Ozgen ČF 63-7, 7-5, 10-6    
07.07.   Gjorc / Sezer - Erayd / Gabue OF 6-2, 4-6, 10-5    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Gjorc / Nanca - Pater / Zovin F 6-2, 6-2    
25.06.   Gjorc / Nanca - Cresp / Gobbi SF 7-61, 6-3    
24.06.   Gjorc / Nanca - Duca / Vikhr ČF 6-0, 6-2    
23.06.   Gjorc / Nanca - Reber / Sipek OF 6-0, 6-0    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Gjorc / Sezer - Niedm / Wesse F 6-3, 6-1    
18.06.   Gjorc / Sezer - Easwa / Njoze SF 6-0, 6-1    
16.06.   Gjorc / Sezer - Demir / Takun ČF    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Dinu / Gjorc - Bara / Enach F 6-4, 6-2    
11.06.   Dinu / Gjorc - Crist / Ruse SF 7-63, 6-1    
10.06.   Dinu / Gjorc - Eiker / Sanch ČF 6-2, 6-4    
08.06.   Dinu / Gjorc - Cresp / Estab OF 6-1, 6-1    
  Bol 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Gjorc / Shako - Kenne / Primo F 4-6, 6-2, 10-2    
21.05.   Gjorc / Shako - Drazi / Klein SF 6-3, 6-3    
20.05.   Gjorc / Shako - Farfa / Gobbi ČF 6-2, 6-2    
18.05.   Gjorc / Shako - Jablo / Marti OF 6-1, 6-4    
  Bol 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Komar / Lukna - Bukta / Gjorc OF 7-5, 6-2    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Gjorc / Lukas - Perpe / Vdove F 6-0, 6-3    
07.05.   Gjorc / Lukas - Lukna / Zimme SF 7-61, 5-7, 10-8    
06.05.   Gjorc / Lukas - Cuk P / Zidan ČF 7-5, 2-6, 10-6    
05.05.   Gjorc / Lukas - Casci / Zerbo OF 6-2, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Gjorc / Terzi - Kulik / Silwa F 6-0, 6-0    
03.04.   Gjorc / Terzi - Bolkv / Bryzg SF 7-5, 6-1    
02.04.   Gjorc / Terzi - Konot / Prado ČF 6-1, 6-1    
31.03.   Gjorc / Terzi - Mikhe / Njuki OF 3-1    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Ferna / Gjorc - Morgi / Terzi F 6-3, 7-64    
27.03.   Ferna / Gjorc - Kushk / Lazar SF 7-64, 4-6, 10-5    
25.03.   Ferna / Gjorc - Kenne / Pater ČF 6-1, 4-6, 10-4    
24.03.   Ferna / Gjorc - Bizhu / Pogre OF 6-1, 5-7, 11-9    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Novos / Shyma - Gjorc / Kawas SF 6-4, 7-64    
01.03.   Gjorc / Kawas - Dinu / Rosca ČF 62-7, 7-62, 10-2    
27.02.   Gjorc / Kawas - Enach / Gulma OF 6-1, 6-2    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Erayd / Melis - Gjorc / Wiene SF 7-61, 4-6, 10-7    
18.02.   Gjorc / Wiene - Shao / Zhu A ČF 5-7, 6-0, 10-4    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Liste / Sotni - Enach / Gjorc SF 6-2, 7-64    
13.02.   Enach / Gjorc - Chimu / Nunom ČF 6-0, 6-2    
12.02.   Enach / Gjorc - Kolb / Kolb OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
29.08.2017 - ?  Dunakeszi 2 ITF skreč
16.10.2013 - 05.11.2013  Burgas ITF skreč
29.08.2012 - 24.09.2012  Bělehrad ITF skreč
 

Zprávy

  • Vondroušová si v Bielu zahraje o první čtvrtfinále, Strýcová zdolala Bouzkovou

    WTA BIEL - Markéta Vondroušová je podruhé v kariéře ve druhém kole turnaje WTA. Ve švýcarském Bielu dokonale využila odstoupení nasazené šestky Alizé Cornetové a v prvním kole přehrála šťastnou poraženou z kvalifikace Linu Gjorčeskou. V boji o své první čtvrtfinále na okruhu WTA narazí na 60. hráčku světa Anniku Beckovou. Z českého duelu vyšla vítězně nasazená jednička Barbora Strýcová, jež zdolala ve třech setech Marii Bouzkovou.  »
    11. 4. 2017, aktualizováno 12. 4. 2017 | Aktuality |  238 komentářů
     
 
 
 
 
 
TOPlist