Gonzalez Alejandro - profil

Gonzalez Alejandro 

Gonzalez Alejandro

Stát: Kolumbie
Narození: 7. 2. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 368. / 70.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 685. / 177.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 431/318 299/217 126/89 1/1 1/6 4/5
2017 22/25 11/14 10/7 - 1/2 0/2
2016 24/30 6/14 17/14 - - 1/2
2015 42/32 27/20 13/11 - 0/1 2/0
2014 32/28 21/16 10/9 - 0/2 1/1
2013 47/24 41/18 6/5 - 0/1 -
2012 45/31 41/26 4/5 - - -
2011 50/25 38/18 12/7 - - -
2010 37/32 24/25 12/6 1/1 - -
2009 51/20 29/11 22/9 - - -
2008 28/27 18/20 10/7 - - -
2007 17/17 11/11 6/6 - - -
2006 18/13 18/12 0/1 - - -
2005 7/7 3/5 4/2 - - -
2004 9/5 9/5 - - - -
2003 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 89/117 65/90 24/26 - 0/1 -
2017 4/10 2/8 2/2 - - -
2016 15/14 4/7 11/7 - - -
2015 5/9 4/7 1/2 - - -
2014 4/12 4/7 0/4 - 0/1 -
2013 17/14 14/10 3/4 - - -
2012 13/16 13/16 - - - -
2011 3/7 2/6 1/1 - - -
2010 14/18 12/16 2/2 - - -
2009 8/11 7/7 1/4 - - -
2008 6/6 3/6 3/0 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Balleret B. - Gonzalez A. Q-ČF 4-6, 6-4, 6-2    
07.11.   Gonzalez A. - Michon A. Q-OF 4-6, 6-1, 5-2    
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Souza J. - Gonzalez A. 1K 6-2, 7-6 1.45 2.38
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Diaz-Figueroa - Gonzalez A. ČF 6-2, 6-2    
27.10.   Gonzalez A. - de Sousa G. OF 6-3, 6-1    
26.10.   Gonzalez A. - Agasarkissian 1K 6-2, 6-1    
25.10.   Gonzalez A. - Fiesta J. Q-OF 2-1    
23.10.   Gonzalez A. - Ouellette G. F 6-1, 7-6    
22.10.   Gonzalez A. - Endara I. SF 6-2, 4-6, 7-61    
21.10.   Gonzalez A. - Luisi P. ČF 6-4, 6-1    
20.10.   Gonzalez A. - Diaz-Figueroa OF 7-63, 6-2    
19.10.   Gonzalez A. - Recarte R. 1K 6-1, 6-1    
18.10.   Gonzalez A. - Sciacca G. Q-OF 6-1, 6-1    
17.10.   Gonzalez A. - Quijada A. Q-2K 6-0, 6-1    
  Quito challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Decoud S. - Gonzalez A. ČF 6-3, 6-1 1.68 1.96
07.10.   Gonzalez A. - Daniel M. OF 6-4, 6-3 2.25 1.50
05.10.   Gonzalez A. - Quiroz R. 1K 2-6, 6-1, 6-4 1.20 3.60
  Cali challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Silva J. - Gonzalez A. ČF 6-4, 4-6, 7-6 1.46 2.36
29.09.   Gonzalez A. - Ouellette G. OF 6-4, 4-6, 6-1 1.55 2.14
28.09.   Gonzalez A. - Daniel M. 1K 7-6, 6-4 2.66 1.36
  Bogotá 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Souza J. - Gonzalez A. 1K 6-3, 6-2 1.64 2.01
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Moser F. - Gonzalez A. Q-OF 7-6, 3-6, 6-3    
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Vaněk J. - Gonzalez A. 1K 6-4, 6-0 1.74 1.87
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Viola M. - Gonzalez A. ČF 4-6, 6-2, 6-2    
18.08.   Gonzalez A. - Giustino L. OF 6-3, 6-1    
17.08.   Gonzalez A. - Maamoun K. 1K 6-1, 1-6, 6-4    
11.08.   Crugnola M. - Gonzalez A. OF 6-3, 6-3    
10.08.   Gonzalez A. - di Ienno D. 1K 5-7, 6-3, 6-0    
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Virgili A. - Gonzalez A. Q-ČF 5-7, 6-0, 6-3    
31.07.   Gonzalez A. - Motti A. Q-OF 6-3, 7-6    
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Farah R. - Gonzalez A. ČF 6-3, 6-2 1.84 1.77
14.07.   Gonzalez A. - Satschko A. OF 4-6, 6-3, 6-4 1.45 2.38
12.07.   Gonzalez A. - Souza J. 1K 6-4, 6-3 2.42 1.43
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Stoppini A. - Gonzalez A. SF 6-3, 6-4    
01.07.   Gonzalez A. - Comporto A. ČF 6-4, 6-4    
30.06.   Gonzalez A. - Cremonini L. OF 6-2, 6-1    
29.06.   Gonzalez A. - Mauri M. 1K 6-2, 6-0    
26.06.   Marrai M. - Gonzalez A. F 6-2, 6-3    
25.06.   Gonzalez A. - Torroni G. SF 6-3, 64-7, 6-4    
24.06.   Gonzalez A. - Rodriguez C. ČF 6-4, 3-6, 7-66    
23.06.   Gonzalez A. - Baumann M. OF 3-6, 7-62, 6-0    
22.06.   Gonzalez A. - Bayet B. 1K 6-3, 6-4    
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Millot V. - Gonzalez A. 1K 3-6, 6-2, 6-4 1.31 2.92
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Giustino L. - Gonzalez A. OF 6-2, 6-3    
08.06.   Gonzalez A. - Alvarez D. 1K 6-3, 6-2    
  Řím 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Alvarez D. - Gonzalez A. Q-OF 6-3, 6-2    
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Clar-Rossello - Gonzalez A. Q-OF 1-6, 6-0, 6-0    
22.05.   Gonzalez A. - Eremin E. Q-1K 5-7, 6-2, 6-1    
  Cremona challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Copil M. - Gonzalez A. OF 6-3, 6-2 2.15 1.55
17.05.   Gonzalez A. - Amado J. 1K 1-6, 6-1, 6-2 1.61 2.04
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Brizzi A. - Gonzalez A. Q-ČF 7-5, 6-2    
09.05.   Gonzalez A. - Sattanino M. Q-OF 6-4, 6-0    
08.05.   Gonzalez A. - Giraudo A. Q-1K 7-6, 6-1    
  San Remo challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Renavand N. - Gonzalez A. Q-OF 6-2, 6-3    
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Belyaev I. - Gonzalez A. OF 6-1, 6-2    
27.04.   Gonzalez A. - Migani L. 1K 3-6, 6-2, 7-61    
  Pereira challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Giraldo S. - Gonzalez A. 1K 6-2, 6-0 1.23 3.38
  Bogotá 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Zampieri C. - Gonzalez A. 1K 7-6, 6-4 1.61 2.05
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Comporto A. - Gonzalez A. OF 7-62, 5-7, 6-0    
30.03.   Gonzalez A. - Fabbri A. 1K 7-66, 6-1    
23.03.   Sousa J. - Gonzalez A. 1K 63-7, 6-2, 6-2    
16.03.   Ager J. - Gonzalez A. 1K 6-2, 6-2    
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Duclos P. - Gonzalez A. Q-1K 6-2, 6-3    
  San Jose Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Ryderstedt M. - Gonzalez A. Q-OF 7-5, 6-4    
06.02.   Gonzalez A. - McCall D. Q-1K 6-3, 6-3    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Mello R. - Gonzalez A. 1K 6-2, 6-1 1.51 2.23
  Salinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Souza J. - Gonzalez A. OF 6-3, 6-2 1.53 2.19
12.01.   Gonzalez A. - Alcaide-Juste 1K 3-6, 7-6, 6-1 1.79 1.81
  Sao Paulo challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.01.   Silva J. - Gonzalez A. 1K 6-3, 6-2 1.44 2.38
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Estre / Souza - Gonza / Struv OF 6-4, 6-3    
  Quito challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Garza / Nunez - Gonza / Salam F 7-5, 6-4 2.17 1.54
08.10.   Gonza / Salam - Grill / Kirch SF 6-2, 4-6, 12-10    
06.10.   Gonza / Salam - Krets / Satsc ČF 4-6, 6-1, 10-5    
05.10.   Gonza / Salam - Miele / Ribei OF 7-6, 6-2    
  Cali challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Ferre / Sa A. - Campo / Gonza OF 5-7, 7-6, 10-5    
  Bogotá 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Danie / Souza - Gonza / Guido OF 6-1, 7-6    
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Emmri / Kowal - Gonza / Hartf ČF 6-2, 6-1    
30.08.   Gonza / Hartf - Brizz / Truse OF 6-3, 6-4    
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Alund / Poch - Gonza / Santo OF 6-1, 7-5    
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Haase / Schoo - Alund / Gonza OF 4-6, 6-3, 10-8    
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Cabal / Farah - Estre / Gonza F 7-6, 6-4    
16.07.   Estre / Gonza - Gomez / Struv SF 6-4, 7-6    
15.07.   Estre / Gonza - Bagni / Valve ČF 6-3, 6-1    
13.07.   Estre / Gonza - Hubbl / Torre OF 6-2, 6-3    
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Anduj / Berlo - Gonza / Salam ČF 6-3, 7-6    
14.06.   Gonza / Salam - Fiora / Remed OF 6-3, 6-4    
  Řím 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Gonza / Rette - El Am / Gonza ČF 6-3, 6-4    
02.06.   El Am / Gonza - Gonza / Zampi OF 6-4, 7-6    
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Kadir / Raja - Alvar / Gonza OF 6-2, 5-7, 10-7    
  Cremona challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Marra / Murra - Gonza / Silva ČF 6-7, 6-4, 10-8    
17.05.   Gonza / Silva - Emmri / Torre OF 6-0, 6-2    
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Cerre / Shama - Cabal / Gonza SF 6-1, 7-5    
12.05.   Cabal / Gonza - Brzez / Torre ČF 6-2, 6-3    
11.05.   Cabal / Gonza - Gaio / Giann OF 7-6, 7-6    
  San Remo challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Bastl / Clar - Cabal / Gonza OF 1-6, 6-4, 10-6    
  Pereira challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Krets / Satsc - Brugu / Gonza OF 6-1, 6-3    
  Bogotá 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Meffe / Oswal - Gonza / Struv OF 6-3, 6-4    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Demol / Guido - Gonza / Salam ČF 7-6, 6-3    
27.01.   Gonza / Salam - Rombo / Silva OF 6-4, 7-6    
  Salinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Pospi / Torre - Cabal / Gonza ČF 6-4, 6-2    
12.01.   Cabal / Gonza - Fiore / Gambi OF 6-2, 1-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
16.04.2017 - 25.04.2017  Sarasota challenger skreč
10.11.2014 - 06.01.2015  Guayaquil challenger skreč - pravé rameno
04.05.2013 - 21.05.2013  Madrid - Masters skreč
31.12.2012 - 01.01.2013  Sao Paulo challenger skreč - křeč
28.07.2007 - 04.08.2007  Belo Horizonte challenger skreč
16.09.2006 - 26.09.2006  Futures 06 nenastoupil
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist