Muntean - Grimm

12.01.2017, 09:00, Hammamet ITF, osmifinále, antuka
Muntean Victoria 2 : 0
(7-64, 6-4)
Grimm Chiara
Avatar 522. Žebříček dvouhry 1052. Avatar
23. 1. 1997 Datum nar. 28. 1. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Muntean Victoria Grimm Chiara
Hala 1/2 -
Antuka 7/7 16/13
Tráva - -
Tvrdý p. 12/7 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 185/163 77/91 100/53 8/19 - -
2019 20/16 7/7 12/7 1/2 - -
2018 34/28 17/17 16/10 1/1 - -
2017 24/23 17/17 5/3 2/3 - -
2016 25/18 7/8 17/8 1/2 - -
2015 38/20 3/5 35/15 - - -
2014 19/23 10/14 7/5 2/4 - -
2013 16/21 10/14 6/4 0/3 - -
2012 6/6 3/3 2/1 1/2 - -
2011 3/8 3/6 - 0/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 102/80 82/63 12/10 8/7 - -
2019 16/12 16/12 - - - -
2018 3/3 - 3/3 - - -
2017 33/24 33/24 - - - -
2016 32/23 25/17 4/3 3/3 - -
2015 10/8 3/3 5/4 2/1 - -
2014 1/3 1/3 - - - -
2013 6/5 4/3 - 2/2 - -
2012 1/2 0/1 - 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2017 Hammamet ITF Muntean 2   7 6       OF
Grimm 0 64 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Muntean Victoria Grimm Chiara
 Synot tip
1.80
1.80
Průměrný kurs
1.80
1.80
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Muntean
Meitar ITF, OF, 11.09.2019
  Lemoine - Muntean 2:1
Meitar ITF, 1K, 10.09.2019
  Muntean - Tan 1:0
Meitar ITF, Q-OF, 09.09.2019
  Muntean - Christie 2:0
Meitar ITF, Q-1K, 09.09.2019
  Muntean - Yushchenko 2:0
Sajur ITF, ČF, 06.09.2019
  Simmonds - Muntean 1:0
Sajur ITF, OF, 05.09.2019
  Muntean - William 2:0
Sajur ITF, 1K, 04.09.2019
  Muntean - Morvayova 2:0
Kiryat Shmona ITF, SF, 31.08.2019
  Snigur - Muntean 2:0
Kiryat Shmona ITF, ČF, 30.08.2019
  Muntean - Dentoni 2:0
Kiryat Shmona ITF, OF, 29.08.2019
  Muntean - Christie 2:1
 
  • Grimm
Oldenzaal ITF, Q-1K, 12.08.2019
  Keller - Grimm 1:0
Hechingen ITF, Q-1K, 05.08.2019
  Pereira - Grimm 2:0
Horb ITF, 1K, 24.07.2019
  Molinaro - Grimm 2:0
Horb ITF, Q-OF, 23.07.2019
  Grimm - Wachaczyk 2:0
Horb ITF, Q-1K, 22.07.2019
  Grimm - Gemovic 2:0
Aschaffenburg ITF, Q-OF, 15.07.2019
  Popovic - Grimm 2:0
Aschaffenburg ITF, Q-1K, 15.07.2019
  Grimm - Kraus 2:0
Darmstadt ITF, Q-1K, 24.06.2019
  Arcangioli - Grimm 2:0
Klosters ITF, 1K, 19.06.2019
  Husaric - Grimm 2:0
Kaltenkirchen ITF, ČF, 13.06.2019
  Tauson - Grimm 2:0
 
 
 
 
TOPlist