Fetisleam, Manole - Dumitru, Ungur

15.08.2017, 16:05, Futures 2017, osmifinále, antuka
Fetisleam Edris 2 : 1
(6-1, 65-7, 10-6)
Dumitru Vlad Andrei
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
25. 7. 1999 Datum nar. 9. 5. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Manole Alexandru Vasile   Ungur Adrian
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
21. 9. 1998 Datum nar. 22. 1. 1985
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/25 10/25 - - - -
2018 6/13 6/13 - - - -
2017 4/9 4/9 - - - -
2016 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/33 15/26 4/7 - - -
2018 13/11 10/9 3/2 - - -
2017 3/9 3/8 0/1 - - -
2016 3/7 2/3 1/4 - - -
2015 0/5 0/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/30 4/28 2/2 - - -
2018 0/5 0/5 - - - -
2017 0/8 0/8 - - - -
2016 3/9 3/9 - - - -
2015 2/3 0/1 2/2 - - -
2014 1/4 1/4 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 85/115 81/101 3/3 1/10 0/1 -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 5/6 5/6 - - - -
2016 4/8 4/7 - 0/1 - -
2015 17/9 17/9 - - - -
2014 18/10 18/9 - 0/1 - -
2013 2/8 2/5 - 0/3 - -
2012 6/9 6/8 - - 0/1 -
2011 8/11 7/10 - 1/1 - -
2010 11/12 9/10 2/1 0/1 - -
2009 3/6 3/6 - - - -
2008 1/7 1/6 0/1 - - -
2007 0/5 0/4 - 0/1 - -
2006 4/11 4/10 - 0/1 - -
2005 4/11 3/9 1/1 0/1 - -
2004 2/1 2/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2017 Futures 2017 Fetisleam / Manole 2   6 65 10     OF
Dumitru / Ungur 1 1 7 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2017, ČF, 16.08.2017
  Anagn / Corne - Fetis / Manol 2:0
Futures 2017, OF, 15.08.2017
  Fetis / Manol - Dumit / Ungur 2:1
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Capal / Espin - Fetis / Melni 2:1
Futures 2018, F, 24.11.2018
  Genna / Juare - Dancu / Fetis 2:1
Futures 2018, SF, 23.11.2018
  Dancu / Fetis - Jeong / Park 2:0
Futures 2018, ČF, 22.11.2018
  Dancu / Fetis - Capal / Espin 2:1
Futures 2018, OF, 20.11.2018
  Dancu / Fetis - Cubel / Walde 2:0
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Helle / Vanne - Fetis / Khale 2:0
Futures 2018, OF, 25.10.2018
  Fetis / Khale - Akkoy / Alkay 2:1
Futures 2018, OF, 17.10.2018
  Bonad / Vanne - Fetis / Melni 2:1
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Anton / Lunca - Fetis / Georg 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Fetis / Georg - Aghio / Cojoc 2:0
Futures 2018, SF, 22.12.2018
  Parou / Priho - Manol / Tomes 1:0
Futures 2018, ČF, 21.12.2018
  Manol / Tomes - Botez / Codes 1:0
Futures 2018, OF, 20.12.2018
  Manol / Tomes - Alkay / Soyle 2:0
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Nabie / Urino - Manol / Tomes 2:1
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Kopri / Pichl - Manol / Tomes 2:1
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Manol / Tomes - Herse / Vives 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Manol / Tomes - Elia / Hasso 2:1
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Kocev / Pichl - Manol / Tomes 2:1
Futures 2018, OF, 29.10.2018
  Manol / Tomes - Hingl / Rose 2:1
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Anton / Lunca - Manol / Tomes 2:0
 
Futures 2017, OF, 15.08.2017
  Fetis / Manol - Dumit / Ungur 2:1
Futures 2018, OF, 04.09.2018
  Apost / Tatom - Corne / Dumit 2:1
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Ghile / Turch - Dumit / Turcu 2:0
Futures 2018, OF, 21.08.2018
  Anton / Jecan - Dumit / Madar 2:0
Futures 2018, OF, 13.08.2018
  Apost / Frunz - Dumit / Madar 2:0
Futures 2018, OF, 07.08.2018
  Corne / Lunca - Dumit / Madar 2:0
Futures 2017, OF, 18.10.2017
  Bilje / Tabil - Dumit / Iorda 2:0
Sibiu challenger, OF, 18.09.2017
  Behar / Frata - Dembe / Dumit 2:0
Futures 2017, OF, 29.08.2017
  Anton / Jecan - Corne / Dumit 2:1
Futures 2017, OF, 15.08.2017
  Fetis / Manol - Dumit / Ungur 2:1
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Barbu / Merge - Dumit / Tatom 2:0
Futures 2018, OF, 07.08.2018
  Boita / Melni - Georg / Ungur 2:1
Řím 4 challenger, OF, 25.09.2017
  Carus / Napol - di Me / Ungur 2:0
Sibiu challenger, OF, 19.09.2017
  Corne / Serda - Barbu / Ungur 2:1
Futures 2017, OF, 15.08.2017
  Fetis / Manol - Dumit / Ungur 2:1
San Benedetto challenger, F, 22.07.2017
  Taber / Toled - Cipol / Ungur 2:0
San Benedetto challenger, SF, 21.07.2017
  Cipol / Ungur - Licci / Moron 2:0
San Benedetto challenger, ČF, 20.07.2017
  Cipol / Ungur - Bonzi / Janvi 2:1
San Benedetto challenger, OF, 17.07.2017
  Cipol / Ungur - De Wa / McLac 2:0
Futures 2017, OF, 20.06.2017
  Keker / Maiga - Georg / Ungur 2:0
Futures 2017, SF, 24.03.2017
  Basso / Galov - Frunz / Ungur 2:1
 
 
 
 
 
TOPlist