Bessire, Krutykh - Braynin, Veremeychuk

14.08.2019, 13:55, Futures 2019, osmifinále, antuka
Bessire Francesco 2 : 0
(6-4, 7-5)
Braynin Aleksandr
Avatar 828. Žebříček čtyřhry -. Avatar
21. 2. 1994 Datum nar. 29. 8. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Krutykh Oleksii   Veremeychuk Danylo
Avatar 892. Žebříček čtyřhry -. Avatar
10. 3. 2000 Datum nar. 26. 11. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Bessire Francesco
Krutykh Oleksii
Braynin Aleksandr
Veremeychuk Danylo
Hala - -
Antuka 3/2 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/2 3/2 - - - -
2019 3/2 3/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/44 26/31 6/13 - - -
2019 13/8 12/7 1/1 - - -
2018 12/11 10/7 2/4 - - -
2017 3/8 3/7 0/1 - - -
2016 0/3 0/3 - - - -
2015 2/3 - 2/3 - - -
2014 0/7 0/4 0/3 - - -
2013 2/4 1/3 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/25 15/16 3/4 4/5 - -
2019 13/14 11/11 2/3 - - -
2018 9/11 4/5 1/1 4/5 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/4 0/4 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2018 0/2 0/2 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/19 7/11 2/5 1/3 - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
2016 8/12 7/6 0/4 1/2 - -
2015 2/3 0/2 2/1 - - -
2013 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Bessire / Krutykh 2   6 7       OF
Braynin / Veremeych 0 4 5      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Bessire Francesco
Krutykh Oleksii
Braynin Aleksandr
Veremeychuk Danylo
 Synot tip
1.15
14.08. 10:191.15-0.07
Původní kurs
14.08. 08:231.22 
4.10
14.08. 10:194.10+0.66
Původní kurs
14.08. 08:233.44 
Průměrný kurs
1.15
4.10
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Orlov / Tsiva - Bessi / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Bessi / Kruty - Dolgo / Kamyn 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bessi / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Nouza / Vrben - Bessi / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  Bessi / Kruty - Krawc / Portm 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Orlov / Tsiva - Bessi / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Bessi / Kruty - Dolgo / Kamyn 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bessi / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Mound / Ouaha - Bessi / Rumle 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Delag / Seate - Bessi / Bessi 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Dussi / Van D - Bessi / Bessi 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Bessi / Bessi - Folli / Schot 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Bessi / Bessi - Dawan / Mound 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Bessi / Bessi - El Aa / Lemto 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Nouza / Vrben - Bessi / Kruty 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Orlov / Tsiva - Bessi / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Bessi / Kruty - Dolgo / Kamyn 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bessi / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Casan / Juare - Ionel / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Ionel / Kruty - Frinz / Kravc 2:1
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Ionel / Kruty - Borza / Frunz 2:0
Futures 2019, SF, 02.08.2019
  Filip / Tatom - Ionel / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Ionel / Kruty - Bodna / Crivo 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Ionel / Kruty - Gima / Gima 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
 
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bessi / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bessi / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2018, OF, 21.05.2018
  Orlov / Priho - Bakla / Brayn 2:0
Futures 2018, OF, 07.05.2018
  Kravc / Kruty - Brayn / Repki 2:0
Futures 2016, OF, 23.05.2016
  Kolis / Petre - Brayn / Sirou 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bessi / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2017, OF, 23.05.2017
  Gevel / Khotk - Popla / Verem 1:0
Futures 2017, OF, 17.05.2017
  Ciuma / Nedel - Popla / Verem 2:1
Futures 2016, ČF, 16.11.2016
  Tiurn / Zhyrm - Mylok / Verem 2:0
Futures 2016, OF, 14.11.2016
  Mylok / Verem - Rouva / Vesan 2:0
Futures 2016, OF, 03.10.2016
  Bieli / Priho - Popla / Verem 2:0
Futures 2016, OF, 26.09.2016
  Andrz / Smoli - Popla / Verem 2:0
Futures 2016, F, 23.09.2016
  Dabry / Mylok - Popla / Verem 2:0
Futures 2016, SF, 22.09.2016
  Popla / Verem - Gevel / Kryvo 2:1
Futures 2016, ČF, 21.09.2016
  Popla / Verem - Ferra / Mugev 2:1
 
 
 
 
TOPlist