Donev, Tikhomirov - Gennaro, Sanchez Izquierdo

13.08.2019, 13:20, Futures 2019, osmifinále, antuka
Donev Gabriel 2 : 0
(7-63, 6-3)
Gennaro Dante
Avatar 988. Žebříček čtyřhry 924. Avatar
29. 6. 1996 Datum nar. 14. 5. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tikhomirov Maksim   Sanchez Izquierdo Nikolas
Avatar 767. Žebříček čtyřhry 812. Avatar
10. 7. 1990 Datum nar. 15. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Donev Gabriel
Tikhomirov Maksim
Gennaro Dante
Sanchez Izquierdo Nikolas
Hala - -
Antuka 5/2 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/2 5/2 - - - -
2019 5/2 5/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/33 18/22 5/10 0/1 - -
2019 8/8 6/4 2/4 - - -
2018 9/9 7/8 2/1 - - -
2017 1/5 0/2 1/3 - - -
2016 2/7 2/4 0/2 0/1 - -
2015 3/1 3/1 - - - -
2014 0/2 0/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 52/78 37/38 15/40 - - -
2019 16/20 15/10 1/10 - - -
2018 15/30 14/16 1/14 - - -
2017 4/11 2/4 2/7 - - -
2016 6/10 5/7 1/3 - - -
2015 11/7 1/1 10/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 99/107 95/99 4/8 - - -
2019 0/6 0/6 - - - -
2018 19/16 19/16 - - - -
2017 23/16 23/16 - - - -
2016 9/12 7/9 2/3 - - -
2015 14/24 12/19 2/5 - - -
2014 27/19 27/19 - - - -
2013 4/10 4/10 - - - -
2012 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 20/28 18/27 2/1 - - -
2019 10/16 10/16 - - - -
2018 8/10 6/9 2/1 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Donev / Tikhomirov 2   7 6       OF
Gennaro / Sanchez I 0 63 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Donev Gabriel
Tikhomirov Maksim
Gennaro Dante
Sanchez Izquierdo Nikolas
 Synot tip
1.80
1.80
Průměrný kurs
1.80
1.80
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Corne / Jecan - Donev / Tikho 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Donev / Tikho - Casan / Juare 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, F, 10.08.2019
  Casan / Juare - Donev / Tikho 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Donev / Tikho - Filip / Tatom 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Donev / Tikho - Dimit / Herse 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Corne / Jecan - Donev / Tikho 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Donev / Tikho - Casan / Juare 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, F, 10.08.2019
  Casan / Juare - Donev / Tikho 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Donev / Tikho - Filip / Tatom 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Donev / Tikho - Dimit / Herse 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Kirov / Medje - Butul / Donev 2:1
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Igosh / Tiurn - Donev / Milus 1:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Donev / Milus - Maiga / Rodri 1:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Lazar / Manda - Donsk / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Donsk / Tikho - Butul / Matvi 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Corne / Jecan - Donev / Tikho 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Donev / Tikho - Casan / Juare 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, F, 10.08.2019
  Casan / Juare - Donev / Tikho 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Donev / Tikho - Filip / Tatom 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Donev / Tikho - Dimit / Herse 2:0
Futures 2019, F, 03.08.2019
  Donsk / Tikho - Bonda / Tsiva 2:0
 
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Dagni / Winkl - Genna / Sanch 1:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Delma / Laure - Genna / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Dagni / Winkl - Genna / Sanch 1:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Baez / Sanch - Genna / Sorgi 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Caste / Woern - Genna / Schel 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  De Jo / Pontj - Genna / Ojeda 1:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Marto / Vanne - Cerun / Genna 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Eriks / Simon - Cerun / Genna 2:0
Futures 2018, ČF, 29.11.2018
  Chekh / Samah - Genna / Mora 1:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Genna / Mora - Khotk / Wojna 2:1
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Barro / Cid S - Perez / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Hampe / Sun - Sanch / Ugo C 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Expos / Trape - Guari / Sanch 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Dagni / Winkl - Genna / Sanch 1:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Arrib / Brovi - Sanch / Zhurb 2:0
Futures 2019, F, 08.06.2019
  Bianc / Olivi - Baez / Sanch 2:1
Futures 2019, SF, 07.06.2019
  Baez / Sanch - Britt / Echaz 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Baez / Sanch - Vedri / Vives 2:0
Futures 2019, OF, 05.06.2019
  Baez / Sanch - Genna / Sorgi 2:1
 
 
 
 
TOPlist