Susanto, Susanto - Goveas, Schmid

13.08.2019, 10:15, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Susanto Anthony 2 : 1
(3-6, 6-3, 14-12)
Goveas Aryan
Avatar 1584. Žebříček čtyřhry 585. Avatar
23. 5. 1997 Datum nar. 9. 7. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Susanto David Agung   Schmid Aaron
Avatar 1060. Žebříček čtyřhry 1424. Avatar
21. 7. 1991 Datum nar. 17. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/10 - 4/9 - - 0/1
2019 1/2 - 1/1 - - 0/1
2018 1/1 - 1/1 - - -
2017 1/5 - 1/5 - - -
2016 1/2 - 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 - 1/3 - - -
2019 1/3 - 1/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/27 - 10/25 2/1 - 0/1
2019 3/6 - 3/5 - - 0/1
2018 2/3 - 2/3 - - -
2017 2/9 - 2/9 - - -
2016 3/7 - 3/7 - - -
2015 2/2 - 0/1 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 60/53 2/4 54/42 1/1 - 3/6
2019 9/5 - 9/4 - - 0/1
2018 7/7 - 7/6 - - 0/1
2017 4/12 - 4/11 - - 0/1
2016 20/10 - 20/10 - - -
2015 2/6 0/2 0/3 1/1 - 1/0
2014 10/3 - 9/3 - - 1/0
2013 5/7 2/2 3/3 - - 0/2
2012 3/3 - 2/2 - - 1/1
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 77/89 20/16 57/73 - - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 26/24 5/5 21/19 - - -
2018 27/24 4/3 23/21 - - -
2017 13/19 10/5 3/14 - - -
2016 9/15 1/1 8/14 - - -
2015 2/5 - 2/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/22 4/9 6/13 - - -
2019 4/13 3/7 1/6 - - -
2018 5/8 1/2 4/6 - - -
2017 1/1 - 1/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Susanto / Susanto 2   3 6 14     OF
Goveas / Schmid 1 6 3 12    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Davis Cup, 15.09.2019
  Danie / Venus - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Ehara / Shima - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Susan / Susan - Govea / Schmi 2:1
Futures 2018, ČF, 09.08.2018
  Alcan / Uesug - Susan / Susan 2:0
Futures 2018, OF, 07.08.2018
  Susan / Susan - Rahma / Trija 2:0
Futures 2017, OF, 27.11.2017
  Hung / Yu - Susan / Susan 2:1
Futures 2017, OF, 20.11.2017
  Morit / Takeu - Susan / Susan 2:0
Futures 2017, ČF, 21.06.2017
  Ly / Nguye - Susan / Susan 2:1
Futures 2017, OF, 19.06.2017
  Susan / Susan - Sinha / Vishw 2:0
Futures 2017, OF, 12.06.2017
  Kawin / Navas - Susan / Susan 2:0
Davis Cup, 15.09.2019
  Danie / Venus - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Govea / Romio - Duo / Susan 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Ehara / Shima - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Susan / Susan - Govea / Schmi 2:1
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Dev / Kaliy - M Rif / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  M Rif / Susan - Green / Orlov 2:1
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Adams / Bourc - Alam / Susan 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Steve / Susan - Alam / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Alam / Susan - Grova / Miran 2:0
Futures 2018, ČF, 09.08.2018
  Alcan / Uesug - Susan / Susan 2:0
Davis Cup, 15.09.2019
  Danie / Venus - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Ehara / Shima - M Rif / Susan 2:1
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  M Rif / Susan - Soema / Soema 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Ehara / Shima - Susan / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Susan / Susan - Govea / Schmi 2:1
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Caste / Purce - Gray / Susan 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Gray / Susan - Duo / Vujic 2:1
Futures 2019, F, 09.06.2019
  Gray / Susan - Kawac / Nishi 2:1
Futures 2019, SF, 08.06.2019
  Gray / Susan - Green / Khale 2:0
Futures 2019, ČF, 07.06.2019
  Gray / Susan - Banth / Sures 2:0
 
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Susan / Susan - Govea / Schmi 2:1
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Rikl / Šátra - Govea / Schmi 2:0
Futures 2019, ČF, 24.01.2019
  Celik / Strom - Govea / Schmi 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Govea / Schmi - Bouqu / Ratsa 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sorre / Vatte - Gawar / Govea 2:0
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Mina / Nikle - Gelha / Govea 2:0
Pune challenger, OF, 12.11.2019
  Klein / Prasa - Govea / Sunis 2:0
Futures 2019, SF, 01.11.2019
  Zieli / Zuk - Govea / Lock 2:0
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Govea / Lock - Hellu / Pokot 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Govea / Lock - Manaf / Sorre 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Lock / Manaf - Govea / Hajek 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Govea / Hajek - Houke / Pisan 2:1
Futures 2019, F, 19.10.2019
  Lock / Lock - Busha / Govea 2:0
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Busha / Govea - Every / Vansh 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Cerun / Lingu - Da Si / Schmi 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Chiu / Liu - Delan / Schmi 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Susan / Susan - Govea / Schmi 2:1
Futures 2019, ČF, 28.06.2019
  Gutie / Tenti - Da Si / Schmi 2:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Da Si / Schmi - Gessn / Moura 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Carou / Ficov - Blume / Schmi 2:1
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Bianc / Olivi - Lopez / Schmi 2:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Lopez / Schmi - Ben B / Marou 2:0
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Olivi / Zukas - Herse / Schmi 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Dembe / Marti - Herse / Schmi 2:1
 
 
 
 
TOPlist