Oganesyan, Voronin - Farmer, Murtaza

10.09.2019, 12:25, Futures 2019, osmifinále, antuka
Oganesyan Artem 2 : 1
(6-4, 4-6, 10-4)
Farmer Elliott
Avatar 1525. Žebříček čtyřhry 1384. Avatar
10. 2. 1995 Datum nar. 17. 2. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Voronin Dimitriy   Murtaza Muzammil
Avatar 1112. Žebříček čtyřhry 1818. Avatar
28. 5. 1999 Datum nar. 12. 11. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Oganesyan Artem
Voronin Dimitriy
Farmer Elliott
Murtaza Muzammil
Hala - -
Antuka 3/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 3/1 - - - -
2019 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/6 4/4 0/1 0/1 - -
2019 3/2 3/2 - - - -
2013 0/3 0/1 0/1 0/1 - -
2012 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/40 15/26 3/10 1/4 - -
2019 5/7 4/6 1/1 - - -
2018 7/14 5/7 2/5 0/2 - -
2017 6/15 5/10 0/3 1/2 - -
2016 0/2 0/1 0/1 - - -
2015 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/27 0/2 7/14 3/11 - -
2019 1/7 0/2 1/3 0/2 - -
2018 8/10 - 5/6 3/4 - -
2017 1/3 - 1/3 - - -
2016 0/3 - 0/1 0/2 - -
2015 0/3 - 0/1 0/2 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/13 5/10 0/3 - - -
2019 3/4 3/4 - - - -
2018 2/6 2/3 0/3 - - -
2017 0/3 0/3 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Oganesyan / Voronin 2   6 4 10     OF
Farmer / Murtaza 1 4 6 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 14.09.2019
  Uspen / Van D - Ogane / Voron 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Ogane / Voron - Govea / Hampe 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ogane / Voron - Farme / Murta 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Blokh / Tkema - Nabat / Ogane 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Uspen / Van D - Ogane / Voron 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Ogane / Voron - Govea / Hampe 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ogane / Voron - Farme / Murta 2:1
Futures 2013, OF, 14.05.2013
  Linig / Salme - Kurba / Ogane 2:0
Futures 2013, OF, 07.05.2013
  Gelle / Zaits - Ogane / Quint 2:0
Futures 2013, OF, 23.04.2013
  Ergud / Ilies - Ogane / Tsiva 2:0
Futures 2012, ČF, 07.08.2012
  Maamo / Safwa - Arovi / Ogane 2:0
Futures 2012, OF, 06.08.2012
  Arovi / Ogane - Backs / Madan 2:1
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Uspen / Van D - Ogane / Voron 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Ogane / Voron - Govea / Hampe 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ogane / Voron - Farme / Murta 2:1
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Marti / Zimbr - Bosan / Voron 1:0
Futures 2019, OF, 03.07.2019
  De Jo / Nijbo - Volfs / Voron 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Corne / Jecan - Ovcha / Voron 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Golds / Vansh - Blokh / Voron 2:0
Futures 2019, ČF, 28.03.2019
  Akkoy / Sengu - Lomak / Voron 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Lomak / Voron - Micov / Srblj 1:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ogane / Voron - Farme / Murta 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ogane / Voron - Farme / Murta 2:1
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Dias / White - Farme / Murph 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Ianak / Kirko - Farme / Grazi 2:0
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Farme / Grazi - Foley / Ratsa 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Artun / Viver - Farme / Story 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Fufyg / Nasha - Farme / Luria 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Ejupo / Lenz - Farme / Hough 2:0
Futures 2019, OF, 02.04.2019
  Escof / Guina - Farme / Hough 2:1
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Kapir / Rose - Farme / Hingl 2:1
Futures 2018, ČF, 31.10.2018
  Ferra / Pervo - Berg / Farme 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Blokh / Tkema - Murta / Sunis 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Murta / Sunis - Batta / Van D 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Murta / Sunis - Govea / Hampe 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ogane / Voron - Farme / Murta 2:1
Futures 2019, ČF, 25.05.2019
  Chand / Kaliy - Chaud / Murta 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Chaud / Murta - Hale / Sriva 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Govea / Samah - Chaud / Murta 2:0
Futures 2018, ČF, 19.12.2018
  Chekh / Wehne - Khan / Murta 2:0
Futures 2018, OF, 18.12.2018
  Khan / Murta - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Fukud / Noguc - Murta / Murta 2:0
 
 
 
 
TOPlist