Goveas, Hampel - Rajski, Skonieczny

10.09.2019, 14:25, Futures 2019, osmifinále, antuka
Goveas Aryan 2 : 1
(3-6, 6-3, 10-7)
Rajski Maciej
Avatar 591. Žebříček čtyřhry 1156. Avatar
9. 7. 1998 Datum nar. 3. 5. 1991
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Hampel Lenny   Skonieczny Michal
Avatar 850. Žebříček čtyřhry -. Avatar
24. 12. 1996 Datum nar. 9. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 2/2 - - - -
2019 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 78/92 20/16 58/76 - - -
2020 1/5 0/2 1/3 - - -
2019 26/24 5/5 21/19 - - -
2018 27/24 4/3 23/21 - - -
2017 13/19 10/5 3/14 - - -
2016 9/15 1/1 8/14 - - -
2015 2/5 - 2/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/87 65/53 29/32 1/2 - -
2019 15/20 12/14 2/4 1/2 - -
2018 8/10 8/7 0/3 - - -
2017 15/20 11/11 4/9 - - -
2016 36/22 22/12 14/10 - - -
2015 20/11 12/8 8/3 - - -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/50 36/43 1/4 3/3 - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 8/6 8/6 - - - -
2018 22/19 20/18 - 2/1 - -
2017 2/7 2/6 - 0/1 - -
2016 7/8 5/6 1/1 1/1 - -
2015 0/3 0/3 - - - -
2014 1/4 1/3 0/1 - - -
2013 0/2 0/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/6 0/5 0/1 - - -
2019 0/3 0/3 - - - -
2018 0/2 0/1 0/1 - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Goveas / Hampel 2   3 6 10     OF
Rajski / Skonieczny 1 6 3 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Murta / Sunis - Govea / Hampe 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Ogane / Voron - Govea / Hampe 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Govea / Hampe - De Ma / Frinz 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Govea / Hampe - Rajsk / Skoni 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Ivano / Yitba - Govea / Siban 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Matus / Polja - Govea / Siban 2:1
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Vidal / Viver - Govea / Siban 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Govea / Siban - Boyer / Ovcha 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sorre / Vatte - Gawar / Govea 2:0
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Mina / Nikle - Gelha / Govea 2:0
Pune challenger, OF, 12.11.2019
  Klein / Prasa - Govea / Sunis 2:0
Futures 2019, SF, 01.11.2019
  Zieli / Zuk - Govea / Lock 2:0
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Govea / Lock - Hellu / Pokot 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Govea / Lock - Manaf / Sorre 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Guent / Veldh - Hampe / Smirn 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Kirko / Kypso - Bobro / Hampe 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Bodme / Trink - Hampe / Lazar 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Johns / Zieli - Erler / Hampe 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Erler / Hampe - Marti / Moron 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Erler / Hampe - Ivano / Lazar 2:0
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Nazar / Wojci - Hampe / Weis 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Hampe / Weis - Darra / Delag 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Hampe / Weis - Aboul / Makhl 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Murta / Sunis - Govea / Hampe 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Govea / Hampe - Rajsk / Skoni 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Kocev / Tomac - Dembe / Rajsk 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Govea / Hampe - Rajsk / Skoni 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barna / Recek 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Rajsk / Wojci - Liska / Semja 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Rajsk / Wojci - Dao / Polak 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Kopri / Velot - Rajsk / Wojci 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Dembe / Micha - Rajsk / Wojci 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Bilje / Gao - Celeb / Rajsk 2:1
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Celeb / Rajsk - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Govea / Hampe - Rajsk / Skoni 2:1
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Dembe / Zuk - Skoni / Szmyr 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Igosh / Sarai - Andrz / Skoni 2:0
Futures 2018, OF, 06.08.2018
  Nazar / Wojna - Skoni / Smoli 2:0
Futures 2018, OF, 23.01.2018
  Laure / Tatlo - Capec / Skoni 2:0
Futures 2016, OF, 16.08.2016
  Dembe / Panfi - Skoni / Vodav 2:0
 
 
 
 
TOPlist