Cubelic, Handel - Gonzalez Gonzalez, Kim

10.09.2019, 23:30, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Cubelic Karlo 2 : 0
(6-0, 6-1)
Gonzalez Gonzalez Jonathan Zuriel
Avatar 959. Žebříček čtyřhry -. Avatar
13. 1. 1998 Datum nar. 3. 10. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Handel Tim   Kim Junyong
Avatar 1727. Žebříček čtyřhry -. Avatar
18. 10. 1996 Datum nar. -
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou -
- Profesionál od -
Povrch Cubelic Karlo
Handel Tim
Gonzalez Gonzalez Jonathan Zuriel
Kim Junyong
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 2/2 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 - 2/2 - - -
2019 2/2 - 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/21 5/12 6/7 1/2 - -
2019 10/14 5/7 4/5 1/2 - -
2018 2/6 0/4 2/2 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/4 2/2 2/2 - - -
2019 4/4 2/2 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Cubelic / Handel 2   6 6       OF
Gonzalez / Kim 0 0 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Garza / Herna - Cubel / Hande 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Bradl / Finde - Cubel / Hande 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cubel / Hande - Manti / Rodri 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cubel / Hande - Gonza / Kim 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Garza / Herna - Cubel / Hande 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Bradl / Finde - Cubel / Hande 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cubel / Hande - Manti / Rodri 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cubel / Hande - Gonza / Kim 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Ferna / Poten - Cubel / Ouaka 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Cubel / Ouaka - Liucc / Noce 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Bocch / Chepe - Bachm / Cubel 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Bachm / Cubel - Barro / Bruna 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Echaz / Galar - Cubel / Gelha 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Rothe / Wesse - Cubel / Manna 2:1
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Garza / Herna - Cubel / Hande 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Bradl / Finde - Cubel / Hande 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cubel / Hande - Manti / Rodri 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cubel / Hande - Gonza / Kim 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Galar / Strel - Boehl / Hande 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Schel / Schmi - Boehl / Hande 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Boehl / Hande - Lemst / Lemst 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Boehl / Hande - Arias / Melze 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cubel / Hande - Gonza / Kim 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cubel / Hande - Gonza / Kim 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cubel / Hande - Gonza / Kim 2:0
 
 
 
 
TOPlist