Puttergill, Walkin - Beran, Ma

08.10.2019, 05:40, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Puttergill Calum 2 : 1
(6-4, 3-6, 10-6)
Beran Martin
Avatar 478. Žebříček čtyřhry 809. Avatar
22. 10. 1993 Datum nar. 27. 11. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Walkin Brandon   Ma William
Avatar 390. Žebříček čtyřhry 991. Avatar
16. 8. 1994 Datum nar. 9. 9. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Puttergill Calum
Walkin Brandon
Beran Martin
Ma William
Hala - -
Antuka 8/0 -
Tráva 5/1 -
Tvrdý p. 8/2 0/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 28/10 8/0 14/8 - 6/2 -
2019 21/3 8/0 8/2 - 5/1 -
2016 4/3 - 4/3 - - -
2015 1/3 - 0/2 - 1/1 -
2014 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 - 0/2 - - -
2019 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 77/85 20/20 51/59 - 6/6 -
2019 26/7 9/2 12/4 - 5/1 -
2018 7/11 3/3 4/6 - 0/2 -
2017 13/16 - 13/16 - - -
2016 12/15 3/2 9/12 - 0/1 -
2015 8/16 3/7 4/8 - 1/1 -
2014 8/15 2/5 6/9 - 0/1 -
2013 3/5 0/1 3/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 61/41 19/11 35/27 - 7/3 -
2019 38/13 8/0 25/12 - 5/1 -
2017 10/7 8/4 1/2 - 1/1 -
2016 7/6 - 7/6 - - -
2015 1/3 - 0/2 - 1/1 -
2014 4/9 2/6 2/3 - - -
2013 1/3 1/1 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 65/65 23/23 31/34 11/8 - -
2019 10/6 - 10/6 - - -
2018 2/4 0/1 2/3 - - -
2017 9/13 7/8 2/5 - - -
2016 32/20 9/8 14/7 9/5 - -
2015 6/10 3/4 2/4 1/2 - -
2014 5/7 4/1 1/6 - - -
2013 1/2 - 0/1 1/1 - -
2012 0/3 0/1 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/24 4/5 9/19 - - -
2019 8/10 3/2 5/8 - - -
2018 4/8 0/1 4/7 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
2015 1/1 1/1 - - - -
2013 0/4 - 0/4 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Puttergill / Walkin 2   6 3 10     OF
Beran / Ma 1 4 6 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Traralgon challenger, OF, 23.10.2019
  Putte / Walki - Gonza / Vukic 2:1
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Hsu / Orlov - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Klein / Puodz - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Putte / Walki - Court / Crnok 2:0
Futures 2019, F, 20.09.2019
  Putte / Walki - Orlov / Purce 2:1
Futures 2019, SF, 19.09.2019
  Putte / Walki - Fancu / Romio 2:1
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Putte / Walki - Addis / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Putte / Walki - Ibrah / Johns 2:0
Traralgon challenger, OF, 23.10.2019
  Putte / Walki - Gonza / Vukic 2:1
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Hsu / Orlov - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Klein / Puodz - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Putte / Walki - Court / Crnok 2:0
Futures 2019, F, 20.09.2019
  Putte / Walki - Orlov / Purce 2:1
Futures 2019, SF, 19.09.2019
  Putte / Walki - Fancu / Romio 2:1
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Putte / Walki - Addis / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Putte / Walki - Ibrah / Johns 2:0
Traralgon challenger, OF, 23.10.2019
  Putte / Walki - Gonza / Vukic 2:1
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Hsu / Orlov - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Klein / Puodz - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Putte / Walki - Court / Crnok 2:0
Futures 2019, F, 20.09.2019
  Putte / Walki - Orlov / Purce 2:1
Futures 2019, SF, 19.09.2019
  Putte / Walki - Fancu / Romio 2:1
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Putte / Walki - Addis / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Putte / Walki - Ibrah / Johns 2:0
 
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Schoo / Sween - Beran / Ma 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Schoo / Sween - Beran / Ma 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Kelly / Klein - Beran / Flore 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Jones / Paris - Beran / Jhun 2:1
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Beran / Jhun - Elami / Ganno 2:0
Futures 2019, F, 27.07.2019
  Beran / Cukie - Dias / Falca 2:0
Futures 2019, SF, 26.07.2019
  Beran / Cukie - Pokot / Struv 2:1
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Beran / Cukie - Crepa / Tchou 1:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Beran / Cukie - Almei / Maia 2:0
Futures 2019, F, 29.06.2019
  Lock / Lock - Beran / Paris 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Schoo / Sween - Beran / Ma 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Hsu / Orlov - Addis / Ma 2:0
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Putte / Walki - Addis / Ma 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Addis / Ma - Kalda / Vujic 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Krain / Ma - Keste / Leite 2:0
Futures 2019, SF, 18.07.2019
  Krain / Ma - Aichh / Ramsk 2:1
Futures 2019, ČF, 17.07.2019
  Krain / Ma - Kirki / Marti 1:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Krain / Ma - Bangr / Hartm 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Manna / Staně - Ma / Neubau 2:1
 
 
 
 
TOPlist