Lescure, Tchoutakian - Cubelic, Walder

09.10.2019, 15:00, Futures 2019, osmifinále, hala
Lescure Mick 2 : 1
(1-6, 6-4, 10-7)
Cubelic Karlo
Avatar 521. Žebříček čtyřhry 957. Avatar
2. 6. 1993 Datum nar. 13. 1. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Tchoutakian Maxime   Walder Jim
Avatar 400. Žebříček čtyřhry 1646. Avatar
3. 1. 1994 Datum nar. 31. 7. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - - 2/1 - -
2019 2/1 - - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 - 1/1 0/2 - -
2019 1/3 - 1/1 0/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 175/109 29/16 103/55 43/38 - -
2020 2/1 - 2/1 - - -
2019 26/5 12/1 12/2 2/2 - -
2018 29/17 1/3 23/8 5/6 - -
2017 35/21 5/3 17/12 13/6 - -
2016 28/18 1/0 17/10 10/8 - -
2015 29/13 2/1 23/7 4/5 - -
2014 14/15 4/3 5/7 5/5 - -
2013 2/9 0/3 2/4 0/2 - -
2012 10/10 4/2 2/4 4/4 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 103/100 18/21 54/48 30/30 1/1 -
2020 1/3 - 1/1 0/2 - -
2019 41/22 9/7 15/7 17/8 - -
2018 20/22 6/4 9/12 5/6 - -
2017 9/10 - 6/4 3/6 - -
2016 1/4 1/2 0/1 0/1 - -
2015 7/7 1/3 5/3 1/1 - -
2014 18/20 1/3 14/11 2/5 1/1 -
2013 6/11 0/2 4/8 2/1 - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/29 6/14 8/10 1/5 - -
2019 13/22 6/9 6/8 1/5 - -
2018 2/6 0/4 2/2 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/9 2/6 1/1 0/2 - -
2019 3/9 2/6 1/1 0/2 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Lescure / Tchoutaki 2   1 6 10     OF
Cubelic / Walder 1 6 4 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Lescure Mick
Tchoutakian Maxime
Cubelic Karlo
Walder Jim
 Synot tip
1.15
09.10. 13:031.15+0.01
Původní kurs
09.10. 08:411.14 
4.14
09.10. 13:034.14-0.14
Původní kurs
09.10. 08:414.28 
Průměrný kurs
1.15
4.14
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Altma / Choin - Lescu / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Lescu / Tchou - Schin / Torsk 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Lescu / Tchou - Cubel / Walde 2:1
Futures 2020, SF, 10.01.2020
  Lin / Trong - Lescu / Olive 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Lescu / Olive - Ochi / Yamas 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Lescu / Olive - Congc / Nakag 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Huesl / Masur - Kobel / Lescu 2:0
Futures 2019, F, 19.10.2019
  Bolud / Lescu - Barro / Mardo 2:1
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Bolud / Lescu - Poull / Schot 2:1
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Bolud / Lescu - Marti / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Bolud / Lescu - Esteb / Plaza 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Altma / Choin - Lescu / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Lescu / Tchou - Schin / Torsk 2:0
Futures 2020, OF, 11.03.2020
  Added / Olive - Jonco / Tchou 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Krste / Svrci - Reymo / Tchou 2:0
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Falle / Rosen - Belli / Tchou 2:0
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Belli / Tchou - Parke / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Bonda / Kilan - Tchou / Wehne 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Dubri / Keker - Belli / Tchou 2:0
Futures 2019, SF, 14.11.2019
  Boltz / Bouqu - Jonco / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 13.11.2019
  Jonco / Tchou - De Sc / Pietr 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Jonco / Tchou - Blanc / Jacqu 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Radoj / Toreb - Jonco / Tchou 1:0
 
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ribei / Yamac - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Cubel / Walde - Del F / Weis 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Koneč / Krste - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Lescu / Tchou - Cubel / Walde 2:1
Futures 2019, ČF, 19.12.2019
  Frost / Hanss - Cubel / Schel 2:0
Futures 2019, OF, 17.12.2019
  Cubel / Schel - Kumas / Kureo 2:0
Futures 2019, OF, 15.12.2019
  Frost / Hanss - Cubel / Schel 2:1
Futures 2019, OF, 16.11.2019
  Bybel / Volfs - Cubel / Rai 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ribei / Yamac - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Cubel / Walde - Del F / Weis 2:1
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Barna / Recek - Cubel / Schel 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Koneč / Krste - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Lescu / Tchou - Cubel / Walde 2:1
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Bradl / Magin - Cubel / Hande 2:1
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ribei / Yamac - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Cubel / Walde - Del F / Weis 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Koneč / Krste - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Lescu / Tchou - Cubel / Walde 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Palos / Tomes - Vanka / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Barbu / Palos - Vanka / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Berge / Botez - Walde / Walde 2:0
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Wehne / Zuk - Walde / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Walde / Walde - Lemst / Link 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Forej / Mertl - Walde / Walde 2:0
 
 
 
 
TOPlist