Puttergill, Walkin - Castelnuovo, Rai

09.10.2019, 09:35, Futures 2019, čtvrtfinále, tvrdý p.
Puttergill Calum 2 : 1
(65-7, 7-65, 10-7)
Castelnuovo Luca
Avatar 330. Žebříček čtyřhry 421. Avatar
22. 10. 1993 Datum nar. 29. 1. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Walkin Brandon   Rai Ajeet
Avatar 320. Žebříček čtyřhry 833. Avatar
16. 8. 1994 Datum nar. 18. 1. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/12 8/0 15/10 - 6/2 -
2019 22/5 8/0 9/4 - 5/1 -
2016 4/3 - 4/3 - - -
2015 1/3 - 0/2 - 1/1 -
2014 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 84/92 20/20 57/64 - 7/8 -
2020 6/5 - 5/3 - 1/2 -
2019 27/9 9/2 13/6 - 5/1 -
2018 7/11 3/3 4/6 - 0/2 -
2017 13/16 - 13/16 - - -
2016 12/15 3/2 9/12 - 0/1 -
2015 8/16 3/7 4/8 - 1/1 -
2014 8/15 2/5 6/9 - 0/1 -
2013 3/5 0/1 3/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 74/49 19/11 48/35 - 7/3 -
2020 12/6 - 12/6 - - -
2019 39/15 8/0 26/14 - 5/1 -
2017 10/7 8/4 1/2 - 1/1 -
2016 7/6 - 7/6 - - -
2015 1/3 - 0/2 - 1/1 -
2014 4/9 2/6 2/3 - - -
2013 1/3 1/1 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/66 28/16 55/36 12/12 0/2 -
2020 10/4 - 10/4 - - -
2019 24/22 10/6 12/12 2/2 0/2 -
2018 46/20 12/4 28/12 6/4 - -
2017 8/10 3/3 5/5 0/2 - -
2016 1/4 0/1 0/2 1/1 - -
2015 0/3 - 0/1 0/2 - -
2014 3/2 3/2 - - - -
2013 3/1 - - 3/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/22 2/6 19/16 - - 1/0
2020 4/4 - 4/4 - - -
2019 11/10 1/2 10/8 - - -
2018 7/8 1/4 5/4 - - 1/0
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Puttergill / Walkin 2   65 7 10     ČF
Castelnuovo / Rai 1 7 65 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Puttergill Calum
Walkin Brandon
Castelnuovo Luca
Rai Ajeet
 Synot tip
1.29
2.98
Průměrný kurs
1.29
2.98
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Playford 2 challenger, OF, 29.10.2019
  Gonza / King - Putte / Walki 2:0
Traralgon challenger, SF, 25.10.2019
  Purce / Savil - Putte / Walki 2:0
Traralgon challenger, ČF, 24.10.2019
  Putte / Walki - Bolt / Reid 2:0
Traralgon challenger, OF, 23.10.2019
  Putte / Walki - Gonza / Vukic 2:1
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Hsu / Orlov - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Klein / Puodz - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Putte / Walki - Court / Crnok 2:0
Futures 2019, F, 20.09.2019
  Putte / Walki - Orlov / Purce 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Osbor / Sharm - Purce / Putte 2:0
Futures 2020, ČF, 05.03.2020
  Beale / Fancu - Purce / Putte 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Purce / Putte - Delan / Maher 2:0
Launceston challenger, SF, 07.02.2020
  King / Lock - Grill / Putte 2:1
Launceston challenger, ČF, 06.02.2020
  Grill / Putte - Altma / Lenz 2:0
Launceston challenger, OF, 05.02.2020
  Grill / Putte - Kavci / Safwa 2:0
Bendigo challenger, OF, 14.01.2020
  Banes / Ellis - Putte / Sween 2:0
Futures 2020, F, 04.01.2020
  Marga / Vavas - Purce / Putte 2:1
Futures 2020, SF, 03.01.2020
  Purce / Putte - Onish / Sekig 2:0
Futures 2020, ČF, 03.01.2020
  Purce / Putte - Pannu / Rai 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Grill / Walki - Bende / Hardt 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Perez / Zhu - Grill / Walki 2:0
Futures 2020, F, 22.02.2020
  Marco / Walki - Comes / Lingu 2:0
Futures 2020, SF, 21.02.2020
  Marco / Walki - Magin / Rober 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Marco / Walki - Bradl / Cozbi 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Marco / Walki - Aramb / Casso 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Cozbi / Walki - Echaz / Stein 2:1
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Blanc / Petit - Thiro / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Thiro / Walki - Lopez / Rai 2:0
 
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Caste / Rai - Schoo / Sween 2:0
Futures 2020, ČF, 05.03.2020
  Rapp / Redli - Caste / Haert 2:1
Futures 2020, OF, 04.03.2020
  Caste / Haert - Cozbi / Song 2:0
Futures 2020, SF, 21.02.2020
  Comes / Lingu - Caste / Petit 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Caste / Petit - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Caste / Petit - Mcbri / Pierc 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Bovy / Oncli - Bobro / Caste 2:1
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Bobro / Caste - Kilan / Ouaka 2:0
Futures 2020, OF, 29.01.2020
  Bobro / Caste - Grube / Kaufm 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Dubri / Khabi - Bobro / Caste 2:0
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Bobro / Caste - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Thiro / Walki - Lopez / Rai 2:0
Futures 2020, F, 01.02.2020
  Carr / Rai - Petit / Walki 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Carr / Rai - Papa / Wette 2:0
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Carr / Rai - Alves / Carou 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Carr / Rai - Rubin / Whiti 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Lingu / Mochi - Carr / Rai 2:1
Auckland, OF, 15.01.2020
  Bambr / McLac - McDon / Rai 2:0
Futures 2020, ČF, 03.01.2020
  Purce / Putte - Pannu / Rai 2:0
Futures 2020, OF, 02.01.2020
  Pannu / Rai - Becro / Tearn 1:0
Futures 2019, F, 23.11.2019
  Butts / Bybel - Green / Rai 2:0
 
 
 
 
TOPlist