Goldhoff, Smith - Sigouin, Stalder

10.10.2019, 00:45, Futures 2019, čtvrtfinále, tvrdý p.
Goldhoff George 2 : 1
(3-6, 6-3, 11-9)
Sigouin Benjamin
Avatar 372. Žebříček čtyřhry 948. Avatar
14. 1. 1995 Datum nar. 3. 6. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Smith Tanner K   Stalder Reese
Avatar 672. Žebříček čtyřhry 652. Avatar
23. 6. 1995 Datum nar. 12. 11. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/1 - 5/1 - - -
2019 5/1 - 5/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 55/30 2/3 53/27 - - -
2020 3/2 - 3/2 - - -
2019 45/19 1/2 44/17 - - -
2018 2/3 - 2/3 - - -
2016 3/3 - 3/3 - - -
2015 1/1 - 1/1 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/17 - 24/15 1/2 - -
2020 6/2 - 6/2 - - -
2019 16/9 - 15/7 1/2 - -
2018 1/2 - 1/2 - - -
2017 1/2 - 1/2 - - -
2016 1/2 - 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 27/30 3/3 22/21 2/6 - -
2019 5/8 - 4/8 1/0 - -
2018 10/5 - 10/5 - - -
2017 7/10 2/2 4/5 1/3 - -
2016 4/5 1/1 3/2 0/2 - -
2015 1/2 - 1/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 28/22 - 27/20 1/2 - -
2020 4/3 - 4/3 - - -
2019 22/13 - 21/11 1/2 - -
2018 1/2 - 1/2 - - -
2017 1/3 - 1/3 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Goldhoff / Smith 2   3 6 11     ČF
Sigouin / Stalder 1 6 3 9    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Goldhoff George
Smith Tanner K
Sigouin Benjamin
Stalder Reese
 Synot tip
2.98
1.29
Průměrný kurs
2.98
1.29
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Ianak / Jeben - Goldh / Smith 2:1
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Goldh / Smith - Katzm / Liu 2:0
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Goldh / Smith - Arias / Zebal 2:0
Futures 2019, SF, 31.08.2019
  Goldh / Smith - Bradl / Chapp 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Goldh / Smith - Adams / Finde 1:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Goldh / Smith - Ma / Sysoev 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Magin / Rober - Goldh / Perez 2:1
Futures 2020, F, 15.02.2020
  Lingu / Marco - Goldh / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 14.02.2020
  Goldh / Perez - Farre / Flore 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Goldh / Perez - Urrea / Verni 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Goldh / Perez - Magin / Rober 2:0
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Spizz / Zink - Bende / Goldh 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Bende / Goldh - Alban / Diaz 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Bende / Goldh - Azoid / Sheeh 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Demps / Roelo - Bende / Goldh 2:0
Futures 2019, SF, 27.10.2019
  Johns / Johns - Adams / Goldh 2:1
Futures 2020, F, 25.01.2020
  Lingu / Mochi - Arcon / Smith 1:0
Futures 2020, SF, 24.01.2020
  Arcon / Smith - Comes / Lipov 2:1
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Arcon / Smith - Arrec / Perez 2:0
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Arcon / Smith - Ayap / Manji 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Arrec / Perez - Aguil / Smith 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Aguil / Smith - Fox / White 2:1
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Aguil / Smith - Carou / Estev 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Aguil / Smith - Villa / Yamus 2:0
Futures 2020, OF, 09.01.2020
  Fanse / Rapp - Arias / Smith 2:1
Futures 2019, F, 14.12.2019
  Smith / Stald - Aguil / Panta 2:1
 
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Futures 2019, ČF, 22.11.2019
  Dunba / Fox - Hamil / Sigou 1:0
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Hamil / Sigou - Casso / Parke 2:0
Futures 2019, ČF, 25.10.2019
  Butsc / Lovet - Carua / Sigou 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Carua / Sigou - Domin / Paya 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Vancouver challenger, ČF, 16.08.2019
  Linds / O'Mar - Galar / Sigou 2:0
Vancouver challenger, OF, 14.08.2019
  Galar / Sigou - Beran / Hach 2:1
Granby challenger, OF, 24.07.2019
  Li / Nys - Galar / Sigou 2:0
Gatineau challenger, OF, 17.07.2019
  Hoyt / Manso - Galar / Sigou 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Butsc / Stald - Blume / Urrea 2:1
Futures 2020, F, 08.03.2020
  Barri / Ore - Chapp / Stald 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Chapp / Stald - Rapp / Redli 2:1
Futures 2020, ČF, 05.03.2020
  Chapp / Stald - Perez / Zhu 2:0
Futures 2020, OF, 04.03.2020
  Chapp / Stald - Chrys / Demps 2:1
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Ho / Hua - Rapp / Stald 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Ratiw / Trong - Rapp / Stald 2:0
Futures 2019, F, 14.12.2019
  Smith / Stald - Aguil / Panta 2:1
Futures 2019, SF, 13.12.2019
  Smith / Stald - Marti / Volfs 2:0
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Smith / Stald - Bradl / Butsc 2:0
 
 
 
 
TOPlist