Gengel, Vrbensky - Beloborodko, Krutykh

08.11.2019, 16:30, Futures 2019, semifinále, hala
Gengel Marek 2 : 0
(6-3, 6-1)
Beloborodko Illya
Avatar 246. Žebříček čtyřhry 1570. Avatar
17. 9. 1995 Datum nar. 7. 5. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Vrbensky Michael   Krutykh Oleksii
Avatar 310. Žebříček čtyřhry 835. Avatar
26. 12. 1999 Datum nar. 10. 3. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gengel Marek
Vrbensky Michael
Beloborodko Illya
Krutykh Oleksii
Hala 4/0 2/1
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 - - 4/0 - -
2019 4/0 - - 4/0 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - - 2/1 - -
2019 2/1 - - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 146/92 39/39 61/32 46/21 - -
2019 50/26 17/13 19/8 14/5 - -
2018 41/24 7/9 25/14 9/1 - -
2017 35/19 9/8 13/6 13/5 - -
2016 14/19 4/8 1/2 9/9 - -
2015 6/4 2/1 3/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 70/38 45/21 5/4 20/13 - -
2019 34/12 24/9 2/2 8/1 - -
2018 27/18 20/10 3/2 4/6 - -
2017 9/7 1/2 - 8/5 - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/4 2/1 0/1 3/2 - -
2019 5/4 2/1 0/1 3/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 26/32 17/20 3/4 6/8 - -
2019 17/21 13/15 2/3 2/3 - -
2018 9/11 4/5 1/1 4/5 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Gengel / Vrbensky 2   6 6       SF
Beloborod / Krutykh 0 3 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Gengel Marek
Vrbensky Michael
Beloborodko Illya
Krutykh Oleksii
 Synot tip
1.17
08.11. 16:241.17-0.02
Původní kurs
08.11. 16:041.19 
3.90
08.11. 16:243.90+0.21
Původní kurs
08.11. 16:043.69 
Průměrný kurs
1.17
3.90
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 09.11.2019
  Genge / Vrben - Kopri / Pospí 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Genge / Vrben - Belob / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Genge / Vrben - Guina / Setki 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Genge / Vrben - Michn / Rumle 2:1
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Genge / Papik - Nijbo / Pontj 1:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Genge / Papik - Inui / Zaric 2:0
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Genge / Vrben - Kopri / Pospí 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Genge / Vrben - Belob / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Genge / Vrben - Guina / Setki 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Genge / Vrben - Michn / Rumle 2:1
Brest challenger, SF, 25.10.2019
  Vavas / Vega - Genge / Kolář 2:0
Brest challenger, ČF, 24.10.2019
  Genge / Kolář - Bench / Guina 2:0
Brest challenger, OF, 23.10.2019
  Genge / Kolář - Lammo / Monro 2:0
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Genge / Ghorb - Mound / Ricca 2:0
Helsinky challenger, OF, 12.11.2019
  Duras / Polja - Kopri / Vrben 2:1
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Genge / Vrben - Kopri / Pospí 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Genge / Vrben - Belob / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Genge / Vrben - Guina / Setki 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Genge / Vrben - Michn / Rumle 2:1
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Ovcha / Shevc - Nejed / Vrben 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Nejed / Vrben - Hoyos / March 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Nejed / Vrben - Kijam / Weind 2:0
Futures 2019, F, 28.09.2019
  Forej / Vrben - Loots / Nouza 2:0
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Forej / Vrben - Polac / Skoch 2:0
 
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Genge / Vrben - Belob / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Belob / Kruty - Berto / Uryso 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Belob / Kruty - Jenic / Pecak 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Vilar / White - Belob / Svrci 1:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Belob / Svrci - Glvac / Grynk 1:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Genge / Vrben - Belob / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Belob / Kruty - Berto / Uryso 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Belob / Kruty - Jenic / Pecak 2:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Ivano / Saban - Belob / Tamm 2:0
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Belob / Tamm - Kruty / Pauwe 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Kiuam / Uzhyl - Belob / Mikul 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Ayap / Mlade - Belob / Masht 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Belob / Masht - Basko / Serge 2:0
Futures 2019, OF, 13.11.2019
  Berto / Uryso - Kruty / Ursu 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Genge / Vrben - Belob / Kruty 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Belob / Kruty - Berto / Uryso 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Belob / Kruty - Jenic / Pecak 2:0
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Belob / Tamm - Kruty / Pauwe 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Matvi / Priho - Donev / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Donev / Kruty - Brayn / Verem 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Manda / Moldo - Korov / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Korov / Kruty - Van D / Vatte 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Apost / Frunz - Kivat / Kruty 2:1
 
 
 
 
TOPlist