Gengel, Langmajer - Chu, Okala

14.01.2020, 17:00, Futures 2020, osmifinále, tvrdý p.
Gengel Marek 2 : 0
(6-2, 6-3)
Chu Paul
Avatar 239. Žebříček čtyřhry -. Avatar
17. 9. 1995 Datum nar. 29. 9. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Langmajer Dominik   Okala Jules
Avatar 1351. Žebříček čtyřhry 1398. Avatar
21. 8. 1999 Datum nar. 18. 8. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gengel Marek
Langmajer Dominik
Chu Paul
Okala Jules
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 4/2 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/3 - 5/3 - - -
2020 4/2 - 4/2 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/1 0/1 - - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 154/98 39/39 67/37 48/22 - -
2020 4/3 - 4/2 0/1 - -
2019 54/29 17/13 21/11 16/5 - -
2018 41/24 7/9 25/14 9/1 - -
2017 35/19 9/8 13/6 13/5 - -
2016 14/19 4/8 1/2 9/9 - -
2015 6/4 2/1 3/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/13 0/3 5/4 5/6 - -
2020 4/2 - 4/2 - - -
2019 3/2 - 1/1 2/1 - -
2018 3/5 0/1 0/1 3/3 - -
2017 0/3 0/2 - 0/1 - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/1 0/1 - - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/73 9/36 9/23 3/14 - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 5/17 5/15 - 0/2 - -
2018 3/7 2/6 1/1 - - -
2017 3/18 2/6 0/7 1/5 - -
2016 5/20 0/9 3/7 2/4 - -
2015 5/9 - 5/7 0/2 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Gengel / Langmajer 2   6 6       OF
Chu / Okala 0 2 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Gengel Marek
Langmajer Dominik
Chu Paul
Okala Jules
 Synot tip
1.25
14.01. 16:581.25-0.20
Původní kurs
14.01. 11:451.45 
3.21
14.01. 16:583.21+0.84
Původní kurs
14.01. 11:452.37 
Průměrný kurs
1.25
3.21
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Johns / Volja - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Futures 2020, F, 12.01.2020
  Johns / Volja - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, SF, 10.01.2020
  Genge / Langm - Angel / Gauti 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Genge / Langm - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Genge / Langm - Abder / Marou 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Pichl / Sachk - Genge / Langm 1:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Genge / Langm - Kapir / Stamo 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Marek / Samue - Genge / Polja 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Johns / Volja - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Futures 2020, F, 12.01.2020
  Johns / Volja - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, SF, 10.01.2020
  Genge / Langm - Angel / Gauti 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Genge / Langm - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Genge / Langm - Abder / Marou 2:0
Česká extraliga, 15.12.2019
  Genge / Vocel - Majch / Puetz 2:0
Česká extraliga, 14.12.2019
  Genge / Vocel - Kolář / Svrci 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Pichl / Sachk - Genge / Langm 1:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Johns / Volja - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Futures 2020, F, 12.01.2020
  Johns / Volja - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, SF, 10.01.2020
  Genge / Langm - Angel / Gauti 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Genge / Langm - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Genge / Langm - Abder / Marou 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Pichl / Sachk - Genge / Langm 1:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Genge / Langm - Kapir / Stamo 2:0
Futures 2019, SF, 15.11.2019
  Vilar / White - Langm / Lusti 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Langm / Lusti - Berto / Uryso 2:0
 
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Davyd / Shche - Chu / Okala 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Davyd / Shche - Chu / Okala 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Barcelona challenger, OF, 02.10.2019
  Jebav / Monro - Andre / Okala 2:0
Sevilla challenger, OF, 11.09.2019
  Gaio / Loren - Hamou / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Hardt / Reis - Mora / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Gomez / Ore - De Sc / Okala 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Vilar / Villa - Okala / Rouma 2:0
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Villa / Zukas - Laure / Okala 2:1
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Kowal / Smola - Echaz / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Manol / Tomes - Nikle / Okala 2:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Douga / Ghorb - Diep / Okala 2:1
 
 
 
 
TOPlist