Lingua Lavallen, Marcondes - Cozbinov, Walkin

13.02.2020, 20:00, Futures 2020, čtvrtfinále, tvrdý p.
Lingua Lavallen Alejo Lorenzo 2 : 1
(4-6, 6-3, 10-8)
Cozbinov Alexander
Avatar 778. Žebříček čtyřhry 353. Avatar
9. 3. 2001 Datum nar. 28. 4. 1995
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Marcondes Igor   Walkin Brandon
Avatar 551. Žebříček čtyřhry 325. Avatar
16. 6. 1997 Datum nar. 16. 8. 1994
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Lingua Lavallen Alejo Lorenzo
Marcondes Igor
Cozbinov Alexander
Walkin Brandon
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 4/0 1/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 - 4/0 - - -
2020 4/0 - 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2020 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/13 7/10 12/3 - - -
2020 12/4 0/1 12/3 - - -
2019 7/9 7/9 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 104/51 67/36 37/15 - - -
2020 14/1 - 14/1 - - -
2019 14/4 10/3 4/1 - - -
2018 16/10 7/4 9/6 - - -
2017 23/17 18/11 5/6 - - -
2016 23/13 23/13 - - - -
2015 14/5 9/4 5/1 - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 53/47 12/14 41/30 0/3 - -
2020 4/6 - 4/5 0/1 - -
2019 36/25 7/7 29/18 - - -
2018 7/5 - 7/5 - - -
2015 1/2 1/2 - - - -
2014 4/6 4/4 - 0/2 - -
2013 1/3 0/1 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 73/48 19/11 47/34 - 7/3 -
2020 11/5 - 11/5 - - -
2019 39/15 8/0 26/14 - 5/1 -
2017 10/7 8/4 1/2 - 1/1 -
2016 7/6 - 7/6 - - -
2015 1/3 - 0/2 - 1/1 -
2014 4/9 2/6 2/3 - - -
2013 1/3 1/1 0/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Lingua La / Marcondes 2   4 6 10     ČF
Cozbinov / Walkin 1 6 3 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, F, 15.02.2020
  Lingu / Marco - Goldh / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 14.02.2020
  Lingu / Marco - Klier / Reis 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Lingu / Marco - Alexa / Stefa 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Diaz / Tiran - Burru / Lingu 2:0
Futures 2020, F, 22.02.2020
  Marco / Walki - Comes / Lingu 2:0
Futures 2020, SF, 21.02.2020
  Comes / Lingu - Caste / Petit 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Comes / Lingu - Urrea / Verni 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Comes / Lingu - Bende / Rapp 2:1
Futures 2020, F, 15.02.2020
  Lingu / Marco - Goldh / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 14.02.2020
  Lingu / Marco - Klier / Reis 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Lingu / Marco - Alexa / Stefa 2:0
Futures 2020, ČF, 31.01.2020
  Papa / Wette - Lingu / Mochi 2:0
Futures 2020, F, 22.02.2020
  Marco / Walki - Comes / Lingu 2:0
Futures 2020, SF, 21.02.2020
  Marco / Walki - Magin / Rober 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Marco / Walki - Bradl / Cozbi 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Marco / Walki - Aramb / Casso 2:0
Futures 2020, F, 15.02.2020
  Lingu / Marco - Goldh / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 14.02.2020
  Lingu / Marco - Klier / Reis 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Lingu / Marco - Alexa / Stefa 2:0
Futures 2020, F, 08.02.2020
  Alves / Marco - Blanc / Petit 2:0
Futures 2020, SF, 07.02.2020
  Alves / Marco - Carr / Kirko 2:0
 
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Cozbi / Walki - Echaz / Stein 2:1
Columbus challenger, OF, 25.02.2020
  Balaj / Nedun - Cozbi / Istom 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Marco / Walki - Bradl / Cozbi 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Bradl / Cozbi - De La / Thiro 2:1
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Cozbi / Walki - Echaz / Stein 2:1
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Carr / Kirko - Cozbi / Patin 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Cozbi / Patin - Pierc / Whiti 2:0
ATP Cup, 07.01.2020
  Murra / Salis - Albot / Cozbi 2:0
ATP Cup, 05.01.2020
  Albot / Cozbi - Dimit / Lazar 2:0
ATP Cup, 03.01.2020
  Gille / Vlieg - Albot / Cozbi 2:1
Futures 2020, F, 22.02.2020
  Marco / Walki - Comes / Lingu 2:0
Futures 2020, SF, 21.02.2020
  Marco / Walki - Magin / Rober 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Marco / Walki - Bradl / Cozbi 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Marco / Walki - Aramb / Casso 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Lingu / Marco - Cozbi / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Cozbi / Walki - Echaz / Stein 2:1
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Blanc / Petit - Thiro / Walki 2:1
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Thiro / Walki - Lopez / Rai 2:0
Futures 2020, F, 01.02.2020
  Carr / Rai - Petit / Walki 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Petit / Walki - Marco / Perei 2:1
 
 
 
 
TOPlist