Filip, Madaras - Ostapenkov, Zhukov

21.04.2022, 16:00, Futures 2022, čtvrtfinále, antuka
Filip Vladimir 2 : 0
(6-3, 7-62)
Ostapenkov Daniil
Avatar 1022. Žebříček čtyřhry 1246. Avatar
31. 7. 1995 Datum nar. -
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Madaras Dragos Nicolae   Zhukov Maxim
Avatar 583. Žebříček čtyřhry 2164. Avatar
12. 9. 1997 Datum nar. -
191 cm Výška -
85 kg Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Filip Vladimir
Madaras Dragos Nicolae
Ostapenkov Daniil
Zhukov Maxim
Hala - -
Antuka 4/4 1/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/7 9/7 - - - -
2022 4/4 4/4 - - - -
2021 5/3 5/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2022 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 45/84 42/81 3/3 - - -
2022 5/5 5/5 - - - -
2021 8/5 8/5 - - - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 13/18 13/17 0/1 - - -
2018 10/18 8/17 2/1 - - -
2017 6/13 6/13 - - - -
2016 0/9 0/9 - - - -
2015 3/11 2/10 1/1 - - -
2013 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 89/93 84/80 2/6 3/7 - -
2022 12/11 12/10 0/1 - - -
2021 19/26 18/22 1/3 0/1 - -
2020 7/6 7/6 - - - -
2019 3/3 3/3 - - - -
2018 11/12 10/11 1/1 - - -
2017 22/17 22/16 - 0/1 - -
2016 7/12 7/8 0/1 0/3 - -
2015 8/6 5/4 - 3/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/6 1/2 4/3 - - 0/1
2022 5/4 1/1 4/3 - - -
2021 0/2 0/1 - - - 0/1
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/3 1/2 1/0 0/1 - -
2022 2/3 1/2 1/0 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2022 Futures 2022 Filip / Madaras 2   6 7       ČF
Ostapenkov / Zhukov 0 3 62      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Borza / Dumit - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Filip / Madar - Cuceu / Macov 2:0
Futures 2022, OF, 26.07.2022
  Echar / Weis - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, OF, 26.04.2022
  Barna / Duda - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, F, 23.04.2022
  Strom / Wehne - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, SF, 22.04.2022
  Filip / Madar - Bovy / Wenge 2:0
Futures 2022, ČF, 21.04.2022
  Filip / Madar - Ostap / Zhuko 2:0
Futures 2022, OF, 19.04.2022
  Filip / Madar - Sari / Sarit 2:0
Futures 2021, F, 21.08.2021
  Echar / Snita - Filip / Madar 2:0
Futures 2021, SF, 20.08.2021
  Filip / Madar - Ho / Priho 2:0
Futures 2022, OF, 09.08.2022
  Filip / Snita - Codes / Popea 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Borza / Dumit - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Filip / Madar - Cuceu / Macov 2:0
Futures 2022, OF, 26.07.2022
  Echar / Weis - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, OF, 24.05.2022
  Apost / Madar - Anton / Filip 2:0
Futures 2022, OF, 26.04.2022
  Barna / Duda - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, F, 23.04.2022
  Strom / Wehne - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, SF, 22.04.2022
  Filip / Madar - Bovy / Wenge 2:0
Futures 2022, ČF, 21.04.2022
  Filip / Madar - Ostap / Zhuko 2:0
Futures 2022, OF, 19.04.2022
  Filip / Madar - Sari / Sarit 2:0
Futures 2022, OF, 09.08.2022
  Hallq / Walli - Madar / Savel 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Borza / Dumit - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Filip / Madar - Cuceu / Macov 2:0
Futures 2022, OF, 26.07.2022
  Echar / Weis - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, OF, 14.06.2022
  Sakel / Sakel - Madar / Tomes 2:0
Futures 2022, ČF, 25.05.2022
  Hilde / Pavel - Apost / Madar 2:1
Futures 2022, OF, 24.05.2022
  Apost / Madar - Anton / Filip 2:0
Šymkent 2 challenger, OF, 17.05.2022
  Fayzi / Kalov - Apost / Madar 1:0
Futures 2022, OF, 26.04.2022
  Barna / Duda - Filip / Madar 2:0
Futures 2022, F, 23.04.2022
  Strom / Wehne - Filip / Madar 2:0
 
Futures 2022, ČF, 21.04.2022
  Filip / Madar - Ostap / Zhuko 2:0
Futures 2022, OF, 19.04.2022
  Ostap / Zhuko - Aksu / Turke 2:0
Futures 2022, ČF, 11.08.2022
  Aruti / Ostap - Cheli / Davli 2:0
Futures 2022, OF, 10.08.2022
  Aruti / Ostap - Santi / Stath 1:0
Futures 2022, ČF, 28.07.2022
  Liaon / Zgiro - Aruti / Ostap 2:1
Futures 2022, OF, 27.07.2022
  Aruti / Ostap - Bonda / Davli 2:0
Futures 2022, SF, 15.07.2022
  Glink / Saar - Ostap / Shin 2:0
Futures 2022, ČF, 14.07.2022
  Ostap / Shin - Fomin / Palan 2:1
Futures 2022, OF, 12.07.2022
  Ostap / Shin - Bonda / Zhuka 2:1
Futures 2022, ČF, 21.04.2022
  Filip / Madar - Ostap / Zhuko 2:0
Futures 2022, OF, 19.04.2022
  Ostap / Zhuko - Aksu / Turke 2:0
Futures 2022, OF, 08.02.2022
  Fayzi / Fomin - Aruti / Ostap 2:0
Futures 2022, ČF, 11.08.2022
  Liuta / Lomak - Simak / Zhuko 1:0
Futures 2022, OF, 10.08.2022
  Simak / Zhuko - Bar B / Phili 2:1
Futures 2022, ČF, 21.04.2022
  Filip / Madar - Ostap / Zhuko 2:0
Futures 2022, OF, 19.04.2022
  Ostap / Zhuko - Aksu / Turke 2:0
Futures 2022, OF, 12.04.2022
  Bonda / Priho - Kalen / Zhuko 2:1
Futures 2022, OF, 19.01.2022
  Bobro / Halia - Simak / Zhuko 2:0
 
 
 
 
TOPlist