Arconada Usue Maitane - profil

Arconada Usue Maitane 

Arconada Usue Maitane

Stát: USA
Věk: 20 (28. 10. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 183. / 183.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 161. / 161.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 162/116 65/49 93/59 4/8 - -
2019 36/10 12/5 24/5 - - -
2018 22/25 7/10 12/10 3/5 - -
2017 37/32 25/17 11/13 1/2 - -
2016 26/22 6/8 20/13 0/1 - -
2015 20/14 5/4 15/10 - - -
2014 16/7 10/5 6/2 - - -
2013 5/6 - 5/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 68/46 36/20 32/22 0/4 - -
2019 24/7 15/2 9/5 - - -
2018 12/9 7/3 5/3 0/3 - -
2017 20/15 9/9 11/5 0/1 - -
2016 8/8 3/3 5/5 - - -
2015 2/5 0/1 2/4 - - -
2014 2/2 2/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2015 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2018 - 1
2017 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Berkeley ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Ahn K. - Arconada U. OF 7-5, 6-2 2.05 1.69
17.07.   Arconada U. - Khazaniuk D. 1K 6-3, 6-4 1.20 3.98
  Honolulu ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Arconada U. - Gibbs N. F 6-0, 6-2 2.17 1.65
14.07.   Arconada U. - Loeb J. SF 6-2, 6-4 1.51 2.36
12.07.   Arconada U. - Hibi M. ČF 6-3, 6-3 1.95 1.80
11.07.   Arconada U. - Manasse M. OF 2-6, 6-2, 6-2 1.33 3.04
11.07.   Arconada U. - Baptiste H. 1K 6-3, 6-2 2.05 1.70
  Denver ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Arconada U. - Glatch A. F 6-4, 2-6, 6-3 1.61 2.16
22.06.   Arconada U. - Whittle S. SF 7-5, 6-1 1.54 2.29
21.06.   Arconada U. - Duval V. ČF 7-64, 2-6, 6-3 1.93 1.74
20.06.   Arconada U. - Parks A. OF 67-7, 7-5, 6-1 1.04 7.98
19.06.   Arconada U. - Villarreal A. 1K 3-6, 6-2, 7-5 1.02 8.60
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Duval V. - Arconada U. ČF 3-6, 6-2, 7-5 2.19 1.58
13.06.   Arconada U. - Arshinkova P. OF 6-4, 6-4 1.29 3.16
12.06.   Arconada U. - Robinson J. 1K 6-0, 6-3 1.04 7.61
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Arconada U. - Subhash N. F 6-1, 6-1 1.29 3.19
08.06.   Arconada U. - Herdzelas D. SF 6-2, 7-63 1.47 2.46
07.06.   Arconada U. - Chang S. ČF 6-4, 6-3 1.37 2.72
06.06.   Arconada U. - Ghitescu A. OF 6-3, 6-2 1.10 5.48
05.06.   Arconada U. - Topalova G. 1K 6-4, 6-3 1.12 4.95
  Bonita Springs ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Davis L. - Arconada U. OF 6-1, 7-5 1.43 2.60
08.05.   Arconada U. - Zhuk S. 1K 1-6, 6-2, 6-1 1.96 1.74
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Li A. - Arconada U. F 6-3, 7-5 1.62 2.12
27.04.   Arconada U. - Govortsova O. SF 5-7, 6-4, 6-4 3.06 1.31
26.04.   Arconada U. - Glatch A. ČF 6-3, 6-3 1.31 3.07
25.04.   Arconada U. - Piter K. OF 6-2, 6-4 1.61 2.12
24.04.   Arconada U. - Osorio Serran 1K 6-3, 3-6, 6-3 1.78 1.87
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Ruse E. - Arconada U. ČF 6-3, 6-2 1.34 3.04
18.04.   Arconada U. - Liu C. OF 2-6, 6-2, 7-61 3.28 1.29
17.04.   Arconada U. - Hives Z. 1K 6-2, 4-6, 6-2 1.78 1.90
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Kucova K. - Arconada U. 1K 6-4, 5-7, 6-1 1.36 2.78
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Nara K. - Arconada U. 1K 6-4, 4-6, 6-2 1.52 2.32
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Sharma A. - Arconada U. ČF 6-4, 6-1 1.64 2.06
07.03.   Arconada U. - Xu S. OF 6-0, 7-66 1.66 2.03
07.03.   Arconada U. - Pigossi L. 1K 6-2, 7-5 1.25 3.44
06.03.   Arconada U. - Osorio Serran Q-OF 6-1, 6-4 1.44 2.39
04.03.   Arconada U. - Kania P. Q-1K 6-0, 6-2    
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Ahn K. - Arconada U. SF 6-1, 6-1 1.38 2.83
23.02.   Arconada U. - Vickery S. ČF 6-4, 7-5    
22.02.   Arconada U. - Ce G. OF 6-1, 6-2 1.31 3.07
22.02.   Arconada U. - Zarazua R. 1K 6-4, 6-2 2.05 1.64
19.02.   Arconada U. - Kinard T. Q-OF 6-3, 6-1 1.25 3.23
18.02.   Arconada U. - Montez P. Q-1K 7-64, 6-4 1.54 2.17
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Kiick A. - Arconada U. ČF 6-2, 6-0 1.33 2.94
15.02.   Arconada U. - Min G. OF 6-2, 6-0 3.31 1.27
13.02.   Arconada U. - Herazo Gonzal 1K 611-7, 6-4, 6-3 1.68 2.00
  Honolulu ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Carte / Loeb - Arcon / Doleh F 6-4, 6-4 2.33 1.49
13.07.   Arcon / Doleh - Chen / Wu F. SF 6-1, 6-4 1.29 3.25
12.07.   Arcon / Doleh - Bekta / Moore ČF    
10.07.   Arcon / Doleh - Bapti / Dougl OF 6-3, 6-3    
  Denver ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Babic / Carte - Arcon / Kratz SF 6-2, 6-1 1.50 2.38
21.06.   Arcon / Kratz - Parks / Verne ČF 6-3    
19.06.   Arcon / Kratz - Guill / Kukha OF 2-6, 6-3, 11-9    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Arcon / Carte - Herdz / Mihal F 6-4, 6-4 2.01 1.70
07.06.   Arcon / Carte - Parks / Subha SF 3-6, 6-0, 10-4    
06.06.   Arcon / Carte - Lukac / Udvar ČF 6-2, 6-1    
04.06.   Arcon / Carte - Hammo / Kosty OF 6-2, 6-0    
  Bonita Springs ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Guara / Routl - Arcon / Doleh F 6-3, 7-65 1.70 2.01
11.05.   Arcon / Doleh - Danil / Woolc SF 6-4, 7-64    
11.05.   Arcon / Doleh - Ferna / Kukha ČF 6-3, 6-2    
10.05.   Arcon / Doleh - Gibbs / Roger OF 6-3, 7-5 1.71 1.96
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Arcon / Doleh - Aiava / Sharm F 7-65, 6-4 1.92 1.75
20.04.   Arcon / Doleh - Birre / Cabre SF 6-4, 7-65 1.73 1.96
19.04.   Arcon / Doleh - Gleas / Neel ČF 6-3, 6-4 1.89 1.77
16.04.   Arcon / Doleh - Breng / Kalin OF 6-4, 65-7, 10-4 2.01 1.68
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Arcon / Doleh - Simio / Talab F 6-3, 6-0 1.55 2.22
12.04.   Arcon / Doleh - Gumul / Jaksi SF 6-3, 6-4 1.44 2.39
11.04.   Arcon / Doleh - Kawa / Piter ČF 6-1, 7-62    
11.04.   Arcon / Doleh - Bapti / Elie OF 6-1, 6-2 1.29 2.96
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Danil / Perez - Arcon / Maran OF 6-2, 6-2    
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Houri / Sharm - Arcon / Monte OF 6-2, 5-7, 10-7 1.30 2.94
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Di Lo / McNal - Arcon / Bekta SF 6-4, 6-4 1.40 2.53
23.02.   Arcon / Bekta - Gleas / Maran ČF 4-6, 6-3, 10-7 2.10 1.57
20.02.   Arcon / Bekta - Hsieh / Samir OF 6-4, 6-3 1.13 4.36
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Gauff / Houri - Arcon / Bekta F 6-3, 4-6, 14-12    
16.02.   Arcon / Bekta - Bouzk / Sanch SF 6-4, 6-2    
16.02.   Arcon / Bekta - Halba / Mcado ČF 6-3, 4-6, 10-7    
12.02.   Arcon / Bekta - Karat / Lim A OF 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
05.11.2018 - 12.02.2019  Lawrence ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
TOPlist