Audenaert Eline - profil

Audenaert Eline 

Audenaert Eline

Stát: Belgie
Věk: 20 (31. 5. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1101. / 1101.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 937. / 886.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/32 25/26 6/5 1/1 - -
2019 29/21 22/16 6/4 1/1 - -
2018 3/5 3/5 - - - -
2017 0/2 0/1 0/1 - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/13 6/13 - - - -
2019 6/9 6/9 - - - -
2018 0/4 0/4 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Solarino 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Morderger T. - Audenaert E. OF 6-0, 6-0 1.13 4.42
13.11.   Audenaert E. - Lanca S. 1K 6-4, 7-68 1.17 3.90
  Solarino ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Masini M. - Audenaert E. ČF 6-1, 6-4 1.93 1.69
07.11.   Audenaert E. - Lanca S. OF 6-4, 7-64 1.17 3.90
05.11.   Audenaert E. - Paterno G. 1K 6-1, 6-0 1.22 3.43
  Oslo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Helmi O. - Audenaert E. OF 6-0, 62-7, 6-0 1.25 3.21
21.10.   Audenaert E. - Burylo M. 1K 6-2, 6-3    
  Tabarka 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Biolay S. - Audenaert E. 1K 6-2, 6-1 1.30 2.93
23.09.   Audenaert E. - Mueller S. Q-OF 7-5, 6-3    
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Vanhoutte C. - Audenaert E. OF 6-0, 6-4 2.01 1.63
18.09.   Audenaert E. - Zeballos Melg 1K 3-6, 7-5, 7-5 2.78 1.33
  Dijon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Kennel K. - Audenaert E. OF 6-1, 7-5 1.09 5.16
10.09.   Audenaert E. - Girard E. 1K 3-6, 6-0, 6-2    
09.09.   Audenaert E. - Proese N. Q-OF 7-5, 6-4    
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Arbuthnott E. - Audenaert E. 1K 6-1, 6-1 1.15 4.14
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Vanlangendonc - Audenaert E. OF 7-5, 6-1 1.25 3.21
21.08.   Audenaert E. - Demel P. 1K 6-4, 6-4    
20.08.   Audenaert E. - Mujan G. Q-OF 6-2, 6-2 1.53 2.19
19.08.   Audenaert E. - Staff H. Q-1K 6-3, 6-2 1.80 1.80
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Temin M. - Audenaert E. Q-OF 4-6, 6-2, 10-5    
05.08.   Audenaert E. - Chantraine C. Q-1K 7-5, 6-2 1.80 1.80
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Saigo R. - Audenaert E. 1K 7-5, 4-6, 7-65 1.24 3.25
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Villet M. - Audenaert E. Q-OF 6-0, 6-3    
15.07.   Audenaert E. - Becerra A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Bojovic J. - Audenaert E. Q-OF 6-4, 6-2    
08.07.   Audenaert E. - Gandac M. Q-1K 6-4, 5-7, 10-6    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Visscher S. - Audenaert E. 1K 7-67, 6-0    
25.06.   Audenaert E. - Spee B. Q-OF 6-3, 6-4 1.24 3.29
24.06.   Audenaert E. - Hamburg N. Q-1K 6-0, 6-0 1.34 2.74
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Schultheiss C - Audenaert E. OF 7-5, 6-1 1.38 2.58
29.05.   Audenaert E. - Sharonova S. 1K 6-1, 7-63 1.08 5.42
28.05.   Audenaert E. - Ghinga A. Q-OF 6-1, 6-1 1.07 5.76
27.05.   Audenaert E. - Christopoulou Q-1K 0-6, 6-1, 10-6 1.39 2.56
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Tubello A. - Audenaert E. OF 6-3, 6-3 1.05 6.40
15.05.   Audenaert E. - Bullani F. 1K 6-2, 6-1 3.00 1.29
14.05.   Audenaert E. - Saidenova N. Q-OF 7-62, 6-2    
13.05.   Audenaert E. - Malinak L. Q-1K 6-2, 6-3 1.14 4.21
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Glushko L. - Audenaert E. OF 6-2, 7-64 1.13 4.41
08.05.   Audenaert E. - Malamou E. 1K 6-2, 6-4 1.59 2.08
07.05.   Audenaert E. - Akler Y. Q-OF 6-3, 6-2 1.54 2.17
  Tabarka 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Tanasescu M. - Audenaert E. 1K 6-4, 6-1 1.49 2.27
08.04.   Audenaert E. - Gemovic E. Q-OF 6-2, 6-2 1.93 1.69
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Velcea A. - Audenaert E. Q-OF 7-5, 6-3    
01.04.   Audenaert E. - Kummel A. Q-1K 6-2, 7-63 1.80 1.80
  Tabarka 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Dudlakova D. - Audenaert E. Q-OF 6-4, 6-2    
11.03.   Audenaert E. - Bouzo Zanotti Q-1K 3-6, 6-4, 10-5    
  Tabarka ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Vicens Mas R. - Audenaert E. 1K 6-3, 6-1 1.05 6.40
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Kempen M. - Audenaert E. 1K 6-1, 6-0 1.01 8.34
21.01.   Audenaert E. - El Sayed A. Q-OF 7-5, 2-6, 10-8    
21.01.   Audenaert E. - Dabomve A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Echev / Popes - Auden / Nieuw OF 6-0, 6-2    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Lee P / Robbe - Auden / Caste OF 6-1, 6-3    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Salde / Zimme - Auden / Kempe SF 7-61, 7-5    
07.08.   Auden / Kempe - Gamiz / Strak ČF 6-3, 2-6, 11-9    
06.08.   Auden / Kempe - Meers / Meers OF 6-1, 6-1    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Priby / Priby - Auden / Caste ČF 6-3, 6-1    
30.07.   Auden / Caste - Deleu / Verbe OF 7-5, 6-3    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Gavri / Tatar - Auden / Jones SF 7-65, 7-5    
30.05.   Auden / Jones - Dalak / Zelni ČF 6-4, 2-6, 10-7    
28.05.   Auden / Jones - Crump / Liauw OF 7-65, 7-63    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Arkad / Nepli - Akler / Auden OF 6-3, 6-4 1.05 6.40
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Duca / Zebal - Auden / Malam ČF 6-2, 7-5 1.38 2.60
07.05.   Auden / Malam - Dalak / Danil OF 5-7, 6-3, 10-5 4.38 1.13
  Tabarka 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Gavri / Hoste - Auden / Janss OF 6-4, 6-1 1.02 7.70
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Fita / Rame - Auden / Nieuw OF 7-5, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist