Audenaert Eline - profil

Audenaert Eline 

Audenaert Eline

Stát: Belgie
Věk: 20 (31. 5. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1227. / 1227.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 917. / 886.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 27/28 24/25 3/3 - - -
2019 24/17 21/15 3/2 - - -
2018 3/5 3/5 - - - -
2017 0/2 0/1 0/1 - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/13 6/13 - - - -
2019 6/9 6/9 - - - -
2018 0/4 0/4 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Vanhoutte C. - Audenaert E. OF 6-0, 6-4 2.01 1.63
18.09.   Audenaert E. - Zeballos Melg 1K 3-6, 7-5, 7-5 2.78 1.33
  Dijon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Kennel K. - Audenaert E. OF 6-1, 7-5 1.09 5.16
10.09.   Audenaert E. - Girard E. 1K 3-6, 6-0, 6-2    
09.09.   Audenaert E. - Proese N. Q-OF 7-5, 6-4    
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Arbuthnott E. - Audenaert E. 1K 6-1, 6-1 1.15 4.14
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Vanlangendonc - Audenaert E. OF 7-5, 6-1 1.25 3.21
21.08.   Audenaert E. - Demel P. 1K 6-4, 6-4    
20.08.   Audenaert E. - Mujan G. Q-OF 6-2, 6-2 1.53 2.19
19.08.   Audenaert E. - Staff H. Q-1K 6-3, 6-2 1.80 1.80
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Temin M. - Audenaert E. Q-OF 4-6, 6-2, 10-5    
05.08.   Audenaert E. - Chantraine C. Q-1K 7-5, 6-2 1.80 1.80
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Saigo R. - Audenaert E. 1K 7-5, 4-6, 7-65 1.24 3.25
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Villet M. - Audenaert E. Q-OF 6-0, 6-3    
15.07.   Audenaert E. - Becerra A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Bojovic J. - Audenaert E. Q-OF 6-4, 6-2    
08.07.   Audenaert E. - Gandac M. Q-1K 6-4, 5-7, 10-6    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Visscher S. - Audenaert E. 1K 7-67, 6-0    
25.06.   Audenaert E. - Spee B. Q-OF 6-3, 6-4 1.24 3.29
24.06.   Audenaert E. - Hamburg N. Q-1K 6-0, 6-0 1.34 2.74
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Schultheiss C - Audenaert E. OF 7-5, 6-1 1.38 2.58
29.05.   Audenaert E. - Sharonova S. 1K 6-1, 7-63 1.08 5.42
28.05.   Audenaert E. - Ghinga A. Q-OF 6-1, 6-1 1.07 5.76
27.05.   Audenaert E. - Christopoulou Q-1K 0-6, 6-1, 10-6 1.39 2.56
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Tubello A. - Audenaert E. OF 6-3, 6-3 1.05 6.40
15.05.   Audenaert E. - Bullani F. 1K 6-2, 6-1 3.00 1.29
14.05.   Audenaert E. - Saidenova N. Q-OF 7-62, 6-2    
13.05.   Audenaert E. - Malinak L. Q-1K 6-2, 6-3 1.14 4.21
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Glushko L. - Audenaert E. OF 6-2, 7-64 1.13 4.41
08.05.   Audenaert E. - Malamou E. 1K 6-2, 6-4 1.59 2.08
07.05.   Audenaert E. - Akler Y. Q-OF 6-3, 6-2 1.54 2.17
  Tabarka 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Tanasescu M. - Audenaert E. 1K 6-4, 6-1 1.49 2.27
08.04.   Audenaert E. - Gemovic E. Q-OF 6-2, 6-2 1.93 1.69
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Velcea A. - Audenaert E. Q-OF 7-5, 6-3    
01.04.   Audenaert E. - Kummel A. Q-1K 6-2, 7-63 1.80 1.80
  Tabarka 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Dudlakova D. - Audenaert E. Q-OF 6-4, 6-2    
11.03.   Audenaert E. - Bouzo Zanotti Q-1K 3-6, 6-4, 10-5    
  Tabarka ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Vicens Mas R. - Audenaert E. 1K 6-3, 6-1 1.05 6.40
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Kempen M. - Audenaert E. 1K 6-1, 6-0 1.01 8.34
21.01.   Audenaert E. - El Sayed A. Q-OF 7-5, 2-6, 10-8    
21.01.   Audenaert E. - Dabomve A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Echev / Popes - Auden / Nieuw OF 6-0, 6-2    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Lee P / Robbe - Auden / Caste OF 6-1, 6-3    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Salde / Zimme - Auden / Kempe SF 7-61, 7-5    
07.08.   Auden / Kempe - Gamiz / Strak ČF 6-3, 2-6, 11-9    
06.08.   Auden / Kempe - Meers / Meers OF 6-1, 6-1    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Priby / Priby - Auden / Caste ČF 6-3, 6-1    
30.07.   Auden / Caste - Deleu / Verbe OF 7-5, 6-3    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Gavri / Tatar - Auden / Jones SF 7-65, 7-5    
30.05.   Auden / Jones - Dalak / Zelni ČF 6-4, 2-6, 10-7    
28.05.   Auden / Jones - Crump / Liauw OF 7-65, 7-63    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Arkad / Nepli - Akler / Auden OF 6-3, 6-4 1.05 6.40
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Duca / Zebal - Auden / Malam ČF 6-2, 7-5 1.38 2.60
07.05.   Auden / Malam - Dalak / Danil OF 5-7, 6-3, 10-5 4.38 1.13
  Tabarka 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Gavri / Hoste - Auden / Janss OF 6-4, 6-1 1.02 7.70
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Fita / Rame - Auden / Nieuw OF 7-5, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist