Ayap Sagadat - profil

Ayap Sagadat 

Ayap Sagadat

Stát: Kazachstán
Věk: 24 (25. 5. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 934. / 886.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 567. / 516.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 120/170 51/64 54/76 15/30 - -
2019 16/30 9/12 6/14 1/4 - -
2018 23/30 17/16 4/10 2/4 - -
2017 12/20 6/9 5/9 1/2 - -
2016 25/27 6/7 12/11 7/9 - -
2015 16/15 8/9 7/5 1/1 - -
2014 15/22 4/8 9/10 2/4 - -
2013 8/15 1/3 7/10 0/2 - -
2012 2/3 - 2/2 0/1 - -
2011 2/3 - 2/3 - - -
2010 1/5 - 0/2 1/3 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 76/125 34/54 36/51 6/20 - -
2019 29/28 12/12 16/13 1/3 - -
2018 24/22 13/11 9/9 2/2 - -
2017 7/16 4/8 3/6 0/2 - -
2016 4/17 2/5 1/7 1/5 - -
2015 1/14 1/9 0/4 0/1 - -
2014 6/16 0/6 4/6 2/4 - -
2013 5/10 2/3 3/5 0/2 - -
2012 0/2 - 0/1 0/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Nijboer R. - Ayap S. 1K 2-6, 6-4, 6-2 1.07 5.66
06.11.   Crepaldi E. - Ayap S. 1K 1-6, 6-1, 6-2 1.20 3.60
17.10.   Dzhanashia S. - Ayap S. OF 6-4, 6-3    
16.10.   Ayap S. - Khabibulin T. 1K 6-2, 6-0    
09.10.   Dzhanashia S. - Ayap S. 1K 6-1, 6-4 1.63 2.01
  Nur-Sultan 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Reboul F. - Ayap S. Q-SF 6-1, 6-3 1.10 5.62
30.09.   Sultanov K. - Ayap S. 1K 7-62, 6-3 1.05 8.10
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Khabibulin T. - Ayap S. 1K 7-63, 7-5 1.31 3.03
19.09.   Manafov V. - Ayap S. OF 6-1, 6-4    
18.09.   Ayap S. - Uvarov A. 1K 4-6, 7-65, 6-2    
12.09.   Igoshin A. - Ayap S. OF 7-5, 6-2    
11.09.   Ayap S. - Kawachi K. 1K 6-0, 6-4    
28.08.   Atlangeriev B. - Ayap S. 1K 6-2, 6-2 2.53 1.44
21.08.   Zgirovsky A. - Ayap S. 1K 6-3, 5-7, 6-3 1.73 1.88
14.08.   Lomakin G. - Ayap S. OF 6-3, 6-3 1.40 2.53
13.08.   Ayap S. - Mladenov V. 1K 7-5, 6-4 2.58 1.38
30.07.   Fufygin M. - Ayap S. 1K 3-6, 7-64, 6-1    
23.07.   Bondarevskiy Y. - Ayap S. 1K 6-2, 6-4 1.16 4.06
17.07.   Bondarevskiy Y. - Ayap S. 1K 6-2, 6-4    
11.07.   Nam J. - Ayap S. OF 6-1, 3-6, 6-1    
10.07.   Ayap S. - Bolotov S. 1K 6-1, 6-2    
13.06.   Ly N. - Ayap S. OF 6-3, 6-0 1.05 7.17
12.06.   Ayap S. - Zhang Z. 1K 6-1, 6-3    
29.05.   Prihodko O. - Ayap S. OF 6-3, 6-3    
28.05.   Ayap S. - Zusman R. 1K 6-1, 6-4    
20.05.   Kamynin D. - Ayap S. Q-OF 6-4, 6-3    
20.05.   Ayap S. - Matvievici E. Q-1K 6-4, 6-3    
  Šymkent challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Manafov V. - Ayap S. Q-SF 6-3, 6-3 1.12 5.00
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Denisov I. - Ayap S. Q-OF 7-60, 3-6, 10-8    
29.04.   Ayap S. - Sottimov T. Q-1K 6-4, 6-4    
24.04.   Vidal Azorin J. - Ayap S. 1K 6-2, 6-2    
23.04.   Shrolik I. - Ayap S. Q-OF 7-5, 0-6, 10-6    
22.04.   Ayap S. - Abdumalikov K. Q-1K 7-5, 6-4    
16.04.   Tsivadze G. - Ayap S. Q-OF 6-3, 6-4    
15.04.   Ayap S. - Korobeynikov G. Q-1K 6-2, 6-2    
09.04.   Liaonenka A. - Ayap S. Q-OF 6-1, 6-2    
08.04.   Ayap S. - Shrolik I. Q-1K 6-4, 4-6, 10-4    
25.03.   Mikula M. - Ayap S. Q-1K 6-3, 6-1    
18.03.   Maggioli E. - Ayap S. Q-OF 6-2, 6-1    
18.03.   Ayap S. - Iannaccone F. Q-1K 6-4    
21.02.   Vilardo F. - Ayap S. OF 6-2, 66-7, 6-2 1.28 3.20
19.02.   Ayap S. - Lo C. 1K 1-6, 6-3, 6-4 3.44 1.25
13.02.   Kiuamov T. - Ayap S. 1K 6-1, 7-5 1.26 3.34
28.01.   Ayap S. - Nejedly P. OF 4-6, 1-3 4.62 1.12
24.01.   Ayap S. - Agabigun S. 1K 65-7, 7-5, 7-65 1.59 2.08
16.01.   Galoppini D. - Ayap S. 1K 6-2, 6-3 1.05 6.40
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Lemst / Uzhyl - Ayap / Zakha OF 6-4, 7-5    
09.11.   Ayap / Lemst - Matus / Zuk K F 6-1, 7-62 3.21 1.25
08.11.   Ayap / Lemst - Maiga / Ricca SF 3-6, 6-3, 10-8 1.80 1.80
07.11.   Ayap / Lemst - De Jo / Pontj ČF 6-3, 7-5 3.28 1.24
05.11.   Ayap / Lemst - Kawac / Yu C. OF 6-3, 6-3    
18.10.   Fufyg / Ratni - Ayap / Zgiro SF 67-7, 6-2, 10-4    
17.10.   Ayap / Zgiro - Lomak / Tsiva ČF 6-3, 6-4    
15.10.   Ayap / Zgiro - Blokh / Gurev OF 6-4, 4-6, 10-4    
10.10.   Maule / Zhuka - Ayap / Tsiva ČF 7-5, 6-3 2.30 1.48
08.10.   Ayap / Tsiva - Boris / Liaon OF 7-5, 6-3 1.39 2.55
  Nur-Sultan 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Troic / Zimon - Ayap / Popko OF 6-2, 6-2 1.40 2.60
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Lomak / Tsiva - Ayap / Khabi ČF 7-67, 65-7, 10-7 1.80 1.80
25.09.   Ayap / Khabi - Gayra / Makhm OF 6-1, 6-0 1.01 8.26
20.09.   Khabi / Manaf - Ayap / Lomak SF 5-7, 6-4, 10-6    
19.09.   Ayap / Lomak - Houke / Van B ČF 6-1    
17.09.   Ayap / Lomak - Murat / Usipb OF 6-3, 6-3    
13.09.   Igosh / Zakha - Ayap / Lomak SF 1-6, 6-3, 10-5    
12.09.   Ayap / Lomak - Murat / Pjont ČF 6-1, 6-1    
10.09.   Ayap / Lomak - Khome / Shofa OF 65-7, 6-2, 10-3    
31.08.   Kravc / Pavli - Ayap / Lomak F 7-5, 6-3    
30.08.   Ayap / Lomak - Boris / Zhuka SF 6-2, 63-7, 10-8    
29.08.   Ayap / Lomak - Prudn / Saban ČF 6-3, 6-4    
27.08.   Ayap / Lomak - Noski / Yulik OF 6-2, 6-3    
24.08.   Dubri / Polja - Ayap / Tsiva F 6-2, 6-2 1.30 2.93
23.08.   Ayap / Tsiva - Liuta / Ursu SF 6-3, 6-4 2.37 1.45
22.08.   Ayap / Tsiva - Jones / Macki ČF 7-5, 3-6, 10-6 1.69 1.93
20.08.   Ayap / Tsiva - Blokh / Gurev OF 6-4, 6-3 1.11 4.68
17.08.   Orlov / Tsiva - Ayap / Mlade F 1-6, 6-3, 10-5    
16.08.   Ayap / Mlade - Belob / Masht SF 6-3, 2-6, 10-5 2.17 1.54
15.08.   Ayap / Mlade - Kulib / Volfs ČF 6-3, 7-65 1.59 2.08
14.08.   Ayap / Mlade - Liaon / Yatsu OF 6-3, 4-6, 10-3 1.38 2.58
30.07.   Donsk / Tikho - Ayap / Maule OF 3-6, 7-5, 10-3    
25.07.   Liuta / Polja - Ayap / Tamm ČF 4-6, 6-3, 10-6    
23.07.   Ayap / Tamm - Nabie / Shofa OF 6-2, 1-6, 10-6    
16.07.   Dzhan / Saban - Ayap / Saidk OF 6-4, 6-3    
11.07.   Golub / Kravc - Ayap / Tashb ČF 3-6, 6-1, 10-4    
10.07.   Ayap / Tashb - Kozyr / Pavli OF 4-6, 6-2, 14-12    
12.06.   Gao X / Yeung - Ayap / Velot OF 6-4, 6-2 1.57 2.10
05.06.   Rawat / Vidal - Ayap / Tikho OF 6-3, 5-7, 10-5 1.55 2.15
30.05.   Kravc / Priho - Ayap / Ivano ČF 6-1, 6-4    
29.05.   Ayap / Ivano - Coelh / Tercz OF 7-63, 6-2    
22.05.   Smirn / Zusma - Ayap / Ivano OF 3-6, 6-3, 10-8    
  Šymkent challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Golub / Nedov - Ayap / Popko OF 6-4, 6-4 1.70 1.95
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Safiu / Tiurn - Ayap / Dunca OF 6-2, 6-3    
27.04.   Khabi / Manaf - Ayap / Dzhan ČF 6-2, 6-2    
23.04.   Ayap / Dzhan - Abzal / Tsoy OF 6-1, 6-3    
18.04.   Kalov / Metre - Ayap / Tsiva ČF 7-64, 6-2    
16.04.   Ayap / Tsiva - Dzhan / Safiu OF 4-6, 7-5, 10-5    
12.04.   Kravc / Pavli - Ayap / Tsiva ČF 6-0, 3-6, 10-7 1.11 4.72
11.04.   Ayap / Tsiva - Rawat / Sures OF 6-2, 7-5 2.17 1.54
26.03.   Kiuam / Struv - Ayap / Samah OF 6-1, 6-4 1.17 3.86
19.03.   Lemst / Palos - Ayap / Zuk K OF 6-3, 6-4    
21.02.   Saban / Saban - Ayap / Klok ČF 6-2, 7-5 1.29 2.96
19.02.   Ayap / Klok - Maule / Narbe OF 6-3, 6-0 1.48 2.30
13.02.   Borto / Vilar - Ayap / Tashb OF 6-4, 6-3    
18.01.   Giaca / Kekez - Ayap / Ehara ČF 7-5, 6-1 1.69 1.93
17.01.   Ayap / Ehara - Ferra / Gomar OF 6-2, 4-6, 10-2 1.17 3.89
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
07.08.2018 - 08.08.2018  Futures 2018 skreč
20.09.2015 - 22.09.2015  Futures 2015 skreč
16.06.2015 - 25.07.2015  Futures 2015 skreč
 
 
 
 
TOPlist