Benya Roee - profil

Benya Roee 

Benya Roee

Stát: Izrael
Věk: 21 (18. 2. 2000)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 2052. / 1519.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 2097. / 1514.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 42/71 - 42/71 - - -
2021 4/2 - 4/2 - - -
2020 1/2 - 1/2 - - -
2019 9/12 - 9/12 - - -
2018 7/10 - 7/10 - - -
2017 9/14 - 9/14 - - -
2016 6/13 - 6/13 - - -
2015 6/16 - 6/16 - - -
2014 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/23 0/3 5/20 - - -
2020 0/3 0/3 - - - -
2019 3/8 - 3/8 - - -
2018 2/6 - 2/6 - - -
2017 0/1 - 0/1 - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
2015 0/2 - 0/2 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Minc C. - Benya R. Q-2K 6-4, 6-4    
09.05.   Benya R. - Hacohen O. Q-1K 6-3, 6-4    
05.05.   Deviatiarov M. - Benya R. 1K 7-61, 6-0 1.12 5.10
04.05.   Benya R. - Bidny Y. Q-OF 6-4, 6-4 1.86 1.79
03.05.   Benya R. - Schwartz A. Q-2K 6-0, 6-4 1.40 2.64
02.05.   Benya R. - Simeunovic S. Q-1K 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Israel National Tennis Tour Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Goldenberg L. - Benya R.   7-5, 4-6, 6-1 1.43 2.58
25.06.   Cukierman D. - Benya R.   6-2, 6-1 1.07 6.56
23.06.   Benya R. - Bulis M.   6-1, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Smilansky I. - Benya R. 1K 7-65, 6-2 1.10 4.95
26.08.   Bierman R. - Benya R. Q-OF 6-3, 6-3    
26.08.   Benya R. - Dray E. Q-1K 6-2, 6-0    
20.08.   Amoyal O. - Benya R. Q-OF 6-1, 4-6, 11-9    
19.08.   Benya R. - Cohen A. Q-1K 6-2, 6-3    
05.08.   Gueydan Q. - Benya R. Q-1K 6-3, 6-4    
29.07.   Bierman R. - Benya R. Q-1K 6-3, 6-3 2.53 1.40
19.06.   Azoides D. - Benya R. 1K 7-66, 7-63 2.92 1.30
13.06.   Klier Junior G. - Benya R. OF 2-6, 6-4, 6-0 1.03 7.22
11.06.   Benya R. - Zemel Y. 1K 7-5, 4-6, 6-3 4.65 1.12
29.05.   Ratsaratany L. - Benya R. 1K 6-3, 6-3 1.25 3.21
28.05.   Benya R. - Vrzesinski R. Q-OF 4-6, 7-63, 12-10    
27.05.   Benya R. - Gibbens J. Q-1K 6-4, 7-65    
20.05.   Puttergill C. - Benya R. Q-1K 6-2, 6-1    
14.05.   Pokotilov B. - Benya R. Q-OF 7-5, 6-4    
13.05.   Benya R. - Luria E. Q-1K 6-4, 2-6, 10-6    
08.05.   Niv B. - Benya R. 1K 67-7, 6-3, 7-5 1.96 1.67
07.05.   Benya R. - Ontica C. Q-OF 7-66, 1-6, 10-8    
06.05.   Benya R. - Demeroutis N. Q-1K 6-2, 6-1    
26.03.   Liaonenka A. - Benya R. Q-OF 7-5, 6-4    
26.03.   Benya R. - Tamar G. Q-1K 2-0    
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Kiuam / Saban - Amar / Benya ČF    
03.09.   Amar / Benya - Cohen / Gabay OF 7-5, 6-2    
27.08.   Hiddl / Kunsu - Amar / Benya OF 6-3, 7-5    
22.08.   Devia / Niki - Amar / Benya ČF 6-4, 6-1 1.04 6.68
20.08.   Amar / Benya - Gabay / Patlo OF 6-0, 6-1    
01.08.   Crepa / Rober - Benya / Maker OF 6-3, 6-0    
19.06.   Elbaz / Elia - Benya / Ovil OF 6-4, 6-2 1.21 3.48
13.06.   Kalov / Pervo - Benya / Golde ČF 6-0, 6-4 1.05 6.34
11.06.   Benya / Golde - Azoid / Gabay OF 7-67, 6-3 1.07 5.76
28.05.   Dimit / Ma W. - Benya / Yesha OF 6-1, 4-6, 10-4 1.17 3.89
15.05.   Adams / Bothw - Benya / Yesha OF 6-2, 6-3 1.02 7.76
27.03.   Igosh / Sarai - Benya / Yesha OF 6-1, 6-3 1.10 5.06
Žádné zápasy.
 
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Davies G. - Benya R. Q-1K 6-4, 3-0    
13.10.   Elbaz S. - Benya R. Q-1K 6-3, 6-1    
07.10.   Tverijonas J. - Benya R. Q-OF 6-4, 6-0    
07.10.   Benya R. - Tabrizi K. Q-2K 6-4, 3-6, 7-5    
06.10.   Benya R. - Bruhin Y. Q-1K 6-2, 6-2    
03.10.   Smilansky I. - Benya R. OF 6-1, 5-7, 6-4    
01.10.   Benya R. - Tamar G. 1K 4-6, 6-2, 6-3    
06.05.   Goldenberg L. - Benya R. Q-2K 6-1, 6-3    
01.05.   Ginat R. - Benya R. 1K 6-2, 6-3    
23.04.   Kolobaev N. - Benya R. Q-OF 7-5, 6-1    
23.04.   Benya R. - Kapach R. Q-2K 3-6, 7-5, 7-5    
21.04.   Benya R. - Abelevich T. Q-1K 6-0, 6-0    
19.03.   Kolobaev N. - Benya R. Q-OF 7-63, 6-0    
19.03.   Benya R. - Gabriely N. Q-2K 7-64, 6-4    
18.03.   Benya R. - Matos D. Q-1K 5-7, 7-64, 7-63    
14.03.   Aleshchev A. - Benya R. 1K 6-3, 7-64    
03.03.   Talcott A. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-2    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Desco / Ferra - Benya / Yesha ČF 6-3, 6-3    
15.10.   Benya / Yesha - Dagan / Ginat OF 7-65, 7-62    
08.10.   Den H / Pontj - Benya / Golde OF 69-7, 7-63, 10-8    
30.04.   Desco / Zhu M - Benya / Yesha OF 6-1, 6-1    
24.04.   Caste / Zhu M - Benya / Yesha OF 6-1, 6-2    
20.03.   Elia / Polja - Benya / Golde OF    
15.03.   Devia / Uzhyl - Benya / Yesha ČF 6-2, 6-0    
13.03.   Benya / Yesha - Cante / Elbaz OF 3-6, 7-5, 13-11    
05.03.   Barka / Elia - Benya / Golde OF 6-4, 4-6, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Guberman Y. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-3    
26.11.   Vodavoz U. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-1    
29.10.   Colautti T. - Benya R. Q-OF 6-1, 6-4    
28.10.   Benya R. - Kolobaev N. Q-1K    
21.10.   Entelis D. - Benya R. Q-2K 6-2, 3-6, 6-4    
21.10.   Benya R. - Migel M. Q-1K 6-1, 6-2    
15.10.   Day A. - Benya R. Q-2K 6-0, 7-5    
14.10.   Benya R. - Levi A. Q-1K 6-3, 6-1    
24.06.   Tamar G. - Benya R. Q-2K 7-64, 6-4    
24.06.   Benya R. - Gross I. Q-1K 6-0, 6-3    
10.06.   Zrazhevskyy V. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-4    
06.06.   Lescure M. - Benya R. 1K 6-4, 6-4 1.06 5.96
05.06.   Benya R. - Shpindler I. Q-OF 6-1, 6-1    
05.06.   Benya R. - Zonder I. Q-2K 6-1, 7-61    
20.05.   Elbaz S. - Benya R. Q-2K 65-7, 7-5, 6-2    
20.05.   Benya R. - Ofer R. Q-1K 6-1, 6-3    
13.05.   Gabreal A. - Benya R. Q-2K 6-2, 6-2    
13.05.   Benya R. - Abodyan R. Q-1K 6-0, 6-1    
29.04.   Amar R. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-2    
23.04.   Khaldeev M. - Benya R. Q-2K 6-2, 6-3    
22.04.   Benya R. - Ofer R. Q-1K 6-1, 6-0    
26.03.   Elbaz S. - Benya R. Q-2K 6-4, 65-7, 6-4    
25.03.   Benya R. - Lahav A. Q-1K 6-0, 6-1    
12.03.   Amar R. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-2    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Desco / Volja - Benya / Yesha OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Dray E. - Benya R. Q-2K 3-6, 6-3, 6-4    
02.10.   Benya R. - Rabi M. Q-1K 6-0, 6-0    
24.09.   Vodavoz U. - Benya R. Q-1K 7-63, 6-2    
17.09.   Amoyal O. - Benya R. Q-1K 6-2, 6-0    
11.09.   Donato C. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-3    
03.09.   Amoyal O. - Benya R. Q-1K 6-1, 6-3    
28.05.   Elbaz S. - Benya R. Q-2K 6-3, 6-0    
21.05.   Gabreal A. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-3    
15.05.   Johns C. - Benya R. Q-OF 6-3, 6-4    
14.05.   Benya R. - Idzon R. Q-2K 6-3, 3-6, 4-0    
14.05.   Benya R. - Mayo Z. Q-1K 6-3, 6-3    
13.03.   Kapach R. - Benya R. Q-2K 6-3, 6-2    
12.03.   Benya R. - Mayo Z. Q-1K 6-1, 6-1    
06.03.   Kolobaev N. - Benya R. Q-2K 6-1, 6-2    
05.03.   Benya R. - Ganzi M. Q-1K 2-6, 6-4, 6-1    
20.02.   Cukierman D. - Benya R. Q-1K 6-2, 6-1    
13.02.   Cukierman D. - Benya R. Q-1K 6-1, 6-2    
09.02.   Dijkhuizen M. - Benya R. Q-2K 6-4, 6-4    
07.02.   Benya R. - Van Dam N. Q-1K 6-1, 7-5    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Gabre / Semid - Benya / Grinb OF 7-5, 6-2    
16.05.   Meist / Reese - Benya / Yesha OF 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Bakshi E. - Benya R. Q-OF 6-3, 6-4    
06.12.   Benya R. - Yeshaya O. Q-2K 7-66, 6-4    
05.12.   Benya R. - Onufrei C. Q-1K 6-3, 6-3    
29.11.   Poplavskyy S. - Benya R. Q-2K 6-0, 6-0    
28.11.   Benya R. - Daniel O. Q-1K 7-5, 64-7, 6-4    
21.11.   Daniel O. - Benya R. Q-1K 3-6, 6-2, 7-64    
28.10.   Johnson E. - Benya R. 1K 6-1, 6-1 1.03 7.15
26.10.   Benya R. - Dray E. Q-OF 6-1, 6-2    
25.10.   Benya R. - Mayo Z. Q-2K 6-4, 6-1    
24.10.   Benya R. - Cohen A. Q-1K    
17.10.   Radionov M. - Benya R. Q-1K 7-5, 4-6, 6-0    
10.10.   Idzon R. - Benya R. Q-1K 7-5, 4-6, 6-1    
29.08.   Stein A. - Benya R. Q-1K 6-4, 6-2    
22.08.   Elbaz S. - Benya R. Q-2K 6-2, 6-2    
14.06.   Kovalenko Y. - Benya R. Q-2K 6-3, 6-0    
06.06.   Bakshi E. - Benya R. Q-1K 6-3, 6-1    
30.05.   Radionov M. - Benya R. Q-2K 6-2, 6-0    
02.05.   Guberman Y. - Benya R. Q-2K 6-2, 61-7, 6-2    
25.04.   Levi I. - Benya R. Q-1K 6-3, 6-0    
21.03.   Cukierman D. - Benya R. Q-1K 6-2, 6-0    
15.03.   Seeberger M. - Benya R. Q-2K 6-1, 6-3    
14.03.   Benya R. - Zarbielov L. Q-1K 6-2, 6-3    
07.03.   Yeshaya O. - Benya R. Q-2K 6-3, 6-3    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Luria / Weint - Benya / Grinb OF 6-2, 6-2    
30.10.   Elbaz / Zemel - Benya / Gabay OF 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Papis D. - Benya R. Q-2K 6-0, 6-1    
27.04.   Darmon A. - Benya R. Q-2K 6-0, 6-1    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Barry / Napol - Benya / Vered OF 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
27.10.2018 - 26.03.2019  Futures 2018 skreč
 
 
 
 
TOPlist