Bondarevskiy Yan - profil

Bondarevskiy Yan 

Bondarevskiy Yan

Stát: Rusko
Věk: 18 (17. 3. 2000)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 966. / 963.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 899. / 897.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Futures 2018 OF 13.11. 13:00 Bonda / Carr - Gambl / Lu T.    
 Futures 2018 Příští soupeř ještě není znám
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 67/56 41/38 26/18 - - -
2018 41/26 25/16 16/10 - - -
2017 16/21 12/18 4/3 - - -
2016 8/7 2/2 6/5 - - -
2015 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/23 15/15 7/8 - - -
2018 19/17 13/10 6/7 - - -
2017 3/5 2/4 1/1 - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Bondarevskiy Y. - Foley P. 1K 6-2, 6-2    
08.11.   Descotte M. - Bondarevskiy ČF 4-6, 6-4, 6-2 1.10 4.95
07.11.   Bondarevskiy Y. - Dahiya J. OF 6-2, 6-2    
06.11.   Bondarevskiy - Goldsteiner P 1K 7-5, 6-0    
25.10.   Semmler M. - Bondarevskiy OF 6-4, 6-1 1.32 2.95
23.10.   Bondarevskiy Y. - Butsch J. 1K 6-2, 6-4 1.82 1.82
16.10.   Johnson L. - Bondarevskiy 1K 4-6, 6-3, 6-3 1.24 3.25
  Almaty 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Manafov V. - Bondarevskiy Q-1K 6-1, 6-4 1.39 2.62
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Chepelev A. - Bondarevskiy OF 63-7, 7-64, 6-2    
24.09.   Bondarevskiy Y. - Ursu V. 1K 4-6, 6-1, 6-3    
18.09.   Fomin S. - Bondarevskiy Y. 1K 6-2, 6-1 2.17 1.54
12.09.   Ayap S. - Bondarevskiy Y. OF 7-69, 2-6, 6-3    
11.09.   Bondarevskiy Y. - Uvarov A. 1K 6-1, 1-6, 6-3 1.44 2.39
23.08.   Smilansky I. - Bondarevskiy ČF 6-3, 5-7, 7-65 1.56 2.16
22.08.   Bondarevskiy Y. - Betov S. OF 6-4, 6-3 3.83 1.19
21.08.   Bondarevskiy Y. - Turker M. 1K 6-4, 6-4 1.27 3.15
14.08.   Barkai Y. - Bondarevskiy Y. 1K 6-4, 6-4 3.02 1.28
12.08.   Bondarevskiy Y. - Yatsyk Y. Q-OF 6-4, 6-4    
11.08.   Bondarevskiy - Skindzer Z. Q-1K 6-2, 6-2    
08.08.   Betov S. - Bondarevskiy Y. OF 6-3, 6-4 1.21 3.48
07.08.   Bondarevskiy Y. - Berg C. 1K 6-2, 7-5 1.78 1.82
27.07.   Lozan C. - Bondarevskiy Y. OF 6-2, 2-6, 7-5    
25.07.   Bondarevskiy - Ratniuk M. 1K 7-5, 6-0    
19.07.   Lozan C. - Bondarevskiy Y. OF 6-3, 7-5 1.82 1.82
18.07.   Bondarevskiy Y. - Orlov V. 1K 7-66, 6-4 1.80 1.80
16.07.   Bondarevskiy - Arkhipov P. Q-OF 6-2, 1-6, 6-3    
16.07.   Bondarevskiy - Babelis T. Q-2K 6-0, 6-4 1.29 3.00
14.07.   Bondarevskiy - Purtseladze S Q-1K 6-0, 6-2    
09.07.   Ghilea V. - Bondarevskiy Y. Q-OF 7-65, 6-3    
09.07.   Bondarevskiy Y. - Noskin E. Q-2K 3-6, 6-2, 6-2    
07.07.   Bondarevskiy - Agostini S. Q-1K 4-6, 6-1, 6-1    
14.06.   Vidal Azorin - Bondarevskiy OF 4-0 1.43 2.55
13.06.   Bondarevskiy - Martos Gornes 1K 6-4, 6-3 1.61 2.15
24.05.   Correia Passo - Bondarevskiy ČF 7-5, 2-6, 6-4    
23.05.   Bondarevskiy - Khotkov O. OF 6-2, 4-6, 5-1    
22.05.   Bondarevskiy - Alekseenko V. 1K 6-3, 6-1    
15.05.   Giacomini L. - Bondarevskiy 1K 7-62, 6-2    
14.05.   Bondarevskiy - Varichenko O. Q-OF 6-2, 6-2    
13.05.   Bondarevskiy - Krutykh O. Q-2K 6-4, 6-2    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Lamasine T. - Bondarevskiy Q-OF 6-0, 6-3    
05.05.   Bondarevskiy - Khassanov R. Q-1K 6-1, 1-0    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Yevseyev D. - Bondarevskiy OF 4-6, 7-5, 6-1    
23.04.   Bondarevskiy - Metreveli A. 1K 6-2, 6-2    
17.04.   Tikhomirov M. - Bondarevskiy 1K 7-66, 7-65    
16.04.   Bondarevskiy Y. - Yatsyk Y. Q-OF 6-0, 6-2    
15.04.   Bondarevskiy Y. - Nureev R. Q-2K 6-2, 6-3    
12.03.   Chaix L. - Bondarevskiy Y. Q-OF 6-1, 6-0    
11.03.   Bondarevskiy - Vallejo Ferre Q-2K 6-0, 6-2    
10.03.   Bondarevskiy - Perez Contri Q-1K 6-2, 6-2    
04.03.   Guinard M. - Bondarevskiy ČF 6-2, 6-1    
04.03.   Bondarevskiy - Vives Marcos OF    
02.03.   Bondarevskiy Y. - Kern R. 1K 66-7, 6-1, 4-1    
27.02.   Bondarevskiy - Leote Prata M Q-OF 6-0, 6-2    
25.02.   Bondarevskiy - Manrique-Vela Q-3K 6-3, 6-4    
25.02.   Bondarevskiy - Perez Bascon Q-2K 6-2, 6-2    
24.02.   Bondarevskiy - Broville M. Q-1K 6-3, 6-2    
12.02.   Cortes Alcara - Bondarevskiy Q-OF 7-5, 6-3    
11.02.   Bondarevskiy - Johansson-Hol Q-2K 6-4, 6-1    
10.02.   Bondarevskiy - Monclus Matam Q-1K 6-2, 6-1    
05.02.   Jorda Sanchis - Bondarevskiy Q-OF 6-4, 6-2    
04.02.   Bondarevskiy - Noguchi R. Q-2K 6-3, 6-3    
03.02.   Bondarevskiy - Van Ruissen V Q-1K 6-2, 7-5    
27.01.   Prihodko O. - Bondarevskiy Q-1K 6-2, 6-4    
17.01.   Ouahab L. - Bondarevskiy Y. 1K 3-6, 6-1, 7-63    
15.01.   Bondarevskiy - Battaglino S. Q-OF 6-2, 6-4    
15.01.   Bondarevskiy Y. - Zekic M. Q-2K    
14.01.   Bondarevskiy Y. - Tresca G. Q-1K 4-6, 6-3, 6-0    
10.01.   Barranco Cosa - Bondarevskiy 1K 7-63, 6-4    
08.01.   Bondarevskiy - Mancineiras C Q-OF    
07.01.   Bondarevskiy - Dubinin A. Q-2K 6-1, 6-1    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Lock / Lock - Bonda / Carr SF 6-1, 6-2 1.15 4.14
07.11.   Bonda / Carr - Busha / Parke ČF 6-0, 7-5    
05.11.   Bonda / Carr - Coope / Seebe OF 6-0, 6-3    
24.10.   Cabra / Marto - Bonda / Minin ČF 6-3, 6-2 1.40 2.52
23.10.   Bonda / Minin - Brand / Egea OF 6-1, 6-1 2.37 1.45
17.10.   Gil F / Matos - Bonda / Minin OF 7-5, 6-2 1.34 2.72
27.09.   Bury / Zubko - Ayap / Bonda SF 6-4, 6-4    
26.09.   Ayap / Bonda - Gerri / Van B ČF 6-3, 6-4    
24.09.   Ayap / Bonda - Igosh / Saban OF 6-2, 7-5    
21.09.   Fufyg / Ivano - Bonda / Minin F 6-3, 6-3    
20.09.   Bonda / Minin - Lomak / Tsiva SF 6-3, 6-2 1.80 1.80
19.09.   Bonda / Minin - Fomin / Tashb ČF 6-4, 6-4 1.49 2.27
17.09.   Bonda / Minin - Borg / Gerri OF 7-64, 4-6, 10-6    
13.09.   Bessi / Bessi - Bonda / Minin SF 6-3, 5-7, 3-1 2.17 1.54
12.09.   Bonda / Minin - Bezbo / Murat ČF 6-2, 7-5 1.19 3.66
11.09.   Bonda / Minin - Chepe / Klok OF 6-3, 2-6, 13-11 2.05 1.60
22.08.   Genge / Polja - Bonda / Kruty ČF 6-3, 6-4 1.22 3.46
20.08.   Bonda / Kruty - Agabi / Kirci OF 7-62, 6-3 2.70 1.35
13.08.   Genge / Polja - Bonda / Shofa OF 7-67, 7-5 1.17 3.86
08.08.   Johan / Lazdi - Bonda / Shofa ČF 4-6, 6-4, 10-5 2.58 1.38
06.08.   Bonda / Shofa - Bulit / Prudn OF 6-4, 6-3 1.25 3.21
10.07.   Aleks / Lozan - Bonda / Tkema OF 6-2, 6-2 1.63 2.01
12.06.   Barro / Mardo - Bonda / Minin ČF 6-3, 2-6, 10-8    
11.06.   Bonda / Minin - Molin / Sanch OF 6-1, 6-3    
23.05.   Boych / Khotk - Bonda / Kruty ČF 6-4, 6-2    
21.05.   Bonda / Kruty - Gryni / Mylok OF 6-2, 6-2    
14.05.   Smirn / Uzhyl - Bonda / Lozan OF 6-2, 6-1    
18.04.   Bobro / Kalov - Bonda / Klimo OF 6-4, 6-3    
15.03.   Coppe / Gakho - Bonda / Popyr SF 6-2, 6-3    
14.03.   Bonda / Popyr - Cachi / Trung ČF    
12.03.   Bonda / Popyr - Chaix / Chaza OF 6-3, 6-4    
08.02.   Schel / Vives - Bonda / Gutie ČF 7-5, 7-66    
07.02.   Bonda / Gutie - Genna / Sant' OF 1-1    
20.01.   Carli / Turch - Bonda / Gutie F 6-0, 6-2    
19.01.   Bonda / Gutie - Barra / Perez SF 7-63, 6-2    
18.01.   Bonda / Gutie - Masar / Mugel ČF 6-4, 4-6, 10-4    
16.01.   Bonda / Gutie - Estev / Roca OF 2-6, 6-1, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
14.06.2018 - 07.07.2018  Futures 2018 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist