Cadar Elena-Teodora - profil

Cadar Elena-Teodora 

Cadar Elena-Teodora

Stát: Rumunsko
Věk: 24 (24. 2. 1994)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 558. / 346.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 635. / 486.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 256/183 81/83 175/99 0/1 - -
2018 34/20 11/12 23/8 - - -
2017 18/24 9/11 9/13 - - -
2016 40/35 15/16 25/19 - - -
2015 22/22 1/5 21/16 0/1 - -
2014 53/24 1/3 52/21 - - -
2013 42/26 17/11 25/15 - - -
2012 27/15 7/8 20/7 - - -
2011 13/5 13/5 - - - -
2010 4/6 4/6 - - - -
2008 3/6 3/6 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 141/107 45/39 96/68 - - -
2018 24/13 7/8 17/5 - - -
2017 11/15 6/5 5/10 - - -
2016 39/23 19/12 20/11 - - -
2015 15/10 - 15/10 - - -
2014 20/16 0/1 20/15 - - -
2013 26/22 8/9 18/13 - - -
2012 6/8 5/4 1/4 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
2014 - 3
2013 - 1
2012 - 1
Celkem: 0 7
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 4
2015 - 2
2014 - 1
2013 - 2
2012 - 1
Celkem: 0 11
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Gaspar-Ivan I. - Cadar E. Q-OF 6-1, 6-4 1.36 2.66
16.09.   Cadar E. - Duca G. Q-1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Gaspar-Ivan I. - Cadar E. 1K 6-2, 6-1    
  Szekesfehervar ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Forys W. - Cadar E. 1K 7-5, 6-2 2.17 1.54
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Damaschin A. - Cadar E. 1K 6-0, 6-2 1.24 3.31
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Damaschin A. - Cadar E. OF 6-2, 5-7, 6-1 1.24 3.29
08.08.   Cadar E. - Gal A. 1K 6-4, 6-4 1.29 2.96
  Baja 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Udvardy P. - Cadar E. OF 6-1, 6-4 1.13 4.86
24.07.   Cadar E. - Duca G. 1K 6-4, 6-1 1.25 3.42
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Jarosova A. - Cadar E. 1K 6-4, 3-6, 6-1 4.63 1.12
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Delgado L. - Cadar E. 1K 5-0    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Bondar A. - Cadar E. SF 6-3, 6-2 1.22 3.66
24.03.   Cadar E. - Delgado L. ČF 7-5, 6-3 1.24 3.28
23.03.   Cadar E. - Vicens Mas R. OF 6-2, 6-4 2.52 1.40
21.03.   Cadar E. - Intert S. 1K 6-4, 6-2    
19.03.   Cadar E. - Cvorovic S. Q-OF 6-4, 6-1    
18.03.   Cadar E. - Lioi E. Q-2K 2-6, 6-0, 6-2    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Santamaria S. - Cadar E. 1K 6-3, 6-2    
12.03.   Cadar E. - Schluenzen I. Q-OF 6-3, 6-1    
11.03.   Cadar E. - Delgado L. Q-2K 6-2, 6-1    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Kolodziejova M. - Cadar E. OF 6-1, 4-6, 7-5 1.10 4.95
07.03.   Cadar E. - Boualem J. 1K 3-6, 6-4, 6-4    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Boev M. - Cadar E. 1K 2-6, 7-5, 6-1    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Anshb / Piter - Adame / Cadar OF 6-1, 6-1 1.19 3.66
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Talab / Uzcat - Adame / Cadar ČF 6-3, 7-61 1.19 3.66
11.09.   Adame / Cadar - Esen / Vanev OF 6-4, 3-6, 10-6 1.57 2.10
  Szekesfehervar ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Kan V / Vojci - Cadar / Lukac SF 6-4, 6-3 1.80 1.80
06.09.   Cadar / Lukac - Bakut / Matar ČF 7-5, 6-1    
03.09.   Cadar / Lukac - Duca / Sisko OF    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Gaspa / Hrist - Cadar / Nadel OF 6-4, 6-3 1.45 2.36
  Baja 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Szlav / Takam - Cadar / Ene C OF 2.58 1.38
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Anane / Kimme - Cadar / Ene C F 6-3, 6-2 1.75 1.85
19.07.   Cadar / Ene C - Duca / Topci SF 6-2, 5-7, 10-8 1.53 2.19
18.07.   Cadar / Ene C - Berbe / Lazic ČF 6-3, 66-7, 10-7 1.40 2.53
17.07.   Cadar / Ene C - Novac / Stosi OF 6-1, 6-1 1.08 5.28
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Boev / Gaspa - Adame / Cadar ČF 6-2, 4-6, 10-5    
12.03.   Adame / Cadar - Novac / Toanc OF 6-4, 6-0    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Cartw / Pierr - Adame / Cadar OF 6-0, 6-4    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   David / Staic - Adame / Cadar ČF 3-6, 6-3, 10-5    
26.02.   Adame / Cadar - Labou / Sisko OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Pribylova A. - Cadar E. Q-OF 3-6, 6-1, 6-1    
  Szekesfehervar ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Duca G. - Cadar E. 1K 2-6, 6-4, 7-5 3.35 1.23
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Pieri J. - Cadar E. 1K 7-68, 6-4 1.07 6.44
04.09.   Cadar E. - Kaftanova M. Q-OF 6-1, 6-1    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Eklund M. - Cadar E. 1K 6-1, 6-2 1.72 1.95
29.08.   Cadar E. - Toanchina I. Q-OF 6-0, 6-1    
28.08.   Cadar E. - Novac I. Q-2K 3-6, 6-1, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Gaspar-Ivan I. - Cadar E. 1K 6-3, 6-1 1.80 1.80
  Istanbul 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Vanlangendonc - Cadar E. ČF 6-3, 7-64    
10.08.   Cadar E. - Arshinkova P. OF 6-3, 1-0 1.85 1.75
09.08.   Cadar E. - Klimushkina V. 1K 7-66, 2-6, 6-0 1.27 3.09
  Ivano-Frankivsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Kennel K. - Cadar E. ČF 6-1, 6-2 1.40 2.52
02.08.   Cadar E. - Hancharova L. OF 6-0, 6-2 1.13 4.42
31.07.   Cadar E. - Khodan D. 1K 7-66, 6-2 1.35 2.70
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Novotna K. - Cadar E. 1K 6-0, 2-6, 7-63 2.92 1.30
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Ene C. - Cadar E. 1K 2-0 1.40 2.52
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Mare T. - Cadar E. 1K 6-5 2.49 1.41
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Sugnaux T. - Cadar E. 1K 6-2, 3-6, 6-0 1.20 3.80
17.04.   Cadar E. - Piludu N. Q-OF 6-2, 6-1 1.55 2.15
16.04.   Cadar E. - Turconi G. Q-2K 6-3, 6-3    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Arshi / Topal - Cadar / Simio OF 6-2, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Gaspa / Hrist - Cadar / Fetec OF 7-5, 3-6, 10-6    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Simio / Talab - Bogda / Cadar F 6-3, 0-6, 12-10    
24.08.   Bogda / Cadar - Perpe / Sosno SF 2-6, 6-2, 10-6 1.83 1.77
23.08.   Bogda / Cadar - Hrist / Tatar ČF 6-2, 6-1    
22.08.   Bogda / Cadar - Onila / Tincu OF 6-1, 6-1    
  Istanbul 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Kitag / Vanla - Cadar / Folts OF 2.37 1.45
  Ivano-Frankivsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Chern / Kapsh - Cadar / Koras F 4-6, 6-2, 11-9 1.40 2.52
03.08.   Cadar / Koras - Gogol / Skuba SF 6-4, 65-7, 10-8 1.14 4.28
02.08.   Cadar / Koras - Andri / Staro ČF 2-6, 7-5, 11-9    
31.07.   Cadar / Koras - Malik / Stoty OF 7-60, 5-7, 10-7    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Georg / Sugna - Cadan / Cadar ČF 6-1, 7-5 2.74 1.34
Žádné zápasy.
 
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Eikeri U. - Cadar E. OF 6-2, 6-3 1.22 3.52
31.08.   Cadar E. - Chivu R. 1K 6-3, 6-1 1.09 5.32
30.08.   Cadar E. - Stinga T. Q-OF 6-4, 6-3    
29.08.   Cadar E. - Bajescu N. Q-2K 6-0, 6-1    
28.08.   Cadar E. - Gavrilovici A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Vdovenco A. - Cadar E. OF 6-2, 6-1    
24.08.   Cadar E. - Hristea C. 1K 6-1, 6-2 1.60 2.06
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Rosca A. - Cadar E. 1K 6-2, 6-3 1.50 2.25
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Andrei L. - Cadar E. ČF 6-3, 7-5    
11.08.   Cadar E. - Curovic T. OF 6-2, 4-6, 7-67    
10.08.   Cadar E. - Ganga E. 1K 6-4, 6-0    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Simion O. - Cadar E. 1K 7-62, 3-6, 7-67    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Partaud M. - Cadar E. 1K 6-3, 6-2    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Ene C. - Cadar E. 1K 6-3, 6-1 1.35 2.70
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Talaba G. - Cadar E. OF 6-3, 6-3    
05.07.   Cadar E. - Pinto G. 1K 6-4, 7-5 1.17 3.90
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Fetecau I. - Cadar E. ČF 6-1, 6-1    
30.06.   Cadar E. - Duca G. OF 6-2, 6-1 1.35 2.70
27.06.   Cadar E. - Simion O. 1K 6-1, 6-4 2.25 1.50
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Di Sarra F. - Cadar E. Q-OF 6-1, 6-0    
18.06.   Cadar E. - Spazzacampagn Q-1K 6-2, 6-2    
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Ene C. - Cadar E. Q-OF 7-64, 6-4    
11.06.   Cadar E. - Pirok A. Q-1K 3-6, 6-3, 6-1    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Mare T. - Cadar E. 1K 0-6, 6-3, 6-4 4.28 1.14
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Bulgaru M. - Cadar E. ČF 6-4, 3-6, 6-0 1.40 2.52
26.05.   Cadar E. - Ciobanu D. OF 7-5, 3-6, 6-4 1.65 1.98
25.05.   Cadar E. - Perper A. 1K 7-5, 1-6, 6-2 2.06 1.60
  Bol 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Vukovic D. - Cadar E. 1K 7-5, 6-3 1.80 1.80
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Pantuckova M. - Cadar E. OF 7-5, 6-3 1.25 3.20
10.05.   Cadar E. - Homutova A. 1K 6-4, 6-2 1.08 5.40
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Vangelova A. - Cadar E. 1K 6-0, 6-2 2.85 1.32
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Bara / Buzar - Cadar / Fetec OF 6-2, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Rosca / Tatar - Cadar / Stama SF 6-2, 7-5    
24.08.   Cadar / Stama - Krawc / Santa ČF 6-4, 4-6, 10-8    
23.08.   Cadar / Stama - Bogda / Ciute OF 6-0, 6-0    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Simio / Talab - Cadar / Fetec SF 6-1, 6-1    
17.08.   Cadar / Fetec - Ghior / Ghite ČF 7-5, 6-4    
16.08.   Cadar / Fetec - Danai / Iones OF 6-2, 6-0    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Gavri / Ghior - Cadar / Daves ČF 3-6, 6-2, 10-7    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Miros / Walte - Cadar / Lukac ČF 6-3, 2-6, 13-11    
02.08.   Cadar / Lukac - Cianc / Perei OF 6-1, 6-1    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Gleas / Kopin - Cadar / Parta SF 5-7, 7-62, 11-9    
27.07.   Cadar / Parta - Gavri / Tatar ČF 6-2, 6-3    
25.07.   Cadar / Parta - Rizea / Timot OF 6-1, 6-0    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Gleas / Kopin - Cadar / Vdove ČF 7-62, 2-6, 10-3    
19.07.   Cadar / Vdove - Corre / Duca OF 6-4, 7-63    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Cadar / March - Daves / Fetec F 7-67, 61-7, 11-9    
07.07.   Cadar / March - Bejen / Rosca SF 6-3, 6-3    
06.07.   Cadar / March - Ghior / Tatar ČF 6-1, 6-2    
05.07.   Cadar / March - Miros / Shakh OF 6-3, 6-3    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Simio / Talab - Cadar / Geuke SF 6-2, 6-1    
29.06.   Cadar / Geuke - Fetec / Vdove ČF 6-2, 6-1    
27.06.   Cadar / Geuke - Bogda / Bulga OF 4-6, 6-3, 10-4    
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Bukta / Stolm - Cadar / Duca OF 6-2, 6-1    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Perpe / Rosca - Cadar / Fetec SF 6-1, 6-2    
01.06.   Cadar / Fetec - Ghior / Rosca ČF 6-2, 1-6, 10-8    
30.05.   Cadar / Fetec - Cioba / Hrist OF 2-6, 7-65, 12-10    
  Bol 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Ivano / Krejs - Cadar / Coope SF 6-4, 6-4    
18.05.   Cadar / Coope - Drazi / Marin ČF 3-6, 6-1, 10-3    
17.05.   Cadar / Coope - Sakch / Yang OF 6-2, 6-2    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Drazi / Marin - Cadar / Kolar ČF 3-6, 6-1, 10-4    
10.05.   Cadar / Kolar - Homut / Novci OF 6-2, 65-7, 12-10    
Žádné zápasy.
 
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Zlatanova V. - Cadar E. 1K 6-3, 6-1 1.98 1.65
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Simion O. - Cadar E. 1K 6-4, 7-5 1.40 2.50
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Tatarus G. - Cadar E. Q-2K 5-2    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Cavalle-Reime - Cadar E. Q-OF 6-2, 6-1    
05.04.   Cadar E. - Conti K. Q-2K 6-4, 6-3    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Leykina P. - Cadar E. Q-1K 6-0, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Stojanovic N. - Cadar E. Q-OF 6-0, 6-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Dascalu N. - Cadar E. Q-OF 2-6, 7-5, 6-4 1.52 2.20
14.09.   Cadar E. - Sliusar K. Q-2K 7-63, 6-2    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Mrdeza T. - Cadar E. 1K 6-2, 7-63 1.16 4.00
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Esen / Esen - Cadar / De Be OF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Burgas ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Botusharova B. - Cadar E. ČF 6-4, 6-2 1.22 3.45
18.10.   Cadar E. - Zlateva D. OF 6-2, 6-4 1.80 1.80
16.10.   Cadar E. - Tiel E. 1K 6-0, 5-7, 6-3 1.08 5.40
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Platon R. - Cadar E. ČF 6-2, 6-3 1.75 1.84
26.09.   Cadar E. - Martinov A. OF 6-2, 6-4    
25.09.   Cadar E. - Arshinkova P. 1K 6-4, 6-0    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Bolsova A. - Cadar E. OF 6-1, 2-6, 6-3    
11.09.   Cadar E. - Lalami N. 1K 6-4, 6-1    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Kramperova K. - Cadar E. 1K 6-4, 6-1 1.55 2.16
26.08.   Cadar E. - Distelmans S. Q-OF 4-6, 6-1, 6-0    
25.08.   Cadar E. - Dascalu N. Q-2K 6-1, 6-0    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Bara I. - Cadar E. OF 6-2, 1-6, 6-2    
19.08.   Cadar E. - Zafirova D. 1K 3-6, 7-62, 6-2    
  Craiova ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Talaba G. - Cadar E. Q-1K 6-3, 6-4    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Andrei S. - Cadar E. OF 6-3, 6-3    
06.08.   Cadar E. - Adamescu C. 1K 6-2, 2-6, 6-3    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Benoit M. - Cadar E. SF 6-2, 6-4 1.80 1.80
12.07.   Cadar E. - Ionescu S. ČF 6-2, 6-3    
10.07.   Cadar E. - Truca I. OF 6-3, 6-1    
09.07.   Cadar E. - Sliusar K. 1K 7-5, 6-3    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Andrei L. - Cadar E. SF 7-5, 4-6, 6-2    
29.06.   Cadar E. - Boev M. ČF 6-3, 6-4    
26.06.   Cadar E. - Simion O. OF 6-2, 6-0    
25.06.   Cadar E. - Mihaila A. 1K 4-6, 6-4, 6-1    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Ruse E. - Cadar E. OF 6-4, 3-6, 6-2    
18.06.   Cadar E. - Ghitescu A. 1K 7-66, 6-4    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Doroshina O. - Cadar E. OF 6-2, 6-3    
04.06.   Cadar E. - Radanovic D. 1K 6-4, 7-5    
  Burgas ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Hrist / Matte - Andre / Cadar ČF 6-4, 6-2    
15.10.   Andre / Cadar - Helbe / Kadzh OF 7-5, 1-6, 11-9    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Plato / Wacan - Cadar / Duca OF 6-1, 6-2    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Lekaj / Taras - Cadar / Ferna SF 6-4, 6-1    
10.09.   Cadar / Ferna - Mindi / Zenov ČF 6-1, 6-3    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Juhas / Rosat - Cadar / Ferna OF 4-6, 6-4, 10-7    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Plato / Tig P - Cadar / Ferna SF 5-7, 6-4, 10-2    
20.08.   Cadar / Ferna - Fetec / Irime ČF 6-1, 6-1    
19.08.   Cadar / Ferna - Stoil / Tedja OF 6-1, 6-1    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Adame / Mihai - Cadar / Ferna SF 6-4, 6-2    
07.08.   Cadar / Ferna - Horak / Vlach ČF 6-2, 66-7, 10-7    
06.08.   Cadar / Ferna - Borsa / Vdove OF 6-3, 7-64    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Gorba / Helbe - Cadar / Plato OF 6-0, 5-7, 10-5    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Simio / Talab - Bara / Cadar OF 6-2, 7-5    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Mihai / Ostoj - Cadar / Hrist F 7-5, 6-4    
06.06.   Cadar / Hrist - Adame / Babic SF 6-4, 6-3    
05.06.   Cadar / Hrist - Husar / Tomov ČF 7-64, 0-6, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Curovic T. - Cadar E. 1K 7-5, 7-63    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Andrei L. - Cadar E. 1K 7-66, 6-1    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Zec-Peskiric M. - Cadar E. 1K 6-2, 6-2    
27.08.   Cadar E. - Szatmari A. Q-OF 6-1, 6-2    
26.08.   Cadar E. - Gilca A. Q-2K 6-2, 6-0    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Chantraine C. - Cadar E. OF 6-3, 6-2    
13.08.   Cadar E. - Platon R. 1K 6-1, 6-3    
  Bukurešť ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Enache D. - Cadar E. Q-OF 6-2, 6-3    
14.07.   Cadar E. - Duca G. Q-1K 6-4, 6-2    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Kubicikova M. - Cadar E. OF 6-1, 6-4    
10.07.   Cadar E. - Iova I. 1K 6-1, 6-2    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Platon R. - Cadar E. OF 6-3, 6-3    
26.06.   Cadar E. - Ciufrila R. 1K 6-1, 6-2    
  Craiova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Harmsen D. - Cadar E. OF 6-2, 6-4    
19.06.   Cadar E. - Enea L. 1K 7-5, 6-4    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Curov / Piraz - Cadar / Kosti ČF 6-2, 6-2    
27.11.   Cadar / Kosti - Bogol / Bulga OF 6-1, 4-6, 11-9    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Cadar / Kosti - Bresc / Klein F 6-2, 6-4    
23.11.   Cadar / Kosti - Bruzz / Parri SF 4-0    
21.11.   Cadar / Kosti - Stama / Tolja ČF 6-2, 6-3    
20.11.   Cadar / Kosti - Konig / Van D OF 6-3, 6-2    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Bara / Enea - Cadar / Lupu OF 3-6, 6-3, 10-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Adame / Iones - Cadar / Lupu OF 7-5, 6-2    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Hincu / Talab - Adame / Cadar OF 2-6, 6-2, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Kremen I. - Cadar E. 1K 2-6, 7-5, 6-0    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Parasyuk J. - Cadar E. OF 6-1, 62-7, 6-4    
22.11.   Cadar E. - Jakupovic D. 1K 6-3, 6-1    
21.11.   Cadar E. - Piskun O. Q-OF 6-0, 6-1    
20.11.   Cadar E. - Hausler K. Q-1K 6-1, 6-1    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Mitu C. - Cadar E. ČF 1-6, 6-2, 6-4    
17.08.   Cadar E. - Chirea P. OF 6-4, 7-5    
16.08.   Cadar E. - Tisset A. 1K 6-3, 3-6, 6-3    
15.08.   Cadar E. - Adamescu C. Q-OF 4-6, 6-4, 6-2    
14.08.   Cadar E. - Andrady A. Q-2K 6-0, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Lancranjan P. - Cadar E. Q-OF 64-7, 7-5, 7-63    
07.08.   Cadar E. - Avirvarei A. Q-2K 6-1, 6-0    
06.08.   Cadar E. - Zotter R. Q-1K 6-4, 7-64    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Vaideanu A. - Cadar E. ČF 6-2, 6-4    
13.07.   Cadar E. - Platon R. OF    
12.07.   Cadar E. - Rosca I. 1K 7-68, 7-63    
11.07.   Cadar E. - Trifunovic A. Q-OF 6-2, 6-1    
10.07.   Cadar E. - Preda S. Q-2K 6-2, 6-1    
09.07.   Cadar E. - Klug N. Q-1K 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Radu I. - Cadar E. 1K 6-1, 63-7, 7-5    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Iova I. - Cadar E. 1K 7-5, 6-0    
  Onesti ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Duca G. - Cadar E. Q-2K    
  Bukurešť ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Radu I. - Cadar E. Q-1K 4-6, 7-63, 6-1    
  Bukurešť 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Sabino L. - Cadar E. 1K 6-1, 6-1    
  Bukurešť 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Dabija E. - Cadar E. 1K 3-1    
31.05.   Cadar E. - Dumitrescu C. Q-OF 6-4, 6-1    
30.05.   Cadar E. - Dan N. Q-2K 6-1, 6-0    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Sporea L. - Cadar E. Q-OF 6-4, 6-1    
16.05.   Cadar E. - Ion A. Q-2K 7-5, 7-65    
15.05.   Cadar E. - Tran N. Q-1K 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Brašov ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Zabrac A. - Cadar E. Q-2K 6-1, 6-4    
30.08.   Cadar E. - Onila E. Q-1K 6-2, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Archip O. - Cadar E. Q-2K 3-6, 7-64, 6-2    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Sporea L. - Cadar E. Q-OF 6-1, 7-5    
27.07.   Cadar E. - Stuparu A. Q-2K 7-64, 6-0    
  Hunedoara ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Lopina K. - Cadar E. Q-1K 6-2, 6-2    
  Bukurešť 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Ion A. - Cadar E. Q-1K 6-2, 6-3    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Radu I. - Cadar E. Q-2K 6-2, 6-4    
26.04.   Cadar E. - Velica A. Q-1K 6-0, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
17.10.2018 - 23.10.2018  Šarm aš-Šajch 17 ITF skreč
18.05.2018 - 05.06.2018  Tiberias ITF skreč
27.03.2018 - 01.05.2018  Heraklion 5 ITF skreč
28.06.2017 - 12.07.2017  Bukurešť 4 ITF skreč
13.06.2017 - 28.06.2017  Curtea de Arges ITF skreč
07.06.2015 - 23.09.2015  Galati 3 ITF skreč
08.08.2010 - 17.08.2010  Onesti ITF nenastoupila
01.06.2010 - 20.07.2010  Bukurešť 3 ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist