Ce Gabriela - profil

Ce Gabriela 

Ce Gabriela

Stát: Brazílie
Věk: 25 (3. 3. 1993)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 384. / 225.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 406. / 109.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 285/197 226/148 54/46 - - 5/3
2018 50/27 45/26 5/0 - - 0/1
2017 39/25 27/21 9/2 - - 3/2
2016 20/25 11/15 7/10 - - 2/0
2015 19/26 15/18 4/8 - - -
2014 38/27 30/18 8/9 - - -
2013 61/23 55/18 6/5 - - -
2012 26/16 19/9 7/7 - - -
2011 29/22 22/18 7/4 - - -
2010 3/4 2/3 1/1 - - -
2009 0/1 0/1 - - - -
2008 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/120 119/86 36/33 - - 0/1
2018 17/17 16/16 1/1 - - -
2017 43/13 35/12 8/1 - - -
2016 26/21 19/11 7/10 - - -
2015 21/18 15/14 6/4 - - -
2014 18/22 10/12 8/9 - - 0/1
2013 25/22 23/19 2/3 - - -
2012 5/7 1/2 4/5 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 1
2014 - 2
2013 - 4
2012 - 1
Celkem: 0 9
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 7
2016 - 2
2015 - 2
2013 - 1
Celkem: 0 12
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Colina ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Xu S. - Ce G. 1K 6-2, 6-3 1.58 2.21
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Grymalska A. - Ce G. 1K 6-1, 6-4 1.32 3.01
22.10.   Ce G. - Berberovic N. Q-OF 7-64, 6-3 1.69 1.93
21.10.   Ce G. - Frayman D. Q-1K 7-63, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Wagner S. - Ce G. 1K 6-4, 7-5 1.62 2.08
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Di Giuseppe M. - Ce G. F 6-4, 6-3 1.22 3.73
13.10.   Ce G. - Wagner S. SF 6-4, 4-6, 6-3 1.65 2.05
13.10.   Ce G. - Boskovic L. ČF 6-0, 3-6, 6-3 1.38 2.78
12.10.   Ce G. - Shapatava S. OF 6-1, 3-6, 6-2 1.73 1.94
11.10.   Ce G. - Marchetti G. 1K 6-0, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Scholl C. - Ce G. 1K 6-4, 6-0 1.91 1.75
01.10.   Ce G. - Tanaka Y. Q-OF 6-0, 6-1 1.20 3.64
30.09.   Ce G. - Wagner S. Q-1K 3-6, 6-3, 6-4    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Eraydin B. - Ce G. 1K 6-3, 6-2    
24.09.   Ormaechea P. - Ce G. Q-ČF 6-3, 6-3 1.21 3.67
23.09.   Ce G. - Fita Boluda A. Q-OF 3-6, 6-1, 7-61 1.08 5.28
22.09.   Ce G. - Herrero Linana A. Q-1K 7-5, 6-3 1.24 3.31
  Luque ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Ce G. - Gatica B. F 7-63, 6-2 1.25 3.44
07.09.   Ce G. - Weedon K. SF 6-2, 6-2 1.21 3.76
06.09.   Ce G. - Morales M. ČF 6-4, 7-61    
06.09.   Ce G. - Reimchen A. OF 6-1, 6-1    
05.09.   Ce G. - Bueno M. 1K 6-1, 6-0    
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Brito F. - Ce G. F 6-3, 6-3 1.24 3.44
01.09.   Ce G. - Morales M. SF 6-2, 6-3 1.11 5.24
30.08.   Ce G. - Weedon K. ČF 6-4, 3-6, 6-0 1.04 6.82
29.08.   Ce G. - Wu P. OF 6-1, 6-0    
28.08.   Ce G. - Zelenka L. 1K 6-0, 6-2 1.03 7.18
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Brito F. - Ce G. SF 6-2, 6-3 1.30 3.08
23.08.   Ce G. - Weedon K. ČF 6-3, 6-0 1.11 4.72
22.08.   Ce G. - Morales M. OF 7-5, 7-5 1.11 4.71
21.08.   Ce G. - Bugnon C. 1K 3-6, 6-4, 6-1 1.06 6.10
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Brito F. - Ce G. SF 6-3, 7-5 1.39 2.66
16.08.   Ce G. - Shaulskaya A. ČF 6-3, 3-0 1.14 4.33
15.08.   Ce G. - Lacasse R. OF 6-4, 6-0 1.03 7.18
14.08.   Ce G. - Jimenez Coello A. 1K 6-2, 6-1 1.04 6.82
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Brito F. - Ce G. F 7-5, 6-4 1.52 2.33
10.08.   Ce G. - Luini S. SF 7-63, 6-0 1.40 2.62
09.08.   Ce G. - Lacasse R. ČF 6-1, 6-0 1.08 5.28
08.08.   Ce G. - Romero C. OF 6-2, 6-1 1.10 5.05
07.08.   Ce G. - Tarun A. 1K 6-0, 6-1 1.01 8.39
  Sassuolo ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Lukacs V. - Ce G. ČF 2-6, 6-4, 6-1 2.10 1.57
20.06.   Ce G. - Guidetti G. OF 6-2, 6-2 1.07 5.76
19.06.   Ce G. - Masini M. 1K 7-66, 6-2 1.06 6.02
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Brescia G. - Ce G. ČF 6-1, 6-0 1.35 2.86
14.06.   Ce G. - Herdzelas D. OF 3-6, 6-1, 6-1 1.62 2.11
13.06.   Ce G. - Juhaszova V. 1K 6-4, 6-2 1.56 2.22
11.06.   Ce G. - Giovine C. Q-OF 2-6, 6-3, 6-3    
10.06.   Ce G. - Vallone L. Q-1K 6-2, 6-0    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Piter K. - Ce G. Q-OF 6-1, 6-1    
03.06.   Ce G. - Canovi E. Q-1K 6-2, 6-0    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Sekulic S. - Ce G. Q-OF 6-3, 6-4    
26.05.   Ce G. - Colmegna M. Q-1K 6-4, 7-65    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Burger C. - Ce G. 1K 5-7, 6-2, 6-1 1.40 2.62
20.05.   Ce G. - Piai E. Q-OF 3-6, 6-1, 6-1    
19.05.   Ce G. - Ciccone V. Q-1K 6-0, 6-4    
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Badosa Gibert P. - Ce G. 1K 6-3, 6-1 1.14 4.76
13.05.   Pella C. - Ce G. Q-OF 6-3, 2-6, 6-1    
12.05.   Ce G. - Sola Grau L. Q-1K 6-0, 6-1    
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Fourlis J. - Ce G. Q-OF 6-0, 2-6, 6-1    
05.05.   Ce G. - Rybakina E. Q-1K 6-1, 6-4    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Juvan K. - Ce G. 1K 6-1, 6-4 1.20 3.82
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Pereira T. - Ce G. 1K 6-1, 6-2 1.32 3.00
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Knoll X. - Ce G. Q-OF 7-5, 6-2    
15.04.   Ce G. - De Ponti R. Q-2K 6-0, 6-2    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Carle M. - Ce G. SF 5-7, 6-4, 7-64 1.71 1.95
16.03.   Ce G. - Pedretti T. ČF 6-4, 6-0    
15.03.   Ce G. - Lopez D. OF 3-6, 6-0, 1-1    
13.03.   Ce G. - Bossi C. 1K 6-2, 6-0    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Piai E. - Ce G. ČF 7-64, 7-66    
08.03.   Ce G. - Gatica B. OF 6-1, 6-2    
07.03.   Ce G. - Lopez D. 1K 6-1, 62-7, 6-1    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Tan H. - Ce G. 1K 6-2, 2-6, 6-0 1.75 1.93
26.02.   Ce G. - Petit S. Q-OF 6-4, 6-1    
25.02.   Ce G. - Valero J. Q-2K 6-0, 6-1    
24.02.   Ce G. - Beccio V. Q-1K 7-5, 6-1    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Alves C. - Ce G. 1K 6-0, 6-2 2.54 1.43
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Uzcategui A. - Ce G.   6-2, 2-6, 7-5    
  Colina ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Gleas / Stefa - Ce G. / Ormae ČF 6-1, 6-2    
06.11.   Ce G. / Ormae - Guara / Segue OF 5-7, 7-62, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Hobga / Husar - Ce G. / Piai ČF 6-0, 6-4    
24.10.   Ce G. / Piai - Brito / Luini OF 7-5, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Brito / Luini - Ce G. / Piai OF 7-64, 7-63    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   March / Rosat - Ce G. / Piai SF 6-1, 6-2    
11.10.   Ce G. / Piai - Alves / Kordo ČF 6-2, 4-6, 10-8    
11.10.   Ce G. / Piai - Brans / Samir OF 6-2, 4-6, 10-8    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Khrom / Stoja - Ce G. / Ormae SF 7-64, 7-5 1.49 2.27
27.09.   Ce G. / Ormae - Basso / Hoste ČF 6-3, 4-6, 10-7 1.50 2.25
25.09.   Ce G. / Ormae - Pelli / Walla OF 6-1, 6-3 1.29 2.98
  Luque ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Danil / Romer - Ce G. / Piai ČF 6-4, 6-4 6.10 1.06
04.09.   Ce G. / Piai - Amicu / Drozd OF 6-1, 6-4 1.08 5.50
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Moral / Weedo - Caste / Ce G. ČF 2-6, 6-4, 10-5 1.57 2.10
20.08.   Caste / Ce G. - Jones / Tami OF 6-1, 6-2 1.02 7.76
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Brito / Luini - Ce G. / Echev SF 6-2, 6-1 1.39 2.56
15.08.   Ce G. / Echev - Gomez / Lilli ČF 6-3, 6-0 1.02 7.76
13.08.   Ce G. / Echev - Ravan / Sanch OF 6-0, 6-0    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Soylu / Zaryt - Bresc / Ce G. SF 7-63, 6-2    
13.06.   Bresc / Ce G. - Cocci / Pedre ČF 6-4, 7-61    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Bronz / Remon - Bresc / Ce G. OF 6-3, 4-6, 10-4    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Bains / Fujiw - Bresc / Ce G. ČF 6-3, 6-1    
28.05.   Bresc / Ce G. - Osori / Rybak OF 4-6, 6-2, 10-8    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Anshb / Marfu - Bresc / Ce G. OF 6-3, 6-4    
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Podor / Strak - Ce G. / Heraz OF 6-2, 7-5    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Morde / Morde - Ce G. / Gorgo ČF 2-6, 7-68, 13-11    
17.04.   Ce G. / Gorgo - Bande / Prati OF 6-2, 6-1    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Escau / Zacar - Ce G. / Pella SF 4-6, 7-66, 10-3    
06.03.   Ce G. / Pella - Gatic / Perei ČF 6-3, 5-7, 11-9    
05.03.   Ce G. / Pella - Campo / Tomit OF 6-0, 6-0    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Brito / Giang - Ce G. / Gamiz ČF 4-6, 7-63, 11-9    
27.02.   Ce G. / Gamiz - Burge / Zebal OF 6-3, 6-0    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Albie / Tan H - Ce G. / Gamiz ČF 6-4, 6-4    
19.02.   Ce G. / Gamiz - Burge / Stokk OF 6-2, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
16.10.2015 - 04.11.2015  Rock Hill ITF skreč
10.05.2011 - 17.05.2011  Itaparica ITF nenastoupila
 
 
 
 
 
TOPlist