Gadient Nicole - profil

Gadient Nicole 

Gadient Nicole

Stát: Švýcarsko
Věk: 22 (7. 8. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 958. / 957.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 890. / 682.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 88/123 45/72 36/40 7/11 - -
2021 18/12 0/1 15/8 3/3 - -
2020 8/16 4/10 3/5 1/1 - -
2019 19/27 13/20 6/7 - - -
2018 16/31 9/19 6/9 1/3 - -
2017 17/17 15/13 2/4 - - -
2016 5/11 2/6 1/3 2/2 - -
2015 5/7 2/2 3/4 0/1 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 35/47 25/28 8/17 2/2 - -
2021 3/4 - 2/3 1/1 - -
2020 2/5 0/1 1/3 1/1 - -
2019 25/22 22/18 3/4 - - -
2018 4/11 2/6 2/5 - - -
2017 1/3 1/2 0/1 - - -
2015 0/2 0/1 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Mandelikova K. - Gadient N. Q-1K 6-3, 6-4    
  Monastir 42 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Raggi A. - Gadient N. 1K 6-3, 5-7, 6-2 1.15 4.56
  Monastir 41 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Imamura S. - Gadient N. ČF 6-2, 6-2 1.55 2.28
24.06.   Gadient N. - Matusova B. OF 4-6, 6-2, 2-0 1.71 1.98
22.06.   Gadient N. - Plaza Araujo 1K 6-1, 6-2 1.02 8.90
  Monastir 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Bornay J. - Gadient N. 1K 6-4, 6-2 1.39 2.71
  Vilnius ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Spaka P. - Gadient N. OF 6-2, 6-3 1.53 2.30
08.06.   Gadient N. - Bubelyte K. 1K 6-0, 6-2 1.52 2.31
  Santa Margarita de Montbui ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Cervino Ruiz - Gadient N. OF 7-65, 6-4 1.27 3.31
26.05.   Gadient N. - Llinares Domi 1K 6-2, 6-3 1.32 2.98
25.05.   Gadient N. - Jurna E. Q-OF 6-0, 6-4 1.15 4.29
24.05.   Gadient N. - De Diego Quin Q-2K 6-0, 6-2 1.24 3.36
  Monastir 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Scholl C. - Gadient N. OF 1-6, 6-4, 6-2 1.53 2.29
05.05.   Gadient N. - Lodikova D. 1K 6-4, 4-6, 6-3 2.24 1.56
04.05.   Gadient N. - Rivera Corado Q-OF 6-1, 5-7, 10-3 1.54 2.22
03.05.   Gadient N. - Abid N. Q-2K 6-2, 6-0 1.08 5.83
02.05.   Gadient N. - Skachkova K. Q-1K 6-0, 6-4    
  Monastir 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Ivanova D. - Gadient N. OF 6-4, 6-1 1.14 4.73
28.04.   Gadient N. - Zhabrailova M. 1K 6-3, 6-1 1.16 4.28
27.04.   Gadient N. - Tomera J. Q-OF 6-4, 7-5 1.64 2.05
26.04.   Gadient N. - Bejenaru K. Q-2K 7-65, 4-6, 10-8 2.61 1.39
25.04.   Gadient N. - Gram O. Q-1K 7-66, 6-3    
  Monastir 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Hindova D. - Gadient N. 1K 7-5, 6-4 1.19 4.02
20.04.   Davis E. - Gadient N. Q-OF 4-6, 7-5, 10-8 1.29 3.06
19.04.   Gadient N. - Feder A. Q-2K 6-2, 7-5    
19.04.   Gadient N. - Astigarraga H Q-1K 6-3, 6-2 1.26 3.29
  Bratislava 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Sramkova R. - Gadient N. 1K 6-2, 6-3 1.01 9.77
23.03.   Gadient N. - Ignatjeva M. Q-OF 6-1, 6-1 2.56 1.41
22.03.   Gadient N. - Vasilyeva A. Q-1K 6-2, 3-0 1.57 2.16
  Bratislava 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Balus I. - Gadient N. Q-1K 6-3, 7-5 3.61 1.21
  Santa Margarita de Montbui ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Cervi / Nicho - Gadie / Ryser SF 6-4, 6-1 1.23 3.56
26.05.   Gadie / Ryser - Bonda / Rudiu ČF 7-62, 7-5 1.57 2.19
25.05.   Gadie / Ryser - Koman / Orteg OF 2-6, 6-3, 10-8 1.05 7.00
  Monastir 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Dell' / Visma - Gadie / Prati OF 6-3, 7-61 1.83 1.83
  Monastir 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Houri / Sema - Cresc / Gadie OF 6-3, 6-0 1.05 6.90
  Bratislava 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Haset / Helgo - Gadie / Szied ČF 6-3, 6-1 1.23 3.55
16.03.   Gadie / Szied - Balus / Daubn OF 6-3, 6-2 1.76 1.91
Žádné zápasy.
 
  Haabneeme ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Cabaj Awad J. - Gadient N. 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.05 7.33
17.11.   Gadient N. - Parn D. Q-OF 6-4, 6-4 1.01 10.00
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Colmegna M. - Gadient N. Q-2K 6-1, 6-3 1.19 3.81
13.09.   Gadient N. - Visscher S. Q-1K 6-3, 6-7, 10-8    
  Praha 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Lamens S. - Gadient N. Q-2K 6-1, 6-2 1.11 5.44
06.09.   Gadient N. - Nova A. Q-1K 1-6, 6-3, 11-9    
  Barvy pro budoucnost Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Pluharova T. - Gadient N.   5-7, 6-1, 6-2 2.45 1.49
24.07.   Kubikova P. - Gadient N.   7-61, 6-4 2.30 1.54
10.07.   Bartunkova N. - Gadient N.   6-2, 6-1    
09.07.   Hindova D. - Gadient N.   6-1, 6-1    
03.07.   Bejlek S. - Gadient N.   6-3, 6-3 1.41 2.69
  Macha Lake Open Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Tomajkova K. - Gadient N. Q-ČF 4-6, 6-4, 10-7 1.73 1.97
22.06.   Gadient N. - Sebestova I. Q-OF 6-1, 6-2 2.24 1.56
  Barvy pro budoucnost Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Smejkalova A. - Gadient N.   6-3, 1-6, 6-4 2.43 1.49
18.06.   Gadient N. - Cerna A.   6-2, 6-2 1.43 2.59
11.06.   Palicova B. - Gadient N.   6-3, 3-6, 6-4 1.35 2.91
  Monastir 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Jandric T. - Gadient N. 1K 3-6, 6-1, 6-4    
09.03.   Ruppert L. - Gadient N. Q-OF 6-4, 6-3    
09.03.   Gadient N. - Boehner L. Q-1K 6-1, 6-1    
  Monastir 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Robillard-Mil - Gadient N. Q-OF 6-1, 2-6, 10-5    
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Kalita A. - Gadient N. Q-OF 6-4, 6-4    
09.02.   Gadient N. - Onya A. Q-1K 6-1, 6-0    
  Monastir 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Cagnazzo L. - Gadient N. Q-OF 6-3, 7-5 2.15 1.55
02.02.   Gadient N. - Novikova N. Q-1K 6-1, 6-2    
  Haabneeme ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Mikul / Steve - Boehn / Gadie ČF 6-3, 6-1 1.12 4.82
18.11.   Boehn / Gadie - Kubre / Roots OF 0-6, 6-4, 10-1 1.66 1.99
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Mihal / Skaml - Colme / Gadie OF 7-5, 6-4 1.09 5.20
  Monastir 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Berbe / Mikha - Gadie / Karam ČF 6-4, 6-2 1.31 3.10
03.03.   Gadie / Karam - Gorbu / Zawad OF 6-4, 6-3 1.34 2.95
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Malon / Marti - Gadie / Kalav OF 6-4, 6-3 1.54 2.30
  Monastir 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Bouza / Payol - Cresc / Gadie OF 6-2, 4-6, 10-7 1.67 2.05
Žádné zápasy.
 
  Monastir 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Arcangioli M. - Gadient N. OF 6-4, 6-3    
05.12.   Gadient N. - Kalaitzis V. 1K 1-6, 6-4, 7-67 3.79 1.18
02.12.   Gadient N. - Dury M. Q-OF 6-4, 6-2    
01.12.   Gadient N. - Antoniuk M. Q-1K 6-0, 6-0    
  Monastir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Timsit A. - Gadient N. 1K 4-6, 6-4, 7-63 1.68 1.94
  Solarino 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Shcherbinina - Gadient N. Q-1K 6-0, 1-6, 10-7    
  Solarino 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Morderger T. - Gadient N. 1K 6-0, 4-6, 6-3 1.05 6.30
  Tabarka 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Ceschi G. - Gadient N. 1K 7-5, 7-5 1.69 1.93
  Tabarka 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Brancaccio N. - Gadient N. 1K 6-1, 6-2 1.07 5.66
21.10.   Gadient N. - Giavazzi V. Q-OF 6-2, 2-1    
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Njiric S. - Gadient N. 1K 6-2, 63-7, 7-5 1.07 5.66
  Brno ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Hertel A. - Gadient N. Q-2K 6-4, 6-4 1.29 2.98
22.09.   Gadient N. - Pradova M. Q-1K 6-4, 6-4    
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Ureke A. - Gadient N. 1K 6-1, 6-4 1.25 3.21
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Sibille C. - Gadient N. OF 6-4, 6-2 1.08 5.40
04.09.   Gadient N. - Biagianti M. 1K 6-2, 6-1 1.57 2.11
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Ukolova A. - Gadient N. 1K 6-3, 6-2 1.38 2.59
26.08.   Gadient N. - Biagianti M. Q-OF 6-3, 6-3 1.93 1.69
25.08.   Gadient N. - Gowda V. Q-1K 6-0, 6-0    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Arcangioli M. - Gadient N. OF 6-3, 7-5 1.07 5.66
21.08.   Gadient N. - Eto N. 1K 6-2, 6-2 1.04 6.68
20.08.   Gadient N. - Shan Y. Q-OF 6-0, 6-2 1.40 2.51
19.08.   Gadient N. - Feder A. Q-1K 6-1, 6-0 1.88 1.73
  Tabarka 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Kudashova D. - Gadient N. OF 6-2, 6-3 1.14 4.21
24.07.   Gadient N. - Gabrielli C. 1K 6-3, 6-1 1.99 1.64
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Arias Manjon - Gadient N. 1K 6-2, 6-1    
  Tabarka 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Ceschi G. - Gadient N. OF 7-5, 6-2    
09.07.   Gadient N. - Matusova B. 1K 7-65, 6-2    
  Budapešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Kareisova L. - Gadient N. Q-1K 6-3, 6-3 1.73 1.88
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Vismane D. - Gadient N. Q-1K 6-0, 6-4 1.05 6.34
  Tabarka 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Lacasse R. - Gadient N. 1K 6-4, 6-3    
  Tabarka 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Scholl C. - Gadient N. 1K 6-3, 6-1 1.04 6.76
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Ruzic A. - Gadient N. OF 6-4, 6-3 1.93 1.69
08.05.   Gadient N. - Njiric S. 1K 6-3, 7-62 5.76 1.07
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Koike S. - Gadient N. 1K 7-5, 6-1 1.08 5.28
  Tabarka 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Cvetkovic T. - Gadient N. Q-1K 6-3, 7-5 1.80 1.80
  Šarm aš-Šajch 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Joksovic D. - Gadient N. Q-1K 6-3, 6-4 1.80 1.80
  Šarm aš-Šajch 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Morvayova V. - Gadient N. Q-OF 6-4, 6-2    
25.02.   Gadient N. - Tilbuerger J. Q-1K 6-1, 3-6, 10-8 2.53 1.40
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Ryser V. - Gadient N. 1K 6-0, 6-2 1.35 2.70
18.02.   Gadient N. - Kanev K. Q-OF 6-3, 6-2    
18.02.   Gadient N. - Jaskiewicz K. Q-1K 6-1, 7-5 1.20 3.64
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Pigossi L. - Gadient N. 1K 6-3, 6-3 1.10 5.05
05.02.   Gadient N. - Bay Christian Q-OF 2-6, 7-64, 10-7 3.86 1.17
04.02.   Gadient N. - Esteve Mendez Q-1K 6-4, 6-4 1.34 2.74
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Moreno Barran - Gadient N. Q-1K 6-1, 6-2    
  Monastir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Dijkm / Monne - Gadie / Sipek ČF 6-1, 6-2    
  Solarino 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Parre / Rosca - Gadie / Lanca OF 6-2, 6-1    
  Solarino 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Erjav / Males - Gadie / Kouss ČF 7-5, 6-1    
13.11.   Gadie / Kouss - Alexa / Merde OF 6-1, 6-2    
  Tabarka 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Manso / Nahim - Cresc / Gadie SF 68-7, 6-4, 10-2    
31.10.   Cresc / Gadie - Barre / Bahar ČF 7-5, 6-1    
  Tabarka 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Dmitr / Stama - Gadie / Karun OF 6-2, 6-1    
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Berbe / Njiri - Gadie / Vanho F 6-0, 6-3    
18.10.   Gadie / Vanho - Colme / Ureke SF 7-65, 5-7, 13-11    
17.10.   Gadie / Vanho - Dmitr / Stama ČF 7-5, 6-4    
15.10.   Gadie / Vanho - Kolle / Nieuw OF 6-2, 6-4    
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Siedl / Ureke - Danil / Gadie SF 7-65, 6-2    
12.09.   Danil / Gadie - Dell' / Spose ČF 6-3, 6-4    
11.09.   Danil / Gadie - Colle / Pinto OF 6-4, 2-6, 13-11    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Raggi / Zante - Danil / Gadie ČF 6-2, 7-5    
03.09.   Danil / Gadie - Chlpa / Vange OF 7-64, 5-7, 10-3    
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Smith / Vanho - Gadie / Karun SF 6-2, 1-6, 10-3    
29.08.   Gadie / Karun - Carbo / Pino ČF 7-5, 6-2    
27.08.   Gadie / Karun - Echev / Popes OF 6-4, 7-65    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Kraus / Micha - Gadie / Mader OF 6-1, 7-65    
  Tabarka 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Barav / Mikha - Derck / Gadie OF 6-1, 6-2    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Dell' / Peire - Gadie / Mettr ČF 6-4, 6-4    
16.07.   Gadie / Mettr - Alesi / Danai OF 7-65, 6-2    
  Tabarka 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Capur / Lizar - Gadie / Mettr SF 6-3, 6-2    
11.07.   Gadie / Mettr - Nieuw / Ochsn ČF 2-6, 6-2, 10-5    
09.07.   Gadie / Mettr - Danil / Kolle OF 6-4, 6-2    
  Budapešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Bukta / Szava - Gadie / Ganz OF 1-6, 6-3, 10-5 1.54 2.17
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Sabin / Sanes - Bayer / Gadie OF 6-3, 6-0    
  Tabarka 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Detko / Rogoz - Gadie / Schol SF 6-4, 6-3 2.10 1.57
23.05.   Gadie / Schol - Chlpa / Vange ČF 6-2, 6-1 1.10 5.06
22.05.   Gadie / Schol - Garri / Ustin OF 6-0, 6-2 1.01 8.40
  Tabarka 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Fita / Horac - Gadie / Schol SF 4-6, 6-1, 10-7 1.80 1.80
16.05.   Gadie / Schol - Lukos / Solov ČF 6-1, 6-4 1.03 7.18
14.05.   Gadie / Schol - Courc / Franz OF 6-4, 7-65 1.03 7.18
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Arcid / Piang - Gadie / Nikoc OF 0-6, 6-2, 10-7    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Ghite / Prisa - Gadie / Ochsn OF 6-4, 6-3 1.38 2.58
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Scala / Spose - Gadie / Talbi OF 6-4, 5-7, 10-5    
  Tabarka 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Gadie / Schol - Higas / Koike F 7-5, 7-5 1.29 2.96
29.03.   Gadie / Schol - Scala / Spiga SF 5-7, 6-1, 10-3    
28.03.   Gadie / Schol - Mujan / Spose ČF 6-2, 6-4 1.10 5.06
26.03.   Gadie / Schol - Dolda / Dolda OF 6-1, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Gabue / Talbi - Gadie / Prati SF 6-3, 6-1 1.30 2.94
07.03.   Gadie / Prati - Kajur / Seah ČF 6-3, 6-4 3.31 1.24
05.03.   Gadie / Prati - Alhus / Stepa OF 6-2, 6-1 1.64 1.99
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Delga / Medve - Gadie / Masar SF 3-6, 6-2, 10-8 2.92 1.30
06.02.   Gadie / Masar - Kikuc / Koshi ČF 6-0, 6-2 1.33 2.77
05.02.   Gadie / Masar - Ayala / Mikha OF 6-2, 7-64 1.29 2.96
Žádné zápasy.
 
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Waltert S. - Gadient N. OF 6-4, 6-2 1.07 5.58
17.12.   Gadient N. - Tsygourova K. 1K 5-7, 7-65, 6-3 2.30 1.48
  Monastir 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Eklund M. - Gadient N. 1K 6-4, 6-1 1.18 3.84
  Monastir 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Ghioroaie Y. - Gadient N. 1K 6-2, 6-3    
  Monastir 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Scholl C. - Gadient N. 1K 3-6, 6-2, 6-3 1.03 7.12
  Brno ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Miklova B. - Gadient N. 1K 7-5, 6-2 1.40 2.51
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Martinich I. - Gadient N. Q-1K 7-5, 6-0    
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Klaffner M. - Gadient N. 1K 4-6, 6-1, 6-3 1.10 4.97
  Praha 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Tatarus G. - Gadient N. OF 6-4, 6-4 1.48 2.38
04.09.   Gadient N. - Kubanova K. 1K 6-2, 6-3 4.60 1.12
  Říčany ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Vaňková K. - Gadient N. 1K 7-5, 6-1 1.12 4.89
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Sugnaux T. - Gadient N. 1K 2-6, 7-65, 6-1 1.08 5.28
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Dudlakova D. - Gadient N. Q-1K 7-61, 6-3 1.48 2.30
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Makhorkina A. - Gadient N. 1K 6-4, 1-6, 6-3 1.93 1.72
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Erjavec V. - Gadient N. OF 6-3, 7-66    
05.07.   Gadient N. - Vukovic D. 1K 7-5, 6-2 2.79 1.33
  Verbier ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Ochsner S. - Gadient N. OF 6-3, 6-4 1.25 3.21
26.06.   Gadient N. - Gietz L. 1K 7-5, 6-1 1.08 5.50
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Bertoldo J. - Gadient N. Q-1K 7-5, 1-6, 6-3    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Hosoki Y. - Gadient N. OF 6-3, 6-3    
12.06.   Gadient N. - Morales M. 1K 7-5, 6-3    
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Vanlangendonc - Gadient N. OF 6-2, 6-2    
05.06.   Gadient N. - Boudjadi Y. 1K 6-4, 6-1    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Siljic M. - Gadient N. 3K 6-7, 6-1, 10-6    
  Trnava ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Potapova A. - Gadient N. Q-OF 6-2, 6-1    
12.05.   Gadient N. - Zorgovska N. Q-1K 6-2, 6-1    
  Kaposvár ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Radisic N. - Gadient N. 1K 6-1, 6-0    
07.05.   Gadient N. - Ghaoui Y. Q-OF 6-2, 6-3    
06.05.   Gadient N. - Juric N. Q-2K 6-3, 6-2    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Horvath A. - Gadient N. Q-1K 6-3, 6-2    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Breckova N. - Gadient N. Q-OF 6-3, 6-3    
22.04.   Gadient N. - Kilic K. Q-2K 7-63, 6-4    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Morderger Y. - Gadient N. Q-1K 4-6, 6-0, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Smith A. - Gadient N. Q-OF 6-2, 6-2    
01.04.   Gadient N. - Clements-Mark Q-2K 6-3, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Le Bihan K. - Gadient N. Q-2K 7-5, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Le Bihan K. - Gadient N. Q-2K 7-5, 6-4    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Koelzer R. - Gadient N. OF 6-1, 6-4    
27.02.   Gadient N. - Tona M. 1K 0-6, 6-1, 6-0    
25.02.   Gadient N. - Keens T. Q-OF 6-4, 6-3    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Minnen G. - Gadient N. 1K 6-2, 6-1    
18.02.   Gadient N. - Ziodato S. Q-OF 6-0, 61-7, 6-4    
17.02.   Gadient N. - Gerbino C. Q-1K 6-0, 6-1    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Clerici G. - Gadient N. Q-2K 6-1, 6-3    
10.02.   Gadient N. - Kaya B. Q-1K 6-1, 6-0    
  Trnava 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Senkarova A. - Gadient N. Q-2K 0-6, 7-5, 7-5    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Markova J. - Gadient N. Q-1K 6-2, 6-3    
  Monastir 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Curov / Njiri - Gadie / Schol F 7-62, 4-6, 10-6    
30.11.   Gadie / Schol - Bonic / Stoja SF 7-62, 5-7, 10-6    
29.11.   Gadie / Schol - Eklun / Nsimb ČF    
27.11.   Gadie / Schol - Kuzne / Titov OF 6-3, 6-2    
  Monastir 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Girar / Tanas - Gadie / Rittb OF 6-2, 1-0    
  Monastir 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Apona / Lee S - Gadie / Thomm OF 6-3, 6-1    
  Brno ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Koci / Pekto - Gadie / Husak OF 7-5, 7-5 2.58 1.38
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Hajko / Labou - Gadie / Milen ČF    
11.09.   Gadie / Milen - Cerne / Ignat OF 2-6, 7-63, 10-7    
  Praha 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Beran / Prado - Gadie / Husak OF 6-3, 6-2 1.19 3.70
  Říčany ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Pantu / Radis - Gadie / Rittb OF 7-62, 6-2    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Lukas / Mrdez - Gadie / Madin OF 6-1, 6-2 1.02 9.14
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Bonic / Stoja - Gadie / Milen ČF 6-2, 6-1 1.24 3.25
10.07.   Gadie / Milen - Cvetk / Subot OF 6-2, 7-5 1.10 5.06
  Verbier ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Aney / Sonne - Gadie / Ochsn OF 4-6, 7-5, 10-7 4.05 1.16
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Ilows / Kitag - Chant / Gadie OF 2-6, 6-3, 10-7    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Cresc / Gambo - Gadie / Rizzo OF 6-1, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Szekesfehervar ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Stoilkovska M. - Gadient N. Q-2K 6-4, 6-3    
10.09.   Gadient N. - Zorgovska N. Q-1K 6-4, 64-7, 6-3    
  Terst ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Caregaro M. - Gadient N. OF 6-1, 6-3 1.12 4.58
06.09.   Gadient N. - Bonometti F. 1K 5-7, 7-5, 7-5 1.15 4.14
04.09.   Gadient N. - Leder J. Q-OF 6-2, 6-1    
03.09.   Gadient N. - Cacciato T. Q-1K 6-3, 6-2    
  Sion ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Rosenquist J. - Gadient N. 1K 3-6, 6-3, 7-64 1.30 2.92
27.08.   Gadient N. - Marquard A. Q-OF 6-0, 6-0    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Salden L. - Gadient N. Q-OF 7-62, 2-6, 6-3    
19.08.   Gadient N. - Van Hansewyck Q-1K 6-2, 6-0    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Scholsen H. - Gadient N. Q-1K 6-3, 7-64    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Niedmers N. - Gadient N. Q-2K 6-2, 6-1    
16.07.   Gadient N. - Stoll T. Q-1K 6-2, 6-1    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Scholl C. - Gadient N. Q-2K 6-1, 6-2    
17.06.   Gadient N. - Zorgovska N. Q-1K 6-0, 3-6, 6-2    
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Kolodziejova - Gadient N. OF 6-0, 6-1 1.06 5.96
12.06.   Gadient N. - Dudlakova D. 1K 6-0, 6-1 1.65 1.98
11.06.   Gadient N. - Richterova S. Q-OF 6-4, 6-3    
10.06.   Gadient N. - Markova J. Q-2K 6-0, 6-1    
10.06.   Gadient N. - Kulhankova A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Suvrijn J. - Gadient N. Q-2K 3-6, 6-3, 6-3    
04.06.   Gadient N. - Koplova T. Q-1K 6-1, 6-4    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Pfennig I. - Gadient N. 2K 6-2, 6-2    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Shinikova I. - Gadient N. 1K 6-4, 6-4 1.03 8.86
06.05.   Gadient N. - Cucca M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Zavatska K. - Gadient N. Q-2K 6-3, 6-2    
15.04.   Gadient N. - Bertoldo J. Q-1K 6-3, 1-6, 6-2    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Mamic M. - Gadient N. Q-1K 1-6, 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Abou Zekri O. - Gadient N. 1K 6-2, 7-5 1.22 3.43
  Šarm aš-Šajch 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Saner J. - Gadient N. Q-2K 4-6, 6-3, 6-3    
11.03.   Gadient N. - Richtrova S. Q-1K 6-3, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Munozova A. - Gadient N. Q-2K 6-3, 6-0    
04.03.   Gadient N. - Saccani S. Q-1K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Talbi S. - Gadient N. Q-1K 6-4, 63-7, 6-0    
  Sion ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Cazea / Hoste - Gadie / Milen ČF 3-6, 6-3, 10-3    
28.08.   Gadie / Milen - Mader / Meyer OF 6-3, 6-2    
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Wang / Zduni - Gadie / Hajko OF 6-4, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Sizik / Strak - Gadie / Gries OF 6-0, 6-2 1.02 7.64
Žádné zápasy.
 
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Pinto G. - Gadient N. Q-OF 6-4, 6-3    
04.12.   Gadient N. - Paoli B. Q-1K 6-0, 6-1    
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Paigina M. - Gadient N. 1K 6-2, 6-3 1.01 8.26
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Gaspar-Ivan I. - Gadient N. 1K 6-4, 7-61 1.18 3.79
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Antonitsch M. - Gadient N. 1K 6-3, 6-4    
06.11.   Gadient N. - Wahl D. Q-OF 6-4, 6-0    
  Ismaning ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Koelzer R. - Gadient N. Q-2K 63-7, 6-2, 6-4    
16.10.   Gadient N. - Dovnik Z. Q-1K 6-1, 6-4    
  Brno ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Vlkovska V. - Gadient N. Q-1K 6-2, 6-1    
  Říčany ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Kallmunzerova - Gadient N. 1K 6-2, 2-6, 6-0 2.06 1.60
12.09.   Prochazkova L. - Gadient N. Q-OF 7-5, 7-5    
11.09.   Gadient N. - Novotna K. Q-1K 3-6, 6-3, 6-2    
  Sion ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Karamoko N. - Gadient N. 1K 6-0, 6-3 1.45 2.37
28.08.   Gadient N. - Marquard A. Q-OF 6-0, 6-0    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Ochsner S. - Gadient N. Q-1K 6-3, 6-3    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Sahinagic M. - Gadient N. Q-1K 6-3, 6-3    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Bians / Samwa - Gadie / Peddi OF    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Zagorac E. - Gadient N. OF 6-2, 5-7, 6-1 1.15 4.15
09.11.   Gadient N. - Kokkinaki E. 1K 6-1, 6-1 1.22 3.45
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Pislak M. - Gadient N. Q-OF 6-2, 6-2    
  Ismaning ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Weller S. - Gadient N. Q-2K 5-7, 6-2, 6-0    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Grabher J. - Gadient N. Q-OF 6-2, 6-2 1.05 6.30
21.06.   Gadient N. - Boccard A. Q-2K 6-2, 6-0    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Paolini J. - Gadient N. Q-2K 0-6, 6-2, 6-4    
04.04.   Gadient N. - Parodi E. Q-1K 6-0, 5-7, 6-0    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Nazarkina D. - Gadient N. Q-1K 6-4, 6-2    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Aksu A. - Gadient N. Q-OF 6-2, 6-2    
16.03.   Gadient N. - Yusuf Z. Q-2K 6-1, 6-1    
15.03.   Gadient N. - Vaara V. Q-1K 6-0, 6-0    
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Kenne / Tomov - Gadie / Yang SF 6-0, 6-1    
11.11.   Gadie / Yang - Cioba / Sprem ČF    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Bukha / Prozo - Gadie / Zemp OF 7-64, 5-7, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Kreuzlingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Morderger T. - Gadient N. Q-1K 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Schiller J. - Gadient N. Q-1K 3-6, 7-61, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist