Bassols Ribera Marina - profil

Bassols Ribera Marina 

Bassols Ribera Marina

Stát: Španělsko
Věk: 19 (13. 12. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 342. / 342.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 346. / 346.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 112/56 80/37 30/18 2/1 - -
2018 53/23 43/15 10/8 - - -
2017 42/22 25/14 15/7 2/1 - -
2016 13/9 12/7 1/2 - - -
2015 4/1 - 4/1 - - -
2014 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 35/30 22/25 13/5 - - -
2018 25/16 17/14 8/2 - - -
2017 7/9 2/6 5/3 - - -
2016 3/5 3/5 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 3
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Sonmez Z. - Bassols Riber 1K 6-0, 2-6, 13-11 3.64 1.20
  Nules ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Cocciaretto E - Bassols Riber SF 6-2, 6-2 2.34 1.51
23.11.   Bassols Riber - Payola J. ČF 6-2, 6-0 1.07 5.76
22.11.   Bassols Riber - Milenkovic K. OF 6-0, 6-1 1.03 7.22
20.11.   Bassols Riber - Parres Azcoit 1K 6-1, 3-6, 6-2 1.06 5.96
  Castellon ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Bassols Riber - Vicens Mas R. ČF 3-6, 6-1, 6-1 1.17 3.90
14.11.   Bassols Riber - Brancaccio N. OF 5-7, 6-3, 6-2 1.14 4.28
13.11.   Bassols Riber - Lanca S. 1K 6-0, 6-3 1.01 8.26
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Rosca A. - Bassols Riber SF 2-6, 6-2, 6-3 1.73 1.97
02.11.   Bassols Riber - Cavalle-Reime ČF 6-2, 6-0 1.50 2.34
01.11.   Bassols Riber - Bulgaru M. OF 6-2, 2-6, 6-3 1.39 3.41
30.10.   Bassols Riber - Papamichail D 1K 6-4, 7-5 1.34 2.90
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Benoit M. - Bassols Riber 1K 7-64, 6-1 1.38 2.72
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Bondar A. - Bassols Riber OF 6-4, 6-2 1.55 2.21
08.10.   Bassols Riber - Di Sarra F. 1K 6-3, 6-1 1.37 2.72
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Sramkova R. - Bassols Riber OF 5-7, 6-3, 6-2 1.23 3.59
24.09.   Bassols Riber - Rosca A. 1K 6-2, 4-6, 7-5 2.21 1.60
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Talaba G. - Bassols Riber SF 7-5, 6-3 3.04 1.32
07.09.   Bassols Riber - Hoste Ferrer ČF 6-2, 3-6, 6-1 1.28 3.02
06.09.   Bassols Riber - Seibold E. OF 6-2, 6-1 1.07 5.76
04.09.   Bassols Riber - Vargas Jimene 1K 6-2, 6-0 1.01 8.36
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Bassols Riber - Salden L. F 6-2, 7-64 1.96 1.72
01.09.   Bassols Riber - Hartono A. SF 6-2, 6-2 1.83 1.83
31.08.   Bassols Riber - Hodzic M. ČF 6-1, 7-5 1.17 3.86
30.08.   Bassols Riber - Liauw A Fong OF 6-1, 6-4 1.07 5.76
29.08.   Bassols Riber - William T. 1K 6-3, 4-6, 7-62 1.04 6.82
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Bassols Riber - Pirazhenka S. F 7-5, 6-2 1.55 2.27
25.08.   Bassols Riber - Siedliska N. SF 6-2, 6-2 1.58 2.20
24.08.   Bassols Riber - Adler L. ČF 2-6, 6-4, 6-0 1.15 4.09
23.08.   Bassols Riber - Lamens S. OF 6-1, 7-5 1.11 4.72
22.08.   Bassols Riber - Parnaby A. 1K 6-2, 6-2 1.04 6.82
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Burrage J. - Bassols Riber OF 6-3, 2-6, 6-3 1.81 1.85
07.08.   Bassols Riber - Arbuthnott E. 1K 6-1, 6-2 2.33 1.50
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Andrianjafitr - Bassols Riber 1K 3-6, 6-1, 6-2 1.65 2.06
  Don Benito ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Payola J. - Bassols Riber OF 69-7, 6-3, 6-4 6.40 1.06
17.07.   Bassols Riber - Ashley L. 1K 6-3, 6-2 1.03 7.76
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Koelzer R. - Bassols Riber OF 6-4, 6-3 2.33 1.51
09.07.   Bassols Riber - Burger C. 1K 6-3, 4-6, 6-4 2.95 1.33
  Madrid 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Soler-Espinos - Bassols Riber ČF 6-4, 6-3 1.17 4.15
21.06.   Bassols Riber - Mrdeza T. OF 6-4, 6-3 2.70 1.38
19.06.   Bassols Riber - Mishina D. 1K 6-3, 6-4 1.37 2.79
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Cakarevic S. - Bassols Riber 1K 7-64, 6-4 1.90 1.76
  Madrid 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Marchetti G. - Bassols Riber SF 6-1, 62-7, 7-5 2.74 1.40
07.06.   Bassols Riber - Luque Moreno ČF 6-2, 6-4    
06.06.   Bassols Riber - Atucha Gomez OF 3-6, 7-5, 7-64    
05.06.   Bassols Riber - Cortez Llorca 1K 6-0, 6-3    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Doroshina O. - Bassols Riber 1K 6-3, 6-4 1.18 4.08
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Danilovic O. - Bassols Riber 1K 6-3, 4-6, 6-3 1.10 5.69
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Bolsova A. - Bassols Riber ČF 4-6, 6-2, 6-3 1.35 2.82
09.05.   Bassols Riber - Gamiz A. OF 7-64, 4-0 1.74 1.94
07.05.   Bassols Riber - Martinez A. 1K 7-5, 6-1 1.04 8.02
06.05.   Bassols Riber - Puig Caballer Q-OF 6-1, 6-1    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Ponchet J. - Bassols Riber 1K 6-2, 6-3 1.51 2.36
17.04.   Bassols Riber - Burrage J. Q-OF 6-2    
16.04.   Bassols Riber - Hatouka Y. Q-2K 5-7, 7-61, 7-63    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Kulikova A. - Bassols Riber OF 7-5, 6-2 1.99 1.70
11.04.   Bassols Riber - Muntean V. 1K 7-65, 6-4 1.23 3.58
09.04.   Bassols Ribera M. - Grey S. Q-OF 6-3, 6-4    
09.04.   Bassols Riber - Benito I. Q-2K 6-2, 6-2    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Cavalle-Reime - Bassols Riber ČF 6-1, 4-6, 6-4 2.01 1.70
29.03.   Bassols Riber - Bechri C. OF 7-61, 6-1    
28.03.   Bassols Riber - Bjorklund M. 1K 4-6, 7-61, 6-4    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Kung L. - Bassols Ribera M. 1K 6-4, 6-3    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Mendez S. - Bassols Riber F 63-7, 6-1, 6-2 2.89 1.34
24.02.   Bassols Riber - Perper A. SF 6-1, 3-6, 7-5 1.85 1.81
23.02.   Bassols Riber - In-Albon Y. ČF 6-0, 5-7, 6-4    
23.02.   Bassols Riber - Hosonuma C. OF 61-7, 7-65, 7-5    
20.02.   Bassols Riber - Cavalle-Reime 1K 6-4, 3-6, 6-3    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Sato N. - Bassols Ribera M. ČF 6-2, 6-0 2.37 1.45
15.02.   Bassols Riber - Payola J. OF 6-0, 6-2 1.16 4.02
14.02.   Bassols Riber - Mendez S. 1K 6-4, 6-4 1.25 3.21
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Bassols Riber - Paigina M. F 6-1, 6-4 2.84 1.35
11.02.   Bassols Riber - Gerlach K. SF 6-2, 6-1 2.33 1.51
09.02.   Bassols Riber - Mendez S. ČF 6-2, 6-1    
08.02.   Bassols Riber - Samavati S. OF 6-4, 6-1    
07.02.   Bassols Riber - Giraldi Reque 1K 7-64, 6-2    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Petro / Willi - Basso / Soylu OF    
  Nules ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Bucsa / Hoste - Basso / Payol F 7-63, 6-3    
22.11.   Basso / Payol - Parre / Zebal SF 6-4, 6-3    
21.11.   Basso / Payol - Ayala / Harvi ČF 6-3, 6-1    
  Castellon ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Hoste / Zmau - Basso / Payol SF 7-5, 2-6, 10-7 1.93 1.69
14.11.   Basso / Payol - Bueno / Shaul ČF 6-1, 6-1    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bonda / Udvar - Basso / Hoste OF 6-4, 6-2 1.54 2.17
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Rosca / Zaraz - Basso / Parre OF 6-2, 7-5 1.28 3.02
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Bolso / Papam - Basso / Fita F 6-2, 6-2    
12.10.   Basso / Fita - Komar / Mitu SF 6-2, 6-1 3.50 1.21
11.10.   Basso / Fita - Hoste / Rosca ČF 6-4, 6-4 1.80 1.80
10.10.   Basso / Fita - Mishi / Salde OF 6-3, 6-0 1.48 2.30
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Ce G. / Ormae - Basso / Hoste ČF 6-3, 4-6, 10-7 1.50 2.25
24.09.   Basso / Hoste - Caval / Gamiz OF 6-3, 4-6, 10-7 2.10 1.57
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Harto / Lamen - Basso / Payol ČF 6-3, 6-1 1.54 2.17
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Dijkm / Haver - Basso / McCra SF 6-1, 6-2    
22.08.   Basso / McCra - Perez / Perez ČF 6-1, 7-5 1.75 1.85
21.08.   Basso / McCra - Liauw / Vissc OF 6-4, 7-5 1.44 2.39
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Galfi / Gramm - Basso / Bolso OF 6-2, 2-6, 11-9 1.69 1.93
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Basso / Parre - Curov / Erayd F 7-5, 6-4 1.99 1.64
02.08.   Basso / Parre - Bados / Gonza SF 2.58 1.38
01.08.   Basso / Parre - Garci / Lopez ČF 6-1, 6-4 1.34 2.72
30.07.   Basso / Parre - Munte / Munte OF 6-3, 6-0 1.49 2.27
  Don Benito ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Basso / Canto - Bouzo / Fita F 6-1, 6-2 2.25 1.50
18.07.   Basso / Canto - Apple / Sun L SF 6-4, 3-6, 10-8 2.17 1.54
17.07.   Basso / Canto - Dijkm / Haver ČF 6-3, 7-5 1.21 3.48
16.07.   Basso / Canto - Moren / Parre OF 6-4, 7-5 1.88 1.73
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Caval / Fita - Basso / Maris F 6-3, 6-2 1.63 2.01
13.07.   Basso / Maris - Arbut / Koelz SF 6-1, 6-4 1.96 1.67
11.07.   Basso / Maris - Perer / Ueda ČF 6-3, 7-5 1.15 4.09
09.07.   Basso / Maris - Buril / Gamiz OF 63-7, 6-2, 10-5 2.17 1.54
  Madrid 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Bolso / Saez - Basso / Guerr OF 6-3, 6-2    
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Cabez / Pigos - Basso / Canto ČF 6-2, 6-3    
11.06.   Basso / Canto - Harvi / Lopez OF 6-4, 6-1    
  Madrid 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Ho J. / Lysa - Basso / Canto ČF 6-1, 6-0    
04.06.   Basso / Canto - Lizar / Marti OF 4-6, 6-4, 10-7    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Olmos / Pigos - Basso / Guerr OF    
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Bucsa / Sizik - Basso / Guerr ČF 6-2, 6-4    
08.05.   Basso / Guerr - Buril / Parre OF 6-3, 6-2    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Buril / Hoste - Basso / Payol ČF    
20.03.   Basso / Payol - De Vi / Scott OF    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Saigo / Yoshi - Basso / Payol ČF 3-6, 6-0, 10-7    
19.02.   Basso / Payol - Alogo / Staub OF 6-0, 6-3    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Perpe / Ponom - Basso / Payol SF 6-1, 6-2    
08.02.   Basso / Payol - Corte / Vicen ČF 3-6, 6-2, 10-4    
05.02.   Basso / Payol - Ibbou / Said OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist