Semenistaja Darja - profil

Semenistaja Darja 

Semenistaja Darja

Stát: Lotyšsko
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 322. / 322.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 443. / 433.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 147/40 77/15 41/18 0/1 - 29/6
2022 57/16 10/1 18/9 - - 29/6
2021 80/12 64/10 16/2 - - -
2020 7/7 - 7/7 - - -
2019 3/5 3/4 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/29 13/13 26/14 1/1 - 0/1
2022 12/10 1/3 11/6 - - 0/1
2021 11/9 7/6 4/3 - - -
2020 11/5 - 11/5 - - -
2019 6/5 5/4 - 1/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2022 - 3
2021 - 7
Celkem: 0 10
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2020 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Semenistaja D - Samavati S. F 3-6, 6-3, 6-1 1.98 1.74
25.06.   Semenistaja D - Falkowska W. SF 7-65, 6-3 2.02 1.71
24.06.   Semenistaja D - Lopatetska D. ČF 6-4, 6-3 1.73 1.95
23.06.   Semenistaja D - Rinaldo Perss OF 6-3, 1-6, 6-4 1.38 2.75
22.06.   Semenistaja D - Weissheim A. 1K 7-5, 6-2 1.04 8.06
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Semenistaja D - Laskutova K.   4-6, 6-4, 6-2    
18.06.   Semenistaja D - Siedliska N.   6-4, 7-5    
17.06.   Semenistaja D. - Zuffova Y.   6-4, 6-0    
16.06.   Semenistaja D. - Gjinaj V.   6-0, 6-1    
15.06.   Semenistaja D - Yuldasheva S.   6-2, 6-2    
14.06.   Semenistaja D. - Kuparev A.   6-1, 6-2    
14.06.   Semenistaja D - Schalekamp S.   6-1, 6-3    
  Tbilisi 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Astakhova D. - Semenistaja D ČF 4-1 1.41 2.63
09.06.   Semenistaja D. - Samir S. OF 6-3, 7-5 1.40 2.71
08.06.   Semenistaja D. - Brogan A. 2K 7-64, 6-4 2.05 1.68
  Tbilisi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Zolotareva A. - Semenistaja D OF 6-3, 3-6, 6-4 2.07 1.65
01.06.   Semenistaja D. - Aksu A. 2K 6-2, 1-1 1.29 3.17
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Kung L. - Semenistaja D. OF 6-4, 6-4 2.73 1.38
25.05.   Semenistaja D. - Sugnaux T. 2K 2-6, 6-2, 6-4 1.09 6.05
  Platja D'Aro ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Partaud M. - Semenistaja D. 1K 6-3, 4-6, 7-65 2.93 1.32
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Semenistaja D - Khromacheva I F 6-4, 4-6, 6-1 2.97 1.34
14.05.   Semenistaja D - Nguyen Tan L. SF 6-3, 3-6, 7-65 1.48 2.45
13.05.   Semenistaja D - Lizarazo Y. ČF 3-6, 6-3, 6-4 1.44 2.52
12.05.   Semenistaja D - Dessolis B. OF 6-0, 6-1 1.04 7.61
11.05.   Semenistaja D. - Ricci B. 1K 4-6, 6-1, 6-1 1.15 4.55
  Tossa de Mar ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Vicens Mas R. - Semenistaja D OF 6-4, 2-6, 6-0 1.82 1.85
04.05.   Semenistaja D - Rey Garcia A. 1K 6-2, 7-5 1.28 3.21
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Bojovic J. - Semenistaja D.   6-0, 6-2    
  Billie Jean King Cup Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Fernandez L. - Semenistaja D   6-1, 6-2 1.02 14.09
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Ogescu S. - Semenistaja D.   6-7, 7-6, 6-4    
09.04.   Vaneva Z. - Semenistaja D.   6-4, 6-3    
08.04.   Semenistaja D. - Komano M.   6-2, 6-1    
07.04.   Semenistaja D. - Duca G.   6-1, 6-2    
06.04.   Semenistaja D. - Simeva A.   6-0, 6-1    
05.04.   Semenistaja D. - Lazar S.   6-1, 6-1    
03.04.   Terziyska J. - Semenistaja D   7-5, 6-2    
02.04.   Semenistaja D. - Craciun G.   6-3, 6-3    
01.04.   Semenistaja D. - Bartone K.   6-4, 7-5    
31.03.   Semenistaja D. - Anil C.   6-4, 6-0    
30.03.   Semenistaja D - Mihaylova G.   6-0, 6-4    
29.03.   Semenistaja D - Velikova D.   6-0, 6-1    
27.03.   Semenistaja D. - Kostova E.   4-6, 6-3, 6-4    
27.03.   Semenistaja D. - Hodzic M.   6-3, 6-2    
25.03.   Semenistaja D - Hernandez Mir   6-3, 6-0    
21.03.   Semenistaja D. - Komano M.   6-3, 6-0    
19.03.   Semenistaja D. - Hodzic M.   6-2, 6-3    
18.03.   Semenistaja D - Ugrelidze N.   6-1, 6-0    
16.03.   Semenistaja D. - Youri E.   6-0, 6-1    
15.03.   Semenistaja D - Genís Salas M   6-2, 6-2    
14.03.   Semenistaja D - Radenkovic M.   6-3, 6-1    
  Santo Domingo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Vickery S. - Semenistaja D. 2K 4-6, 6-2, 6-3 1.76 1.92
01.03.   Semenistaja D. - Snells J. 1K 6-2, 6-3 1.03 8.17
  Santo Domingo 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Failla J. - Semenistaja D. 1K 6-1, 6-2 3.05 1.31
  Cancun 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Bondarenko K. - Semenistaja D 1K 6-1, 7-5 2.15 1.58
  Cancun 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Semenistaja D. - Glushko L. F 4-6, 7-65, 6-2 1.84 1.84
13.02.   Semenistaja D. - Chang H. SF 3-6, 6-3, 6-2 1.79 1.88
11.02.   Semenistaja D. - Hibino N. ČF 7-5, 2-6, 7-5 3.38 1.26
10.02.   Semenistaja D - Burillo Escor OF 6-3, 6-2 1.86 1.81
09.02.   Semenistaja D. - Zhao C. 1K 6-4, 7-5 1.63 2.08
08.02.   Semenistaja D. - Djoubri S. Q-OF 6-1, 4-6, 10-7 1.62 2.06
07.02.   Semenistaja D - Torres Murcia Q-2K 6-1, 6-0 1.03 8.40
06.02.   Semenistaja D. - Arangio G. Q-1K 6-1, 6-0    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Nosková L. - Semenistaja D. 1K 6-0, 6-2 1.40 2.65
25.01.   Semenistaja D - Martynov D. Q-OF 6-3, 6-4 1.10 5.60
24.01.   Semenistaja D. - Chiesa E. Q-2K 6-1, 6-3 1.10 5.60
23.01.   Semenistaja D. - Revelli C. Q-1K 6-0, 6-0    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Rossi F. - Semenistaja D. Q-2K 6-3, 4-6, 14-12 2.47 1.46
16.01.   Semenistaja D. - Smith T. Q-1K 6-4, 6-3    
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Anger J. - Semenistaja D.   6-1, 6-2    
14.01.   Semenistaja D - Semenistaja M   6-1, 6-1    
13.01.   Semenistaja D - Yuldasheva S.   6-2, 6-2    
12.01.   Semenistaja D. - Jurna E.   6-1, 6-2    
12.01.   Semenistaja D - Aranda Arcas   6-2, 6-0    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Kolb / Kolb - Keran / Semen OF 4-6, 7-5, 10-3 1.65 2.07
  Tbilisi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Liu F / Lu J. - Kung / Semen ČF 6-3, 7-5 1.83 1.82
31.05.   Kung / Semen - Jaian / Jelad OF 6-3, 6-0 1.01 10.00
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Aksu / Desai - Kung / Semen OF 2-6, 6-3, 10-7 3.04 1.30
  Platja D'Aro ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Lizar / Parta - Kung / Semen OF 4-6, 6-2, 10-5 1.62 2.05
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Colme / Pigat - Bonda / Semen SF 6-0, 6-3 1.85 1.83
12.05.   Bonda / Semen - Delai / Zucch ČF 7-63, 6-1 1.42 2.55
  Tossa de Mar ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Caval / Cervi - Kung / Semen SF 6-4, 6-3 1.83 1.83
05.05.   Kung / Semen - Corte / Hoste ČF 3-6, 6-2, 11-9 1.38 2.71
03.05.   Kung / Semen - Curmi / Genov OF 6-4, 62-7, 14-12 1.13 4.71
  Billie Jean King Cup Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Dabro / Zhao - Semen / Visma   6-1, 6-3    
  Santo Domingo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Khrom / Steva - Semen / Tikho F 6-1, 7-65 1.36 2.83
04.03.   Semen / Tikho - Hsu C / Monte SF 6-4, 6-3 1.53 2.28
03.03.   Semen / Tikho - Caval / Klase ČF 6-1, 6-2 1.65 2.03
01.03.   Semen / Tikho - Lince / Snell OF 3-6, 6-1, 10-7 1.11 5.19
  Santo Domingo 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Roger / Rosca - Semen / Tikho SF 6-2, 6-2    
25.02.   Semen / Tikho - Chiat / Lince ČF 6-1, 6-2 1.05 7.36
23.02.   Semen / Tikho - Careg / Pigat OF 6-3, 6-3 1.60 2.12
  Cancun 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Roger / Rosca - Bonda / Semen F 6-1, 6-4 1.51 2.32
18.02.   Bonda / Semen - Fique / Monte SF 7-62, 2-6, 10-5    
18.02.   Bonda / Semen - Fruhv / Sieg ČF 6-4, 3-6, 10-6 1.83 1.83
16.02.   Bonda / Semen - Corle / Santo OF 7-5, 6-4 1.37 2.69
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
10.06.2022 - 14.06.2022  Tbilisi 3 ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist