Iakovleva Anna - profil

Iakovleva Anna 

Iakovleva Anna

Stát: Rusko
Věk: 21 (2. 12. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1259. / 1120.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 790. / 575.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 58/69 50/48 5/12 3/9 - -
2019 0/2 - - 0/2 - -
2018 18/22 14/14 3/6 1/2 - -
2017 16/22 13/15 2/4 1/3 - -
2016 13/11 13/9 0/1 0/1 - -
2015 4/3 4/3 - - - -
2014 6/5 6/4 0/1 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 1/3 0/2 - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 52/56 41/43 8/8 3/5 - -
2019 0/1 - - 0/1 - -
2018 25/18 17/13 6/4 2/1 - -
2017 15/20 14/15 1/3 0/2 - -
2016 8/9 7/8 - 1/1 - -
2015 0/3 0/3 - - - -
2014 4/5 3/4 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
2017 - 1
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Šymkent 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Malygina E. - Iakovleva A. Q-1K 6-4, 6-0    
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Yuldasheva S. - Iakovleva A. Q-1K 6-2, 7-5    
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Detko / Palki - Iakov / Tolib OF 6-4, 6-4 1.64 1.99
Žádné zápasy.
 
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Steur J. - Iakovleva A. 1K 6-0, 6-1 1.06 6.10
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Steur J. - Iakovleva A. 1K 6-0, 6-1 1.06 6.02
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Mesochoritou - Iakovleva A. 1K 6-4, 6-1 1.48 2.30
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Zhuravleva A. - Iakovleva A. OF 7-5, 6-0 1.16 4.02
31.10.   Iakovleva A. - Vilen E. 1K 6-2, 7-5 1.40 2.52
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Saner J. - Iakovleva A. 1K 6-4, 2-6, 6-3 1.60 2.06
  Ofakim ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Kobelt M. - Iakovleva A. 1K 60-7, 6-2, 6-4    
  Ashkelon ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Glushko L. - Iakovleva A. 1K 6-3, 6-1 1.13 4.36
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Dmitrieva S. - Iakovleva A. OF 6-1, 7-5    
25.09.   Iakovleva A. - Yuldasheva S. 1K 5-7, 6-3, 7-65    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Palkina K. - Iakovleva A. OF 6-2, 6-2 1.21 3.50
18.09.   Iakovleva A. - Rosnowska A. 1K 6-2, 3-1 2.72 1.34
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Khabibulina A - Iakovleva A. 1K 6-1, 6-2 1.28 3.02
  Kazaň 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Zakharova A. - Iakovleva A. 1K 6-2, 6-1 1.85 1.75
05.08.   Iakovleva A. - Nepliy E. Q-OF 7-5, 6-3    
04.08.   Iakovleva A. - Mukhina D. Q-2K 6-2, 5-7, 6-3    
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Mareen A. - Iakovleva A. OF 7-5, 6-1 1.44 2.39
31.07.   Iakovleva A. - Forys W. 1K 5-7, 6-4, 6-3 2.53 1.40
30.07.   Iakovleva A. - Tarasova K. Q-OF 7-5, 6-3 1.80 1.80
29.07.   Iakovleva A. - Vehvilainen L Q-1K 6-4, 7-63    
  Telavi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Kardava Z. - Iakovleva A. OF 7-63, 6-2 1.30 3.04
25.07.   Iakovleva A. - Nikishina A. 1K 6-4, 6-0 1.49 2.33
24.07.   Iakovleva A. - Poplavska A. Q-OF 6-4, 6-3 1.80 1.80
23.07.   Iakovleva A. - Khrustaleva A Q-1K 7-5, 6-7, 6-0 1.08 5.28
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Oz I. - Iakovleva A. Q-OF 6-0, 6-1 1.15 4.09
14.07.   Iakovleva A. - Kim Y. Q-1K 3-6, 6-2, 7-5 1.57 2.10
  Almaty 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Isaeva A. - Iakovleva A. 1K 6-1, 6-2 1.16 4.21
08.07.   Iakovleva A. - Bursa A. Q-OF 6-4, 6-1    
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Rakhimova K. - Iakovleva A. Q-1K 6-1, 6-0    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Tkacheva M. - Iakovleva A. Q-2K 6-1, 6-1    
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Djakovic M. - Iakovleva A. Q-1K 6-3, 6-4    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Du Z. - Iakovleva A. Q-2K 63-7, 7-64, 6-4    
  Karshi ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Gabueva A. - Iakovleva A. Q-OF 6-1, 6-1    
21.04.   Iakovleva A. - Vergazova K. Q-1K 6-1, 6-2    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Kubareva A. - Iakovleva A. 1K 6-2, 6-3    
15.04.   Iakovleva A. - Solnyshkina M Q-OF 6-1, 1-0    
14.04.   Iakovleva A. - Rizvanova K. Q-1K 6-3, 6-0    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Urzhumova V. - Iakovleva A. 1K 6-0, 6-0    
08.04.   Iakovleva A. - Maslenkova M. Q-OF 6-3, 6-1    
07.04.   Iakovleva A. - Makarova E. Q-1K 7-5, 6-2    
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Akiya / Dema - Dmitr / Iakov OF 6-4, 6-2    
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Akiya / Dema - Dmitr / Iakov OF 6-3, 5-7, 10-8    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Iakov / Vange - Closs / Gueri F    
15.11.   Iakov / Vange - Anton / Mitso SF 6-1, 6-3    
14.11.   Iakov / Vange - Spolj / Vlaji ČF 6-2, 6-2    
12.11.   Iakov / Vange - Males / Sipek OF 6-2, 6-1    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Bacha / Giava - Iakov / Vange OF 6-4, 7-67    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Berli / Nylan - Iakov / Zhura ČF 6-3, 7-64 3.28 1.24
31.10.   Iakov / Zhura - Kitag / Yurtk OF 6-1, 6-3 1.18 3.79
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kulik / Malyg - Cerne / Iakov ČF 1.73 1.88
24.10.   Cerne / Iakov - Bakhm / Dmitr OF 6-3, 6-4 1.55 2.15
  Ofakim ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Priby / Priby - Iakov / Tolib F 1.39 2.55
18.10.   Iakov / Tolib - Giava / Nsimb SF 7-63, 6-4 1.40 2.52
17.10.   Iakov / Tolib - Biran / Keren ČF 6-2, 6-1    
  Ashkelon ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Arol / Nsimb - Barad / Iakov ČF 6-1, 3-6, 11-9 2.70 1.35
08.10.   Barad / Iakov - Kalan / Tilip OF 6-4, 6-1    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Dmitr / Iakov - Karim / Yulda F 6-4, 6-3 1.44 2.39
27.09.   Dmitr / Iakov - Herte / Palki SF 6-1, 6-4 2.70 1.35
26.09.   Dmitr / Iakov - Lazar / Oliyn ČF 1-6, 7-66, 10-7 1.69 1.93
25.09.   Dmitr / Iakov - Kalin / Makar OF 7-5, 6-2 1.63 2.01
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Herte / Rakhi - Ayzat / Iakov F 6-0, 7-60    
20.09.   Ayzat / Iakov - Khabi / Palki SF 65-7, 7-5, 10-3 2.72 1.34
19.09.   Ayzat / Iakov - Nikit / Shari ČF 6-4, 6-3 1.14 4.33
18.09.   Ayzat / Iakov - Petro / Vesel OF 6-2, 6-2 1.08 5.28
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Oliyn / Yulda - Dmitr / Iakov ČF 6-3, 5-7, 10-5 1.93 1.69
10.09.   Dmitr / Iakov - Karim / Karlo OF 7-5, 6-4 1.43 2.43
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Khari / Nazar - Iakov / Nazar OF 6-3, 6-0    
  Kazaň 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Fomin / Kruzh - Iakov / Nazar F 6-2, 6-1 1.33 2.77
09.08.   Iakov / Nazar - Golub / Kazio SF 4-6, 6-3, 10-6 2.15 1.55
08.08.   Iakov / Nazar - Makar / Makho ČF 2-6, 7-5, 10-8 1.73 1.88
06.08.   Iakov / Nazar - Burdi / Solom OF 6-1, 7-65 1.48 2.30
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Bakhm / Malyg - Iakov / Pogre SF 6-2, 7-5 1.40 2.51
01.08.   Iakov / Pogre - Antti / Girar ČF 6-1, 66-7, 10-7 1.33 2.77
  Telavi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Gorba / Helbe - Iakov / Tolib OF 6-1, 7-5    
  Almaty 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Astak / Cerne - Detko / Iakov ČF 6-4, 3-6, 10-7 1.93 1.69
09.07.   Detko / Iakov - Kim O / Kim Y OF 6-2, 6-0 1.28 3.03
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Lanse / Rakhi - Iakov / Tolib ČF 6-1, 6-0    
19.06.   Iakov / Tolib - Alimo / Azimj OF 6-2, 6-0    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Oz I. / Sezer - Iakov / Nazar ČF 6-3, 6-2    
11.06.   Iakov / Nazar - Mun V / Sakal OF 6-3, 6-2    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Du Z. / Mu S. - Iakov / Vange ČF 6-3, 6-4    
08.05.   Iakov / Vange - Dmitr / Szlav OF 6-3, 66-7, 17-15    
  Karshi ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Khabi / Palki - Iakov / Umaro ČF 6-0, 6-2    
23.04.   Iakov / Umaro - Kolar / Riley OF 4-6, 6-2, 10-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Pekho / Solny - Iakov / Ma Y. OF 6-3, 6-1    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Dmitr / Ma Y. - Grinc / Iakov OF 6-3, 4-6, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Kubanova K. - Iakovleva A. Q-1K 3-2    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Jeong Y. - Iakovleva A. Q-OF 6-1, 4-6, 6-2    
12.11.   Iakovleva A. - Siskova E. Q-2K 6-4, 6-1    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Bonic B. - Iakovleva A. 1K 6-0, 6-0    
30.10.   Iakovleva A. - Scotti M. Q-OF 1-6, 7-64, 7-67    
30.10.   Iakovleva A. - Kimhi M. Q-2K 6-1, 6-1    
28.10.   Iakovleva A. - Sakellaridi S Q-1K 6-2, 6-3    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Ghitescu A. - Iakovleva A. 1K 6-1, 6-4    
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Oz I. - Iakovleva A. 1K 6-1, 6-2 1.52 2.21
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Vishnevskaya - Iakovleva A. Q-1K 65-7, 6-0, 6-1    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Kurginyan N. - Iakovleva A. Q-OF 7-63, 6-3    
13.08.   Iakovleva A. - Gabueva A. Q-1K 7-64, 7-66    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Yushchenko V. - Iakovleva A. Q-OF 4-6, 6-2, 6-1    
06.08.   Iakovleva A. - Hancharova L. Q-1K 6-2, 6-1    
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Pogrebnyak V. - Iakovleva A. 1K 6-0, 65-7, 6-2 1.65 1.98
31.07.   Iakovleva A. - Ahti V. Q-OF 6-1, 6-0    
30.07.   Iakovleva A. - Giger S. Q-1K 4-6, 6-1, 6-1    
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Lapustina I. - Iakovleva A. Q-1K 3-6, 6-1, 6-1    
  Telavi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Furak C. - Iakovleva A. 1K 7-63, 6-4 1.70 1.91
  Gimcheon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Lee J. - Iakovleva A. Q-1K 6-3, 6-0    
  Sangju ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Kim S. - Iakovleva A. Q-OF 6-4, 7-64    
28.05.   Iakovleva A. - Fisch J. Q-2K 6-0, 6-2    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Skryabina M. - Iakovleva A. Q-OF 6-1    
29.04.   Iakovleva A. - Dorofeeva Y. Q-1K 6-4, 6-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Pogrebnyak V. - Iakovleva A. Q-1K 7-5, 1-0    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Biskic A. - Iakovleva A. Q-OF 6-2, 6-3    
12.03.   Iakovleva A. - Anil C. Q-2K 6-4, 4-6, 6-3    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Tomanova N. - Iakovleva A. Q-2K 6-1, 6-1    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Prenko A. - Iakovleva A. Q-2K 5-0    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Aksu A. - Iakovleva A. 1K 6-3, 6-2 1.02 7.64
20.02.   Iakovleva A. - Pirok A. Q-OF 6-2, 6-1    
19.02.   Iakovleva A. - Akovalier N. Q-2K 6-0, 6-0    
18.02.   Iakovleva A. - Vujovic M. Q-1K 6-2, 6-4    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Kan V. - Iakovleva A. 1K 6-3, 6-3 1.04 6.68
12.02.   Iakovleva A. - Oz I. Q-OF 6-3, 6-1    
11.02.   Iakovleva A. - Nurgazieva E. Q-1K 6-1, 6-1    
  Almaty 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Pribylova A. - Iakovleva A. Q-1K 6-4, 6-2    
  Almaty 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Sarkisova K. - Iakovleva A. Q-1K 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Fayol / Kerfs - Iakov / Talbi OF 7-5, 6-2    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Labou / Nikol - Dmitr / Iakov OF 7-61, 6-2    
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Bonda / Jani - Iakov / Molin ČF 6-1, 6-2    
23.10.   Iakov / Molin - Nikol / Ottom OF 6-1, 3-6, 14-12    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Doura / Lee E - Iakov / Parra OF 6-3, 64-7, 12-10    
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Nazar / Vishn - Iakov / Nazar OF 6-2, 6-0    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Ostlu / Tinji - Iakov / Nazar F 6-1, 6-2    
08.09.   Iakov / Nazar - Pospe / Sosno SF 6-4, 7-5    
07.09.   Iakov / Nazar - Nazar / Vishn ČF 6-4, 63-7, 10-7    
05.09.   Iakov / Nazar - Ay Z. / Faber OF 6-1, 6-0    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Golub / Golub - Iakov / Leyki OF 6-3, 6-1    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Gasan / Kulik - Ayzat / Iakov ČF 6-3, 3-6, 10-8    
08.08.   Ayzat / Iakov - Kuzne / Sarki OF 62-7, 6-1, 11-9    
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Peer / Testa - Iakov / Peckl ČF 6-1, 6-2 2.02 1.62
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Iakov / Nazar - Benoi / Casci F 3.69 1.19
28.07.   Iakov / Nazar - Haavi / Vehvi SF 6-1, 6-0 1.22 3.43
27.07.   Iakov / Nazar - Negre / Shrof ČF    
26.07.   Iakov / Nazar - Melis / Testa OF 7-62, 6-3    
  Telavi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Tona / Walte - Iakov / Peckl ČF 6-3, 5-7, 12-10 1.55 2.15
11.07.   Iakov / Peckl - Apona / Testa OF 6-2, 3-6, 10-6 1.94 1.68
  Gimcheon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Kang / Yu M. - Cheap / Iakov ČF 6-2, 6-4    
07.06.   Cheap / Iakov - Jeong / Mun Y OF 7-64, 4-6, 10-6    
  Sangju ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Kenne / Tjand - Iakov / Jeong OF 6-2, 6-2    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Morgi / Sizik - Iakov / Zhura OF 6-1, 6-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Kreme / Sizik - Iakov / Pogre OF 6-1, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Frolo / Taras - Iakov / Pospe ČF 6-0, 6-4 1.30 2.92
15.03.   Iakov / Pospe - Njoze / Slova OF 6-2, 7-64 1.60 2.06
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Hraba / Toman - Folts / Iakov ČF 7-5, 6-2 1.85 1.75
07.03.   Folts / Iakov - Chen / Shao OF 6-3, 6-2 1.25 3.21
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Frolo / Taras - Iakov / Molin OF 4-6, 6-4, 10-7 1.16 4.02
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Aksu / Gorgo - Iakov / Miros SF 6-3, 4-6, 10-8    
22.02.   Iakov / Miros - Heraz / Oral ČF 6-3, 6-0    
20.02.   Iakov / Miros - Sonme / Yazga OF 6-2, 6-3    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Erayd / Kenne - Iakov / Kawas SF 6-0, 6-1    
15.02.   Iakov / Kawas - Fomin / Takun ČF 6-4, 6-0 1.70 1.91
13.02.   Iakov / Kawas - Anton / Cresc OF 7-5, 6-4 1.74 1.86
  Almaty 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Forys / Nepli - Geuke / Iakov OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Bukta A. - Iakovleva A. OF 3-3 1.06 5.96
23.11.   Iakovleva A. - Uzhylovska K. 1K 6-3, 6-3    
21.11.   Iakovleva A. - Comlek A. Q-OF 6-1, 6-2    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Konig P. - Iakovleva A. 1K 6-0, 6-1 1.17 3.90
13.11.   Iakovleva A. - Kaya B. Q-OF 6-3, 6-2    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Rudakova A. - Iakovleva A. Q-OF 6-1, 6-4    
  Šymkent 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Lodikova D. - Iakovleva A. 1K 6-2, 2-6, 6-1 1.18 3.79
02.10.   Iakovleva A. - Zubkova A. Q-OF 6-0, 6-2    
01.10.   Iakovleva A. - Zaharova A. Q-1K 6-1, 6-0    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Kislyak K. - Iakovleva A. 1K 6-3, 2-3    
25.09.   Iakovleva A. - Veselova A. Q-OF 6-3, 6-1    
24.09.   Iakovleva A. - Ukolova A. Q-1K 6-1, 7-5    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Kruzhkova D. - Iakovleva A. OF 6-4, 5-7, 6-3    
20.09.   Iakovleva A. - Cherkassova T 1K 6-0, 6-0    
18.09.   Iakovleva A. - Jumajanova Z. Q-OF 6-1, 6-1    
  Kazaň 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Deminova V. - Iakovleva A. Q-OF 6-4, 6-3    
26.06.   Iakovleva A. - Rudiukova N. Q-1K 6-1, 6-1    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Frolova A. - Iakovleva A. 1K 6-1, 4-0    
24.04.   Iakovleva A. - Dubrovina A. Q-OF 3-6, 7-5, 6-3    
23.04.   Iakovleva A. - Terteac O. Q-1K 6-4, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Avanesyan L. - Iakovleva A. Q-OF 6-2, 6-4    
16.04.   Iakovleva A. - Belogrivceva Q-1K 7-5, 6-2    
  Karshi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Monova P. - Iakovleva A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Astana ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Bizhukova T. - Iakovleva A. 1K 6-3, 6-2    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Grimm / Kung - Iakov / Kurgi ČF 6-1, 7-5    
23.11.   Iakov / Kurgi - Abdio / Uzhyl OF 6-1, 6-0    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Daris / Lodik - Iakov / Kurgi ČF 7-5, 6-3    
15.11.   Iakov / Kurgi - Akopi / Uzhyl OF 6-0, 6-0    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Anil / Ogut - Iakov / Novos OF 6-4, 6-3    
  Šymkent 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Priby / Steur - Iakov / Mun V SF 6-3, 6-3    
05.10.   Iakov / Mun V - Sakal / Slius ČF 3-6, 7-5, 10-4    
03.10.   Iakov / Mun V - Masle / Meren OF 66-7, 6-4, 10-7    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Kulam / Ukolo - Iakov / Kruzh OF 6-4, 4-0    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Daris / Lodik - Iakov / Kulam F 6-3, 6-3    
22.09.   Iakov / Kulam - Mun V / Sakal SF 6-3, 4-6, 10-3    
21.09.   Iakov / Kulam - Novik / Priby ČF 6-2, 6-4    
19.09.   Iakov / Kulam - Asimo / Golop OF 6-0, 6-1    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Novik / Urzhu - Grinc / Iakov OF 7-62, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Kreme / Piraz - Iakov / Novik OF 6-4, 6-2    
  Astana ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Doros / Sizik - Iakov / Novik ČF 6-0, 6-4    
18.01.   Iakov / Novik - Raimk / Raimk OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Yusupova G. - Iakovleva A. 1K 6-2, 6-1    
11.10.   Iakovleva A. - Lazareva A. Q-OF 6-0, 6-0    
10.10.   Iakovleva A. - Espolova U. Q-1K 6-0, 6-1    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Ainitdinova G - Iakovleva A. OF 6-3, 6-2 1.30 2.90
06.10.   Iakovleva A. - Assadova S. 1K 6-1, 6-4    
04.10.   Iakovleva A. - Sadykzhanova Q-OF 6-2, 66-7, 6-1    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Pribylova A. - Iakovleva A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Khabi / Meren - Iakov / Shari OF 6-2, 6-2    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Gorgo / Kvats - Iakov / Shari OF 6-3, 6-0    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Palki / Vinog - Iakov / Nazar OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Kazionova E. - Iakovleva A. 1K 5-7, 6-2, 7-5 1.52 2.20
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Danilina A. - Iakovleva A. Q-1K 6-4, 6-1    
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Silich A. - Iakovleva A. 1K 6-2, 6-3 1.12 4.60
28.07.   Iakovleva A. - Hautalahti J. Q-OF 6-3, 6-1    
26.07.   Iakovleva A. - Minetti M. Q-1K 6-1, 6-4    
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Laine E. - Iakovleva A. OF 6-1, 6-0 1.05 6.30
23.07.   Iakovleva A. - Timonen R. 1K 6-2, 7-610 1.35 2.70
20.07.   Iakovleva A. - Koivupuisto E Q-OF 6-2, 6-2    
19.07.   Iakovleva A. - Hautalahti J. Q-1K 6-2, 6-1    
  Kazaň 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Kalimullina A - Iakovleva A. 1K 6-0, 6-1    
31.05.   Iakovleva A. - Kholikulova A Q-OF 6-3, 6-0    
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Dzala / Taras - Iakov / Kalim ČF 6-0, 6-1    
26.08.   Iakov / Kalim - Novos / Ogark OF 6-4, 3-6, 10-5    
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Lazar / Maroz - Iakov / Nazar OF 6-3, 6-2    
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Belov / Vostr - Chern / Iakov OF 6-1, 6-1    
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Silic / Vasil - Iakov / Kairi ČF 7-62, 6-3    
22.07.   Iakov / Kairi - Nylun / Timon OF 6-0, 6-3    
  Kazaň 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Lazar / Maroz - Iakov / Khmel SF 7-62, 6-0    
04.06.   Iakov / Khmel - Bukha / Pogre ČF 63-7, 6-3, 10-7    
02.06.   Iakov / Khmel - Shari / Vaynb OF 7-63, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Alexandrova E - Iakovleva A. Q-1K 6-1, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Petrohrad 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.12.   Vikhlyantseva - Iakovleva A. Q-OF 6-2, 6-3    
22.12.   Iakovleva A. - Berdennikova Q-1K 6-3, 6-0    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Cannizzaro A. - Iakovleva A. Q-1K 6-3, 6-1    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Delefortrie A - Iakovleva A. Q-1K 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
19.11.2017 - 07.04.2018  Šarm aš-Šajch 26 ITF skreč
30.04.2017 - 01.05.2017  Chimki ITF skreč
15.04.2017 - 17.04.2017  Šymkent 2 ITF skreč
26.02.2017 - 28.02.2017  Antalya 8 ITF skreč
24.11.2016 - 24.11.2016  Antalya 34 ITF skreč
27.09.2016 - 27.09.2016  Šymkent 8 ITF skreč
26.04.2016 - 26.04.2016  Šymkent 2 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist