Marcondes Igor - profil

Marcondes Igor 

Marcondes Igor

Stát: Brazílie
Věk: 22 (16. 6. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 790. / 704.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 507. / 505.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 100/79 72/53 28/26 - - -
2020 7/4 - 7/4 - - -
2019 17/9 11/4 6/5 - - -
2018 10/12 5/4 5/8 - - -
2017 23/21 16/15 7/6 - - -
2016 29/22 29/21 0/1 - - -
2015 12/8 9/6 3/2 - - -
2014 2/1 2/1 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 104/51 67/36 37/15 - - -
2020 14/1 - 14/1 - - -
2019 14/4 10/3 4/1 - - -
2018 16/10 7/4 9/6 - - -
2017 23/17 18/11 5/6 - - -
2016 23/13 23/13 - - - -
2015 14/5 9/4 5/1 - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2020 - 3
2019 - 3
2017 - 2
2016 - 2
2015 - 2
Celkem: 0 12
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Brymer G. - Marcondes I. SF 7-63, 6-3 2.11 1.65
21.02.   Marcondes I. - Tikhomirov M. ČF 6-3, 6-2 1.28 3.25
20.02.   Marcondes I. - Cozbinov A. OF 6-2, 6-2 1.50 2.40
18.02.   Marcondes I. - Langmo C. 1K 6-3, 6-2 2.03 1.65
12.02.   Hernandez Ser - Marcondes I. 1K 6-4, 6-2 2.25 1.56
08.02.   Estevez M. - Marcondes I. SF 4-6, 6-3, 6-3 2.04 1.68
07.02.   Marcondes I. - Corwin F. ČF 6-3, 1-6, 6-3 2.14 1.59
06.02.   Marcondes I. - Comesana F. OF 5-7, 6-3, 6-1 1.56 2.21
04.02.   Marcondes I. - Kobelt P. 1K 64-7, 6-0, 6-3 2.54 1.42
27.01.   Witten J. - Marcondes I. Q-2K 3-6, 6-3, 11-9    
26.01.   Marcondes I. - Chamdani A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Marco / Walki - Comes / Lingu F 6-3, 6-4 1.39 2.65
21.02.   Marco / Walki - Magin / Rober SF 6-1, 6-3 1.37 2.80
20.02.   Marco / Walki - Bradl / Cozbi ČF 6-2, 6-2    
18.02.   Marco / Walki - Aramb / Casso OF 6-3, 6-3 1.04 6.68
15.02.   Lingu / Marco - Goldh / Perez F 6-4, 6-2    
14.02.   Lingu / Marco - Klier / Reis SF 7-5, 7-64    
13.02.   Lingu / Marco - Cozbi / Walki ČF 4-6, 6-3, 10-8    
12.02.   Lingu / Marco - Alexa / Stefa OF 6-4, 6-4 1.03 8.75
08.02.   Alves / Marco - Blanc / Petit F 7-65, 7-5 2.11 1.57
07.02.   Alves / Marco - Carr / Kirko SF 7-5, 6-3 1.63 2.01
06.02.   Alves / Marco - Magin / Rober ČF 67-7, 7-62, 15-13 1.38 2.59
05.02.   Alves / Marco - Corwi / Spec OF 6-3, 3-6, 10-7 1.57 2.11
31.01.   Petit / Walki - Marco / Perei SF 3-6, 6-3, 10-8 1.99 1.64
30.01.   Marco / Perei - Comes / Lipov ČF 6-3, 5-7, 10-7 1.84 1.80
28.01.   Marco / Perei - Corwi / Spec OF 6-1, 6-3 1.87 1.83
Žádné zápasy.
 
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Kilani M. - Marcondes I. OF 6-1, 3-6, 6-1 1.73 1.88
20.11.   Marcondes I. - Wehnelt K. 1K 6-4, 3-6, 6-3 2.17 1.54
10.11.   Andrews M. - Marcondes I. Q-1K 6-3, 7-62    
07.11.   Baadi T. - Marcondes I. OF 5-7, 6-3, 6-4 2.30 1.48
06.11.   Marcondes I. - Civita Telles 1K 6-3, 6-4 1.18 3.79
04.11.   Marcondes I. - Rojas O. Q-OF 6-4, 6-2    
04.11.   Marcondes I. - Chiu J. Q-2K 6-1, 7-62    
03.11.   Marcondes I. - Moraing O. Q-1K 6-4, 6-1    
30.10.   Chrysochos P. - Marcondes I. 1K 6-3, 7-64 1.27 3.20
28.10.   Tajima N. - Marcondes I. Q-OF 6-4, 3-6, 10-6    
27.10.   Marcondes I. - Chiu J. Q-2K 6-4, 6-2    
19.10.   Matos R. - Marcondes I. SF 3-6, 6-4, 7-5 1.83 1.82
18.10.   Marcondes I. - Baez S. ČF 6-4, 6-2 2.74 1.34
17.10.   Marcondes I. - Dutra da Silv OF 4-6, 6-4, 6-3    
16.10.   Marcondes I. - Vernier M. 1K 6-4, 6-4 1.53 2.19
15.10.   Marcondes I. - Pilla Helal L Q-OF 6-1, 6-0    
14.10.   Marcondes I. - Trevisan Reze Q-1K 6-2, 6-0    
11.10.   Etcheverry T. - Marcondes I. OF 6-3, 6-1 1.14 4.72
10.10.   Marcondes I. - Comesana F. 1K 6-2, 6-2 1.57 2.20
08.10.   Marcondes I. - Pucinelli De Q-OF 6-3, 6-3    
07.10.   Marcondes I. - Trevisan Reze Q-1K 6-1, 6-1    
29.06.   Sorgi J. - Marcondes I. SF 6-2, 6-2 1.54 2.32
28.06.   Marcondes I. - Matos R. ČF 6-2, 2-6, 6-4 4.22 1.14
27.06.   Marcondes I. - Bogo E. OF 62-7, 6-3, 6-2 1.10 4.97
26.06.   Marcondes I. - Luz O. 1K 6-3, 6-4    
18.06.   Casanova H. - Marcondes I. 1K 6-3, 6-3 1.07 5.76
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Bergs / Vilar - Kravc / Marco OF 6-3, 6-4    
16.11.   Bayar / Marco - Beaup / Geens F 6-1, 6-1 2.17 1.54
15.11.   Bayar / Marco - Capec / Tikho SF 6-3, 7-65    
15.11.   Bayar / Marco - Davyd / Ghorb ČF 6-2, 7-64    
14.11.   Bayar / Marco - Cherl / Verst OF 6-3, 6-2 1.02 7.64
19.10.   Marco / Perei - Malla / Verni F 7-65, 4-6, 11-9    
18.10.   Marco / Perei - Huert / Huert SF 6-3, 7-5    
17.10.   Marco / Perei - Miele / Yamac ČF 3-6, 7-67, 12-10    
16.10.   Marco / Perei - Carra / Erhar OF 6-3, 6-4    
13.10.   Klier / Melig - Marco / Matos F 1-6, 6-4, 10-6    
12.10.   Marco / Matos - Huert / Huert SF 6-1, 6-3 1.88 1.80
11.10.   Marco / Matos - Alves / Linde ČF    
08.10.   Marco / Matos - Bosca / Rodri OF 6-2, 6-2    
29.06.   Marco / Melig - Gutie / Tenti F 6-4, 3-6, 10-6 1.22 3.46
29.06.   Marco / Melig - Luz O / Matos SF 6-2, 6-4 2.53 1.40
28.06.   Marco / Melig - Alves / Olive ČF 6-3, 3-0 1.96 1.67
27.06.   Marco / Melig - Carou / Comes OF 7-63, 6-3    
19.06.   Juare / Otegu - Marco / Matos OF 6-2, 6-4    
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Marte / Mies - Marco / Matos OF 611-7, 6-0, 10-6 1.14 4.92
Žádné zápasy.
 
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Seyboth Wild - Marcondes I. ČF 6-2, 6-3 1.42 2.54
16.05.   Marcondes I. - Yamacita F. OF 6-4, 6-2 1.26 3.34
14.05.   Marcondes I. - Tsuchiya A. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.78 1.86
08.05.   Oliveira C. - Marcondes I. 1K 6-2, 6-2 2.70 1.35
05.05.   Matos R. - Marcondes I. SF 6-4, 6-4 1.30 3.10
04.05.   Marcondes I. - Schmid A. ČF 7-65, 6-3    
02.05.   Marcondes I. - Tsuchiya A. OF 5-7, 7-5, 6-3    
30.04.   Marcondes I. - Pereira J. 1K 6-4, 7-66    
23.04.   Gutierrez O. - Marcondes I. 1K 2-6, 6-2, 6-3    
11.04.   Vernier M. - Marcondes I. 1K 6-3, 7-63    
05.04.   Montsi S. - Marcondes I. OF 6-4, 6-2 2.76 1.38
04.04.   Marcondes I. - Krivic I. 1K 6-3, 6-1 1.08 5.40
29.03.   Safiullin R. - Marcondes I. OF 6-3, 6-2    
27.03.   Marcondes I. - Erler A. 1K 6-1, 6-1    
22.03.   Manafov V. - Marcondes I. OF 6-4, 3-6, 6-4    
20.03.   Marcondes I. - Al Taweel I. 1K 6-1, 6-2    
11.03.   Dermiens G. - Marcondes I. Q-2K 7-64, 63-7, 6-2    
08.03.   Vivero Gonzal - Marcondes I. 1K 6-3, 4-6, 6-1    
24.02.   Gueydan Q. - Marcondes I. Q-1K 7-64, 6-1    
23.02.   Mertens Y. - Marcondes I. ČF 3-6, 6-4, 6-1 1.12 4.58
22.02.   Marcondes I. - Faria L. OF 63-7, 6-4, 6-4 1.35 2.70
21.02.   Marcondes I. - Antonio J. 1K 6-0, 6-2    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Matos / Zorma - Gutie / Marco SF 6-3, 6-4    
16.05.   Gutie / Marco - Britt / Santo ČF 6-3, 6-4    
15.05.   Gutie / Marco - Costa / Da Si OF 6-2, 6-2    
12.05.   Etche / Seybo - Gutie / Marco F 61-7, 7-63, 11-9    
12.05.   Gutie / Marco - Berna / Dutra SF 6-1, 4-6, 10-7    
09.05.   Gutie / Marco - Ugo C / Vilar ČF 7-610, 6-3    
07.05.   Gutie / Marco - Miele / Tsuch OF 7-64, 6-3    
02.05.   Miele / Turin - Gutie / Marco OF 6-3, 6-4    
28.04.   Matos / Zorma - Gutie / Marco SF 7-62, 6-1    
26.04.   Gutie / Marco - Britt / Santo ČF 6-3, 6-4    
24.04.   Gutie / Marco - Alves / Alves OF 6-3, 7-64    
10.04.   Hoyt / Orlov - Cias / Marco OF 6-1, 7-65    
05.04.   Devia / Manaf - Cias / Marco ČF 6-3, 3-6, 10-6    
03.04.   Cias / Marco - Kobel / Lescu OF 6-4, 6-4    
31.03.   Kobel / Miedl - Marco / Orlov F 7-65, 6-4    
30.03.   Marco / Orlov - De Kr / Nijbo SF 6-3, 6-4    
29.03.   Marco / Orlov - Johan / Khotk ČF 6-0, 6-2    
27.03.   Marco / Orlov - Chekh / Golds OF 7-62, 6-2    
24.03.   Manaf / Miedl - Hajek / Marco F 6-0, 6-2    
23.03.   Hajek / Marco - Bega / Lock SF 7-5, 6-2    
22.03.   Hajek / Marco - Eriks / Sekul ČF 6-4, 2-6, 13-11    
20.03.   Hajek / Marco - Nakam / Nishi OF 6-2, 6-4    
08.03.   Frutt / Gil F - Marco / Sever OF 66-7, 7-5, 10-7    
23.02.   Cabra / Dias - Gutie / Marco SF 6-4, 4-6, 10-8    
22.02.   Gutie / Marco - Bogaj / Canne ČF 6-3, 6-3    
20.02.   Gutie / Marco - Almei / Nunes OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Ore J. - Marcondes I. 1K 7-5, 7-5 2.40 1.44
11.12.   Descotte M. - Marcondes I. 1K 4-6, 6-0, 7-64 2.32 1.47
29.11.   Matos R. - Marcondes I. OF 6-3, 6-3 1.35 2.70
27.11.   Marcondes I. - Pucinelli De 1K 6-4, 6-2 1.30 2.92
16.11.   Leite W. - Marcondes I. OF 7-65, 6-2 1.53 2.19
14.11.   Marcondes I. - Tumasonis G. 1K 6-3, 6-4 1.04 6.68
19.10.   Wolf J. - Marcondes I. OF 6-1, 6-3 1.59 2.17
18.10.   Marcondes I. - Escobar G. 1K 7-5, 0-1 5.74 1.09
30.09.   Schneider R. - Marcondes I. SF 6-3, 6-4 1.45 2.47
29.09.   Marcondes I. - Sell K. ČF 3-6, 6-2, 4-1 3.15 1.30
28.09.   Marcondes I. - Lim A. OF 6-2, 3-6, 6-1 1.71 2.00
27.09.   Marcondes I. - Bogajo F. 1K 3-6, 6-1, 6-3 1.61 2.15
21.09.   Shane R. - Marcondes I. OF 6-3, 6-3 1.30 3.15
20.09.   Marcondes I. - Shropshire S. 1K 3-6, 6-1, 6-4 1.57 2.25
14.09.   Verboven L. - Marcondes I. OF 6-1, 6-4 1.69 2.04
13.09.   Marcondes I. - Kirchheimer S 1K 3-6, 6-4, 6-3 3.43 1.24
19.06.   Severino C. - Marcondes I. 1K 6-4, 6-2 1.74 1.86
13.06.   Rodriguez Tav - Marcondes I. 1K 6-3, 6-2    
25.05.   Reinwein S. - Marcondes I. OF 6-2, 6-1 1.34 2.87
23.05.   Marcondes I. - Djurdjevic B. 1K 6-2, 6-4 1.04 7.64
15.05.   Monteiro J. - Marcondes I. 1K 6-1, 6-2 1.37 2.74
10.05.   Martos Gornes - Marcondes I. OF 4-6, 6-3, 7-5 2.53 1.43
08.05.   Marcondes I. - Pla Malfeito 1K 6-4, 6-4 1.85 1.75
04.05.   Crepaldi E. - Marcondes I. OF 6-2, 6-4 1.38 2.59
02.05.   Marcondes I. - Matos R. 1K 3-6, 6-3, 6-2    
01.05.   Marcondes I. - Lopez Perez F Q-OF 6-4, 6-1 1.23 3.35
30.04.   Marcondes I. - Noguchi R. Q-2K 6-4, 6-4    
29.04.   Marcondes I. - Crisan I. Q-1K 6-3, 6-1    
15.04.   Celikbilek A. - Marcondes I. ČF 7-5, 6-2 2.36 1.48
13.04.   Marcondes I. - Varillas Pati OF 7-65, 65-7, 7-5 2.66 1.36
12.04.   Marcondes I. - Kestelboim M. 1K 6-3, 7-67 2.43 1.43
10.04.   Marcondes I. - Mora D. Q-OF 6-1, 6-0 1.17 3.90
09.04.   Marcondes I. - Ivanov V. Q-2K 6-2, 6-3    
06.04.   Kestelboim M. - Marcondes I. OF 6-2, 6-4 1.57 2.11
04.04.   Marcondes I. - Dzhavakian Y. 1K 6-0, 6-4 1.32 2.83
29.03.   Netuschil M. - Marcondes I. 1K 6-3, 6-1    
24.03.   Netuschil M. - Marcondes I. ČF 4-6, 6-3, 6-3    
23.03.   Marcondes I. - Mugevicius L. OF 6-2, 6-0 2.32 1.47
21.03.   Marcondes I. - Dzhavakian Y. 1K 6-0, 6-3 1.40 2.52
14.03.   Walder J. - Marcondes I. Q-OF 3-6, 7-5, 6-4    
12.03.   Marcondes I. - Vilaro A. Q-2K 63-7, 6-3, 7-66    
06.03.   Fufygin M. - Marcondes I. Q-OF 6-1, 7-5    
05.03.   Marcondes I. - Charyyev H. Q-2K 6-1, 6-0    
27.02.   Sakamoto P. - Marcondes I. 1K 6-3, 3-6, 6-3 1.38 2.59
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Beret / Huert - Marco / Prune ČF 6-4, 7-65    
19.12.   Marco / Prune - Chaw / Valle OF 6-2, 6-4    
14.12.   Galan / Sorgi - Luz O / Marco ČF 6-4, 6-2    
12.12.   Luz O / Marco - Echaz / Mendo OF 6-3, 6-3    
29.11.   Linde / Sever - Marco / Matos OF 4-6, 7-5, 10-7    
18.11.   Luz O / Zorma - Marco / Matos SF 2-6, 6-1, 12-10    
16.11.   Marco / Matos - Britt / Gutie ČF 6-2, 5-7, 10-7    
13.11.   Marco / Matos - Bogo / Lodis OF 6-2, 6-0    
17.10.   Magin / Zhu E - Disch / Marco OF 6-2, 6-3    
28.09.   Redli / Sell - Magin / Marco ČF 6-4, 7-610    
26.09.   Magin / Marco - Hoyos / Lim A OF 6-1, 3-6, 10-4    
21.09.   Nakag / Yamas - Disch / Marco ČF 6-2, 3-6, 10-4    
19.09.   Disch / Marco - Diaz / Lu T. OF 6-1, 6-4    
14.09.   Altam / Brook - Disch / Marco ČF 7-61, 6-4    
13.09.   Disch / Marco - Craig / Strod OF 6-1, 6-4    
23.06.   Argue / Lipov - Marco / Matos F 1-6, 6-1, 10-8 1.50 2.25
22.06.   Marco / Matos - Gutie / Hidal SF 6-2, 3-6, 10-3    
21.06.   Marco / Matos - Cueva / Varil ČF 0-6, 6-3, 10-7    
20.06.   Marco / Matos - Egea / Monzo OF 6-2, 6-3    
12.06.   Miele / Santo - Marco / Matos OF 6-4, 4-6, 10-7    
22.05.   Vidal / Viver - Marco / Melig OF 7-65, 6-2    
19.05.   Marco / Matos - Gutie / Melig F 7-66, 3-6, 10-6    
18.05.   Marco / Matos - Amiri / Babel SF 6-1, 6-3 1.22 3.43
17.05.   Marco / Matos - Marto / Toled ČF 6-3, 6-1 1.91 1.70
15.05.   Marco / Matos - Dzhan / Mnush OF 7-5, 6-3 1.33 2.78
12.05.   Marco / Matos - Marti / Vega F 64-7, 7-66, 12-10    
12.05.   Marco / Matos - Gomez / Lizar SF 6-2, 6-1 1.91 1.70
10.05.   Marco / Matos - Marto / Pla M ČF 6-1, 6-3 2.15 1.55
08.05.   Marco / Matos - Monte / Nolan OF 6-1, 6-1 1.75 1.85
01.05.   Matos / Zorma - Marco / Melig OF 6-3, 6-2 1.55 2.15
15.04.   Negri / Siebe - Marco / Melig ČF 1.56 2.13
11.04.   Marco / Melig - Hocev / Leite OF 5-7, 6-3, 10-4 1.98 1.65
06.04.   Anagn / Corne - Marco / Melig ČF 6-4, 62-7, 10-5 1.45 2.37
05.04.   Marco / Melig - Agabi / Suluo OF 7-5, 6-2 1.50 2.25
29.03.   Libie / Medni - Marco / Melig OF 6-4, 6-3 1.80 1.80
22.03.   Celik / Echaz - Marco / Sakam OF 6-3, 6-4 1.85 1.75
16.03.   Igosh / Saban - Marco / Sakam ČF 7-65, 6-4 1.67 1.95
15.03.   Marco / Sakam - Balud / Vasil OF 3-6, 7-67, 10-4 1.91 1.70
03.03.   Berna / Diaz - Marco / Melig SF 6-4, 5-7, 10-8 1.55 2.15
01.03.   Marco / Melig - Akhma / Podzu ČF 6-3, 6-2 1.66 1.97
27.02.   Marco / Melig - Tsiva / Yukse OF 63-7, 6-3, 10-7 2.01 1.63
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Diarra G. - Marcondes I. OF 6-4, 6-3 1.53 2.19
13.12.   Marcondes I. - Fournerie T. 1K 2-2 1.37 2.71
10.12.   Balazs A. - Marcondes I. ČF 7-5, 6-4    
09.12.   Marcondes I. - Petrone A. OF 4-6, 7-5, 6-4 2.15 1.55
06.12.   Marcondes I. - Chaix L. 1K 4-6, 7-5, 6-2 1.36 2.66
29.11.   Meuffels A. - Marcondes I. 1K 4-6, 7-5, 6-1 1.60 2.06
25.11.   Nedelko I. - Marcondes I. ČF 7-64, 6-2 1.28 3.03
24.11.   Marcondes I. - Toledo Bague OF 6-4, 5-7, 6-1 3.60 1.20
22.11.   Marcondes I. - Siringo E. 1K 5-7, 6-3, 6-1 1.32 2.83
18.11.   Petrone A. - Marcondes I. OF 6-3, 6-0 1.80 1.80
15.11.   Marcondes I. - Malyshev M. 1K 6-4, 6-3 1.12 4.58
11.11.   Domingues J. - Marcondes I. ČF 6-2, 6-3 1.12 4.58
10.11.   Marcondes I. - Pokotilov B. OF 6-2, 6-1 1.20 3.60
08.11.   Marcondes I. - Albertoni D. 1K 5-7, 6-4, 6-3 1.05 6.30
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Sorgi J. - Marcondes I. Q-OF 3-6, 7-5, 7-6    
01.10.   Marcondes I. - Russi Assumpc Q-1K 6-0, 6-3    
  Barranquilla chall. Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Sant'Anna B. - Marcondes I. Q-OF 7-5, 2-0    
04.09.   Marcondes I. - Carvajal Torr Q-1K 7-5, 6-2    
  Curitiba challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Riba-Madrid P - Marcondes I. OF 5-7, 6-3, 6-2 1.07 6.20
31.08.   Marcondes I. - Estevez M. 1K 6-4, 6-1 2.88 1.32
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Pereira J. - Marcondes I. 1K 6-3, 3-6, 6-3    
16.07.   Hocevar R. - Marcondes I. SF 6-4, 6-3 1.55 2.15
15.07.   Marcondes I. - Matos R. ČF 7-5, 6-2 1.91 1.70
15.07.   Marcondes I. - Lopes T. OF 6-2, 7-5 1.95 1.67
12.07.   Marcondes I. - Carter A. 1K 6-4, 6-1 1.54 2.17
04.07.   Santos N. - Marcondes I. 1K 7-5, 6-4 1.78 1.82
27.06.   Bertucci F. - Marcondes I. 1K 4-6, 6-1, 6-2 5.96 1.06
28.05.   Avila B. - Marcondes I. Q-1K 7-64, 7-5    
26.05.   Coria F. - Marcondes I. ČF 6-1, 6-0 1.30 2.92
25.05.   Marcondes I. - Estevez M. OF 6-2, 7-5 4.40 1.13
24.05.   Marcondes I. - Descotte M. 1K 7-5, 6-2 1.82 1.78
23.05.   Marcondes I. - Santos N. Q-OF 6-1, 6-2    
22.05.   Marcondes I. - Guerrero J. Q-2K 6-2, 6-1    
21.05.   Marcondes I. - Reche T. Q-1K 6-2, 6-0    
15.05.   Gasperini L. - Marcondes I. Q-2K 7-64, 1-6, 7-63    
14.05.   Marcondes I. - Baez S. Q-1K 6-0, 6-3    
10.05.   Zormann Da Si - Marcondes I. 1K 6-0, 7-5    
09.05.   Marcondes I. - Avila B. Q-OF 6-2, 4-6, 6-3    
08.05.   Marcondes I. - Carrizo M. Q-2K 2-6, 6-2, 6-4    
07.05.   Marcondes I. - Sierra F. Q-1K 6-2, 6-3    
  Sao Paulo 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Sorgi J. - Marcondes I. Q-OF 6-2, 3-6, 6-1    
16.04.   Marcondes I. - Lanzoni A. Q-1K 6-1, 6-0    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Pini S. - Marcondes I. Q-2K 6-2, 6-1    
19.03.   Marcondes I. - D'Annunzio F. Q-1K 7-64, 6-3    
14.03.   Vellbach G. - Marcondes I. Q-OF 6-2, 7-63    
13.03.   Marcondes I. - Vecchia E. Q-2K 6-4, 4-6, 6-1    
12.03.   Marcondes I. - Navarro S. Q-1K 6-3, 6-3    
07.03.   Juarez F. - Marcondes I. Q-OF 63-7, 6-2, 6-4    
06.03.   Marcondes I. - Aranda J. Q-2K 6-2, 4-6, 6-2    
05.03.   Marcondes I. - Motta J. Q-1K 7-65, 6-2    
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Lopes T. - Marcondes I. Q-OF 6-2, 4-6, 7-5    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Rodri / Viber - Marco / Meuff SF 6-1, 6-0    
15.12.   Marco / Meuff - Loure / Melig ČF 6-0, 6-1    
14.12.   Marco / Meuff - Braha / Grais OF 6-2, 6-0    
09.12.   Fourn / Tessa - Cunha / Marco ČF    
06.12.   Cunha / Marco - Dvora / Portm OF 6-4, 6-0    
03.12.   Olive / Perre - Marco / Melig F 6-1, 3-6, 10-3    
02.12.   Marco / Melig - Cunha / Meuff SF 6-4, 7-66    
01.12.   Marco / Melig - Kanar / Viber ČF 7-5, 6-4    
30.11.   Marco / Melig - Chaix / Fourn OF 6-2, 6-1    
25.11.   Balaz / Olive - Marco / Melig SF 6-3, 6-3    
24.11.   Marco / Melig - Malys / Malys ČF 6-3, 63-7, 10-3    
22.11.   Marco / Melig - Echar / Guina OF 6-3, 6-4    
15.11.   Gil F / Olive - Marco / Melig OF 7-62, 6-0    
11.11.   Marto / Toled - Marco / Melig SF 6-4, 6-3    
10.11.   Marco / Melig - Gil F / Olive ČF 7-62, 2-6, 10-7    
07.11.   Marco / Melig - Marko / Pokot OF 6-1, 6-4    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Coria / Lipov - Marco / Melig OF 6-4, 6-3    
  Curitiba challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Russi / Dutra - Marco / Matos OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Russi / Dutra - Marco / Matos ČF 6-4, 6-2    
11.07.   Marco / Matos - Tebet / Yamac OF 65-7, 7-65, 10-6    
04.07.   Lopes / Sever - Marco / Matos OF 6-3, 3-6, 10-8    
02.07.   Marco / Matos - Russi / Dutra F 7-5, 2-6, 10-6    
30.06.   Marco / Matos - Laran / Turin SF 7-65, 6-1    
28.06.   Marco / Matos - Britt / Santo ČF 6-1, 6-4    
27.06.   Marco / Matos - Rodri / Sever OF 6-3, 6-4    
26.05.   Hidal / Torre - Marco / Nunez SF 6-4, 4-6, 10-8    
25.05.   Marco / Nunez - Peral / Vilar ČF 6-2, 5-7, 10-4    
23.05.   Marco / Nunez - Casan / Keste OF 4-6, 6-1, 15-13    
16.05.   Colla / Keste - Hidal / Marco OF 1-6, 7-5, 10-8    
22.03.   Agame / Paz J - Marco / Matos ČF 6-3, 6-3    
21.03.   Marco / Matos - Espin / Ficov OF 6-2, 5-7, 10-6    
18.03.   Marco / Matos - Dutra / Hocev F 3-6, 7-63, 10-4    
17.03.   Marco / Matos - Espin / Zukas SF 6-3, 7-5    
16.03.   Marco / Matos - Arand / Arand ČF 6-3, 6-3    
14.03.   Marco / Matos - Matut / Vellb OF 6-0, 6-3    
08.03.   Agame / Paz J - Brand / Marco ČF 6-2, 6-0    
07.03.   Brand / Marco - Guers / Gutie OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Pereira J. - Marcondes I. ČF 6-3, 6-3 1.16 4.00
18.11.   Marcondes I. - Turini T. OF 7-65, 7-66 2.36 1.45
17.11.   Marcondes I. - De Oliveira C 1K 6-0, 6-1 1.15 4.15
16.11.   Marcondes I. - Britto L. Q-OF 6-3, 6-1    
15.11.   Marcondes I. - Da Silva G. Q-2K 6-3, 6-1    
14.11.   Marcondes I. - Ramos Nakamur Q-1K 6-0, 6-0    
10.11.   Hocevar R. - Marcondes I. 1K 6-2, 5-7, 6-4 1.38 2.60
09.11.   Marcondes I. - Tsuchiya G. Q-OF 6-4, 6-4    
07.11.   Marcondes I. - Henrique Hoop Q-2K 6-2, 6-2    
02.11.   Gutierrez O. - Marcondes I. 1K 6-3, 6-2 1.70 1.92
26.10.   Leite W. - Marcondes I. 1K 7-63, 6-0 1.38 2.60
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Severino C. - Marcondes I. Q-1K 7-5, 6-3    
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Sakamoto P. - Marcondes I. Q-ČF 6-2, 6-2    
27.09.   Marcondes I. - Dischinger E. Q-OF 6-3, 7-65    
26.09.   Marcondes I. - Radomsky Y. Q-1K 6-4, 2-6, 6-1    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Lindell C. - Marcondes I. OF 7-67, 6-1 1.20 3.60
18.08.   Marcondes I. - Tsuchiya A. 1K 6-2, 6-4    
19.06.   Zormann Da Si - Marcondes I. ČF 6-2, 6-3 1.36 2.65
18.06.   Marcondes I. - Sant'Anna B. OF 6-2, 4-6, 7-65 2.70 1.35
16.06.   Marcondes I. - Hocevar R. 1K 6-3, 4-6, 6-2 3.90 1.17
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Marco / Walen - Berna / Sakam F 4-6, 7-64, 10-6    
20.11.   Marco / Walen - Leite / Sant' SF 7-5, 4-6, 10-6    
18.11.   Marco / Walen - Britt / Santo ČF 64-7, 6-2, 10-6    
16.11.   Marco / Walen - Marin / Urqui OF 6-2, 6-4    
12.11.   Perei / Tsuch - Blume / Marco SF 6-4, 7-5    
11.11.   Blume / Marco - Camil / Lopes ČF 7-65, 7-62    
09.11.   Blume / Marco - Leite / Sant' OF 6-4, 6-3    
04.11.   Ferre / Miele - Lopes / Marco ČF 6-2, 6-1    
02.11.   Lopes / Marco - Laran / Olive OF 6-4, 6-1    
28.10.   Ficov / Zukas - Lopes / Marco ČF 7-5, 4-6, 10-8    
26.10.   Lopes / Marco - Berna / Matic OF 3-6, 6-3, 12-10    
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Ghem / Silva - Marco / Menez OF 6-3, 6-0    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Gomez / Marco - Miele / Tsuch F 65-7, 7-63, 16-14    
21.08.   Gomez / Marco - Dutra / Hocev SF    
20.08.   Gomez / Marco - Espri / Tumas ČF 6-0, 6-2    
18.08.   Gomez / Marco - Bogo / Segat OF 6-1, 6-2    
19.06.   Matos / Zorma - Marco / Melig F 65-7, 6-2, 10-8    
18.06.   Marco / Melig - Hocev / Lopes SF 6-4, 7-66    
17.06.   Marco / Melig - Agame / Egea ČF 6-3, 7-65    
15.06.   Marco / Melig - Miele / Tsuch OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Junior O. - Marcondes I. Q-OF 6-4, 6-4    
10.08.   Marcondes I. - Haddad Bartos Q-2K 6-3, 7-5    
09.08.   Marcondes I. - Tumasonis G. Q-1K 6-4, 65-7, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Sao Paulo 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Malla B. - Marcondes I. Q-1K 6-0, 7-6    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Goncalves Lim - Marcondes I. Q-1K 6-4, 7-65    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Leite / Sever - Batis / Marco OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
04.09.2016 - 01.10.2016  Barranquilla chall. skreč
 
 
 
 
TOPlist