Muntean Victoria - profil

Muntean Victoria 

Muntean Victoria

Stát: Francie
Věk: 22 (23. 1. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 636. / 435.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 462. / 408.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Figueira Da Foz ITF OF 18.06. --:-- Conde / Lanca - Malmq / Munte    
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 170/154 70/85 92/50 8/19 - -
2019 5/7 0/1 4/4 1/2 - -
2018 34/28 17/17 16/10 1/1 - -
2017 24/23 17/17 5/3 2/3 - -
2016 25/18 7/8 17/8 1/2 - -
2015 38/20 3/5 35/15 - - -
2014 19/23 10/14 7/5 2/4 - -
2013 16/21 10/14 6/4 0/3 - -
2012 6/6 3/3 2/1 1/2 - -
2011 3/8 3/6 - 0/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 110/105 55/56 48/44 7/5 - -
2019 1/3 - 1/3 - - -
2018 29/21 19/11 10/9 0/1 - -
2017 26/20 22/16 2/3 2/1 - -
2016 18/16 7/8 11/7 0/1 - -
2015 21/19 3/6 18/13 - - -
2014 11/16 3/9 3/5 5/2 - -
2013 4/8 1/5 3/3 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2011 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2015 - 2
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 2
2015 - 2
2014 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Figueira Da Foz ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Sanz-Llaneza - Muntean V. Q-OF 6-3, 6-4    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Sanchez A. - Muntean V. ČF 6-4, 6-4 1.19 3.87
13.06.   Muntean V. - Kimchi S. OF 6-2, 6-2 1.42 2.54
12.06.   Muntean V. - Yashina E. 1K 7-69, 7-69 1.91 1.75
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Arshinkova P. - Muntean V. Q-OF 68-7, 7-67, 10-8 1.49 2.27
13.05.   Muntean V. - Malmqvist L. Q-1K 4-6, 6-4, 10-8 1.69 1.93
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Bandecchi S. - Muntean V. 1K 6-4, 7-5 1.19 3.92
06.05.   Muntean V. - Allen V. Q-OF 7-5, 64-7, 10-8    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Njiri / Soylu - Kung / Munte OF 6-3, 6-4    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Fonte / Jorge - Ho J. / Munte OF 6-4, 7-65 1.63 2.01
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Kulik / Wargn - Koelz / Munte ČF 7-5, 6-3 1.69 1.93
07.05.   Koelz / Munte - Campi / Hamal OF 6-3, 6-2 1.01 8.34
Žádné zápasy.
 
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Olmos G. - Muntean V. Q-1K 6-1, 6-0 1.78 1.82
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Garcia A. - Muntean V. Q-2K 6-0 2.51 1.40
14.10.   Muntean V. - Brooks J. Q-1K 6-0, 6-0    
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Lazaro Garcia - Muntean V. F 6-0, 6-2 1.32 3.08
15.09.   Muntean V. - Arias Manjon SF 6-4, 6-3 2.03 1.68
14.09.   Muntean V. - Coppola C. ČF 6-1, 2-6, 6-3 1.12 4.60
13.09.   Muntean V. - Tona M. OF 7-5, 6-3 1.25 3.21
11.09.   Muntean V. - Echeverria Al 1K 6-4, 6-4    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Celik S. - Muntean V. ČF 7-5, 6-3 1.59 2.08
06.09.   Muntean V. - Peddi Reddy S. OF 6-2, 6-1 1.06 5.84
04.09.   Muntean V. - Jansen Figuer 1K 6-4, 6-0 1.06 6.02
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Cantos Siemer - Muntean V. Q-OF 6-4, 6-4    
28.07.   Muntean V. - Arakawa N. Q-1K 6-1, 6-2    
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Lu J. - Muntean V. ČF 6-3, 6-3 1.17 4.21
20.06.   Muntean V. - You X. OF 7-66, 6-4 3.30 1.26
19.06.   Muntean V. - Rompies J. 1K 1-6, 6-0, 6-2 1.32 3.01
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Jaksic J. - Muntean V. 1K 6-2, 6-3 1.23 3.55
10.06.   Muntean V. - Omae A. Q-OF 6-4, 6-2    
09.06.   Muntean V. - Williams C. Q-1K 6-0, 6-0    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Kuwata H. - Muntean V. OF 6-2, 6-2 1.37 2.80
04.06.   Muntean V. - Seah C. 1K 6-2, 6-2 1.08 6.18
03.06.   Muntean V. - Varma S. Q-OF 6-0, 6-1    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Grey S. - Muntean V. Q-2K 6-2, 6-3    
14.04.   Muntean V. - Parres Azcoit Q-1K 6-2, 6-3    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bassols Riber - Muntean V. 1K 7-65, 6-4 1.23 3.58
09.04.   Muntean V. - Parrizas-Diaz Q-OF 1-6, 7-5, 6-3    
08.04.   Muntean V. - Reis C. Q-2K    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Guara / Olmos - Munte / Talab OF 6-0, 6-1 1.22 3.43
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Hsu C / Rompi - Munte / Simmo ČF 6-4, 6-3 1.69 1.93
17.10.   Munte / Simmo - Gonca / Sanch OF 6-3, 6-3 2.17 1.54
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Echev / Popes - Munte / Munte SF 6-2, 6-3    
13.09.   Munte / Munte - Bechr / Prisa ČF 6-3, 6-4 1.50 2.25
12.09.   Munte / Munte - Janse / Vulpi OF 6-3, 6-2 1.11 4.72
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Bechr / Ka A. - Munte / Munte SF 7-5, 6-2 1.85 1.75
06.09.   Munte / Munte - Kalav / Sama ČF 6-3, 6-3 1.04 6.82
05.09.   Munte / Munte - Pinto / Tona OF 6-0, 6-4 1.48 2.30
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Basso / Parre - Munte / Munte OF 6-3, 6-0 1.49 2.27
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Lee P / Rompi - Munte / Yadla F 6-3, 6-4    
21.06.   Munte / Yadla - Ozaki / Ueda SF 7-5, 7-5    
20.06.   Munte / Yadla - Ng K. / Wu H. ČF 7-5, 7-5    
19.06.   Munte / Yadla - Ki Y. / Lam W OF 6-1, 6-1    
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Han N / Lee S - Andri / Munte SF 6-2, 6-4    
13.06.   Andri / Munte - Inoue / Minok ČF    
11.06.   Andri / Munte - Hives / Tjand OF 6-3, 4-6, 10-5    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Jaksi / Kuwat - Heise / Munte ČF 6-3, 5-7, 10-5    
04.06.   Heise / Munte - Lim L / Tan T OF 6-4, 6-0    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Cabez / Fita - Munoz / Munte ČF 7-5, 3-6, 10-7    
14.04.   Munoz / Munte - Piter / Savin OF    
Žádné zápasy.
 
  Šarm aš-Šajch 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Cernecka A. - Muntean V. ČF 5-2    
02.11.   Muntean V. - Sosnovschi A. OF 6-4, 64-7, 7-5    
01.11.   Muntean V. - Francati E. 1K 6-2, 1-6, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Samir S. - Muntean V. SF 6-2, 6-3 1.21 3.82
27.10.   Muntean V. - Cernecka A. ČF 7-5, 6-4    
26.10.   Muntean V. - Salden L. OF 6-3, 5-7, 7-5    
25.10.   Muntean V. - Abou Zekri O. 1K 7-61, 4-6, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Francati E. - Muntean V. 1K 6-3, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Franc / Wacha - Munte / Munte ČF 6-3, 6-4    
31.10.   Munte / Munte - Bovy / Bronz OF 3-6, 6-1, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Bovy / Salde - Munte / Munte OF 2-6, 6-3, 10-7    
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Franc / Vaidy - Munte / Munte ČF 6-2, 6-2    
17.10.   Munte / Munte - Khrus / Timof OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Pribylova A. - Muntean V. OF 7-67, 3-3    
03.08.   Muntean V. - Wu H. 1K 6-1, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Tatachar Venu - Muntean V. F 7-66, 3-6, 6-3 2.46 1.42
30.07.   Muntean V. - Sezer M. SF 6-3, 6-3    
29.07.   Muntean V. - Kennel K. ČF 6-0, 7-64    
28.07.   Muntean V. - Rana S. OF 6-1, 6-2    
27.07.   Muntean V. - Vanenburg P. 1K 7-5, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Njuki B. - Muntean V. ČF 66-7, 6-3, 7-5 2.25 1.50
21.07.   Muntean V. - Saitova A. OF 6-3, 6-3    
19.07.   Muntean V. - Pirok A. 1K 6-1, 6-3    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Veselinovic A. - Muntean V. ČF 6-2, 3-6, 6-1 2.25 1.50
08.06.   Muntean V. - Bogoslavets A. OF 3-6, 6-1, 6-0 1.08 5.40
07.06.   Muntean V. - Vulf A. 1K 6-1, 6-1 1.04 6.68
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Thamchaiwat B. - Muntean V. ČF 6-4, 6-1 1.25 3.20
07.04.   Muntean V. - Shakovets C. OF 4-0 1.35 2.70
06.04.   Muntean V. - Vikhryanova E. 1K 6-3, 6-3 1.05 6.30
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Papamichail D. - Muntean V. ČF 6-2, 4-6, 6-1 1.50 2.24
31.03.   Muntean V. - Orichkevitch OF    
29.03.   Muntean V. - Stephenson F. 1K 6-2, 6-3 1.24 3.30
  Cuernavaca ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Albanese L. - Muntean V. ČF 6-0, 6-3 1.25 3.30
17.02.   Muntean V. - Kukharchuk N. OF 0-6, 6-4, 7-610 1.79 1.82
16.02.   Muntean V. - Kramperova K. 1K 6-2, 6-2 1.93 1.70
  Saint-Martin ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Heise P. - Muntean V. OF 1.40 2.50
27.01.   Muntean V. - Deigman L. 1K 63-7, 6-3, 6-3 1.30 2.90
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Gravouil T. - Muntean V. ČF 7-5, 6-2 1.98 1.65
20.01.   Muntean V. - Froget C. OF 6-2, 6-4 1.05 6.30
20.01.   Muntean V. - Scandalis Z. 1K 6-3, 7-62 1.25 3.20
  Fort-de-France ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Mina B. - Muntean V. OF 4.15 1.15
11.01.   Muntean V. - Davesne K. 1K 1.22 3.45
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Noord / Selva - Munte / Sezer ČF    
02.08.   Munte / Sezer - Kawas / Pang OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Abou / Slius - Kenne / Munte SF 7-5, 6-4    
28.07.   Kenne / Munte - Haseg / Ng M. ČF 6-1, 6-3    
26.07.   Kenne / Munte - Shytk / Wijes OF 6-4, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Kenne / Munte - Abou / Tatac F 7-6, 2-6, 10-4    
22.07.   Kenne / Munte - Chilu / Priby SF 7-5, 7-5    
21.07.   Kenne / Munte - Kordo / Pang ČF 6-4, 6-4    
19.07.   Kenne / Munte - Prati / Sisko OF 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Koras / Lazar - Bolkv / Munte F 7-5, 6-3    
08.04.   Bolkv / Munte - Kurz / Tolib SF 6-4, 6-3    
07.04.   Bolkv / Munte - Kolar / Shako ČF    
05.04.   Bolkv / Munte - Bizhu / Pogre OF 6-2, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Bizhu / Pogre - Curov / Munte ČF 7-63, 3-6, 10-3    
29.03.   Curov / Munte - Basko / Bubno OF 6-2, 6-2    
  Cuernavaca ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Macke / Porti - Honco / Munte OF 6-4, 0-6, 10-8    
  Saint-Martin ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Heise / Sanes - Munte / Munte OF 6-2, 6-1    
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Claff / Ivano - Munte / Munte ČF 6-0, 6-1    
18.01.   Munte / Munte - Le Bi / Macke OF 6-1, 6-4    
  Fort-de-France ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Mina / Payet - Munte / Munte OF 5-7, 6-3, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  El Kantaoui 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Bechri C. - Muntean V. ČF 2.70 1.35
27.11.   Muntean V. - Silwanowicz K. OF 6-2, 6-2 1.04 6.70
24.11.   Muntean V. - Lippe A. 1K 6-0, 6-0    
  El Kantaoui 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Simic J. - Muntean V. ČF 6-1, 6-2 1.27 3.10
19.11.   Muntean V. - Bechri C. OF 6-3, 3-6, 6-3 1.60 2.06
18.11.   Muntean V. - Dmitrieva S. 1K 6-2, 6-0 1.07 5.65
  Šarm aš-Šajch 41 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Cadar E. - Muntean V. ČF 6-2, 7-5 1.70 1.92
12.11.   Muntean V. - Gevel A. OF 6-0, 6-1 1.01 8.25
  Šarm aš-Šajch 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Pribylova A. - Muntean V. OF 2-6, 7-68, 7-5 3.80 1.18
04.11.   Muntean V. - Drew J. 1K 6-2, 4-0 1.07 5.65
  Šarm aš-Šajch 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Pogrebnyak V. - Muntean V. OF 6-4, 3-6, 3-0 5.65 1.07
28.10.   Muntean V. - Kasatkina A. 1K 6-2, 6-3 1.03 7.15
  Bangkok 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Bacquie A. - Muntean V. 1K 6-0, 7-5    
  Bangkok 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Okuno A. - Muntean V. 1K 7-66, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Muntean V. - Lu J. F 6-1, 6-0 1.35 2.70
12.09.   Muntean V. - Sizikova Y. SF 6-2, 6-3 1.98 1.65
11.09.   Muntean V. - Njuki B. ČF 7-65, 7-5 1.31 2.90
10.09.   Muntean V. - Morales M. OF 6-4, 7-5 1.11 4.75
  Šarm aš-Šajch 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Yu Y. - Muntean V. SF 6-3, 6-2 3.60 1.20
04.09.   Muntean V. - Lu J. ČF 7-5, 6-4 1.40 2.50
03.09.   Muntean V. - Le Roux M. OF 6-3, 6-2 2.12 1.57
02.09.   Muntean V. - Korzhova E. 1K 6-2, 1-0 1.01 8.25
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Ottomano S. - Muntean V. ČF 6-3, 6-1 3.20 1.25
27.08.   Muntean V. - Bamburac S. OF 6-1, 6-0 1.04 6.70
26.08.   Muntean V. - Fekete L. 1K 6-4, 6-3 1.02 7.65
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Samir S. - Muntean V. F 6-1, 6-2 1.98 1.65
08.08.   Muntean V. - Al Nabhani F. SF 6-2, 7-61    
07.08.   Muntean V. - Sipek N. ČF 6-1, 6-3 1.35 2.70
06.08.   Muntean V. - Kislyak K. OF 6-1, 6-1    
04.08.   Muntean V. - Zotta A. 1K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Muntean V. - Clerici G. F 6-3, 3-6, 6-2 1.45 2.36
01.08.   Muntean V. - Strakhova V. SF 6-2, 6-2    
31.07.   Muntean V. - Nepliy E. ČF 6-0, 6-3    
30.07.   Muntean V. - Sipek N. OF 6-2, 6-4    
28.07.   Muntean V. - Kislyak K. 1K 6-0, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Tatachar Venu - Muntean V. ČF 6-2, 6-4    
23.07.   Muntean V. - Guttormsen K. OF 7-64, 6-3    
21.07.   Muntean V. - Spiteri D. 1K 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Jones J. - Muntean V. ČF 6-2, 6-3    
16.07.   Muntean V. - Costa Melgar OF 6-2, 6-2 1.27 3.10
14.07.   Muntean V. - Prati F. 1K 69-7, 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Grymalska A. - Muntean V. SF 6-1, 6-3 1.25 3.20
01.05.   Muntean V. - Burillo Escor ČF 6-1, 7-5 1.22 3.45
30.04.   Muntean V. - Konotoptseva OF 6-3, 6-0 1.03 7.15
29.04.   Muntean V. - Mikheeva A. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.40 2.50
  Leon ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Segarelli F. - Muntean V. 1K 6-4, 4-6, 6-3 2.16 1.55
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Alves M. - Muntean V. SF 7-5, 6-2 1.46 2.36
27.03.   Muntean V. - Rodriguez V. ČF 6-0, 6-2 2.60 1.38
26.03.   Muntean V. - Gorches C. OF 6-0, 3-6, 6-2 1.80 1.80
24.03.   Muntean V. - Betancourt C. 1K 6-2, 7-5    
  Nové Dillí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Shlomo K. - Muntean V. Q-2K 1-6, 6-4, 6-4    
  El Kantaoui 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Malmq / Sizik - Geuke / Munte ČF    
  El Kantaoui 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Bekef / Szlav - Geuke / Munte ČF 7-64, 6-3    
17.11.   Geuke / Munte - Dada / Jebri OF 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 41 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Bekke / Prado - Cadar / Munte ČF 1-6, 6-4, 10-6    
10.11.   Cadar / Munte - Dubro / Korzh OF 3-6, 6-3, 10-8    
  Šarm aš-Šajch 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Geuri / Ifidz - Munte / Schol SF 7-5, 6-2    
05.11.   Munte / Schol - Jastr / Lysak ČF 6-3, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Geuri / Mihal - Bekke / Munte ČF 6-1, 6-3    
  Bangkok 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Wanna / Wongt - Munte / Rungt OF 6-3, 4-6, 10-4    
  Bangkok 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Lukna / Simmo - Curov / Munte ČF 6-3, 6-0    
21.09.   Curov / Munte - Corni / Wacni OF 6-4, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Geuke / Munte - Buaya / Sizik F 1-6, 6-3, 10-8    
11.09.   Geuke / Munte - Korzh / Lu J. SF 6-3, 6-3    
10.09.   Geuke / Munte - Leivo / Timon ČF 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Buaya / Munte - Wang / Yu Y. F 7-5, 6-4    
28.08.   Buaya / Munte - Bhunu / Hanch SF    
27.08.   Buaya / Munte - Korzh / Ottom ČF 6-1, 2-6, 10-4    
25.08.   Buaya / Munte - Skida / Umans OF 6-0, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Bekke / Nepli - Munoz / Munte F 6-2, 7-5    
07.08.   Munoz / Munte - Kuzne / Sipek SF 6-3, 6-0    
06.08.   Munoz / Munte - Shimi / Skida ČF 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Lazar / Strak - Munte / Willi SF 6-0, 6-1    
23.07.   Munte / Willi - El Ka / Singh ČF 6-4, 2-6, 10-6    
21.07.   Munte / Willi - Kisly / Tonoy OF 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Bekke / Cho I - Lazar / Munte SF 7-65, 6-2    
16.07.   Lazar / Munte - Garde / Kupko ČF 6-4, 6-1    
14.07.   Lazar / Munte - Alesh / Zotta OF 3-6, 6-0, 10-4    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Gilch / Riley - Munte / Munte OF 6-3, 6-1    
  Leon ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Gorch / Rodri - Munte / Riley OF 65-7, 6-3, 10-7    
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Rodri / Zacar - Munte / Nayde SF 3-6, 6-0, 13-11    
26.03.   Munte / Nayde - Guzma / Rotae ČF 6-1, 6-3    
23.03.   Munte / Nayde - Gorch / Weedo OF 6-2, 6-2    
  Nové Dillí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Ivakh / Jakup - Dart / Munte OF 6-3, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Reichel L. - Muntean V. SF 6-2, 6-4 1.65 1.98
25.04.   Muntean V. - Li H. ČF 6-2, 6-2 1.65 1.98
24.04.   Muntean V. - Ushijima R. OF 6-3, 6-3 1.40 2.50
22.04.   Muntean V. - Szlavikovics 1K 7-5, 3-6, 6-3 1.42 2.46
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Lee P. - Muntean V. 1K 6-3, 6-3 1.72 1.88
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Khazaniuk D. - Muntean V. ČF 6-1, 6-3 1.40 2.50
10.04.   Muntean V. - Vdovenco A. OF 6-0, 7-5 1.55 2.16
09.04.   Muntean V. - Vajdova N. 1K 6-4, 6-1    
  Tinajo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Ponchet J. - Muntean V. Q-OF 5-7, 6-4, 7-62    
19.01.   Muntean V. - Vogelsang E. Q-2K 6-2, 6-1    
  Tinajo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Bacquie A. - Muntean V. OF 6-2, 4-6, 7-5 3.20 1.25
15.01.   Muntean V. - Cazeaux A. 1K 6-3, 6-2    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Rodri / Zacar - Munte / Prenk SF 2-0    
24.04.   Munte / Prenk - Furuk / Ushij ČF 7-64, 7-5    
22.04.   Munte / Prenk - D'Oli / Krivo OF 6-3, 6-2    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Zhang / Zheng - Munte / Prenk ČF 7-65, 6-1    
15.04.   Munte / Prenk - Fayol / Jumel OF 6-0, 6-1    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Kalab / Katsi - Honig / Munte OF 6-4, 6-1    
  Tinajo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Janus / Murta - Munte / Palho OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Tinajo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Gryma / Lizar - Munte / Roeme OF 6-0, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Marfutina M. - Muntean V. ČF 6-4, 4-3    
01.10.   Muntean V. - Eklund M. OF 5-7, 6-2, 6-2    
30.09.   Muntean V. - Baklouti F. 1K 6-0, 6-0    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Prenkovic L. - Muntean V. F 6-1, 6-4    
27.09.   Muntean V. - Lopez-Rueda C. SF 4-6, 6-2, 6-0    
26.09.   Muntean V. - Van De Velde ČF 6-1, 6-3    
25.09.   Muntean V. - Inclan Solis OF 6-1, 6-3    
23.09.   Muntean V. - Zhir R. 1K 6-4, 6-1    
  Antalya 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Skamlova C. - Muntean V. 1K 6-3, 6-1    
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Gai A. - Muntean V. 1K 7-5, 6-4    
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Marfu / Stadl - Eklun / Munte OF 6-4, 6-3    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Kazim / Kuzne - Gaspa / Munte ČF 7-5, 1-6, 10-8    
23.09.   Gaspa / Munte - Ben A / Charr OF 6-0, 6-2    
  Antalya 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Skaml / Szupp - Munte / Werbr SF 4-6, 6-1, 10-3    
11.09.   Munte / Werbr - Kazim / Zakar ČF 6-2, 6-4    
10.09.   Munte / Werbr - Demid / Lyuks OF 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Khazaniuk D. - Muntean V. 1K 6-3, 6-3    
16.09.   Muntean V. - Salihbaeva A. Q-OF 6-0, 6-0    
15.09.   Muntean V. - Chehal V. Q-1K 6-2, 6-1    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Koehl / Savin - Caram / Munte OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
15.10.2018 - 17.10.2018  Florence (USA) ITF skreč
03.11.2017 - 06.12.2017  Šarm aš-Šajch 23 ITF skreč
04.08.2016 - 29.10.2016  Šarm aš-Šajch 27 ITF skreč
28.01.2016 - 31.01.2016  Saint-Martin ITF nenastoupila
13.01.2016 - 18.01.2016  Fort-de-France ITF nenastoupila
28.11.2015 - 11.01.2016  El Kantaoui 30 ITF nenastoupila
29.10.2015 - 29.10.2015  Šarm aš-Šajch 39 ITF skreč
15.07.2014 - 22.07.2014  Galati 2 ITF skreč
02.10.2013 - 15.10.2013  Monastir 2 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist