Muntean Victoria - profil

Muntean Victoria 

Muntean Victoria

Stát: Francie
Věk: 22 (23. 1. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 539. / 435.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 557. / 408.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 189/168 77/91 100/53 12/24 - -
2019 24/21 7/7 12/7 5/7 - -
2018 34/28 17/17 16/10 1/1 - -
2017 24/23 17/17 5/3 2/3 - -
2016 25/18 7/8 17/8 1/2 - -
2015 38/20 3/5 35/15 - - -
2014 19/23 10/14 7/5 2/4 - -
2013 16/21 10/14 6/4 0/3 - -
2012 6/6 3/3 2/1 1/2 - -
2011 3/8 3/6 - 0/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/113 58/60 52/47 7/6 - -
2019 8/11 3/4 5/6 0/1 - -
2018 29/21 19/11 10/9 0/1 - -
2017 26/20 22/16 2/3 2/1 - -
2016 18/16 7/8 11/7 0/1 - -
2015 21/19 3/6 18/13 - - -
2014 11/16 3/9 3/5 5/2 - -
2013 4/8 1/5 3/3 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2011 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2015 - 2
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 2
2015 - 2
2014 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  St. Etienne ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Dodin O. - Muntean V. 1K 3-6, 6-0, 6-3 1.07 6.27
05.11.   Muntean V. - Wachaczyk J. Q-OF 6-2, 6-3 1.49 2.27
04.11.   Muntean V. - Payola J. Q-1K 6-3, 6-1    
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Paar L. - Muntean V. OF 6-0, 6-4 1.26 3.29
29.10.   Muntean V. - Hobgarski K. 1K 3-6, 6-4, 6-2 3.18 1.30
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Leykina P. - Muntean V. Q-OF 62-7, 7-62, 10-8 2.59 1.38
20.10.   Muntean V. - Krasnova D. Q-1K 6-4, 6-1    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Silva E. - Muntean V. Q-1K 7-5, 3-6, 6-1 1.42 2.70
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Eikeri U. - Muntean V. 1K 6-2, 6-3 1.33 2.94
  Meitar ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Lemoine Q. - Muntean V. OF 4-6, 7-5, 6-2 1.41 2.64
10.09.   Muntean V. - Tan H. 1K 3-6, 7-5, 1-0 2.92 1.35
09.09.   Muntean V. - Christie F. Q-OF 6-2, 6-1    
09.09.   Muntean V. - Yushchenko V. Q-1K 7-5, 6-1    
  Sajur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Simmonds C. - Muntean V. ČF 6-2, 2-0 1.25 3.21
05.09.   Muntean V. - William T. OF 6-2, 6-2 1.06 5.96
04.09.   Muntean V. - Morvayova V. 1K 6-2, 6-3 1.49 2.27
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Snigur D. - Muntean V. SF 6-3, 6-2 1.18 4.05
30.08.   Muntean V. - Dentoni C. ČF 6-2, 6-3 2.30 1.52
29.08.   Muntean V. - Christie F. OF 7-64, 0-6, 6-2 2.18 1.57
28.08.   Muntean V. - Hartono A. 1K 1-6, 6-4, 6-1 3.16 1.29
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Masarova R. - Muntean V. 1K 6-0, 4-6, 6-4 1.27 3.25
05.08.   Muntean V. - Anil C. Q-OF 7-64, 6-0    
  Grodzisk Mazowiecki ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Kubanova K. - Muntean V. Q-OF 7-5, 3-6, 10-6 2.05 1.60
29.07.   Muntean V. - Forys W. Q-1K 6-0, 6-1    
  Bytom ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Galfi D. - Muntean V. OF 5-7, 6-3, 6-2 1.12 4.99
24.07.   Muntean V. - Tomanova N. 1K 7-65, 6-4 2.59 1.40
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Vidmanova D. - Muntean V. Q-1K 4-6, 6-1, 10-6    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Naito Y. - Muntean V. Q-OF 7-5, 6-4    
08.07.   Muntean V. - Tsygourova K. Q-1K 6-3, 6-4    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Strakhova V. - Muntean V. OF 7-65, 6-2 1.33 2.95
03.07.   Muntean V. - Mishina D. 1K 7-5, 6-4 2.34 1.51
01.07.   Muntean V. - Lazareva M. Q-OF 6-1, 6-3    
01.07.   Muntean V. - Villet M. Q-1K 6-3, 6-0    
  Figueira Da Foz ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Sanz-Llaneza - Muntean V. Q-OF 6-3, 6-4    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Sanchez A. - Muntean V. ČF 6-4, 6-4 1.19 3.87
13.06.   Muntean V. - Kimchi S. OF 6-2, 6-2 1.42 2.54
12.06.   Muntean V. - Yashina E. 1K 7-69, 7-69 1.91 1.75
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Arshinkova P. - Muntean V. Q-OF 68-7, 7-67, 10-8 1.49 2.27
13.05.   Muntean V. - Malmqvist L. Q-1K 4-6, 6-4, 10-8 1.69 1.93
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Bandecchi S. - Muntean V. 1K 6-4, 7-5 1.19 3.92
06.05.   Muntean V. - Allen V. Q-OF 7-5, 64-7, 10-8    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Amanmuradova - Muntean V. Q-1K 6-3, 66-7, 10-8 1.55 2.15
  Sunderland ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Paar L. - Muntean V. Q-OF 6-0, 1-6, 10-5    
08.04.   Muntean V. - Vojcinakova I. Q-1K 6-2, 2-6, 11-9 1.24 3.29
  Bolton ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Robbe A. - Muntean V. Q-1K 6-3, 6-2 1.35 2.70
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Hogen / Vissc - Hobga / Munte OF    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Oz I. / Sezer - Munte / Vissc OF 3-6, 6-1, 10-8    
  Meitar ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Chris / Serba - Barne / Munte OF 7-63, 3-6, 10-3    
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Kimch / Tahan - Munte / Siedl F 4-6, 6-4, 12-10 2.89 1.35
30.08.   Munte / Siedl - Harto / Willi SF 6-4, 6-3    
29.08.   Munte / Siedl - Kalan / Koldo ČF 6-1, 6-4    
27.08.   Munte / Siedl - Gavis / Zinn OF 6-0, 6-0    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Anil / Yudan - Munte / Samir OF 7-63, 6-2    
  Grodzisk Mazowiecki ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Eiker / Shini - Dema / Munte OF 6-3, 6-3    
  Bytom ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Kuban / Toman - Dema / Munte ČF 7-5, 63-7, 10-7    
23.07.   Dema / Munte - Hedrz / Podli OF 6-2, 6-0    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Sheri / Stokk - Munte / Soylu SF 6-1, 7-64 1.85 1.85
11.07.   Munte / Soylu - Morat / Spite ČF 6-3, 6-3    
10.07.   Munte / Soylu - Kurat / Uchij OF 3-6, 7-5, 10-5    
  Figueira Da Foz ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Bucsa / Eiker - Malmq / Munte ČF 3-6, 6-2, 13-11    
18.06.   Malmq / Munte - Conde / Lanca OF 6-2, 6-2    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Njiri / Soylu - Kung / Munte OF 6-3, 6-4    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Fonte / Jorge - Ho J. / Munte OF 6-4, 7-65 1.63 2.01
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Kulik / Wargn - Koelz / Munte ČF 7-5, 6-3 1.69 1.93
07.05.   Koelz / Munte - Campi / Hamal OF 6-3, 6-2 1.01 8.34
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Amanm / Shapa - Munte / Parry OF    
Žádné zápasy.
 
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Olmos G. - Muntean V. Q-1K 6-1, 6-0 1.78 1.82
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Garcia A. - Muntean V. Q-2K 6-0 2.51 1.40
14.10.   Muntean V. - Brooks J. Q-1K 6-0, 6-0    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Navarro E. - Muntean V. OF 7-63, 6-0 1.27 3.31
03.10.   Muntean V. - Chang S. 1K 7-5, 7-62 3.55 1.23
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Sugnaux T. - Muntean V. Q-OF 6-3, 6-4 1.34 2.74
23.09.   Muntean V. - Rakotomalala Q-1K 6-2, 1-6, 6-3    
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Lazaro Garcia - Muntean V. F 6-0, 6-2 1.32 3.08
15.09.   Muntean V. - Arias Manjon SF 6-4, 6-3 2.03 1.68
14.09.   Muntean V. - Coppola C. ČF 6-1, 2-6, 6-3 1.12 4.60
13.09.   Muntean V. - Tona M. OF 7-5, 6-3 1.25 3.21
11.09.   Muntean V. - Echeverria Al 1K 6-4, 6-4    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Celik S. - Muntean V. ČF 7-5, 6-3 1.59 2.08
06.09.   Muntean V. - Peddi Reddy S. OF 6-2, 6-1 1.06 5.84
04.09.   Muntean V. - Jansen Figuer 1K 6-4, 6-0 1.06 6.02
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Cantos Siemer - Muntean V. Q-OF 6-4, 6-4    
28.07.   Muntean V. - Arakawa N. Q-1K 6-1, 6-2    
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Mestach A. - Muntean V. Q-OF 2-6, 6-1, 6-1 1.47 2.39
22.07.   Muntean V. - Safarova Z. Q-1K 6-2, 6-2 1.06 6.02
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Kozlova K. - Muntean V. 1K 6-2, 6-4 1.06 7.25
16.07.   Rosca I. - Muntean V. Q-ČF 6-3, 0-6, 6-4 1.26 3.41
15.07.   Muntean V. - Dudlakova D. Q-OF 7-5, 4-6, 6-1 1.20 3.64
14.07.   Muntean V. - Munozova A. Q-1K 6-2, 6-3 1.13 4.39
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Pella C. - Muntean V. Q-OF 6-2, 6-3 1.22 3.46
08.07.   Muntean V. - Muntean S. Q-1K 6-4, 6-3 1.08 5.50
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Herazo Gonzal - Muntean V. 1K 6-0, 3-6, 6-3 1.51 2.33
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Lu J. - Muntean V. ČF 6-3, 6-3 1.17 4.21
20.06.   Muntean V. - You X. OF 7-66, 6-4 3.30 1.26
19.06.   Muntean V. - Rompies J. 1K 1-6, 6-0, 6-2 1.32 3.01
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Jaksic J. - Muntean V. 1K 6-2, 6-3 1.23 3.55
10.06.   Muntean V. - Omae A. Q-OF 6-4, 6-2    
09.06.   Muntean V. - Williams C. Q-1K 6-0, 6-0    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Kuwata H. - Muntean V. OF 6-2, 6-2 1.37 2.80
04.06.   Muntean V. - Seah C. 1K 6-2, 6-2 1.08 6.18
03.06.   Muntean V. - Varma S. Q-OF 6-0, 6-1    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Rybakina E. - Muntean V. Q-1K 4-6, 6-4, 6-1 1.09 6.14
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Ochsner S. - Muntean V. OF 4-6, 6-1, 6-3    
09.05.   Muntean V. - Fendri S. 1K 6-0, 6-0    
06.05.   Muntean V. - Halilovic I. Q-OF 6-0, 6-1    
  Hammamet 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Ayukawa M. - Muntean V. SF 4-6, 7-69, 7-64 2.08 1.67
04.05.   Muntean V. - Dudlakova D. ČF    
03.05.   Muntean V. - Benaissa A. OF 6-2, 6-4    
02.05.   Muntean V. - Meliss V. 1K 7-5, 6-3    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Grey S. - Muntean V. Q-2K 6-2, 6-3    
14.04.   Muntean V. - Parres Azcoit Q-1K 6-2, 6-3    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bassols Riber - Muntean V. 1K 7-65, 6-4 1.23 3.58
09.04.   Muntean V. - Parrizas-Diaz Q-OF 1-6, 7-5, 6-3    
08.04.   Muntean V. - Reis C. Q-2K    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Ostlund F. - Muntean V. OF 2-6, 6-2, 7-62 1.60 2.06
20.03.   Muntean V. - Anil C. 1K 5-7, 6-0, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Anshba A. - Muntean V. 1K 4-6, 6-3, 6-1    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Krywoj M. - Muntean V. 1K 6-3, 6-2    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Bukta A. - Muntean V. OF 4-6, 6-3, 6-1    
27.02.   Muntean V. - Lamens S. 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Simion O. - Muntean V. OF 6-4, 7-5    
21.02.   Muntean V. - Milovanovic E. 1K 6-1, 6-0    
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Boskovic L. - Muntean V. ČF 6-2, 6-2    
25.01.   Muntean V. - Samir S. OF 6-1, 6-4    
24.01.   Muntean V. - Chantraine C. 1K 6-1, 6-1    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Marfutina M. - Muntean V. OF 7-64, 6-4    
16.01.   Muntean V. - Bovy M. 1K 6-3, 6-3    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Cakarevic S. - Muntean V. ČF 6-2, 6-2    
11.01.   Muntean V. - Kostic N. OF 6-4, 2-0    
09.01.   Muntean V. - Diez Plagaro 1K 7-5, 6-2    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Guara / Olmos - Munte / Talab OF 6-0, 6-1 1.22 3.43
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Hsu C / Rompi - Munte / Simmo ČF 6-4, 6-3 1.69 1.93
17.10.   Munte / Simmo - Gonca / Sanch OF 6-3, 6-3 2.17 1.54
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Hsu C / Talab - Danil / Munte SF 6-1, 7-62 1.57 2.10
04.10.   Danil / Munte - Smith / Subha ČF 6-3, 1-6, 10-7    
02.10.   Danil / Munte - Ross / Schne OF 6-3, 6-0 1.03 7.22
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Kung / Shini - Munte / Munte OF 6-2, 6-1    
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Echev / Popes - Munte / Munte SF 6-2, 6-3    
13.09.   Munte / Munte - Bechr / Prisa ČF 6-3, 6-4 1.50 2.25
12.09.   Munte / Munte - Janse / Vulpi OF 6-3, 6-2 1.11 4.72
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Bechr / Ka A. - Munte / Munte SF 7-5, 6-2 1.85 1.75
06.09.   Munte / Munte - Kalav / Sama ČF 6-3, 6-3 1.04 6.82
05.09.   Munte / Munte - Pinto / Tona OF 6-0, 6-4 1.48 2.30
  El Espinar ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Basso / Parre - Munte / Munte OF 6-3, 6-0 1.49 2.27
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Marfu / Zaryt - Bukta / Munte OF 2-6, 6-4, 10-7 1.55 2.26
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Thomb / Wacan - Munte / Munte OF 6-4, 6-2 1.14 4.21
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Lemoi / Wacan - Munte / Muram SF 6-4, 6-2    
03.07.   Munte / Muram - Shapa / Van D ČF    
02.07.   Munte / Muram - Lebes / Shaul OF 6-2, 6-2    
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Lee P / Rompi - Munte / Yadla F 6-3, 6-4    
21.06.   Munte / Yadla - Ozaki / Ueda SF 7-5, 7-5    
20.06.   Munte / Yadla - Ng K. / Wu H. ČF 7-5, 7-5    
19.06.   Munte / Yadla - Ki Y. / Lam W OF 6-1, 6-1    
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Han N / Lee S - Andri / Munte SF 6-2, 6-4    
13.06.   Andri / Munte - Inoue / Minok ČF    
11.06.   Andri / Munte - Hives / Tjand OF 6-3, 4-6, 10-5    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Jaksi / Kuwat - Heise / Munte ČF 6-3, 5-7, 10-5    
04.06.   Heise / Munte - Lim L / Tan T OF 6-4, 6-0    
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Krizo / Stoil - Kan V / Munte ČF    
  Hammamet 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Benai / Boudj - Munte / Stama ČF    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Cabez / Fita - Munoz / Munte ČF 7-5, 3-6, 10-7    
14.04.   Munoz / Munte - Piter / Savin OF    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Ostlu / Rosca - Ghior / Munte F 6-3, 4-6, 10-7    
23.03.   Ghior / Munte - Palki / Ukolo SF 6-4, 6-3    
22.03.   Ghior / Munte - Hofer / Vivia ČF 6-4, 7-62    
21.03.   Ghior / Munte - Jegio / Silka OF 6-4, 3-6, 10-6    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Anshb / Palki - Munte / Munte SF 6-3, 6-3    
15.03.   Munte / Munte - Perpe / Stama ČF 2-6, 6-4, 13-11    
13.03.   Munte / Munte - Kaya / Lavre OF 6-0, 6-0    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Harri / Lee S - Munte / Munte ČF 6-2, 6-2    
07.03.   Munte / Munte - Erayd / Oz I. OF 4-6, 6-3, 10-8    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Bukta / Herdz - Munte / Munte SF 7-5, 6-1    
02.03.   Munte / Munte - Matsu / Nishi ČF 6-4, 6-1    
01.03.   Munte / Munte - Shytk / Ukolo OF 6-3, 7-64    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Shytk / Ukolo - Munte / Munte OF 6-3, 6-4    
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Kosti / Simic - Hsu C / Munte SF 7-69, 6-3    
25.01.   Hsu C / Munte - Bovy / Wargn ČF 6-2, 6-1    
24.01.   Hsu C / Munte - Munte / Trash OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Kenne / Marfu - Hsu C / Munte SF 6-1, 6-3    
18.01.   Hsu C / Munte - Stefa / Tona ČF 6-4, 7-65    
16.01.   Hsu C / Munte - Curov / Nefed OF 6-0, 6-2    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Hsu C / Munte - Marfu / Rosca F 3-6, 7-5, 10-5    
13.01.   Hsu C / Munte - Kenne / Papam SF 7-5, 6-3    
11.01.   Hsu C / Munte - Dartr / Echev ČF 6-0, 6-2    
10.01.   Hsu C / Munte - Damer / Mahbo OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Albie A. - Muntean V. 1K 6-1, 6-1 1.25 3.21
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Yerolymos M. - Muntean V. SF 6-2, 6-2 1.76 1.90
15.12.   Muntean V. - Lumsden M. ČF 6-3, 4-6, 6-4 2.06 1.60
14.12.   Muntean V. - Potocnik N. OF 6-4, 6-2 3.43 1.22
13.12.   Muntean V. - Aponasenko V. 1K 6-2, 6-2 1.15 4.14
  Jablonec ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Lesniak M. - Muntean V. OF 6-4, 7-5 1.14 4.47
06.12.   Muntean V. - Laboutkova A. 1K 6-3, 6-3 1.50 2.25
  Šarm aš-Šajch 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Cernecka A. - Muntean V. ČF 5-2    
02.11.   Muntean V. - Sosnovschi A. OF 6-4, 64-7, 7-5    
01.11.   Muntean V. - Francati E. 1K 6-2, 1-6, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Samir S. - Muntean V. SF 6-2, 6-3 1.21 3.82
27.10.   Muntean V. - Cernecka A. ČF 7-5, 6-4    
26.10.   Muntean V. - Salden L. OF 6-3, 5-7, 7-5    
25.10.   Muntean V. - Abou Zekri O. 1K 7-61, 4-6, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Francati E. - Muntean V. 1K 6-3, 6-4    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Pantuckova M. - Muntean V. Q-OF 3-6, 6-4, 6-3    
15.07.   Muntean V. - De Bernardi C. Q-1K 6-3, 6-1    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Melnikova M. - Muntean V. Q-OF 6-3, 2-6, 6-4 1.36 2.66
09.07.   Muntean V. - Barrere E. Q-1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Tubello A. - Muntean V. 1K 6-4, 6-4 2.89 1.33
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Bougrat M. - Muntean V. 1K 0-6, 7-61, 6-1 6.75 1.05
25.06.   Muntean V. - Noel M. Q-OF 6-4, 62-7, 7-5    
24.06.   Muntean V. - Leacock Y. Q-1K 6-0, 6-2    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Heise P. - Muntean V. OF 6-2, 6-0 1.28 3.12
19.06.   Muntean V. - Shimizu A. 1K 6-2, 6-1 2.73 1.37
18.06.   Muntean V. - Kobori M. Q-OF 7-65, 6-4    
17.06.   Muntean V. - Bougrat M. Q-1K 6-3, 6-3    
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Lukas T. - Muntean V. Q-1K 6-2, 6-1    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Moore J. - Muntean V. Q-OF 65-7, 7-5, 6-2 1.35 2.70
04.06.   Muntean V. - Armitano M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Marchetti G. - Muntean V. OF 6-1, 6-0 1.75 1.85
31.05.   Muntean V. - Scholsen H. 1K 6-1, 7-65 2.70 1.35
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Gasanova A. - Muntean V. 1K 6-0, 4-6, 6-4 1.56 2.17
21.05.   Muntean V. - Testa G. Q-OF 6-0, 6-1    
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Aiava D. - Muntean V. 1K 7-66, 6-2 1.06 6.47
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Marozava L. - Muntean V. OF 7-63, 6-2 1.58 2.10
04.04.   Muntean V. - Vogelsang E. 1K 6-1, 6-1 1.06 5.96
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Krejsova P. - Muntean V. Q-1K 6-2, 6-2    
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Kung L. - Muntean V. 1K 6-3, 4-6, 6-1 2.40 1.44
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Castille C. - Muntean V. 1K 6-4, 6-4 5.96 1.06
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Gerlach K. - Muntean V. ČF 65-7, 7-64, 6-0 1.60 2.06
26.01.   Muntean V. - Dulgheru A. OF    
25.01.   Muntean V. - Papamichail D. 1K 7-63, 6-2 1.55 2.15
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Albie A. - Muntean V. 1K 7-62, 4-6, 6-1 1.45 2.37
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Torro-Flor M. - Muntean V. SF 6-3, 6-4 1.17 4.11
13.01.   Muntean V. - Sizikova Y. ČF 6-3, 6-3 1.80 1.80
12.01.   Muntean V. - Grimm C. OF 7-64, 6-4 1.80 1.80
10.01.   Muntean V. - Lene E. 1K 6-1, 4-0 1.14 4.28
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Albie / Armit - Munte / Shini SF 6-1, 7-5    
21.12.   Munte / Shini - Cheho / Pisar ČF    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Giovi / March - Munte / Shini F 6-3, 6-1    
15.12.   Munte / Shini - Curov / Simic SF 6-4, 6-3    
14.12.   Munte / Shini - Rame / Yerol ČF 6-3, 6-3    
13.12.   Munte / Shini - Lodik / Nefed OF 6-3, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Franc / Wacha - Munte / Munte ČF 6-3, 6-4    
31.10.   Munte / Munte - Bovy / Bronz OF 3-6, 6-1, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Bovy / Salde - Munte / Munte OF 2-6, 6-3, 10-7    
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Franc / Vaidy - Munte / Munte ČF 6-2, 6-2    
17.10.   Munte / Munte - Khrus / Timof OF 6-1, 6-2    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Koras / Marfu - Munte / Zaryt ČF 7-63, 1-6, 10-5    
18.07.   Munte / Zaryt - Mijac / Potoc OF 6-4, 1-6, 10-5    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Ramia / Sibil - Georg / Munte OF    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Boev / Orlov - Munte / Parta OF 6-4, 7-5    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Arcan / Reix - Bucsa / Munte SF 6-2, 7-63 1.60 2.06
28.06.   Bucsa / Munte - Albie / Gravo ČF 6-4, 6-4 1.72 1.89
26.06.   Bucsa / Munte - Negre / Ponch OF 6-1, 6-3    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Pigos / Rodri - Munte / Parta ČF 6-3, 6-1 1.25 3.21
20.06.   Munte / Parta - Cakar / Suvri OF 6-2, 4-6, 10-8 1.55 2.15
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Dinu / Lukas - Arcan / Munte OF 6-0, 7-5    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Day K / Stoll - Munte / Parta OF 6-1, 6-0 1.48 2.30
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Kotel / Rinal - Munte / Wacha F 7-65, 4-6, 10-7    
02.06.   Munte / Wacha - Bovy / Schol SF    
01.06.   Munte / Wacha - Hofer / Vivia ČF 6-4, 6-1    
30.05.   Munte / Wacha - Kurat / Piai OF 6-3, 5-7, 10-7    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Heraz / Zaraz - Munte / Xu S. ČF 3-6, 6-2, 10-5    
22.05.   Munte / Xu S. - Pous / Sabin OF 6-2, 7-5 1.80 1.80
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Chang / Han X - Munte / Ponch ČF 6-2, 6-3 1.25 3.21
15.05.   Munte / Ponch - Georg / Suvri OF 6-2, 4-6, 10-5 1.60 2.06
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Marci / Masar - Munte / Zaryt F 6-4, 6-3 1.75 1.85
06.04.   Munte / Zaryt - Piran / Samso SF 6-4, 7-5 1.50 2.25
05.04.   Munte / Zaryt - Gravo / Heise ČF 4-6, 6-2, 10-7 1.45 2.37
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   March / Morat - Hsu C / Munte F 2-6, 6-3, 10-8 1.45 2.37
10.02.   Hsu C / Munte - Piraz / Sizik SF 6-3, 6-4 2.21 1.52
09.02.   Hsu C / Munte - Lomba / Remy ČF 6-3, 65-7, 10-6    
08.02.   Hsu C / Munte - Ho J. / Samir OF 6-2, 6-2    
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   March / Morat - Munte / Simic SF 6-3, 6-3    
02.02.   Munte / Simic - Apona / Prisa ČF 6-3, 6-1    
31.01.   Munte / Simic - Barbi / Cesch OF 6-1, 6-0    
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Papam / Pigos - Munte / Sun X F 6-3, 4-6, 10-5    
27.01.   Munte / Sun X - Dinu / Sizik SF 2-6, 6-2, 10-6    
26.01.   Munte / Sun X - Coppo / Kulik ČF 6-1, 6-4    
24.01.   Munte / Sun X - Pasan / Trash OF 6-1, 6-1    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Dinu / Sizik - Gerla / Munte SF 2-6, 6-2, 10-3    
19.01.   Gerla / Munte - Bjork / Craci ČF 6-4, 6-4    
17.01.   Gerla / Munte - Kulik / Sun X OF 6-1, 5-7, 10-8    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Papam / Sizik - Grimm / Munte ČF 2-6, 6-2, 10-8    
10.01.   Grimm / Munte - Hofer / Melis OF 6-2, 3-6, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Rabat 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.12.   Udvardy P. - Muntean V. SF 6-1, 6-2 1.66 2.00
29.12.   Muntean V. - Abdelouahid H. ČF 6-2, 6-3 1.10 4.95
28.12.   Muntean V. - Laskutova K. OF 6-1, 4-6, 6-4 1.34 2.74
26.12.   Muntean V. - Gardella F. 1K 6-0, 6-2    
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Miroshnichenk - Muntean V. F 1-6, 6-4, 7-6 1.66 1.97
17.12.   Muntean V. - Marinkovic B. SF 6-1, 1-0 2.21 1.52
16.12.   Muntean V. - Shawky N. ČF 6-1, 6-1 1.08 5.40
15.12.   Muntean V. - Stoilkovic A. OF 6-4, 6-3 1.10 4.95
  Toronto ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bovina E. - Muntean V. Q-OF 6-4, 2-6, 6-2    
29.10.   Muntean V. - Raszkiewicz E. Q-1K 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Pribylova A. - Muntean V. OF 7-67, 3-3    
03.08.   Muntean V. - Wu H. 1K 6-1, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Tatachar Venu - Muntean V. F 7-66, 3-6, 6-3 2.46 1.42
30.07.   Muntean V. - Sezer M. SF 6-3, 6-3    
29.07.   Muntean V. - Kennel K. ČF 6-0, 7-64    
28.07.   Muntean V. - Rana S. OF 6-1, 6-2    
27.07.   Muntean V. - Vanenburg P. 1K 7-5, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Njuki B. - Muntean V. ČF 66-7, 6-3, 7-5 2.25 1.50
21.07.   Muntean V. - Saitova A. OF 6-3, 6-3    
19.07.   Muntean V. - Pirok A. 1K 6-1, 6-3    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Eric D. - Muntean V. 1K 6-2, 6-2 1.30 2.98
  Middelburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Pera B. - Muntean V. 1K 6-0, 6-4 1.14 4.54
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Perrin C. - Muntean V. 1K 6-1, 6-4 1.32 2.88
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Veselinovic A. - Muntean V. ČF 6-2, 3-6, 6-1 2.25 1.50
08.06.   Muntean V. - Bogoslavets A. OF 3-6, 6-1, 6-0 1.08 5.40
07.06.   Muntean V. - Vulf A. 1K 6-1, 6-1 1.04 6.68
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Feuerstein C. - Muntean V. 1K 5-7, 6-4, 6-1 1.28 3.15
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Cepede Royg V. - Muntean V. OF 5-7, 6-2, 6-1 1.14 4.36
09.05.   Muntean V. - Bonaventure Y. 1K 3-6, 6-2, 6-4 6.93 1.05
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Voráčová R. - Muntean V. Q-1K 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Thamchaiwat B. - Muntean V. ČF 6-4, 6-1 1.25 3.20
07.04.   Muntean V. - Shakovets C. OF 4-0 1.35 2.70
06.04.   Muntean V. - Vikhryanova E. 1K 6-3, 6-3 1.05 6.30
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Papamichail D. - Muntean V. ČF 6-2, 4-6, 6-1 1.50 2.24
31.03.   Muntean V. - Orichkevitch OF    
29.03.   Muntean V. - Stephenson F. 1K 6-2, 6-3 1.24 3.30
  Cuernavaca ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Albanese L. - Muntean V. ČF 6-0, 6-3 1.25 3.30
17.02.   Muntean V. - Kukharchuk N. OF 0-6, 6-4, 7-610 1.79 1.82
16.02.   Muntean V. - Kramperova K. 1K 6-2, 6-2 1.93 1.70
  Midland ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Paquet C. - Muntean V. Q-1K 6-2, 6-4    
  Saint-Martin ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Heise P. - Muntean V. OF 1.40 2.50
27.01.   Muntean V. - Deigman L. 1K 63-7, 6-3, 6-3 1.30 2.90
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Gravouil T. - Muntean V. ČF 7-5, 6-2 1.98 1.65
20.01.   Muntean V. - Froget C. OF 6-2, 6-4 1.05 6.30
20.01.   Muntean V. - Scandalis Z. 1K 6-3, 7-62 1.25 3.20
  Fort-de-France ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Mina B. - Muntean V. OF 4.15 1.15
11.01.   Muntean V. - Davesne K. 1K 1.22 3.45
  Rabat 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.12.   Lasku / Munte - Berto / Marci F 6-1, 6-1    
29.12.   Lasku / Munte - Apona / Qosta SF 66-7, 6-4, 10-8    
28.12.   Lasku / Munte - Rassi / Rassi ČF 6-2, 6-2    
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Maets / Popes - Munte / Ostlu SF 7-65, 6-2    
15.12.   Munte / Ostlu - Bourg / Miros ČF    
  Toronto ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Dabro / Kraji - Munte / Riley OF 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Noord / Selva - Munte / Sezer ČF    
02.08.   Munte / Sezer - Kawas / Pang OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Abou / Slius - Kenne / Munte SF 7-5, 6-4    
28.07.   Kenne / Munte - Haseg / Ng M. ČF 6-1, 6-3    
26.07.   Kenne / Munte - Shytk / Wijes OF 6-4, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Kenne / Munte - Abou / Tatac F 7-6, 2-6, 10-4    
22.07.   Kenne / Munte - Chilu / Priby SF 7-5, 7-5    
21.07.   Kenne / Munte - Kordo / Pang ČF 6-4, 6-4    
19.07.   Kenne / Munte - Prati / Sisko OF 6-3, 6-3    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Eguch / Rodin - Munte / Vikhl OF 6-0, 6-2    
  Middelburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Gramm / Wacha - Munte / Piraz ČF 6-3, 6-1    
28.06.   Munte / Piraz - Bresc / Matte OF 6-0, 2-6, 10-3    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Estab / Perez - Munte / Negre SF 4-6, 7-5, 10-8    
22.06.   Munte / Negre - Ozgen / Thomb ČF 1-6, 6-4, 10-5    
21.06.   Munte / Negre - Daves / Wloda OF 7-62, 5-7, 10-6    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Arrua / Torro - Munte / Vikhl OF 3-6, 6-2, 11-9    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Kunci / Stuch - Burgi / Munte OF 6-2, 2-6, 10-5    
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Geuer / Golub - Burgi / Munte OF 7-5, 6-3    
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Bua T / Kleme - Munte / Vikhl ČF 4-6, 6-4, 10-4    
02.05.   Munte / Vikhl - Rae J / Smith OF 2-6, 6-2, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Koras / Lazar - Bolkv / Munte F 7-5, 6-3    
08.04.   Bolkv / Munte - Kurz / Tolib SF 6-4, 6-3    
07.04.   Bolkv / Munte - Kolar / Shako ČF    
05.04.   Bolkv / Munte - Bizhu / Pogre OF 6-2, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Bizhu / Pogre - Curov / Munte ČF 7-63, 3-6, 10-3    
29.03.   Curov / Munte - Basko / Bubno OF 6-2, 6-2    
  Cuernavaca ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Macke / Porti - Honco / Munte OF 6-4, 0-6, 10-8    
  Saint-Martin ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Heise / Sanes - Munte / Munte OF 6-2, 6-1    
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Claff / Ivano - Munte / Munte ČF 6-0, 6-1    
18.01.   Munte / Munte - Le Bi / Macke OF 6-1, 6-4    
  Fort-de-France ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Mina / Payet - Munte / Munte OF 5-7, 6-3, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  El Kantaoui 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Bechri C. - Muntean V. ČF 2.70 1.35
27.11.   Muntean V. - Silwanowicz K. OF 6-2, 6-2 1.04 6.70
24.11.   Muntean V. - Lippe A. 1K 6-0, 6-0    
  El Kantaoui 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Simic J. - Muntean V. ČF 6-1, 6-2 1.27 3.10
19.11.   Muntean V. - Bechri C. OF 6-3, 3-6, 6-3 1.60 2.06
18.11.   Muntean V. - Dmitrieva S. 1K 6-2, 6-0 1.07 5.65
  Šarm aš-Šajch 41 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Cadar E. - Muntean V. ČF 6-2, 7-5 1.70 1.92
12.11.   Muntean V. - Gevel A. OF 6-0, 6-1 1.01 8.25
  Šarm aš-Šajch 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Pribylova A. - Muntean V. OF 2-6, 7-68, 7-5 3.80 1.18
04.11.   Muntean V. - Drew J. 1K 6-2, 4-0 1.07 5.65
  Šarm aš-Šajch 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Pogrebnyak V. - Muntean V. OF 6-4, 3-6, 3-0 5.65 1.07
28.10.   Muntean V. - Kasatkina A. 1K 6-2, 6-3 1.03 7.15
  Bangkok 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Bacquie A. - Muntean V. 1K 6-0, 7-5    
  Bangkok 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Okuno A. - Muntean V. 1K 7-66, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Muntean V. - Lu J. F 6-1, 6-0 1.35 2.70
12.09.   Muntean V. - Sizikova Y. SF 6-2, 6-3 1.98 1.65
11.09.   Muntean V. - Njuki B. ČF 7-65, 7-5 1.31 2.90
10.09.   Muntean V. - Morales M. OF 6-4, 7-5 1.11 4.75
  Šarm aš-Šajch 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Yu Y. - Muntean V. SF 6-3, 6-2 3.60 1.20
04.09.   Muntean V. - Lu J. ČF 7-5, 6-4 1.40 2.50
03.09.   Muntean V. - Le Roux M. OF 6-3, 6-2 2.12 1.57
02.09.   Muntean V. - Korzhova E. 1K 6-2, 1-0 1.01 8.25
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Ottomano S. - Muntean V. ČF 6-3, 6-1 3.20 1.25
27.08.   Muntean V. - Bamburac S. OF 6-1, 6-0 1.04 6.70
26.08.   Muntean V. - Fekete L. 1K 6-4, 6-3 1.02 7.65
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Samir S. - Muntean V. F 6-1, 6-2 1.98 1.65
08.08.   Muntean V. - Al Nabhani F. SF 6-2, 7-61    
07.08.   Muntean V. - Sipek N. ČF 6-1, 6-3 1.35 2.70
06.08.   Muntean V. - Kislyak K. OF 6-1, 6-1    
04.08.   Muntean V. - Zotova M. 1K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Muntean V. - Clerici G. F 6-3, 3-6, 6-2 1.45 2.36
01.08.   Muntean V. - Strakhova V. SF 6-2, 6-2    
31.07.   Muntean V. - Nepliy E. ČF 6-0, 6-3    
30.07.   Muntean V. - Sipek N. OF 6-2, 6-4    
28.07.   Muntean V. - Kislyak K. 1K 6-0, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Tatachar Venu - Muntean V. ČF 6-2, 6-4    
23.07.   Muntean V. - Guttormsen K. OF 7-64, 6-3    
21.07.   Muntean V. - Spiteri D. 1K 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Jones J. - Muntean V. ČF 6-2, 6-3    
16.07.   Muntean V. - Costa Melgar OF 6-2, 6-2 1.27 3.10
14.07.   Muntean V. - Prati F. 1K 69-7, 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Grymalska A. - Muntean V. SF 6-1, 6-3 1.25 3.20
01.05.   Muntean V. - Burillo Escor ČF 6-1, 7-5 1.22 3.45
30.04.   Muntean V. - Konotoptseva OF 6-3, 6-0 1.03 7.15
29.04.   Muntean V. - Mikheeva A. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.40 2.50
  Leon ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Segarelli F. - Muntean V. 1K 6-4, 4-6, 6-3 2.16 1.55
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Alves M. - Muntean V. SF 7-5, 6-2 1.46 2.36
27.03.   Muntean V. - Rodriguez V. ČF 6-0, 6-2 2.60 1.38
26.03.   Muntean V. - Gorches C. OF 6-0, 3-6, 6-2 1.80 1.80
24.03.   Muntean V. - Betancourt C. 1K 6-2, 7-5    
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Chen K. - Muntean V. 1K 6-3, 7-65    
  Gainesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Graham A. - Muntean V. OF 6-3, 0-6, 6-1 1.50 2.24
10.03.   Muntean V. - Herdzelas D. 1K 7-64, 7-5 3.10 1.27
  Aurangabad ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Naydenova A. - Muntean V. 1K 1-6, 6-2, 6-4 1.22 3.45
22.02.   Muntean V. - Tang H. Q-OF 65-7, 6-2, 6-0    
21.02.   Muntean V. - Kokni M. Q-1K 6-0, 6-1    
  Nové Dillí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Shlomo K. - Muntean V. Q-2K 1-6, 6-4, 6-4    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Zhao D. - Muntean V. 1K 7-5, 6-4 1.80 1.80
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Stolmar R. - Muntean V. 1K 6-3, 6-4 1.98 1.65
  El Kantaoui 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Malmq / Sizik - Geuke / Munte ČF    
  El Kantaoui 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Bekef / Szlav - Geuke / Munte ČF 7-64, 6-3    
17.11.   Geuke / Munte - Dada / Jebri OF 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 41 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Bekke / Prado - Cadar / Munte ČF 1-6, 6-4, 10-6    
10.11.   Cadar / Munte - Dubro / Korzh OF 3-6, 6-3, 10-8    
  Šarm aš-Šajch 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Geuri / Ifidz - Munte / Schol SF 7-5, 6-2    
05.11.   Munte / Schol - Jastr / Lysak ČF 6-3, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Geuri / Mihal - Bekke / Munte ČF 6-1, 6-3    
  Bangkok 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Wanna / Wongt - Munte / Rungt OF 6-3, 4-6, 10-4    
  Bangkok 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Lukna / Simmo - Curov / Munte ČF 6-3, 6-0    
21.09.   Curov / Munte - Corni / Wacni OF 6-4, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Geuke / Munte - Buaya / Sizik F 1-6, 6-3, 10-8    
11.09.   Geuke / Munte - Korzh / Lu J. SF 6-3, 6-3    
10.09.   Geuke / Munte - Leivo / Timon ČF 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Buaya / Munte - Wang / Yu Y. F 7-5, 6-4    
28.08.   Buaya / Munte - Bhunu / Hanch SF    
27.08.   Buaya / Munte - Korzh / Ottom ČF 6-1, 2-6, 10-4    
25.08.   Buaya / Munte - Skida / Umans OF 6-0, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Bekke / Nepli - Munoz / Munte F 6-2, 7-5    
07.08.   Munoz / Munte - Kuzne / Sipek SF 6-3, 6-0    
06.08.   Munoz / Munte - Shimi / Skida ČF 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Lazar / Strak - Munte / Willi SF 6-0, 6-1    
23.07.   Munte / Willi - El Ka / Singh ČF 6-4, 2-6, 10-6    
21.07.   Munte / Willi - Kisly / Tonoy OF 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Bekke / Cho I - Lazar / Munte SF 7-65, 6-2    
16.07.   Lazar / Munte - Garde / Kupko ČF 6-4, 6-1    
14.07.   Lazar / Munte - Alesh / Zotov OF 3-6, 6-0, 10-4    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Garci / Sanch - Baran / Munte OF 7-5, 6-4    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Corne / Linet - Baran / Munte OF 6-2, 6-2 1.12 4.72
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Gilch / Riley - Munte / Munte OF 6-3, 6-1    
  Leon ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Gorch / Rodri - Munte / Riley OF 65-7, 6-3, 10-7    
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Rodri / Zacar - Munte / Nayde SF 3-6, 6-0, 13-11    
26.03.   Munte / Nayde - Guzma / Rotae ČF 6-1, 6-3    
23.03.   Munte / Nayde - Gorch / Weedo OF 6-2, 6-2    
  Gainesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Neel / Stoll - Mills / Munte OF 6-4, 6-3    
  Aurangabad ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Han X / Saway - Munte / Rana OF 7-5, 6-4    
  Nové Dillí 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Ivakh / Jakup - Dart / Munte OF 6-3, 7-5    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Kawas / Zhao - Fetec / Munte ČF 6-1, 6-3    
04.02.   Fetec / Munte - Dinu / Ghite OF 6-1, 6-1    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Gorgo / Kvats - Baran / Munte F 6-2, 6-2    
31.01.   Baran / Munte - Chen / Li Y. SF    
30.01.   Baran / Munte - Arshi / Zhele ČF 6-2, 6-1    
27.01.   Baran / Munte - Milos / Mokro OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Silva E. - Muntean V. 1K 6-1, 6-4 1.98 1.65
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Broady N. - Muntean V. Q-1K 6-3, 6-3 1.09 5.93
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Hradecká L. - Muntean V. 1K 6-1, 6-0 1.05 7.30
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Honcova M. - Muntean V. ČF 6-0, 3-6, 6-2 1.30 2.90
17.09.   Muntean V. - Klasen C. OF 6-2, 6-2 2.50 1.40
16.09.   Muntean V. - Scheepens J. 1K 6-2, 6-3 1.70 1.92
  Praha 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Vajdova N. - Muntean V. ČF 6-3, 6-0 1.60 2.06
11.09.   Muntean V. - Proese N. OF 7-63, 6-1 1.80 1.80
09.09.   Muntean V. - Slovakova A. 1K 7-5 1.55 2.16
  Praha 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Rutarova E. - Muntean V. ČF 3-6, 7-5, 6-4    
04.09.   Muntean V. - Holanova N. OF 6-3, 6-2 2.24 1.50
02.09.   Muntean V. - Kropackova E. 1K 6-0, 6-1 1.04 6.70
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Sabino L. - Muntean V. 1K 3-6, 7-5, 6-3 1.15 4.15
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Ionescu S. - Muntean V. 1K 6-1, 65-7, 6-2    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Wienerova L. - Muntean V. 1K 6-2, 6-1    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Wienerova L. - Muntean V. 1K 4-0 1.50 2.24
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Simion O. - Muntean V. 1K 6-4, 6-1    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Georges M. - Muntean V. Q-1K 6-3, 6-3 1.22 3.44
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Reichel L. - Muntean V. SF 6-2, 6-4 1.65 1.98
25.04.   Muntean V. - Li H. ČF 6-2, 6-2 1.65 1.98
24.04.   Muntean V. - Ushijima R. OF 6-3, 6-3 1.40 2.50
22.04.   Muntean V. - Szlavikovics 1K 7-5, 3-6, 6-3 1.42 2.46
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Lee P. - Muntean V. 1K 6-3, 6-3 1.72 1.88
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Khazaniuk D. - Muntean V. ČF 6-1, 6-3 1.40 2.50
10.04.   Muntean V. - Vdovenco A. OF 6-0, 7-5 1.55 2.16
09.04.   Muntean V. - Vajdova N. 1K 6-4, 6-1    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Spremo M. - Muntean V. OF 7-5, 7-5 1.26 3.15
12.03.   Muntean V. - Butnaru B. 1K 6-1, 6-0 1.06 5.95
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Schmiedlova K. - Muntean V. OF 7-5, 6-2    
04.03.   Muntean V. - Nunome C. 1K 6-3, 6-2    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Gorgodze E. - Muntean V. OF 6-4, 6-2    
25.02.   Muntean V. - Daniel J. 1K 6-3, 6-1    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Sizikova Y. - Muntean V. 1K 6-2, 63-7, 7-5 1.65 1.98
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Gorgodze E. - Muntean V. OF 6-2, 6-4 1.12 4.60
04.02.   Muntean V. - Adamescu C. 1K 6-2, 6-2 1.80 1.80
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Bara I. - Muntean V. ČF 6-1, 3-6, 6-3 1.27 3.10
30.01.   Muntean V. - Hisami K. OF 6-3, 6-1    
28.01.   Muntean V. - Chimura N. 1K 6-3, 64-7, 6-4    
  Tinajo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Ponchet J. - Muntean V. Q-OF 5-7, 6-4, 7-62    
19.01.   Muntean V. - Vogelsang E. Q-2K 6-2, 6-1    
  Tinajo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Bacquie A. - Muntean V. OF 6-2, 4-6, 7-5 3.20 1.25
15.01.   Muntean V. - Cazeaux A. 1K 6-3, 6-2    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Munoz / Munte - Curov / Lazar F 2-6, 6-4, 10-8    
24.10.   Munoz / Munte - Bruns / Rohde SF 6-1, 67-7, 12-10    
23.10.   Munoz / Munte - Rigoz / Werne ČF 3-6, 6-1, 10-7    
21.10.   Munoz / Munte - Liste / Poika OF 7-61, 7-65    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Ramia / Zande - Caram / Munte F 6-1, 6-0    
25.09.   Caram / Munte - Bacqu / Georg SF 7-6, 6-4    
24.09.   Caram / Munte - Beyge / Zanev ČF    
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Schee / Schol - Munte / Munte OF 7-5, 6-3    
  Praha 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Holan / Rouck - Alzat / Munte OF 2-6, 6-4, 10-6    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Gjorc / Hrist - Munte / Tudor ČF 6-1, 6-0    
05.08.   Munte / Tudor - Duca / Fetec OF 4-6, 6-2, 10-4    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Gjorc / Ianch - Lancr / Munte OF 6-2, 6-1    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Lemme / Mihai - Lancr / Munte OF 2-1    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Rodri / Zacar - Munte / Prenk SF 2-0    
24.04.   Munte / Prenk - Furuk / Ushij ČF 7-64, 7-5    
22.04.   Munte / Prenk - D'Oli / Krivo OF 6-3, 6-2    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Zhang / Zheng - Munte / Prenk ČF 7-65, 6-1    
15.04.   Munte / Prenk - Fayol / Jumel OF 6-0, 6-1    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Kalab / Katsi - Honig / Munte OF 6-4, 6-1    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Gjorc / Vdove - Munte / Peckl OF 6-1, 6-3    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Ayuka / Grajd - Adame / Munte ČF 6-3, 7-5    
04.03.   Adame / Munte - Niahr / Shyma OF 6-2, 67-7, 10-4    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Gorgo / Kvats - Holla / Munte ČF 6-0, 4-6, 10-3    
25.02.   Holla / Munte - Ayuka / Nunom OF 5-7, 7-5, 10-8    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Paar / Piraz - Munte / Payet OF 6-0, 6-1    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Husar / Tinji - Munte / Payet OF 6-4, 6-3    
  Tinajo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Janus / Murta - Munte / Palho OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Tinajo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Gryma / Lizar - Munte / Roeme OF 6-0, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Castellon ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Colmegna M. - Muntean V. OF 1-6, 6-3, 6-2 2.36 1.45
19.11.   Muntean V. - Gutierrez Car 1K 6-0, 6-1 1.26 3.15
  Limoges ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Mestach A. - Muntean V. 1K 6-1, 6-1 1.04 6.76
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Marfutina M. - Muntean V. ČF 6-4, 4-3    
01.10.   Muntean V. - Eklund M. OF 5-7, 6-2, 6-2    
30.09.   Muntean V. - Baklouti F. 1K 6-0, 6-0    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Prenkovic L. - Muntean V. F 6-1, 6-4    
27.09.   Muntean V. - Lopez-Rueda C. SF 4-6, 6-2, 6-0    
26.09.   Muntean V. - Van De Velde ČF 6-1, 6-3    
25.09.   Muntean V. - Inclan Solis OF 6-1, 6-3    
23.09.   Muntean V. - Zhir R. 1K 6-4, 6-1    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Pereira T. - Muntean V. 1K 6-2, 6-0    
  Antalya 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Skamlova C. - Muntean V. 1K 6-3, 6-1    
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Lancranjan P. - Muntean V. Q-OF 7-63, 6-2    
11.08.   Muntean V. - Eccel S. Q-2K 6-3, 0-6, 6-1    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Rosca I. - Muntean V. OF 6-1, 6-3    
06.08.   Muntean V. - Boualem J. 1K 7-67, 6-0    
05.08.   Ionescu S. - Muntean V. Q-OF 6-0, 6-4    
04.08.   Muntean V. - Bercaru I. Q-2K 6-0, 6-1    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Malíková T. - Muntean V. 1K 6-2, 6-1    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Friedsam A. - Muntean V. 1K 6-2, 6-4 1.08 5.59
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Beygelzimer Y. - Muntean V. Q-1K 6-1, 6-1    
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Gai A. - Muntean V. 1K 7-5, 6-4    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Kolar N. - Muntean V. Q-2K 6-0, 7-5    
20.04.   Muntean V. - Stoll T. Q-1K 6-1, 6-1    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Haas S. - Muntean V. 1K 6-4, 6-4    
16.04.   Koprcina N. - Muntean V. Q-OF 6-3, 6-1    
15.04.   Muntean V. - Kaufinger I. Q-3K 6-0, 2-6, 6-3    
14.04.   Muntean V. - Breve T. Q-2K 6-3, 7-6    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Matouskova J. - Muntean V. Q-2K 6-2, 6-1    
06.04.   Muntean V. - Szandi K. Q-1K 6-0, 6-0    
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Dodin O. - Muntean V. Q-1K 6-4, 6-3    
  Leimen ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Perkovic K. - Muntean V. Q-2K 7-64, 6-0    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Adamescu C. - Muntean V. 1K 3-6, 7-5, 6-2    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.01.   Sezer M. - Muntean V. ČF 6-0, 6-4    
09.01.   Muntean V. - Zakarlyuk T. OF 6-1, 6-4    
08.01.   Muntean V. - Boeykens E. 1K 2-6, 6-3, 6-3    
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Marfu / Stadl - Eklun / Munte OF 6-4, 6-3    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Kazim / Kuzne - Gaspa / Munte ČF 7-5, 1-6, 10-8    
23.09.   Gaspa / Munte - Ben A / Charr OF 6-0, 6-2    
  Antalya 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Skaml / Szupp - Munte / Werbr SF 4-6, 6-1, 10-3    
11.09.   Munte / Werbr - Kazim / Zakar ČF 6-2, 6-4    
10.09.   Munte / Werbr - Demid / Lyuks OF 6-1, 6-0    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Lancr / Vladu - Bauer / Munte OF 6-2, 6-3    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Lancr / Plato - Munte / Sunki OF 7-65, 6-4    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Burge / Klase - Munte / Orlin OF 6-3, 6-3    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Gamiz / Plato - Mayr / Munte ČF 62-7, 6-1, 10-4    
15.01.   Mayr / Munte - Han N / Ohta OF 6-1, 66-7, 12-10    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Glima / Rudak - Faber / Munte OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Schmiedlova K. - Muntean V. Q-OF 6-3, 6-2    
20.10.   Muntean V. - Ponchet J. Q-1K 7-62, 6-3    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Versteeg K. - Muntean V. Q-OF 6-4, 6-3    
22.09.   Muntean V. - Sussarello S. Q-1K 6-1, 6-0    
  Antalya 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Khazaniuk D. - Muntean V. 1K 6-3, 6-3    
16.09.   Muntean V. - Salihbaeva A. Q-OF 6-0, 6-0    
15.09.   Muntean V. - Chehal V. Q-1K 6-2, 6-1    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Sanesi G. - Muntean V. Q-OF 6-3, 6-2    
28.07.   Muntean V. - Kayser S. Q-1K 6-4, 7-5    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Toljan J. - Muntean V. Q-OF 6-4, 6-2    
14.07.   Muntean V. - Codino F. Q-1K 6-2, 6-1    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Zerbone J. - Muntean V. Q-1K 6-3, 1-6, 6-0    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Koehl / Savin - Caram / Munte OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Ismaning ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Henke V. - Muntean V. Q-1K 6-0, 6-0    
  Limoges ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Georges M. - Muntean V. Q-1K 7-5, 7-5    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Marcu D. - Muntean V. 1K 1-6, 6-1, 7-64    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Harmsen D. - Muntean V. Q-OF 6-2, 6-2    
31.07.   Muntean V. - Ginier J. Q-2K 7-64, 6-1    
30.07.   Muntean V. - Levers C. Q-1K 6-2, 6-1    
  Petange ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Burnett N. - Muntean V. Q-1K 6-3, 6-0    
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Sussarello S. - Muntean V. Q-1K 6-3, 6-0    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Lyubtsova O. - Muntean V. 1K 6-1, 6-1    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Bondarenko K. - Muntean V. Q-OF 6-0, 6-0 1.04 6.63
14.05.   Muntean V. - Jeflea D. Q-1K 6-4, 6-4    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Amanm / Chuan - Evtim / Munte OF 6-0, 7-5 1.06 6.13
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
06.09.2019 - 09.09.2019  Sajur ITF skreč
15.10.2018 - 17.10.2018  Florence (USA) ITF skreč
03.11.2017 - 06.12.2017  Šarm aš-Šajch 23 ITF skreč
04.08.2016 - 29.10.2016  Šarm aš-Šajch 27 ITF skreč
28.01.2016 - 31.01.2016  Saint-Martin ITF nenastoupila
13.01.2016 - 18.01.2016  Fort-de-France ITF nenastoupila
28.11.2015 - 11.01.2016  El Kantaoui 30 ITF nenastoupila
29.10.2015 - 29.10.2015  Šarm aš-Šajch 39 ITF skreč
15.07.2014 - 22.07.2014  Galati 2 ITF skreč
02.10.2013 - 15.10.2013  Monastir 2 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist