Palkina Ksenia - profil

Palkina Ksenia 

Palkina Ksenia

Stát: Kyrgystán
Věk: 30 (13. 12. 1989)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 723. / 163.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 495. / 165.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 397/325 146/127 194/144 39/47 13/5 5/2
2019 16/20 11/13 4/2 1/5 - -
2018 35/32 14/13 16/13 3/4 0/1 2/1
2017 41/39 22/19 18/16 1/4 - -
2016 13/14 7/9 4/3 2/2 - -
2015 34/20 19/9 11/6 4/5 - -
2014 30/24 11/7 14/12 5/5 - -
2013 33/23 6/6 18/13 9/4 - -
2012 26/17 2/2 21/12 3/3 - -
2011 10/9 3/2 4/6 - 3/1 -
2010 40/34 9/11 26/16 2/5 0/1 3/1
2009 23/30 6/9 12/16 0/3 5/2 -
2008 37/24 19/12 14/8 4/4 - -
2007 27/19 11/10 11/7 5/2 - -
2006 20/11 6/3 9/7 0/1 5/0 -
2005 12/8 0/2 12/6 - - -
2004 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 187/145 90/60 72/61 25/23 0/1 -
2019 16/13 10/9 4/1 2/3 - -
2018 38/28 25/14 13/10 0/3 0/1 -
2017 39/25 26/11 11/11 2/3 - -
2016 11/11 5/8 4/2 2/1 - -
2015 14/15 5/8 5/4 4/3 - -
2014 17/11 3/1 7/6 7/4 - -
2013 41/21 13/5 22/12 6/4 - -
2012 9/10 3/2 4/6 2/2 - -
2011 0/2 - 0/2 - - -
2010 0/2 - 0/2 - - -
2009 1/4 0/1 1/3 - - -
2008 0/2 0/1 0/1 - - -
2007 1/1 - 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2015 - 2
2013 - 3
2010 - 2
2008 - 2
2006 - 1
Celkem: 0 11
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 2
2018 - 2
2017 - 4
2014 - 2
2013 - 5
Celkem: 0 15
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Wargnier L. - Palkina K. Q-1K 6-2, 6-4 1.48 2.30
  St. Polten ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Escauriza L. - Palkina K. Q-OF 6-4, 6-2    
08.09.   Palkina K. - Welker E. Q-2K 6-2, 6-2    
  Montreux ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Zuger J. - Palkina K. 1K 4-6, 6-0, 6-4 1.14 4.72
02.09.   Palkina K. - Bouzo Zanotti Q-OF 64-7, 6-4, 10-3    
02.09.   Palkina K. - Karamoko N. Q-1K 6-1, 7-5 1.19 3.69
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Dascalu N. - Palkina K. Q-OF 6-4, 6-2 1.25 3.41
08.07.   Palkina K. - Malečková J. Q-1K 6-3, 6-2    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Vasilescu A. - Palkina K. Q-1K 6-4, 6-1    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Ukolova A. - Palkina K. Q-OF 6-2, 7-64 1.93 1.69
10.06.   Palkina K. - Skachkova K. Q-1K 6-4, 4-6, 10-7 1.24 3.27
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Garkusha E. - Palkina K. Q-1K 6-3, 6-0 4.05 1.16
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Mihaylova G. - Palkina K. ČF 2-1 1.88 1.73
23.05.   Palkina K. - Merico C. OF 6-2, 6-1 1.05 6.34
22.05.   Palkina K. - Ovcharenko E. 1K 7-615, 6-4 1.40 2.53
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Pislak M. - Palkina K. ČF 6-2, 2-0 1.80 1.80
25.04.   Palkina K. - Vanlangendonc OF 6-4, 0-6, 6-0 2.17 1.54
24.04.   Palkina K. - Van De Peer V. 1K 6-0, 6-2 1.19 3.66
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Kubareva A. - Palkina K. 1K 6-2, 6-2 1.39 2.56
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Ochsner S. - Palkina K. 1K 6-2, 6-1 3.25 1.24
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Knoll X. - Palkina K. OF 6-1, 6-1 1.48 2.30
19.03.   Palkina K. - Ukolova A. 1K 6-2, 5-7, 6-3 1.49 2.27
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Simion O. - Palkina K. OF 6-2, 7-5 1.59 2.08
01.02.   Palkina K. - Demidova L. 1K 6-2, 6-2    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Hesse / Segue - Khabi / Palki OF 4-6, 6-2, 10-4    
  Montreux ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Von D / Zimme - Palki / Parta OF 6-4, 6-4    
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Raina / Schoo - Gerla / Palki ČF 6-3, 6-4    
09.07.   Gerla / Palki - Caste / Perei OF 2-6, 6-3, 11-9    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Fomin / Juhas - Khabi / Palki ČF 6-2, 6-1    
02.07.   Khabi / Palki - Halba / Primo OF 6-3, 6-3    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kreme / Shyma - Makar / Palki ČF 3-6, 6-2, 10-5    
12.06.   Makar / Palki - Ovcha / Shytk OF 6-4, 6-1    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Gjorc / Komar - Makar / Palki OF 6-0, 6-3    
  Trnava ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Blink / Knoll - Khabi / Palki OF 2-6, 6-0, 10-5 1.24 3.25
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Duers / Grimm - Palki / Zhang F    
26.04.   Palki / Zhang - Ni Ma / Sysoe SF 6-4, 3-6, 10-3    
25.04.   Palki / Zhang - Kawag / Kobay ČF 6-2, 4-6, 10-2    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Prenk / Steve - Drazi / Palki ČF 6-4, 7-5    
11.04.   Drazi / Palki - Schul / Tilbu OF 6-2, 5-7, 13-11    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Mishi / Palki - Dinu / Gjorc F 6-3, 3-6, 12-10 2.39 1.44
22.03.   Mishi / Palki - Mende / Roeme SF 6-4, 7-64 1.80 1.80
21.03.   Mishi / Palki - Saner / Tanas ČF 6-1, 6-3 1.15 4.10
20.03.   Mishi / Palki - Oztur / Sandb OF 6-1, 6-2 1.05 6.40
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Hosok / Shimi - Palki / Sonod OF 3-6, 7-5, 10-8 1.59 2.08
Žádné zápasy.
 
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Zakharova A. - Palkina K. 1K 6-1, 65-7, 6-4    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Palkina K. - Chernyshova M. F 1-0 2.80 1.35
21.09.   Palkina K. - Ayzatulina U. SF 7-63, 2-6, 6-4 1.83 1.83
20.09.   Palkina K. - Dmitrichenko ČF 7-5, 6-4 1.43 2.43
19.09.   Palkina K. - Iakovleva A. OF 6-2, 6-2 1.21 3.50
18.09.   Palkina K. - Makarova E. 1K 6-1, 7-5 1.69 1.93
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Dmitrichenko - Palkina K. OF 0-6, 6-4, 6-4    
11.09.   Palkina K. - Astakhova A. 1K 6-1, 6-3 1.17 3.86
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Gasanova A. - Palkina K. OF 6-2, 1-6, 6-1 1.08 8.38
28.08.   Palkina K. - Oz I. 1K 2-6, 6-4, 6-1 2.45 1.46
26.08.   Palkina K. - Kim Y. Q-OF 7-5, 6-2 1.06 6.10
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Panova A. - Palkina K. Q-1K 6-2, 6-0    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Piter K. - Palkina K. Q-1K 6-0, 6-1 1.12 4.60
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Arshinkova P. - Palkina K. OF 6-3, 7-66 2.16 1.60
03.04.   Palkina K. - Biskic A. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Matviyenko L. - Palkina K. OF 6-4, 6-4    
28.03.   Palkina K. - Yoruk I. 1K 6-4, 0-6, 6-2 1.18 3.98
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Lister C. - Palkina K. OF 4-6, 6-1, 6-1 1.35 2.70
21.03.   Palkina K. - Vukovic D. 1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Marinkovic B. - Palkina K. 1K 6-1, 4-6, 6-1    
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Stefanini L. - Palkina K. OF 6-4, 6-1 1.35 2.70
13.02.   Palkina K. - Remondina A. 1K 1-6, 6-2, 6-3    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Pospelova A. - Palkina K. OF 5-7, 6-4, 7-63    
23.01.   Palkina K. - Ukolova A. 1K 6-4, 4-6, 6-2    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Kim D. - Palkina K. 1K 7-62, 6-3 1.35 2.70
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Morderger T. - Palkina K. OF 6-1, 7-5 1.14 4.28
09.01.   Palkina K. - Vlasselaer C. 1K 6-0, 6-4 1.08 5.40
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Dmitr / Iakov - Herte / Palki SF 6-1, 6-4 2.70 1.35
26.09.   Herte / Palki - Grinc / Tuzel ČF 6-0, 6-1 1.04 6.76
24.09.   Herte / Palki - Cherk / Mayer OF 6-1, 6-0    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Ayzat / Iakov - Khabi / Palki SF 65-7, 7-5, 10-3 2.72 1.34
19.09.   Khabi / Palki - Kalin / Makar ČF 6-4, 6-2 1.22 3.46
18.09.   Khabi / Palki - Sokhe / Yelfi OF 6-1, 6-0 1.02 7.76
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Chern / Katic - Khabi / Palki F 7-63, 6-2 2.08 1.59
13.09.   Khabi / Palki - Koval / Rosno SF 2-6, 7-5, 10-2 1.14 4.22
12.09.   Khabi / Palki - Sargs / Vesel ČF 6-2, 6-4 1.08 5.50
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Detko / Kulam - Oz I. / Palki OF 62-7, 6-3, 10-7    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Heise / Ponom - Palki / Van D OF 6-4, 6-3 1.93 1.69
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Monov / Skaml - Palki / Shapa F 6-4, 6-3 1.72 1.95
10.08.   Palki / Shapa - Gatto / Honco SF 6-4, 6-2 1.80 1.80
09.08.   Palki / Shapa - Lukas / Mrdez ČF 6-3, 7-5 1.99 1.64
08.08.   Palki / Shapa - Danii / Prati OF 6-0, 6-2 1.25 3.23
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Glush / Stoll - Erayd / Palki ČF 7-5, 6-0    
07.05.   Erayd / Palki - Cresc / Giova OF 7-61, 6-3    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Caste / Herrm - Herdz / Palki ČF 6-2, 6-3    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Rosca / Tatar - Herdz / Palki ČF 6-3, 7-65    
27.03.   Herdz / Palki - Stama / Ukolo OF 4-6, 7-66, 10-7    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Ghior / Munte - Palki / Ukolo SF 6-4, 6-3    
22.03.   Palki / Ukolo - Kisse / Sting ČF 6-2, 6-2    
20.03.   Palki / Ukolo - Njiri / Yazga OF 6-2, 7-5    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Knoll / Liste - Anshb / Palki F 6-0, 5-7, 10-8    
16.03.   Anshb / Palki - Munte / Munte SF 6-3, 6-3    
15.03.   Anshb / Palki - Gorba / Helbe ČF 6-1, 6-0    
13.03.   Anshb / Palki - Buczy / Lapus OF 7-5, 6-1    
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Bekke / Palki - Colme / Giovi F 6-4, 4-6, 10-8    
15.02.   Bekke / Palki - Gavri / Yashi SF 6-4, 6-4    
14.02.   Bekke / Palki - Bande / Sabin ČF 7-5, 1-6, 10-8    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Pospe / Shapa - Palki / Talco SF 6-3, 6-1    
25.01.   Palki / Talco - Ilows / Schip ČF 6-3, 6-3    
24.01.   Palki / Talco - Beber / Yang OF 6-2, 6-3    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Oz I. / Vishn - Fomin / Palki ČF 6-2, 6-2    
16.01.   Fomin / Palki - Altuk / Sukho OF 6-4, 7-5    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Shapa / Vasyl - Oz I. / Palki F 5-7, 6-0, 13-11    
14.01.   Oz I. / Palki - Morde / Morde SF 7-5, 2-6, 11-9    
12.01.   Oz I. / Palki - Comle / Gorgo ČF 6-4, 4-6, 10-5    
10.01.   Oz I. / Palki - Burdi / Tresh OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Solovieva V. - Palkina K. Q-OF 6-3, 6-0    
23.10.   Palkina K. - Quattrone C. Q-2K 6-2, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Eidukonyte J. - Palkina K. Q-1K 6-4, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Wagner S. - Palkina K. Q-OF 6-1, 6-4 2.37 1.45
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Ayzatulina U. - Palkina K. ČF 6-4, 6-2    
27.09.   Palkina K. - Malygina E. OF 7-63, 6-2    
26.09.   Palkina K. - Dmitrichenko 1K 6-4, 6-1    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Lodikova D. - Palkina K. SF 6-3, 6-1 1.53 2.30
21.09.   Palkina K. - Koval V. ČF 6-1, 7-5 2.25 1.50
20.09.   Palkina K. - Kulambayeva Z. OF 67-7, 6-3, 6-3 1.45 2.37
18.09.   Palkina K. - Nurgazieva E. 1K 6-1, 6-0    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Morgina A. - Palkina K. 1K 6-1, 6-2 1.23 3.63
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Woolcock B. - Palkina K. Q-1K 6-3, 6-4    
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Kolodziejova - Palkina K. 1K 6-4, 6-1 1.14 4.58
26.06.   Palkina K. - Zawadzka J. Q-OF 2-6, 6-0, 6-3    
25.06.   Palkina K. - Przybylska J. Q-2K 6-3, 6-2    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Serban R. - Palkina K. ČF 6-4, 7-5 1.12 4.58
11.05.   Palkina K. - Oz I. OF 7-5, 5-7, 6-3 1.40 2.52
10.05.   Palkina K. - Morderger Y. 1K 5-1 3.21 1.25
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Anshba A. - Palkina K. ČF 6-2, 6-4 1.14 4.28
04.05.   Palkina K. - Intert A. OF 4-6, 7-63, 6-0 1.16 4.02
03.05.   Palkina K. - Vangelova A. 1K 6-3, 6-2 1.26 3.15
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Matviyenko L. - Palkina K. 1K 6-2, 4-6, 7-5 1.89 1.72
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Danilovic O. - Palkina K. ČF 6-1, 6-2 1.13 4.42
23.03.   Palkina K. - Pantuckova M. OF 6-4, 6-0 2.52 1.40
22.03.   Palkina K. - Adamescu C. 1K 6-0, 6-2 1.38 2.59
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Kovalets S. - Palkina K. OF 6-3, 6-3 1.25 3.21
15.03.   Palkina K. - Drazic M. 1K 6-4, 6-4 1.35 2.70
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Du Z. - Palkina K. OF 6-3, 6-4 2.35 1.46
28.02.   Palkina K. - Negreanu D. 1K 6-2, 6-3    
27.02.   Palkina K. - Zhou K. Q-OF 6-0, 6-2    
26.02.   Palkina K. - Timotin J. Q-2K 6-1, 6-0    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Kan V. - Palkina K. 1K 64-7, 6-1, 6-3    
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Skamlova C. - Palkina K. OF 2-6, 6-1, 6-2 1.16 4.02
13.02.   Palkina K. - Bronzetti L. 1K 5-7, 6-2, 6-3 2.13 1.56
12.02.   Palkina K. - Pattacini C. Q-OF 6-4, 6-2    
11.02.   Palkina K. - Palmigiano F. Q-1K 4-6, 7-5, 6-4    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Weedon K. - Palkina K. 1K 7-5, 5-7, 6-3    
05.02.   Palkina K. - Uzhylovska K. Q-OF 6-0, 5-2    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Kovalets S. - Palkina K. 1K 6-0, 6-3 1.28 3.03
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Herdzelas D. - Palkina K. 1K 6-0, 6-2 1.60 2.06
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Cakar / March - Anshb / Palki OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Anshb / Robil - Giovi / Palki ČF 6-2, 6-1    
11.10.   Giovi / Palki - Ce G. / Gorgo OF 5-2    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Drazi / Palki - Detko / Kulam F 7-5, 6-2    
29.09.   Drazi / Palki - Ayzat / Lazar SF 6-1, 6-2    
27.09.   Drazi / Palki - Golop / Solom ČF 6-2, 6-0    
26.09.   Drazi / Palki - Khabi / Vissc OF 6-3, 6-3    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Drazi / Palki - Detko / Kulam F 7-5, 3-6, 10-8    
21.09.   Drazi / Palki - Pekho / Solny SF 6-1, 6-0    
20.09.   Drazi / Palki - Bakhm / Vesel ČF 1-6, 6-4, 10-7    
19.09.   Drazi / Palki - Golop / Kalin OF 6-2, 6-2    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Ce G. / Sizik - Ainit / Palki ČF 6-2, 6-4    
28.08.   Ainit / Palki - Detko / Karim OF 6-1, 6-3    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Armit / Leche - Lewis / Palki ČF 6-3, 3-6, 10-6 1.36 2.66
03.07.   Lewis / Palki - Jacks / Maesf OF 6-0, 6-2    
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Lapko / Morgi - Palki / Shapa SF 6-3, 6-4 1.65 1.98
28.06.   Palki / Shapa - Nepli / Pospe ČF 7-5, 6-3 1.35 2.70
27.06.   Palki / Shapa - Zawad / Zduni OF 6-0, 6-4 1.03 7.12
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Morde / Morde - Oz I. / Palki SF 6-3, 5-7, 10-3 1.15 4.14
11.05.   Oz I. / Palki - Njoze / Stama ČF 7-64, 6-2    
09.05.   Oz I. / Palki - Becci / Bugno OF 6-1, 4-6, 10-7 1.11 4.76
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Anshb / Rybak - Pospe / Palki ČF 4-6, 6-1, 10-4 1.25 3.21
03.05.   Pospe / Palki - Dmitr / Szlav OF 1.20 3.60
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Kreme / Sizik - Perpe / Palki SF 6-3, 6-1    
12.04.   Perpe / Palki - Matvi / Szupp ČF 6-3, 6-1 1.36 2.66
10.04.   Perpe / Palki - Khabi / Tolib OF 6-2, 6-4 1.65 1.98
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Palki / Shapa - Jamri / Simic F 6-4, 7-5 1.45 2.37
24.03.   Palki / Shapa - Fomin / Takun SF 6-4, 6-3 1.30 2.92
23.03.   Palki / Shapa - Cubra / Marko ČF 6-2, 6-4 1.05 6.30
21.03.   Palki / Shapa - Payko / Turkm OF 6-0, 6-0    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Evtim / Tinji - Palki / Shapa SF 1-6, 6-2, 10-6 1.60 2.06
16.03.   Palki / Shapa - Chern / Cohen ČF 6-1, 6-2 1.11 4.76
14.03.   Palki / Shapa - Cubra / Marko OF 7-5, 6-2    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Aksu / Gorgo - Bonda / Palki ČF 6-4, 6-3 1.40 2.52
21.02.   Bonda / Palki - Ercet / Sario OF 6-2, 6-0    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Kenne / Kolar - Katic / Palki SF 6-1, 6-3    
08.02.   Katic / Palki - Du Z. / You M ČF 6-4, 7-63    
06.02.   Katic / Palki - Akopi / Kurgi OF 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Šymkent 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Ainitdinova G. - Palkina K. ČF 6-2, 6-1 1.70 1.91
05.10.   Palkina K. - Umarova K. OF 6-4, 6-2    
03.10.   Palkina K. - Kulambayeva Z. 1K 66-7, 6-2, 6-1    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Ayzatulina U. - Palkina K. 1K 6-4, 2-0    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Laguza A. - Palkina K. Q-2K 6-4, 6-3    
  Telavi 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Tarasova A. - Palkina K. 1K 6-2, 3-6, 6-3 1.53 2.19
04.09.   Palkina K. - Baravi A. Q-OF 6-1, 6-3    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Perrin C. - Palkina K. 1K 6-4, 6-2 1.27 3.07
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Grammatikopou - Palkina K. OF 6-3, 6-2 1.26 3.16
23.08.   Palkina K. - Matviyenko L. 1K 5-7, 6-3, 6-1 2.47 1.42
22.08.   Palkina K. - Tolibova S. Q-OF 6-0, 6-3    
21.08.   Palkina K. - Kolb M. Q-2K 6-1, 6-0    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Shoshyna A. - Palkina K. OF 6-0, 6-2 1.22 3.43
16.08.   Palkina K. - Pogribnyak N. 1K 6-2, 6-2    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Brouleau L. - Palkina K. Q-1K 6-4, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Chantraine C. - Palkina K. 1K 7-5, 6-0 3.10 1.27
  Šymkent 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Khata / Shara - Palki / Zubko OF 0-6, 6-3, 10-5    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Ayzat / Lazar - Khabi / Palki SF 5-7, 6-1, 10-5    
28.09.   Khabi / Palki - Belov / Vesel ČF 6-1, 6-3    
26.09.   Khabi / Palki - Daris / Steur OF 6-4, 6-1    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Kolb / Kolb - Koras / Palki OF 6-4, 3-6, 12-10    
  Telavi 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Gorgo / Kvats - Buzar / Palki OF 6-4, 6-4    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Ivakh / Komar - Taras / Palki SF 2-6, 6-2, 10-1    
31.08.   Taras / Palki - Kerim / Morgi ČF 6-2, 6-2    
29.08.   Taras / Palki - Detko / Polun OF 2-6, 6-4, 10-3    
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Ivakh / Komar - Amanm / Palki OF 7-63, 6-1    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Kreme / Pozni - Sezer / Palki ČF 6-4, 6-1    
16.08.   Sezer / Palki - Kosty / Pisar OF 6-0, 6-4    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Bara / Koras - Gryma / Palki OF 6-2, 7-64    
Žádné zápasy.
 
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Buyukakcay C. - Palkina K. 1K 2-6, 6-1, 6-0 1.16 4.02
  Bucha ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Poznikhirenko - Palkina K. ČF 6-2, 6-2 1.72 1.88
16.09.   Palkina K. - Fomina A. OF 6-4, 7-63 1.15 4.15
15.09.   Palkina K. - Klymenko A. 1K 6-4, 7-5 1.06 5.95
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Ozgen P. - Palkina K. OF 6-4, 6-4 1.60 2.06
18.08.   Palkina K. - Kudermetova V. 1K 6-3, 6-1 2.50 1.40
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Vinogradova P. - Palkina K. OF 6-1, 6-1 1.33 2.87
05.08.   Palkina K. - Strakhova V. 1K 1-6, 6-1, 7-5 1.94 1.68
03.08.   Palkina K. - Stashenkova K. Q-OF 7-63, 7-68    
02.08.   Palkina K. - Nazarova G. Q-1K 6-3, 6-1    
  Bursa 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Shinikova I. - Palkina K. SF 1-6, 6-4, 6-4 1.30 2.90
16.07.   Palkina K. - Gobbi Monllau ČF 2-6, 7-65, 6-3 1.35 2.70
15.07.   Palkina K. - Zeballos Melg OF 6-4, 6-3    
13.07.   Palkina K. - Kulikova Y. 1K 1-6, 6-1, 6-3 1.02 7.65
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Romeo C. - Palkina K. Q-ČF 7-5, 6-3    
05.07.   Palkina K. - Topsel M. Q-OF 6-1, 5-7, 7-63    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Shymanovich I. - Palkina K. Q-OF 6-3, 7-66    
15.06.   Palkina K. - Krasnova D. Q-2K 6-2, 6-0    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Sarkisova K. - Palkina K. Q-OF 6-3, 6-3    
08.06.   Palkina K. - Lidkovskaya I. Q-2K 6-1, 6-3    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Kamenskaya V. - Palkina K. Q-OF 1-6, 6-3, 6-1    
25.05.   Palkina K. - Zhuravleva A. Q-1K 6-4, 6-1    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Palkina K. - Sharifova K. F 6-4, 6-4 1.28 3.05
24.04.   Palkina K. - Kerimbayeva K. SF 5-7, 7-5, 7-64 1.72 1.88
23.04.   Palkina K. - Tarasova A. ČF 6-4, 3-6, 6-1    
22.04.   Palkina K. - Lodikova D. OF 7-5, 6-4    
21.04.   Palkina K. - Yusupova G. 1K 6-1, 6-1    
19.04.   Palkina K. - Smirnova S. Q-OF 6-1, 6-1    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Ianch / Vasyl - Erayd / Palki ČF 6-2, 6-2    
21.09.   Erayd / Palki - Kolb / Kolb OF 6-2, 4-6, 10-5    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Dzala / Kuder - Palki / Vinog ČF 6-3, 6-1    
17.08.   Palki / Vinog - Iakov / Nazar OF 6-3, 6-2    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Koras / Strak - Erayd / Palki OF 7-5, 5-7, 11-9    
  Bursa 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Cresp / Gobbi - Palki / Piraz SF 6-2, 6-4    
15.07.   Palki / Piraz - Njoze / Zebal ČF 6-4, 6-4    
13.07.   Palki / Piraz - Adame / Anil OF 6-0, 3-1    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Kreme / Maroz - Jovic / Palki OF 6-2, 1-6, 10-3    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Ivakh / Monov - Kapsh / Palki OF 6-4, 1-6, 15-13    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Danie / Sotni - Palki / Saido OF 6-1, 6-1    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Khaba / Yusup - Palki / Pekho ČF 7-5, 6-4    
21.04.   Palki / Pekho - Kerim / Vasil OF 7-66, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Zhuk S. - Palkina K. 1K 7-64, 3-1 2.70 1.35
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Rudakova A. - Palkina K. SF 6-2, 3-1    
02.10.   Palkina K. - Klyueva E. ČF 6-4, 6-1 1.17 3.90
01.10.   Palkina K. - Popova E. OF 6-1, 6-2    
30.09.   Palkina K. - Merenkova P. 1K 6-1, 6-3    
  Moskva 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Knoll X. - Palkina K. 1K 7-64, 6-3 1.30 2.90
08.09.   Palkina K. - Urzhumova V. Q-OF 6-2, 6-1    
06.09.   Palkina K. - Khmelnitckaia Q-1K 6-0, 7-5    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Knoll X. - Palkina K. SF 6-1, 7-5 1.24 3.65
05.09.   Palkina K. - Vinogradova P. ČF 2-6, 7-5, 7-5    
04.09.   Palkina K. - Kremen I. OF 6-3, 4-6, 7-66    
03.09.   Palkina K. - Lazareva M. 1K 1-6, 6-3, 6-1 1.50 2.24
01.09.   Palkina K. - Frolova A. Q-OF 6-0, 4-6, 6-1    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Palkina K. - Buzarnescu M. 6K 6-4, 7-5    
07.06.   Lehnert K. - Palkina K. 5K 6-1, 3-6, 10-7    
01.06.   Wachaczyk J. - Palkina K. 4K 7-6, 6-1    
29.05.   Ramialison I. - Palkina K. 3K 6-2, 6-4    
11.05.   Palkina K. - Kawa K. 1K 6-1, 6-7, 10-4    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Khabi / Pekho - Grinc / Palki F    
02.10.   Grinc / Palki - Mun V / Tcaka SF 66-7, 6-4, 10-3    
01.10.   Grinc / Palki - Yusup / Zhuk ČF 6-0, 6-4    
29.09.   Grinc / Palki - Bolat / Detko OF 6-3, 6-2    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Gabue / Lizar - Palki / Ogark OF 3-6, 6-3, 11-9    
Žádné zápasy.
 
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Vinogradova P. - Palkina K. 1K 6-2, 6-4    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Brianti A. - Palkina K. Q-1K 7-64, 2-6, 6-0 1.25 3.20
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Zec-Peskiric - Palkina K. OF 6-4, 6-3 1.40 2.50
09.07.   Palkina K. - Lehnert K. 1K 6-3, 5-7, 6-4    
  Middelburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Rus A. - Palkina K. 1K 6-1, 6-2 1.15 4.15
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Ivakhnenko V. - Palkina K. 1K 6-4, 6-1    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Floris A. - Palkina K. 1K 6-2, 6-1    
  Šymkent 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Palkina K. - Kerimbayeva K. F 6-3, 5-7, 6-1    
10.05.   Palkina K. - Katic V. SF 4-6, 6-3, 6-4    
09.05.   Palkina K. - Zanosiyenko V. ČF 6-3, 6-1    
07.05.   Palkina K. - Jumajanova Z. OF 6-1, 6-0    
06.05.   Palkina K. - Leivo E. 1K 6-2, 6-1    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Kotel / Ogark - Palki / Sizik ČF 3-6, 6-2, 10-3    
07.08.   Palki / Sizik - Morgi / Sotni OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Medin / Kouka - Melni / Palki ČF 6-2, 6-3 1.16 4.01
15.07.   Melni / Palki - Cabaj / Liste OF 2-6, 6-2, 10-5 1.25 3.25
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Danie / Schae - Kalab / Palki ČF 6-3, 6-2    
  Middelburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Kapsh / Palki - Al Na / Piraz F 6-3, 6-3    
05.07.   Kapsh / Palki - Van D / Van D SF 4-6, 6-4, 10-3    
04.07.   Kapsh / Palki - Podda / Van D ČF 6-3, 6-2    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Kiril / Monov - Kapsh / Palki SF 6-3, 1-6, 10-6    
29.05.   Kapsh / Palki - Buyuk / Ozgen ČF 6-0, 6-2    
28.05.   Kapsh / Palki - Fomin / Leyki OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Bogda / Dinu - Ejdes / Palki SF 6-3, 6-2    
22.05.   Ejdes / Palki - Aurou / Zebal ČF 6-1, 6-4    
20.05.   Ejdes / Palki - Cruci / Pilud OF 6-2, 6-2    
  Šymkent 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Khabi / Palki - Monov / Smoli F 6-2, 6-2    
09.05.   Khabi / Palki - Degti / Klimu SF 6-4, 6-2    
07.05.   Khabi / Palki - Afana / Vasil ČF 6-2, 2-6, 10-7    
07.05.   Khabi / Palki - Taras / Zanos OF 66-7, 6-3, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Rosca I. - Palkina K. ČF 2-6, 7-5, 7-62    
13.12.   Palkina K. - Frech M. OF 6-2, 6-0    
12.12.   Palkina K. - Stewart K. 1K 7-5, 6-3    
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Zuur M. - Palkina K. 1K 0-6, 7-5, 6-3    
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   De Su / Stewa - Kalab / Palki SF 6-1, 6-2    
12.12.   Kalab / Palki - Fourn / Vdove ČF 4-6, 6-2, 10-8    
11.12.   Kalab / Palki - Gayda / Mihai OF 6-1, 6-2    
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Esen / Esen - Palki / Rosca ČF 6-2, 6-3    
22.10.   Palki / Rosca - Marti / Negri OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Civitavecchia ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Chakhnashvili - Palkina K. ČF 6-3, 6-4 1.60 2.05
20.04.   Palkina K. - Guskova N. OF 6-3, 6-3    
19.04.   Palkina K. - Bovina E. 1K 7-64, 7-66    
  Pomezia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Grymalska A. - Palkina K. OF 6-2, 6-0    
12.04.   Palkina K. - Kvatsabaia S. 1K 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Jounieh 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Tvaroskova L. - Palkina K. Q-1K 68-7, 6-4, 6-2    
  Bucha ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Kalabina J. - Palkina K. ČF 7-63, 6-3    
29.09.   Palkina K. - Kotelnikova T. OF 7-65, 4-6, 7-61    
28.09.   Palkina K. - Pavlova O. 1K 6-3, 6-3    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Jovanovic A. - Palkina K. Q-1K 6-7, 6-2, 7-6    
  Cuneo ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Caregaro M. - Palkina K. Q-1K 6-4, 6-4    
  Řím - Tevere Remo ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Haas S. - Palkina K. 1K 7-64, 6-4    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Evtimova D. - Palkina K. Q-OF 4-6, 6-4, 6-4    
15.05.   Palkina K. - Ferguson S. Q-1K 6-1, 3-2    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Pavlovic I. - Palkina K. ČF 7-64, 6-3    
12.05.   Palkina K. - Mayr J. OF 6-1, 6-4    
11.05.   Palkina K. - Kalabina J. 1K 6-4, 7-5    
  Florencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Remondina A. - Palkina K. 1K 4-6, 7-64, 6-2    
  Káhira 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Herth K. - Palkina K. 1K 7-5, 6-2    
  Ain El Soukhna Suez ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Gorgodze E. - Palkina K. SF 6-2, 6-7, 6-3    
08.04.   Palkina K. - Kriegsmannova ČF 6-4, 6-2    
07.04.   Palkina K. - Zlochova Z. OF    
06.04.   Palkina K. - Steinherr J. 1K    
  Antalya-Belek 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Pochabova M. - Palkina K. SF 7-6, 6-0    
11.03.   Palkina K. - Mayr J. ČF 6-2, 7-5    
10.03.   Palkina K. - Bua T. OF 6-1, 6-4    
09.03.   Palkina K. - Linette M. 1K 6-4, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Palermo 2 Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Parra-Santonj - Palkina K. Q-ČF 6-0, 6-3 1.45 2.37
12.07.   Palkina K. - Burnett N. Q-OF 7-5, 7-5    
11.07.   Palkina K. - Anderson K. Q-1K 6-1, 2-6, 6-4    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Allgurin E. - Palkina K. 1K 6-4, 6-4 3.68 1.19
06.07.   Palkina K. - Gatto-Montico Q-ČF 7-5, 6-3    
05.07.   Palkina K. - Sanchez O. Q-OF 6-3, 6-4    
04.07.   Palkina K. - Saari-Bystrom Q-1K 6-2, 6-1    
  Cuneo ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Clerico N. - Palkina K. 1K 6-3, 6-4    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Korzeniak A. - Palkina K. OF 2-6, 6-1, 6-3    
26.05.   Palkina K. - Orlova N. 1K 6-4, 3-6, 7-65    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Albanese L. - Palkina K. Q-1K 6-3, 2-6, 6-1 1.50 2.29
  Florencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Haring F. - Palkina K. 1K 7-5, 7-5    
  Charleston Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Pelletier M. - Palkina K. Q-1K 6-2, 6-3    
  Ponte Vedra Beach Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Sevastova A. - Palkina K. Q-1K 6-7, 6-2, 6-1    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Scholl C. - Palkina K. 1K 6-2, 1-6, 6-2    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Cirst / Wozni - Oster / Palki OF 7-6, 7-6 1.13 4.51
Žádné zápasy.
 
  Kalkata ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Ferguson S. - Palkina K. ČF 0-6, 6-1, 6-4    
19.11.   Palkina K. - Glushko J. OF 7-5, 7-5    
18.11.   Palkina K. - Uberoi S. 1K 6-2, 6-3    
  Penza ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Glushko J. - Palkina K. 1K 6-1, 2-6, 6-3    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Kosyk G. - Palkina K. 1K 6-3, 6-0    
  Dněpropetrovsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Kapshay V. - Palkina K. 1K 7-65, 6-1    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Antoniychuk K. - Palkina K. ČF 6-4, 6-1    
23.07.   Palkina K. - Kuzmina-Rimsa OF 0-6, 6-2, 6-3    
22.07.   Palkina K. - Majeric T. 1K 6-1, 6-2    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Ozegovic N. - Palkina K. F 7-5, 6-3    
27.06.   Palkina K. - Šromová H. SF 1-6, 6-4, 6-4    
26.06.   Palkina K. - Nociarova D. ČF 7-63, 2-6, 6-0    
25.06.   Palkina K. - Hladíková T. OF 3-6, 6-3, 7-5    
24.06.   Palkina K. - Sekulic S. 1K 3-6, 6-0, 6-3    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Palkina K. - Gatto-Montico F 6-0, 6-4    
20.06.   Palkina K. - Celani C. SF 6-2, 7-68    
19.06.   Palkina K. - Chieppa S. ČF 6-1, 6-2    
18.06.   Palkina K. - Confalonieri OF 7-5, 6-3    
17.06.   Palkina K. - Sandano S. 1K 6-3, 6-2    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Cravero J. - Palkina K. OF 7-6, 6-2    
10.06.   Palkina K. - Rodier C. 1K 6-0, 3-6, 6-4    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Di Sarra F. - Palkina K. OF 6-1, 2-6, 6-3    
03.06.   Palkina K. - Hladíková T. 1K 7-63, 2-6, 6-3    
  Galatina ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Schiechtl T. - Palkina K. ČF 6-4, 7-6    
28.05.   Palkina K. - Ungur L. OF 1-0    
27.05.   Palkina K. - Szatmari A. 1K 2-6, 6-2, 6-4    
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Shapatava S. - Palkina K. Q-OF 6-2, 6-3    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Dokic J. - Palkina K. ČF 6-3, 6-4    
14.05.   Palkina K. - Han X. OF 7-5, 6-2    
13.05.   Palkina K. - Sedenkova D. 1K 6-3, 6-3    
  Florencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Larsson J. - Palkina K. 1K 6-4, 6-0    
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Arvid / Oster - Cleri / Palki OF 3-6, 6-2, 10-5 1.19 3.70
Žádné zápasy.
 
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Dentoni C. - Palkina K. 1K 7-62, 6-2    
  Moskva 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Kondratieva M. - Palkina K. 1K 6-1, 6-3    
27.08.   Palkina K. - Bratchikova N. Q-ČF 6-1, 6-1    
26.08.   Palkina K. - Kapshay T. Q-OF 6-0, 7-66    
25.08.   Palkina K. - Shamayko M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Moskva 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Bratchikova N. - Palkina K. Q-OF 5-7, 7-63, 6-2    
18.08.   Palkina K. - Timofeeva V. Q-1K 7-64, 6-4    
  Penza ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Antoniychuk K. - Palkina K. OF 6-3, 6-4    
14.08.   Palkina K. - Mircic T. 1K 6-2, 6-3    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Lapushchenkov - Palkina K. F 6-4, 6-3    
10.08.   Palkina K. - Katic V. SF 6-3, 6-1    
09.08.   Palkina K. - Pushkareva E. ČF 7-63, 6-2    
08.08.   Palkina K. - Mosolova M. OF 5-7, 6-3, 6-2    
07.08.   Palkina K. - Smirnova S. 1K 6-2, 6-0    
  Dněpropetrovsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Mosolova M. - Palkina K. Q-OF 6-3, 4-6, 6-2    
14.07.   Palkina K. - Kapshay T. Q-1K 6-2, 6-2    
  Naples 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Gerards M. - Palkina K. OF 6-0, 6-2    
24.04.   Palkina K. - Lo Re L. 1K 6-3, 7-5    
  Bari ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Abramovic M. - Palkina K. Q-1K 5-7, 7-5, 6-3    
  Sabadell ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Velasco-Andre - Palkina K. 1K 6-3, 6-3    
  Sant Boi ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Priachin T. - Palkina K. 1K 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Pune ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Amanmuradova - Palkina K. SF 6-0, 6-1    
16.11.   Palkina K. - Bhambri A. ČF 6-4, 3-6, 6-3    
15.11.   Palkina K. - Szatmari A. OF 7-66, 3-6, 7-5    
14.11.   Palkina K. - Teltumbde R. 1K 6-3, 7-5    
  Martina Franca ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Shamayko M. - Palkina K. Q-ČF 6-2, 7-5    
29.07.   Palkina K. - Sabay R. Q-OF 6-2, 6-4    
28.07.   Palkina K. - Srndovic A. Q-1K 6-4, 6-2    
  Monteroni D'Arbia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Matei S. - Palkina K. OF 6-3, 6-4    
25.07.   Palkina K. - Dentoni C. 1K 4-6, 7-5, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Tbilisi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Antoniychuk K. - Palkina K. Q-2K 6-4, 6-2    
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Davydova V. - Palkina K. 1K 6-3, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
24.05.2019 - 03.06.2019  Antalya 19 ITF skreč
30.04.2019 - 01.05.2019  Chimki ITF skreč
26.04.2019 - 26.04.2019  Antalya 15 ITF skreč
20.08.2018 - 26.08.2018  Asijské hry nenastoupila
19.08.2017 - 28.08.2017  Artvin ITF skreč
27.09.2016 - 28.09.2016  Šymkent 8 ITF skreč
07.05.2015 - 07.05.2015  Antalya 17 ITF skreč
09.11.2014 - 23.12.2014  Šarm aš-Šajch 54 ITF skreč
07.10.2014 - 25.10.2014  Šymkent 8 ITF skreč
03.10.2014 - 07.10.2014  Šymkent 7 ITF skreč
26.03.2014 - 14.04.2014  Antalya 9 ITF skreč
05.11.2013 - 06.11.2013  Astana 11 ITF skreč
23.04.2013 - 23.04.2013  Andijan ITF skreč
26.04.2011 - 03.05.2011  Karshi 2 ITF skreč
17.11.2009 - 14.01.2010  Pune 3 ITF skreč
18.05.2005 - 10.07.2005  Indore ITF nenastoupila
 
 

Zprávy

  • Češky v Budapešti dohrály. V Bastadu postoupila Kvitová

    WTA BUDAPEŠŤ / BASTAD - Už bez české účasti bude pokračovat antukový turnaj žen v Budapešti. Nejprve Zakopalová podlehla Rakušance Bammerové a o tři hodiny později překvapivě vypadla i Šafářová, jež podlehla osmnáctileté Chorvatce Martičové. Cetkovská se na poslední chvíli odhlásila. Dnes uspěla pouze v Bastadu Petra Kvitová.  »
    7. 7. 2009, aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
     
  • Češky ve Stuttgartu dohrály

    WTA STUTTGART / TAŠKENT - Po Nicole Vaidišové se s halovým turnajem v německém Stuttgartu i poslední dvě Češky, které se do hlavní soutěže dostaly z kvalifikace. Záhlavová nestačila na nasazenou Eadwaňskou a Zahlavová-Strýcová podlehla Petrovové. V Taškentu překvapila hráčka třetí světové stovky Palkinová, jež vyřadila turnajovou dvojku Govorcovovou.   »
    30. 9. 2008, 21:59 | Aktuality |  0 komentářů
     
 
 
 
 
TOPlist