Pla Malfeito Jaume - profil

Pla Malfeito Jaume 

Pla Malfeito Jaume

Stát: Španělsko
Věk: 23 (3. 6. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 555. / 504.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 310. / 304.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Futures 2018 ČF 15.11. --:-- Giner / Pla M - Sanch / Voron    
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 261/210 195/159 66/51 - - -
2018 37/28 36/25 1/3 - - -
2017 33/33 30/31 3/2 - - -
2016 52/32 42/21 10/11 - - -
2015 41/37 22/24 19/13 - - -
2014 53/35 39/26 14/9 - - -
2013 32/30 15/18 17/12 - - -
2012 10/10 8/9 2/1 - - -
2011 3/4 3/4 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 183/131 141/102 42/29 - - -
2018 47/20 43/17 4/3 - - -
2017 42/25 41/24 1/1 - - -
2016 33/22 19/15 14/7 - - -
2015 17/21 8/14 9/7 - - -
2014 26/24 17/18 9/6 - - -
2013 16/17 11/12 5/5 - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 4
2017 - 3
2016 - 2
2015 - 1
2014 - 2
Celkem: 0 12
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Fatic N. - Pla Malfeito J. 1K 6-2, 6-3    
08.11.   Toledo Bague - Pla Malfeito OF 6-1, 3-6, 6-2 1.45 2.39
06.11.   Pla Malfeito J. - Juarez F. 1K 0-6, 6-2, 6-4    
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Dima D. - Pla Malfeito J. Q-OF 4-6, 6-1, 6-0 1.30 3.02
07.10.   Pla Malfeito - Kocevar-Desma Q-1K 4-6, 6-4, 6-2 1.68 1.98
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Toledo Bague - Pla Malfeito 1K 6-1, 6-4 1.81 1.83
19.09.   Lama G. - Pla Malfeito J. 1K 6-2, 6-2 1.83 1.81
07.09.   Semmler M. - Pla Malfeito OF 7-63, 6-2 1.82 1.82
04.09.   Pla Malfeito - Chavez Villal 1K 7-67, 7-62 1.05 7.23
27.08.   Struvay E. - Pla Malfeito 1K 7-5, 6-4 1.58 2.20
21.08.   Cachin P. - Pla Malfeito J. 1K 6-1, 63-7, 6-3 1.26 3.31
17.08.   Esteve Lobato - Pla Malfeito SF 6-4, 6-4 1.35 2.89
16.08.   Pla Malfeito - Bellier A. ČF 6-3, 2-6, 6-3 1.39 2.64
15.08.   Pla Malfeito - Martos Gornes OF 6-4, 3-6, 6-0 1.17 3.88
14.08.   Pla Malfeito - Fernandez P. 1K 7-5, 6-1 1.05 6.40
04.08.   Roca Batalla - Pla Malfeito SF 6-4, 6-4 1.21 3.90
03.08.   Pla Malfeito - Lopez Morillo ČF 7-63, 6-3 1.18 4.07
01.08.   Pla Malfeito - Chavez Villal OF 2-6, 6-0, 6-0 1.04 7.54
31.07.   Pla Malfeito - Martinez Sarr 1K 6-2, 6-0 1.14 4.73
29.07.   Barranco Cosa - Pla Malfeito F 3-6, 6-3, 7-5 1.63 2.12
28.07.   Pla Malfeito - Lopez Montagu SF 6-3, 6-1 1.35 2.91
27.07.   Pla Malfeito - Korovin M. ČF 6-4, 68-7, 6-3 1.38 2.71
25.07.   Pla Malfeito - Sanchez Jover OF 6-4, 6-2 1.30 3.09
23.07.   Pla Malfeito - Turegano Juli 1K 6-1, 6-2 1.02 9.52
19.07.   Hidalgo D. - Pla Malfeito OF 4-6, 6-2, 6-4 1.98 1.71
17.07.   Pla Malfeito J. - Dowson D. 1K 6-4, 6-3 1.24 3.42
14.07.   Boluda-Purkis - Pla Malfeito SF 6-0, 6-4 1.30 3.17
13.07.   Pla Malfeito J. - Tashi V. ČF 6-4, 67-7, 6-1 1.24 3.50
11.07.   Pla Malfeito J. - Giner M. OF 5-3 1.82 1.83
10.07.   Pla Malfeito - Martos Gornes 1K 6-1, 6-2 1.42 2.56
26.06.   Moeller M. - Pla Malfeito 1K 6-1, 3-6, 6-4 1.38 2.58
24.06.   Netuschil M. - Pla Malfeito F 6-2, 6-3 1.41 2.59
23.06.   Pla Malfeito J. - Marti Y. SF 7-5, 6-1 2.04 1.65
22.06.   Pla Malfeito - Vanneste J. ČF 6-1, 6-3 1.88 1.73
21.06.   Pla Malfeito - Woerner P. OF 2-6, 6-1, 6-3 1.93 1.69
19.06.   Pla Malfeito J. - Cloes L. 1K 6-1, 6-2 1.10 4.97
29.05.   Kalyanpur A. - Pla Malfeito 1K 7-5, 6-4    
25.05.   Roca Batalla - Pla Malfeito ČF 6-3, 6-2 1.19 3.92
24.05.   Pla Malfeito - Lopez San Mar OF 4-6, 6-4, 6-3 1.91 1.70
21.05.   Pla Malfeito - Chepelev A. 1K 6-4, 6-1 1.51 2.30
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Zapata Mirall - Pla Malfeito Q-OF 7-66, 6-4    
12.05.   Pla Malfeito - Christiansen Q-1K 6-1, 6-0    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Diez S. - Pla Malfeito J. ČF 6-3, 6-0 1.21 3.78
25.04.   Pla Malfeito - Esteve Lobato OF 5-2 3.73 1.21
24.04.   Pla Malfeito J. - Tashi V. 1K 6-0, 6-0 1.51 2.31
23.04.   Pla Malfeito - Sanchez Jover Q-OF 6-3, 6-4    
22.04.   Pla Malfeito J. - Dias F. Q-2K 2-6, 6-3, 6-2    
21.04.   Pla Malfeito J. - Romay A. Q-1K 6-2, 6-1    
16.04.   Juarez F. - Pla Malfeito J. Q-OF 6-4, 6-3    
15.04.   Pla Malfeito J. - Lipka D. Q-2K 6-2, 6-3    
14.04.   Pla Malfeito J. - Briand J. Q-1K 6-3, 64-7, 6-3    
08.04.   Rodrigues P. - Pla Malfeito Q-2K 64-7, 6-2, 7-5    
  Alicante challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Trungelliti M - Pla Malfeito Q-1K 6-4, 5-7, 7-63    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Ribero F. - Pla Malfeito J. 1K 3-6, 6-2, 6-3 4.85 1.14
08.03.   Krawietz K. - Pla Malfeito OF 6-3, 6-3    
06.03.   Pla Malfeito - Vasilenko A. 1K 6-4, 6-4    
27.02.   Salman O. - Pla Malfeito J. 1K 6-2, 6-3    
02.02.   Gil F. - Pla Malfeito J. ČF 6-3, 7-65 1.37 2.70
01.02.   Pla Malfeito J. - Beiler M. OF 4-6, 6-3, 6-4    
30.01.   Pla Malfeito - Pearlman J. 1K 7-5, 6-1 1.03 10.50
26.01.   Barrios Vera - Pla Malfeito ČF 7-5, 6-2 1.23 3.65
25.01.   Pla Malfeito J. - Chazal M. OF 62-7, 7-65, 6-3 3.15 1.30
23.01.   Pla Malfeito - Volfson D. 1K 6-3, 6-4 1.34 2.95
11.01.   Kirchheimer S - Pla Malfeito OF 3-6, 6-2, 6-3 2.23 1.55
09.01.   Pla Malfeito J. - Cungu R. 1K 6-3, 6-3 1.61 2.11
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Giner / Pla M - Manda / Thiem OF 6-1, 6-2    
10.11.   Leite / Sant' - Barra / Pla M F 6-4, 6-4 1.93 1.69
09.11.   Barra / Pla M - Kiuam / Saban SF 3-6, 6-4, 10-7 1.29 2.98
08.11.   Barra / Pla M - Dzhan / Igosh ČF 4-6, 6-2, 12-10 1.24 3.28
06.11.   Barra / Pla M - Juare / Korov OF 6-2, 7-5    
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Cacic / Draga - Gutie / Pla M OF 4-6, 7-64, 13-11 1.64 2.04
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Lopez / Marto - Giner / Pla M F 6-2, 6-1 1.80 1.80
27.09.   Giner / Pla M - Blanc / Egea SF 6-3, 3-6, 10-8 1.80 1.80
26.09.   Giner / Pla M - Amoro / Ferna ČF 6-3, 6-1 1.16 4.05
24.09.   Giner / Pla M - Batll / Pujol OF 6-2, 7-66 1.05 6.40
20.09.   Branc / Marto - Giner / Pla M SF 3-6, 6-3, 10-8 1.64 1.99
19.09.   Giner / Pla M - Musia / Semml ČF 1-6, 7-5, 10-8 1.64 1.99
18.09.   Giner / Pla M - Lama / Monte OF 1-6, 6-4, 10-7 1.73 1.88
08.09.   Matos / Sorgi - Colas / Pla M SF 6-1, 6-2 1.93 1.69
07.09.   Colas / Pla M - Mardo / Winte ČF 6-4, 6-2 1.53 2.19
03.09.   Colas / Pla M - Moya / Valle OF 6-1, 6-3 1.06 6.02
30.08.   Hidal / Sorgi - Forne / Pla M SF 6-4, 6-2 1.88 1.73
29.08.   Forne / Pla M - Herre / Herre ČF 6-1, 6-2 1.02 7.76
28.08.   Forne / Pla M - Jacob / Jorda OF 3-6, 6-1, 10-8 1.25 3.21
24.08.   Gakho / Pla M - Penis / Watso F 6-4, 6-4 1.19 3.68
23.08.   Gakho / Pla M - Barra / Branc SF 0-6, 7-67, 10-6 1.69 1.93
22.08.   Gakho / Pla M - Hidal / Melig ČF 7-64, 6-4 1.73 1.88
21.08.   Gakho / Pla M - Marre / Marti OF 6-4, 6-3    
17.08.   Arias / Zebal - Marto / Pla M F 6-2, 6-3 1.69 1.93
16.08.   Marto / Pla M - Iriga / Manci SF 6-2, 6-3 1.03 7.18
15.08.   Marto / Pla M - Ferna / Ordei ČF 6-1, 6-1 1.08 5.50
02.08.   Barra / Roca - Giner / Pla M F 6-3, 0-6, 11-9 1.80 1.80
01.08.   Giner / Pla M - Barro / Mardo SF 6-4, 6-3 1.54 2.17
31.07.   Giner / Pla M - Calvo / Ferre ČF 3-6, 6-2, 12-10 1.13 4.41
24.07.   Anton / Vedri - Giner / Pla M OF 6-3, 4-6, 10-7 4.97 1.10
19.07.   Barra / Branc - Giner / Pla M SF 6-4, 65-7, 10-3 1.80 1.80
18.07.   Giner / Pla M - Harri / Rajsk ČF 6-3, 7-5 1.54 2.17
16.07.   Giner / Pla M - Expos / Trape OF 6-2, 6-3    
10.07.   Diaz / Gonza - Giner / Pla M ČF    
09.07.   Giner / Pla M - Goyar / Mendi OF 6-1, 6-1 1.01 10.20
29.06.   De Va / Van D - Giner / Pla M SF 7-5, 6-1 2.10 1.57
27.06.   Giner / Pla M - Eisin / Stuur ČF 6-1, 6-2 1.01 8.34
25.06.   Giner / Pla M - Geene / Solli OF 6-2, 6-2    
22.06.   Giner / Pla M - Reis / Yamac F 7-5, 3-6, 10-4    
21.06.   Giner / Pla M - Igosh / Saban SF 6-2, 2-6, 10-2    
20.06.   Giner / Pla M - Ivano / Raism ČF 7-67, 6-3    
19.06.   Giner / Pla M - Cloes / Lapra OF 6-1, 6-1    
30.05.   Marre / Marti - Pla M / Zhurb ČF 7-66, 7-5    
28.05.   Pla M / Zhurb - Giral / Miral OF 7-64, 6-2    
27.04.   Giner / Pla M - Marto / Priho F 2-6, 7-66, 13-11    
26.04.   Giner / Pla M - Hidal / Saez SF 2-6, 6-3, 10-8    
25.04.   Giner / Pla M - Pulga / Pulga ČF 5-7, 6-3, 11-9    
23.04.   Giner / Pla M - Benza / Kalya OF 6-4, 6-3    
17.04.   De Kr / Nijbo - Giner / Pla M OF 6-4, 6-4    
10.04.   Cabra / Cacao - Giner / Pla M OF 6-2, 3-6, 10-6    
23.03.   Pla M / Zhurb - Barra / Branc F 4-6, 7-65, 13-11    
22.03.   Pla M / Zhurb - Estev / Toled SF 3-6, 6-1, 10-5    
21.03.   Pla M / Zhurb - Arrib / Caval ČF 3-6, 6-4, 10-3    
19.03.   Pla M / Zhurb - Riber / Vitta OF 7-66, 4-6, 10-8    
09.03.   Krawi / Vasil - Hidal / Pla M SF 6-0, 7-64    
08.03.   Hidal / Pla M - Brech / Vrben ČF    
07.03.   Hidal / Pla M - Damie / Lescu OF 6-0, 6-1    
03.03.   Disch / Onish - Mulle / Pla M SF 6-2, 6-3    
02.03.   Mulle / Pla M - Damie / Jeanm ČF 6-2, 6-2    
01.03.   Mulle / Pla M - Schot / Seate OF 6-4, 6-3    
31.01.   Berge / Lakat - Brizu / Pla M ČF 7-5, 6-2    
30.01.   Brizu / Pla M - Beile / Cacci OF 7-5, 5-7, 10-7    
24.01.   Bende / Gomez - Manti / Pla M ČF 6-4, 5-7, 12-10    
23.01.   Manti / Pla M - De Ar / Mayti OF 6-3, 7-67    
16.01.   Marti / Semml - Gil F / Pla M OF 6-4, 6-4    
13.01.   Bryde / Wesse - Gil F / Pla M F 6-1, 1-6, 11-9    
12.01.   Gil F / Pla M - Bradl / Johns SF 6-0, 7-63    
10.01.   Gil F / Pla M - Beasl / Harte ČF 6-1, 6-1    
09.01.   Gil F / Pla M - Garza / Resen OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.09.2017 - 12.09.2017  Futures 2017 skreč
15.06.2017 - 03.07.2017  Futures 2017 skreč
30.01.2016 - 12.02.2016  Futures 2016 nenastoupil
10.09.2015 - 14.09.2015  Futures 2015 nenastoupil
 
 
 
 
 
 
TOPlist