Rosca Ioana Loredana - profil

Rosca Ioana Loredana 

Rosca Ioana Loredana

Stát: Rumunsko
Věk: 22 (20. 9. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 536. / 427.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 508. / 316.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 176/89 121/62 33/14 22/13 - -
2018 38/15 31/11 1/1 6/3 - -
2017 4/4 3/3 - 1/1 - -
2016 45/21 34/15 7/4 4/2 - -
2015 26/18 14/12 6/2 6/4 - -
2014 28/14 8/5 15/6 5/3 - -
2013 10/7 10/7 - - - -
2012 19/6 15/5 4/1 - - -
2011 6/4 6/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 128/48 95/34 23/5 10/9 - -
2018 26/8 23/7 - 3/1 - -
2017 5/2 2/1 - 3/1 - -
2016 38/11 31/8 7/2 0/1 - -
2015 30/11 22/7 6/0 2/4 - -
2014 13/7 3/3 8/2 2/2 - -
2013 9/4 9/4 - - - -
2012 7/5 5/4 2/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
2015 - 1
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 4
2016 - 5
2015 - 4
2014 - 1
2013 - 1
Celkem: 0 15
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Vinaros ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Lairon Navarr - Rosca I. ČF 6-4, 6-3 2.98 1.29
08.11.   Rosca I. - Girbau Romero C. OF 3-6, 6-2, 6-3 1.10 4.95
07.11.   Rosca I. - Mdlulwa W. 1K 6-2, 6-1    
  Lousada 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Carrillo Mari - Rosca I. SF 2-6, 6-3, 6-3 2.89 1.33
02.11.   Rosca I. - Tsygourova K. ČF 6-3, 6-2 1.24 3.28
01.11.   Rosca I. - Campino M. OF 6-2, 4-6, 6-1 1.01 8.26
31.10.   Rosca I. - Moreno Barran 1K 7-5, 6-0 1.09 5.16
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Albie A. - Rosca I. Q-1K 6-2, 7-5 1.93 1.69
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Pellicano H. - Rosca I. Q-OF 7-5, 6-2 2.51 1.40
07.10.   Rosca I. - Juhaszova V. Q-2K 6-4, 4-6, 7-5    
06.10.   Rosca I. - Conde Monfort L. Q-1K 6-2, 6-2    
  Melilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Rosca I. - Payola J. F 6-0, 6-2 1.26 3.37
28.09.   Rosca I. - Chantraine C. SF 6-2, 6-2 1.17 4.27
27.09.   Rosca I. - Brancaccio N. ČF 6-2, 6-4 1.13 4.41
26.09.   Rosca I. - Morales M. OF 6-0, 6-0 1.01 8.34
25.09.   Rosca I. - Portela C. 1K 6-2, 6-1 1.01 8.34
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Pirok A. - Rosca I. ČF 6-2, 3-6, 6-2 4.72 1.11
09.08.   Rosca I. - Nagymihaly L. OF 7-66, 7-5 1.19 3.66
08.08.   Rosca I. - Hristea C. 1K 5-7, 7-65, 6-3 1.10 5.06
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Chwalinska M. - Rosca I. 1K 7-5, 6-2 1.36 2.92
16.07.   Rosca I. - Muntean V. Q-ČF 6-3, 0-6, 6-4 1.26 3.41
15.07.   Rosca I. - Kawa K. Q-OF 0-6, 6-3, 6-4 2.15 1.55
14.07.   Rosca I. - Eidukonyte J. Q-1K 6-1, 6-2 1.21 3.50
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Guerrero Alva - Rosca I. OF 6-3, 6-4 1.56 2.20
11.06.   Rosca I. - Pella C. 1K 6-2, 6-3 2.99 1.32
10.06.   Rosca I. - Mishina D. Q-OF 6-2, 6-1    
09.06.   Rosca I. - Teixido Garci Q-1K 6-1, 6-3    
  Hammamet 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Prati F. - Rosca I. 1K 6-2, 3-0    
  Hammamet 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Cuk P. - Rosca I. SF 7-66, 3-6, 7-64 2.14 1.64
04.05.   Rosca I. - Maristany Zul ČF 6-4, 66-7, 6-2    
03.05.   Rosca I. - Brouleau L. OF 6-0, 6-3    
02.05.   Rosca I. - Kuznetsova A. 1K 6-3, 6-0    
  Hammamet 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Rosca I. - Marfutina M. F 3-6, 6-3, 7-5 2.35 1.54
28.04.   Rosca I. - Hoste Ferrer C. SF 6-3, 4-6, 6-4 1.65 2.07
27.04.   Rosca I. - Zmau M. ČF 2-6, 6-4, 6-4    
26.04.   Rosca I. - Cuk P. OF 63-7, 6-3, 6-3    
25.04.   Rosca I. - Adamescu C. 1K 7-5, 6-1    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Lumsden M. - Rosca I. Q-OF 7-69, 6-3    
09.04.   Rosca I. - Burrage J. Q-2K 7-62, 7-65    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Gerlach K. - Rosca I. 1K 6-4, 4-6, 6-2 1.42 2.46
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Fusinato F. - Rosca I. Q-OF 7-5, 6-3    
18.02.   Rosca I. - Biran S. Q-2K 6-0, 6-1    
17.02.   Rosca I. - Bouzo Zanotti N. Q-1K 6-3, 6-2    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Brouleau L. - Rosca I. 1K 4-6, 6-1, 6-4 3.52 1.24
05.02.   Rosca I. - Stefanini L. Q-OF 6-4, 6-2    
04.02.   Rosca I. - Thommen A. Q-2K 6-2, 6-0    
03.02.   Rosca I. - Gravouil T. Q-1K 2-6, 6-4, 6-2    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Stefanini L. - Rosca I. 1K 7-5, 6-4    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Cakarevic S. - Rosca I. F 6-2, 7-64    
14.01.   Rosca I. - Fetecau I. SF 6-1, 6-1 1.75 1.93
13.01.   Rosca I. - Papamichail D. ČF 6-0, 7-5    
11.01.   Rosca I. - Curovic T. OF 6-2, 7-5    
09.01.   Rosca I. - Simic J. 1K 6-4, 6-3    
  Vinaros ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Lairo / Vicen - Bouzo / Rosca F 7-67, 6-3    
08.11.   Bouzo / Rosca - Steur / Steur SF 6-1, 6-4    
07.11.   Bouzo / Rosca - Herre / Payol ČF 6-3, 6-2    
  Lousada 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Parre / Rosca - Carri / Zebal F 6-2, 6-2    
02.11.   Parre / Rosca - Jorge / Nuudi SF 6-3, 4-6, 11-9 1.38 2.59
01.11.   Parre / Rosca - Losci / Scott ČF 6-1, 6-1 1.04 6.68
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Basso / Fita - Hoste / Rosca ČF 6-4, 6-4 1.80 1.80
10.10.   Hoste / Rosca - Fetec / Koelz OF 6-1, 6-4 2.01 1.63
  Melilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Parre / Rosca - Chant / Prenk F 6-2, 6-2 1.40 2.53
27.09.   Parre / Rosca - Branc / Lanti SF 6-2, 6-3 1.49 2.27
25.09.   Parre / Rosca - Adrov / Nylan ČF 6-1, 6-1 1.13 4.36
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Ene C / Rosca - Gaspa / Hrist F 6-3, 6-4 1.40 2.53
09.08.   Ene C / Rosca - Berbe / Tatar SF 6-3, 6-4 1.59 2.08
08.08.   Ene C / Rosca - Negoi / Staic ČF 6-1, 7-5 1.06 6.02
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Alves / Suvri - Cakar / Rosca SF 6-1, 6-4    
13.06.   Cakar / Rosca - Pella / Stokk ČF    
11.06.   Cakar / Rosca - Eklun / Heraz OF 6-4, 6-2    
  Hammamet 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Bechr / Petro - Hobga / Rosca ČF    
29.05.   Hobga / Rosca - Alexa / Perer OF 6-2, 6-1    
  Hammamet 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Adame / Rosca - Ayuka / Herre F 6-4, 6-3    
04.05.   Adame / Rosca - Vanho / Zebal SF 6-4, 6-2    
03.05.   Adame / Rosca - Bache / Genov ČF 6-0, 6-4    
01.05.   Adame / Rosca - Lanti / Marza OF 6-2, 6-0    
  Hammamet 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Ayuka / Stadl - Adame / Rosca SF 7-5, 6-2    
26.04.   Adame / Rosca - March / Zmau ČF 4-6, 6-3, 10-5    
24.04.   Adame / Rosca - Chape / Vlass OF 6-4, 6-2    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Hayas / Hoson - Juhas / Rosca ČF 6-2, 6-4    
19.02.   Juhas / Rosca - Buril / Parre OF 6-3, 7-62    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Bekke / Vogel - Leyki / Rosca ČF 7-5, 6-2    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Papam / Pella - Fetec / Rosca SF 7-62, 7-63    
18.01.   Fetec / Rosca - Boual / Bovy ČF 6-0, 6-1    
16.01.   Fetec / Rosca - Murta / Simic OF 1-6, 6-1, 10-5    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Hsu C / Munte - Marfu / Rosca F 3-6, 7-5, 10-5    
13.01.   Marfu / Rosca - Curov / Kosti SF 6-3, 6-1    
11.01.   Marfu / Rosca - Allas / Rosat ČF 6-2, 6-2    
09.01.   Marfu / Rosca - Coppo / Ogata OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
30.05.2018 - 09.06.2018  Hammamet 20 ITF skreč
28.01.2017 - 28.10.2017  Grenoble ITF nenastoupila
20.06.2013 - 06.08.2013  Bukurešť 2 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist